Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 22:46, CH1CKEN napisał:

Galeria z bety, którą założyłem :P Staram się ją co jakiś czas aktualizować, więc warto
tam często zaglądać. Gdyby link zaginął - jest na moim gramsajcie :D
PS Jakie usprawnienia? :P


No te reflektory na przedzie statku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 23:47, Dawid Taal napisał:

I Arthas jako kumpel ?
Dla mnie bomba :)

Do czasu :P Do czasu...
Ale nie będę spoilować :P Powiem tylko, że w kwestii lore jest to genialnie rozwiązane (klasa Death Knight jak i możliwość ubicia Arthasa/Lich Kinga jako end-game bossa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dziwne przeczucie, że Death Knight''ci nieświadomie (lub świadomie) odegrają jakąś rolę dla Arthasa :) Coś mi się przypomina jak Blizzard dawał do wiadomości, że Arthas - owszem - będzie bossem, ale takim który w walce nie ginie. Ale mogę się mylić, słabo to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 00:15, Sth`Devilish napisał:

Ja mam takie dziwne przeczucie, że Death Knight''ci nieświadomie (lub świadomie) odegrają
jakąś rolę dla Arthasa :) Coś mi się przypomina jak Blizzard dawał do wiadomości, że
Arthas - owszem - będzie bossem, ale takim który w walce nie ginie. Ale mogę się mylić,
słabo to pamiętam.

Generalnie to bardzo prosta historyjka o zbuntowanym odłamie Rycerzy Śmierci, który buntuje się przeciwko Królowi Liszowi i rozchodzą się między Hordę i Alliance. Zresztą tutaj jest o tym więcej: http://www.wowwiki.com/Knights_of_the_Ebon_Blade
Czytałem też o tym chainie questów i fabularnie wydaje on się prosty. Zresztą nikogo dobrego tam nie zabijamy... Bardziej walka zła z mniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:13, Sth`Devilish napisał:

@ DragonLord - weź pod uwagę to, że zamiast tego będzie można sobie wziąć Bloodthirst,
Sword Specialization i Sweeping Strikes, a to całkiem kusząca opcja :)

Bloodthirst jest w drzewku Fury i raczej działa z 2x2h. Sweeping Strikes można spokojnie wziąć z Arms, o ile porzuci się Heroic Leap. A Sword Specialization z 2x1h jest imo dużo słabsze, niż 2x2h bez tego talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:55, rob300i napisał:

> Mam ROGALA na 14lvl. Nosze dwie bronie dagger i sword. Czy to dobro połączenie dwoch

> broni??? Jerzeli nie to proszę o jakieś porady jaką broń nosić (chodzi o zadawanie
jak
> największych obrażeń w jak njkrótszym czasie). Jak by co to pakuje talenty w drzewko

> "Combat".

Bierz te które robią największy DPS! Oczywiście później skille będą wymagały konkretnych
broni, więc potem lepiej używać daggerów.


Tylko dziwnym trafem topowe DPS robia rogue swords albo fists.... o daggerach zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:09, DragonLord napisał:

Bloodthirst jest w drzewku Fury i raczej działa z 2x2h. Sweeping Strikes można spokojnie
wziąć z Arms, o ile porzuci się Heroic Leap. A Sword Specialization z 2x1h jest imo dużo
słabsze, niż 2x2h bez tego talentu.

Przeprowadziłeś jakieś konkretne wyliczenia odnośnie 2x2h vs 2x1h? EJ coś niezbyt optymistycznie ocenia ten talent, a zwykle opierają się na solidnych obliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:47, SoieR napisał:

2*1=2 ; 2*2=4 ; 2<4 starczy? kalkulatorek mi sie przegrzał... ;(


I co wywnioskowałeś z tego skomplikowanego obliczenia? Jakieś argumenty, fakty, domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:23, Sth`Devilish napisał:

> 2*1=2 ; 2*2=4 ; 2<4 starczy? kalkulatorek mi sie przegrzał... ;(

I co wywnioskowałeś z tego skomplikowanego obliczenia? Jakieś argumenty, fakty, domysły?

pewnie ze 2x2 zadaje 2 razy tyle co 2x1^^ (tak uważam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 20:27, Probos napisał:

Wiadomo, że dobra gildia jest pojęciem względnym. : ]
Ja grywam na Burning Blade i nie narzekam.

w ally?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:23, Sth`Devilish napisał:

> 2*1=2 ; 2*2=4 ; 2<4 starczy? kalkulatorek mi sie przegrzał... ;(

I co wywnioskowałeś z tego skomplikowanego obliczenia? Jakieś argumenty, fakty, domysły?

nie, ale czego się spodziewałeś? ;> kape wspominał o obliczeniach - więc są! ;D a tak na serio to zobaczymy jak to będzie funcjonować już w "praniu" razem z nowymi itemkami, enchami, gemami (dodatkowymi gemami które bs mogą sobie na broni umieścić, przewiduje że na 2h będzie ich więcej można wsadzić niż na 1h ;)), zmianami skili/talentów które już są/będą- wszak to dopiero wczesna beta... zoabzcymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:14, SoieR napisał:

> > 2*1=2 ; 2*2=4 ; 2<4 starczy? kalkulatorek mi sie przegrzał... ;(


A wziąłeś pod uwagę takie rzeczy jak wolniej zdobywany Rage (a bez Rage to guzik zdziałasz), wolniejsze o 20% ataki, część skilli i tak nie bierze dmg z offhanda? Nie doceniłeś też totalnie Sword Specialization - te 5% szans na dodatkowy atak to na prawdę sporo, zdziwiłbyś się jak często to procuje.

Na pewno Titan''s Grip będzie ciekawym talentem, ale czy najlepszym i czy będzie takim "ultimate talent" dla warriora, to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: którą "ścieżkę" rozwoju polecacie najbardziej w leatherworking? Tribal, Dragonscale czy Elemental? Prosiłbym przy tym o argumenty potwierdzające dany wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 23:22, Mazolek napisał:

Mam pytanie: którą "ścieżkę" rozwoju polecacie najbardziej w leatherworking? Tribal,
Dragonscale czy Elemental? Prosiłbym przy tym o argumenty potwierdzające dany wybór :)


zależy jaką klasą grasz, Shaman, Hunter to raczej Dragonscale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 23:22, Mazolek napisał:

Mam pytanie: którą "ścieżkę" rozwoju polecacie najbardziej w leatherworking? Tribal,
Dragonscale czy Elemental? Prosiłbym przy tym o argumenty potwierdzające dany wybór :)

Zależy kim grasz. Jeśli jesteś huntem do Dragon, Shamanem to Ele lub dragon i rogalem tribal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się