Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2006 o 20:39, Ciechan napisał:

I coraz bliżej do E3 - wysypu nowych informacji :D


Tak :)
Ja premierę obdstawiam na wrzesień - pażdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:18, mic02 napisał:

Wrzesień - październik.
Ale w moim sercu wciaz tli sie mala iskierka nadziei na czerwiec :)

Tak to panu tylko w Erze dopasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:18, mic02 napisał:

Wrzesień - październik.
Ale w moim sercu wciaz tli sie mala iskierka nadziei na czerwiec :)


Może się uda:) byłoby fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, zapomniałem dodać - w planie blizza, przed dodatkiem chcą dokończyć zmiany talenów u wszystkich klas. Zostali magowie, rogue i szamani. W 1.11 będą dopakowywani magowie, więc powinniśmy się jeszcze spodziewać 1.12 i 1.13. I z tego co słyszałem jeden ma mieć duży wpływ na PvP (outdoor PvP), a przy drugim pewno skoncentrują się na dopieszczeniu PvE (podobno ma być reset instancji na żądanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 00:10, Michal256 napisał:

dokończyć zmiany talenów u wszystkich /.../ Zostali /.../ szamani.


Yuppi. Moze w koncu zlikwiduja ten bug powodujacy ze szaman czasami umiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 01:04, Volvox napisał:

Yuppi. Moze w koncu zlikwiduja ten bug powodujacy ze szaman czasami umiera ;)


A może wreszcie dadzą im "I W.I.N. button". Tylko działający. :)
Swoją drogą obawiam się tych zmian talentów i za nimi nie przepadam. Łowcy zostali nieźle podpakowani swego czasu, z kolei revamp paladynów był kiepściutki. :/ Zaś po niedawnym patchu nie szamani są teraz najtrudniejszymi przeciwnikami, ale uber-kapłani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjścia dodatku... Ciekawi mnie czemu macie nadzieje że stanie się to w tym roku? O ile pamiętam, przy okazji niedawnych specjalnych serwerów testowych, na których można było wygrać udział w beta-testach The Burning Crusade, podano pewną informację, bodajże w regulaminie. Coś w stylu planowanej daty beta testów (beta testów!) na koniec grudnia A.D. 2006.
Nie mam teraz czasu przeglądać stronki Blizza (no i śpiący jestem ;p), ale później może znajdę i podrzucę linka. Z drugiej strony wszystko może się jeszcze zmienić, a i ja mogłem coś źle zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, nikt w wakacje nie wypuści nowej gry czy dodatku, Zazwyczaj jest to jesień, a nie "martwy" letni sezon.

Ja czekam na płatne przenoszenie postaci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości patchów to bedą jeszcze 1.11 i 1.12 i napisali to w informacjach na forum (US) tuż przed wyjściem 1.10.
Licząc średnio że patch zajmuje im około 2,5-3 miechów jedego możey spodziewać się w wakacje drugiego w okolicy października. Czyli możnaby założyć wyjście doadatku na koniec roku. (Seaven ja też ten grudzień widziałem ale chyba jako koniec beta testów)
Ale doataek i patche to są dwie różne sprawy co też napisali. Więc wszystko siemoże zdażyć.
Tym bardziej że jak napisali doatek jets opcjonalny a nie wymagany.

A teraz spójrzmy toszkę na historię Blizza i tego jak pojawiały się nowe produkty. Pogrzebałem po swoich nieco wyblakłych paragonach i licząc od SC+dotatek, D2+dotatek, WC2BN, WC3+dodtek i samego wowa wszedzie mam albo wakacjie albo przeom roku tzn grudzien/styczen (my mielismy wowa na poczatku lutego ale US był wczesniej nieco). Przy czym podstawki wychodziły latem a dodatki na gwaizdkę. Zatem myślę że Blizz utrzyma "swoje terminy" czyli obstawiam gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 00:10, Michal256 napisał:

Uch, zapomniałem dodać - w planie blizza, przed dodatkiem chcą dokończyć zmiany talenów u wszystkich
klas. Zostali magowie, rogue i szamani. W 1.11 będą dopakowywani magowie, ...


W 1.11 szamani i magowie. Tą informację masz chyba nawet w newsach na głównej stronie z poczatku ubiegłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy dyponujecie pełnym spisem instancji?proszę o stosowny link lub listę wraz z info o lokalizacji (miejce i wejście) i występujących tam mobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe gdzies tutaj widzialem namiary na linka do stronki na ktorej mozna sprawdzic liczebnosc populacji na serwerze, lvl i stosunek hordziakow do alliance. Mozecie przypomniec mi ten adres?? Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 11:52, Dubik napisał:

czy dyponujecie pełnym spisem instancji?proszę o stosowny link lub listę wraz z info o lokalizacji
(miejce i wejście) i występujących tam mobach

ściągnij sobie atlasmod masz wtedy info w grze co jak i po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 09:08, villentr napisał:

W 1.11 szamani i magowie. Tą informację masz chyba nawet w newsach na głównej stronie z poczatku
ubiegłego tygodnia.


Uch, to chyba niedawno musiała zapaść ta decyzja. Niedawno czytałem wątek o zmianach w najbliższych patchach i wtedy pisali jeszcze o 1.13, a teraz się okazuje że szamani mają być w 1.11.

Tylko jedno pytanie - gdzie blizz napisał że w 1.11 będą też zmieniane talenty szamanów? Bo na stronie in development jest mowa wyłącznie o magach (na tą chwile). W newsach też nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się