Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Odzyskanie konta jak i każde na nim zmiany są dość proste. Wystarczy skontaktować się z pomocą blizzarda i oni podadzą co trzeba.. ZAZWYCZAJ a wręcz zawsze trzeba ksero dwóch dokumentów tożsamości na które masz zarejestrowane konto.. jeśli takowe sobie imię i nazwisko wymyśliłeś to już nie odzyskasz..

W sumie bardzo dobrze że tak robią bo wkurza mnie jak w polu NAME jest jakieś fałszywe imię (nie tyczy się to Ciebie bo u Ciebie nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2008 o 17:14, Kafar napisał:

W sumie bardzo dobrze że tak robią bo wkurza mnie jak w polu NAME jest jakieś fałszywe
imię (nie tyczy się to Ciebie bo u Ciebie nie wiem:)


Ja mam konto, założone na kolegę. :)
Po wykorzystaniu triala, chciałem powrócić do gry, a nie zamierzałem rezygnować z 10 dni free, więc obgadałem sprawę z kumplem, który i tak do końca nie wie, co to ten WoW. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 17:17, Probos napisał:


> W sumie bardzo dobrze że tak robią bo wkurza mnie jak w polu NAME jest jakieś fałszywe

> imię (nie tyczy się to Ciebie bo u Ciebie nie wiem:)

Ja mam konto, założone na kolegę. :)
Po wykorzystaniu triala, chciałem powrócić do gry, a nie zamierzałem rezygnować z 10
dni free, więc obgadałem sprawę z kumplem, który i tak do końca nie wie, co to ten WoW.
:P


No i dobrze to inna sprawa. Jak byś chciał zmienić to potrzebujesz kolegi dowody tożsamości a właściwie ksera :P więc od kolegi łatwiej zdobyć. Ten ktoś kto jumne konto pewnych danych nie zmieni a też wątpię by ksero dowodu dostał :P więc jest sposób nad odzyskanie konta.. uwaga blizzard to nie kiedyś pomoc techniczna cdp :P i odpowiada praktycznie od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 17:22, Kafar napisał:

O właśnie szukam tego itemku, http://www.wowhead.com/?item=10758 serwer xavius :P alliance
:P


nie licz na niego ;] od dropuje tylko z bosa na instancji, który jest rare (bardzo rzadko się pojawia), spotkałem go tylko raz i dropnął coś innego ;] a od nikogo go nie można kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na goglach i nie znalazłem. Może zna ktoś stronke z mapkami do instancji (najlepiej opis pl) bądź jakiś plik .pdf do pobrania za free. Z góry dzięki za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij addon o nazwie "Atlas". Są w nim mapy instancji i battlegroundów. Mogę się mylić jeśli chodzi o addon - jeśli to nie ten, to "Cartographer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 18:11, IceSodi napisał:

Ściągnij addon o nazwie "Atlas". Są w nim mapy instancji i battlegroundów. Mogę się mylić
jeśli chodzi o addon - jeśli to nie ten, to "Cartographer".


Możesz podać link do pobrania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe...tylko wróciłem do kafejki i powiedziałem o co chodzi, dotarło do mnie że nie jestem jedyny. 9 na 11 osób grających tam w wowa też ma ten problem. W gildii na serwerze grają tylko 3 osoby, bo reszta też tego dostało, więc ostrzegam, przynajmniej do wtorku nie korzystajcie z opcji "retrieve password", bo się wam zatnie a w poniedziałek powinni się za to wziąć. pozdrawiam

I nie jest to żaden hack. Po prostu błąd na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym raczej ostrzegał przed graniem z kafejek ogólnie, nigdy nie wiadomo, kto siedzi przy kompie po/przed tobą, i co możesz potem zastać gdy się logujesz do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:43, KaPe napisał:

Ja tam bym raczej ostrzegał przed graniem z kafejek ogólnie, nigdy nie wiadomo, kto siedzi
przy kompie po/przed tobą, i co możesz potem zastać gdy się logujesz do gry.

U mnie w gildii jedna osoba, która skorzystała kilka razy z kafejek pożegnała się na pewien czas z częścią itemów swojej postaci i goldem... Więc lepiej nie ryzykować, nigdy nie można być pewnym czy na komputerach w kafejkach nie ma żadnych śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:41, TtittaX napisał:

Ściągłem Atlas_v1.11.0 rozpakowałem i mam 6 folderów. Czym to otworzyć lub co zrobić
by przejrzeć te mapy instancji???


To normalne, od pewnego czasu addony są tak robione, żeby zajmowały mniej pamięci i żeby użytkownik mógł sobie wgrać tylko to czego potrzebuje (ja np wgrywam sobie tylko ten o nazwie "Atlas", bo nie potrzebuję map z flight masterami, battlegroundami, dungeonami itd). Foldery wgrywasz do "World of Warcraft\Interface\Addons" i uruchamiasz grę, po lewej zobaczysz taką ramkę "Addons" - kliknij i sprawdź czy są zaznaczone. Potem włączasz grę i voila, na minimapie pojawi ci się ikonka Atlasa, jak w nią klikniesz to masz tam wszystkie mapy ze szczegółami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2008 o 17:21, Kafar napisał:

No i dobrze to inna sprawa. Jak byś chciał zmienić to potrzebujesz kolegi dowody tożsamości
a właściwie ksera :P więc od kolegi łatwiej zdobyć. Ten ktoś kto jumne konto pewnych
danych nie zmieni a też wątpię by ksero dowodu dostał :P więc jest sposób nad odzyskanie
konta.. uwaga blizzard to nie kiedyś pomoc techniczna cdp :P i odpowiada praktycznie
od razu :P


Dokładnie. :)
A jakby spróbował coś przekombinować... :P
Ale nie, to nie ten typ człowieka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jakie jest najlepsze ustawienie Interface, chodzi o Opcje.
Aha co do Addonds, polecam Quest Helper i Cartographer, te dwa są dla mnie najlepsze, i bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 08:32, DArkon1990 napisał:

Mam pytanko, jakie jest najlepsze ustawienie Interface, chodzi o Opcje.
Aha co do Addonds, polecam Quest Helper i Cartographer, te dwa są dla mnie najlepsze,
i bardzo przydatne.


Po prostu wywal cały interfejs - zainstaluj sobie X-pearl, Bartender 3 i sam zrób swój interfejs - polecam dodatkowo (dla casterów) quartz, http://img249.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot030608141405kk7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast Cartographera używam GatherMate, imho o wiele lepsze jeśli potrzebujesz tylko addona ułatwiającego życie w Mining/Herbalism/Fishing :) A z innych addonów to polecam:

- Atlas (mapy) + AtlasLoot (tablice dropów z bossów i instancji) + AtlasQuest (opis questów powiązanych z dungeonami),
- ClearFont 2 + Font Pack (zestaw czcionek, którymi można zastąpić te zwykłe, które imho są do niczego),
- CloseUp (dodaje opcje zoomu do okna postaci oraz "przebieralni"),
- Necrosis (must have dla warlocka, nawet pomimo tego, że był już aktualizowany od wieków),
- NoErrorSound (wyłącza te irytujące dźwięki odtwarzane np przy próbie użycia skilla, kiedy jest się poza zasięgiem albo nie ma się many),
- PitBull (imho najlepsze player&party frames, szkoda tylko że lekko zabugowane),
- Prat (addon usprawniający chat w grze i dodający mu wiele funkcjonalności),
- SimpleMiniMap (pozwala modyfikować wygląd i pozycję minimapy),
- Spam Sentry (spam? gold seller? gdzie?! :) blokuje wszelkie oferty "chińskich farmerów")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się