Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z innej beczki, mam pytanie. Zakupiłem WOW Battlechest czyli podstawa i dodatek, zestaw zawiera triala na 10 dni dla znajomego, czy mógłbym go wykorzystać dla siebie, tzn. zainstaluje wszystko i rozpocznę grę na trialu, pogram 10 dni a później aktywuje pełną wersję, można tak ?

Kolejne pytanie, kolega ma podstawę WOWa i dajmy na to że już gra od miesiąca dla przykładu lvl 15 i czy w tym momencie może zainstalować dodatek, czy to będzie wiązało się z utratą postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:32, Ferago napisał:

pogram 10 dni a później aktywuje pełną wersję, można
tak ?


Tak to jest mozliwe.

Dnia 22.07.2008 o 13:32, Ferago napisał:

Kolejne pytanie, kolega ma podstawę WOWa i dajmy na to że już gra od miesiąca dla przykładu
lvl 15 i czy w tym momencie może zainstalować dodatek, czy to będzie wiązało się z utratą
postaci ?


Dodatek mozna zainsalowac w dowolnym momencie. Postacie sa zapisane na serwerze i instalacja dodatku nie powoduje ich usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek (TBC, tak samo jak i niedługo WotLK) to jedynie zwykłe rozszerzenie do gry. Po instalacji odblokowują się jedynie nowe lokacje, rasy i nowe możliwości. Nadal można grać na tym samym serwerze, tą samą postacią, a jest to wręcz wskazane, bo dodatki są właśnie po to, aby można było rozwijać dalej postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:00, Sth`Devilish napisał:

wrócę do domu, to spróbuję zamieścić tu
parę przykładowych screenów z różnicami z/bez tych ustawień, różnica jest IMHO ogromna,
szczególnie jak ktoś lubi zieleń i roślinność :)


Roznica faktycznie jest ogromna. Podawales przepis jak te dodatkowe efekty graficzne uruchomic ja tak zrobilem i jestem zadowolony, bo komputer mam teraz dosc dobry wiec z wyswietlaniem grafiki w WoWie nie mial problemow. A teraz gra wyglda jeszcze lepiej. No i z tego co slyszalem to w drugim dodatku maja byc wprowadzone jakies ulepszenia graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:46, Wojman napisał:

No i z tego co slyszalem to w drugim dodatku maja byc wprowadzone jakies ulepszenia graficzne.


Lepsze teksturki, większy zasięg widzenia (być może chodzi o to, co uzyskać można już teraz dzięki tym ustawieniom, które przecież nie pochodzą z oficjalnego źródła), shadery, zaawansowane cieniowanie (czyt. cień postaci to nie będzie już zwykły ciemny okrąg pod jej stopami). Ale większość z tego zapewne zobaczymy tylko w Northrendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:55, Kogucik Duduś napisał:

z komnt mozma sciagnac klinta do łała?


Jak to skąd, z internetu :] Albo z półki sklepowej, ale sądząc po poziomie twojego posta, to jest to ponad twoje miary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można szybko dostać się z Azeroth do Darnassus? Są jakieś portale, czy coś takiego? Bo kiedyś chyba widziałem jak ktoś chciał kupić taki portal właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:49, Mroczny Rev napisał:

Jak można szybko dostać się z Azeroth do Darnassus? Są jakieś portale, czy coś takiego?
Bo kiedyś chyba widziałem jak ktoś chciał kupić taki portal właśnie.


Takie portale robią gracze. Niektóre klasy (kapłani albo magowie, nie mam żadnego na wystarczającym poziomie by mówić z doświadczenia) mogą się nauczyć czegoś takiego.
Zawsze możesz się też przebiec i popłynąć :-) Powiedz, gdzie jesteś obecnie, to może Ci się coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że jestem w Ironforge. Wiem, że mógłbym dojść do portu, który jest na obszarze na północ od stolicy krasnali, ale zwyczajnie mi się nie chcę. Poza tym, mógłbym nie przeżyć tej podróży :P 14lvl już wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:11, Mroczny Rev napisał:

Powiedzmy, że jestem w Ironforge. Wiem, że mógłbym dojść do portu, który jest na obszarze
na północ od stolicy krasnali, ale zwyczajnie mi się nie chcę. Poza tym, mógłbym nie
przeżyć tej podróży :P 14lvl już wystarczy?


Trzymaj się drogi, a (prawie) nic ci się nie stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:11, Mroczny Rev napisał:

Powiedzmy, że jestem w Ironforge. Wiem, że mógłbym dojść do portu, który jest na obszarze
na północ od stolicy krasnali, ale zwyczajnie mi się nie chcę. Poza tym, mógłbym nie
przeżyć tej podróży :P 14lvl już wystarczy?


Najlepiej samemu próbować znaleźć drogę, największa frajda (bawienia się w odkrywcę i w poznawanie Azeroth od podszewki) :) Ja jedynie podpowiem ci, że w Menethil Harbor, na zachodnim wybrzeżu w Wetlands jest port, z którego odpływają statki do Thereamore Keep oraz Auberdine (a stamtąd kolejne 2 statki odpływające do Teldrassil - wyspą z gigantycznym drzewem, na szczycie którego mieści się Darnassus, oraz Azuremyst Isle - gdzie mieści się rozbity statek Draenei, służący im jako stolica, czyli Exodar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już doszedłem do Darnassus, dokładnie tą drogą, którą opisałeś. W Exodar też prawie byłem, tzn. tylko duchowo :P Po wejściu na statek i przepłynięciu kilku metrów, zostałem teleportowany i otrzymałem komunikat, że niestety nie posiadam dodatku i ze zwiedzania Azuremyst Isle nic nie wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać na serwerze Doomhammer, ale zastanawiam się czy to dobry wybór. Jakoś mało niskolewelowych postaci biega i tak jakoś czuć pustkę. Zastanawiam się czy nie zmienić serwera i przy okazji strony konfliktu. Teraz gram krasnalem, ale zastanawiam się nad Taurenem. Jakie serwery możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:02, Starter napisał:

Heh jeżeli szukasz rodaków to Polecam Burning legion


Nie rodaków, ale stosunkowo młodego serwera, gdzie będzie sporo nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zacząć grać na zupełnie świeżym serwerze, taki który niedawno wystartował (jak np Blade''s Edge, który premierę miał 9 lipca). Na tych starszych rzadko kiedy zaczynają grać nowi gracze, a większość nisko-levelowych postaci to alty osób, które skupiają się na jak najszybszym wylevelowaniu ich (jak np ja ostatnio z moim roguem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się