Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 11:44, Sth`Devilish napisał:

- Necrosis (must have dla warlocka, nawet pomimo tego, że był już aktualizowany od wieków),


Niestety Necrosis powoduje u mnie mały freez przy każdym loocie/zmianie ekwipunku.
Na całe szczęście jest altenatywa(nareszcie). Lunarsphere - z ściągniętym layem dla warlocka (wygląda to podobnie jak necrosis, a poza tym można to dowolnie konfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Necrosis działa ok :) Może masz jakąś jeszcze starszą wersję (albo nowszą - kilka modyfikacji tego addonu nie było zbyt udanych), albo za mało RAMu? A apropo LunarSphere - dzięks, pewnikiem spróbuję przy następnym logowaniu na locka (ostatnio uparcie próbuję wylevelować rogue''a - po 3 tygodniach męki w Azeroth wreszcie zacznę grać w Outlandzie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem battle chest''a, teraz czekam na karte pre-paid. Nurtuje mnie jedno pytanie - w standardowych edycjach obu gier (podstawka i BC), jako bonus dorzucają miesiąc grania. Czy mojej edycji równierz przysługuje bonus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 13:22, Sth`Devilish napisał:

U mnie Necrosis działa ok :) Może masz jakąś jeszcze starszą wersję (albo nowszą - kilka
modyfikacji tego addonu nie było zbyt udanych), albo za mało RAMu? A apropo LunarSphere
- dzięks, pewnikiem spróbuję przy następnym logowaniu na locka (ostatnio uparcie próbuję
wylevelować rogue''a - po 3 tygodniach męki w Azeroth wreszcie zacznę grać w Outlandzie...).


Próbowałem z 20 wersji ;p Każda tak samo reagowała. I to nie wina ramu tylko addona (btw ramu mam 2GB). Problem był znany, wielokrotnie poruszany na forach/blogach/komentach ale nic się nie dało z tym zrobić, teraz korzystam z Lunar Sphere i bardzo mi się ten addon podoba - nie jest jednak jeszcze w pełni ukończony.
Jedynym co mi przeszkadza w tym addonie to to, że ingeruje on w game tooltips i psuje mi ich wygląd a modyfikowany przez tinytip :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:35, Brq81 napisał:

> Mam pytanko, jakie jest najlepsze ustawienie Interface, chodzi o Opcje.
> Aha co do Addonds, polecam Quest Helper i Cartographer, te dwa są dla mnie najlepsze,

> i bardzo przydatne.

Po prostu wywal cały interfejs - zainstaluj sobie X-pearl, Bartender 3 i sam zrób swój
interfejs - polecam dodatkowo (dla casterów) quartz, http://img249.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot030608141405kk7.jpg


Ale mi niechodzi o Hud, podczas gry weź ESC i o ustawienia drugiej opcji czyli Interface, chce poustawiać odpowiednie opcje, anie wygląd hudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:08, DArkon1990 napisał:

Ale mi niechodzi o Hud, podczas gry weź ESC i o ustawienia drugiej opcji czyli Interface,
chce poustawiać odpowiednie opcje, anie wygląd hudu.


Jeju, ale masz problem... Po prostu poustawiaj sobie tak jak ci wygodnie, to chyba ty będziesz grać, a nie my za ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 16:40, Sth`Devilish napisał:

> Ale mi niechodzi o Hud, podczas gry weź ESC i o ustawienia drugiej opcji czyli Interface,

> chce poustawiać odpowiednie opcje, anie wygląd hudu.

Jeju, ale masz problem... Po prostu poustawiaj sobie tak jak ci wygodnie, to chyba ty
będziesz grać, a nie my za ciebie? :)


Ale mi chodzi odpowiednie opcje, jak zaznacze wszystkie i potem bedzie problem, a konkretni ESC/Interface/Controls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie b. glupie pytanie ale niemoge sie powtrzymac...

Podobno w WoW''a mozna grac ciangle ale tak gdy sie ma wszytkie sety od T1-T6 najlepsze ringi necki trinkety 10k arena points 50k honoru wszedzie exalted wszytkie najlepsze enhanty full profesje 10k golda??? i co dalej nic... zostaje jedynie wielka zabawa w PvP i instacji cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapisałem się do bety Wolka, mam pytanie, jeżeli ktoś też to zrobił, po jakim czasie może przyjść email od Blizzarda - szczególnie że beta już się zaczęła - o tym, że mnei wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:55, Gallbaroquo napisał:

Podobno w WoW''a mozna grac ciangle ale tak gdy sie ma wszytkie sety od T1-T6 najlepsze
ringi necki trinkety 10k arena points 50k honoru wszedzie exalted wszytkie najlepsze
enhanty full profesje 10k golda??? i co dalej nic... zostaje jedynie wielka zabawa w
PvP i instacji cos jeszcze?


Po pierwsze, popracuj trochę nad polszczyzną :) Po drugie - nie znam nikogo kto by tyle osiągnął i śmiem twierdzić, że w tej grze zawsze coś jest do roboty/do osiągnięcia :) Nawet jeśli udało by się tyle osiągnąć na jednej postaci, to zawsze pozostaje przecież spróbować tego samego grając zupełnie nową rasą i klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta US zaczęła się w piątek. Beta EU jeszcze się nie zaczęła. Jak się zacznie to Ciebie nie poinformują. Poinformują Ciebie jak zostaniesz wylosowany jako beta tester i wtedy dostaniesz cdkey do bety.

Skoro beta US już trwa od piątku, to beta EU powinna rozpocząć się lada dzień (może jutro, może we wtorek). Key możesz otrzymać długo po starcie bety, ponieważ Blizz będzie dolosowywał coraz więcej keyów, w zależności jak daleko pójdą prace nad betą. Możesz nie załapać się w pierwszej turze, ale nie jest powiedziane, że się wcale nie załapiesz jeśli nie otrzymasz keya tego dnia co wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:23, Daff678 napisał:

staranie sie o GM


TO jest B.dobry pomysl :) thx
Narazie niechce mi sie tracic kasy na pre-paid i przestalem grac w WoW''a i teraz czekam na WotLK i alfa serwy, wtedy dopiero kupie se dodatek + karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązac? Mianowicie kamera mi "siadła", mam widok z oczu i ani rolka myszy ani klawisz end nie działają. Restartowałem WoWa, ale problem wciąż pozostaje ;/. To strasznie utrudnia granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:39, graczomaniak napisał:

Ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązac? Mianowicie kamera mi "siadła", mam
widok z oczu i ani rolka myszy ani klawisz end nie działają. Restartowałem WoWa, ale
problem wciąż pozostaje ;/. To strasznie utrudnia granie.


Musis chyba nacisnac num lock lub / lub * albo 7 w z prawej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:19, mic02 napisał:

Dzisiaj zapisałem się do bety Wolka


Jasna cholera, a ja tak starałem się tego nie przegapić i przegapiłem ; / Beta WotLK przeszła mi obok nosa. Myślicie, że można jeszcze błagać o key`a? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:15, Kamexo napisał:

> Dzisiaj zapisałem się do bety Wolka

Jasna cholera, a ja tak starałem się tego nie przegapić i przegapiłem ; / Beta WotLK
przeszła mi obok nosa. Myślicie, że można jeszcze błagać o key`a? :P


Wejdź w zakładkę konta, tam masz opcję "beta opt-in" czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się