Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Moja pierwsza i jedyna 70 levelowa postać żyje sobie na serwerku Burning Blade(Hordziak). Serwerek ten jest beznadziejny. Podobnie zresztą jak Battlegroup. Była jedna świetna, polska gildia ale się rozpadła(przynajmniej się rozpadała 2 miesiące temu kiedy przerywałem grę). Ponieważ teraz mam ochotę powrócić, a z tego co widzę sytuacja wcale się nie poprawia, a nawet pogarsza, bo uciekają rosjanie(wydawać kasy na płatny transfer jakoś nie mam ochoty) chcę powrócić i zagrać gdzieś indziej, najlepiej Alliancem. Macie do polecenia jakiś serwer, który jest całkowitym przeciwieństwem wyżej opisanego? Najbardziej zależy mi na niesamowitej ilości rajdujących gildii, choć w World PvP też bym się pobawił(na Burning Blade nie stwierdziłem). Szkoda mi tych 15 dób spędzonych na BB, i przeraża mnie perspektywa levelowania postaci bez wsparcia finansowego, ale tak dalej być nie może. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 17:30, Andelm napisał:

Moja pierwsza i jedyna 70 levelowa postać żyje sobie na serwerku Burning Blade(Hordziak).
Serwerek ten jest beznadziejny. Podobnie zresztą jak Battlegroup. Była
jedna świetna, polska gildia ale się rozpadła(przynajmniej się rozpadała 2 miesiące temu
kiedy przerywałem grę). Ponieważ teraz mam ochotę powrócić, a z tego co widzę sytuacja
wcale się nie poprawia, a nawet pogarsza, bo uciekają rosjanie(wydawać kasy na płatny
transfer jakoś nie mam ochoty) chcę powrócić i zagrać gdzieś indziej, najlepiej Alliancem.
Macie do polecenia jakiś serwer, który jest całkowitym przeciwieństwem wyżej opisanego?
Najbardziej zależy mi na niesamowitej ilości rajdujących gildii, choć w World PvP też
bym się pobawił(na Burning Blade nie stwierdziłem). Szkoda mi tych 15 dób spędzonych
na BB, i przeraża mnie perspektywa levelowania postaci bez wsparcia finansowego, ale
tak dalej być nie może. Z góry dziękuję.

Ja polecam RPPVP Sporeggar sam zacząłem tam grę (altem mag 10 level).I jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:49, Lukas1992 napisał:

krasnoludźka popijawa wieczorami^^ (dobrze odmieniłem?)


Tak, o ile masz na myśli Krasnoludziki :) Co prawda poprawna forma to krasnoludzia, ale ja i tak powiedziałbym krasnoludzka. Ale dobra, nie zamęczam Was już gadaniem o odmianie słów (czyt. koniec OT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:22, Mirajka napisał:

> > Zależy po której ze stron grasz. Tutaj http://www.wowwiki.com/Onyxia''s_Lair_attunement

> > masz dokładny spis questów, to baaaaaardzo długi quest chain i samemu na pewno
tego
> nie
> > zrobisz (chyba, że na 70 lvlu z dobrą znajomością gry).
> Nie zrobisz tego sam nigdy, bo żeby przejść przez pokój z Emberseerem w UBRS musisz
go
> uwolnić, co wymaga kliknięcia na ołtarz... przez kilka osób naraz (bodajże 3).
Dokładnie.
Ostatnio jak robiłam ze znajomym ten attu, musieliśmy ściągać trzecią osobę :)



Dzięki wszystkim za odp a co do tego to wejścia jest od 50 lvl ale ten amulet nie został zniesiony na pewno nie na serwie chromagu na którym gram. Ludzi do questów mam bardzo szeroki wybór i sami też by rekreacyjnie odwiedzili te stare insty. Ostatnio wszystkie zapomniane insty sobie przechodzimy dla samej przyjemności z gry. Teraz top tylko Kara, kara, kara , kara aż mdli na samą nazw już.

Jeszcze raz dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam gre trollem.. gdzie moge znalesc goscia ktory uczy skinning? bo szukam i nie moge znalesc..;/ i sorry ze wam zasmiecam forum, ale serio juz z 1.5h szukania:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:41, ThoruS napisał:

zaczynam gre trollem.. gdzie moge znalesc goscia ktory uczy skinning? bo szukam i nie
moge znalesc..;/ i sorry ze wam zasmiecam forum, ale serio juz z 1.5h szukania:]


Skinning? Z tego co pamiętam aż pałętac do Orgimmar się trzeba, tam spytaj się straży a na mapie pojawi Ci się znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok, tak juz mam.. ostajnia rzecz i juz sie serio zamykam:] od ktroego lvl i jak zdobyc zwierzatko? wiem ze trzeba podejsc do takeigo np niedzwiedzia, i cos kliknac, tylko nie wiem co.. dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:35, Sth`Devilish napisał:

> Da się zmienić wszystko, tylko jest z tym dużo zabawy, wymiany korespondencji z
Blizzem,
> telefonów i skanów różnych dokumentów ;)
Może i tak, ale na 100% na pewno nie jeśli chodzi o zmianę właściciela konta... Inaczej
wyszłoby na to, że Blizzard wspiera handel postaciami.


Wiesz, ja aktualnie zmieniam w zasadzie nawet właściciela (zmieniłam nazwisko po ślubie :), miejsce zamieszkania na inny kraj i email za jednym zamachem. Ale ilość papierów do wysłania może zniechęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 00:40, Mirajka napisał:

Wiesz, ja aktualnie zmieniam w zasadzie nawet właściciela (zmieniłam nazwisko po ślubie
:), miejsce zamieszkania na inny kraj i email za jednym zamachem. Ale ilość papierów
do wysłania może zniechęcić ;)


No to mała rada przy okazji: jeżeli nie zmienisz danych konta, to zachowaj stare dowody osobiste, inaczej możesz mieć duży problem z odzyskaniem konta po kradzieży lub dokonywaniem poważniejszych zmian na nim.

PS. Tuż po ślubie? Jeśli tak to moje gratulacje i wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Przeinstalowałem sobie WoW''a i teraz nie potrafię zrobić Repair. Po dwukrotnym kliknięciu nic nie wyskakuje a w menadżeru zadań jest aktywny. Co zrobić???

20080809110705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:42, oOreVenOo napisał:

Możesz mieć jednego DK na jednym koncie.


Nie.
Aby stworzyć DK musisz mieć postać na co najmniej 55lvlu na CAŁYM koncie. Przykład: Masz 56lvl Huntera na realmie Burning Legion, i możesz stworzyć DK na realmie Bronzebeard.

I limit DK to jeden na realm. A nie na konto. Czyli na każdym realmie możesz mieć po jednym DK. Oczywiście limity na serwerach PvP dotyczą też Heroic Class, czyli nie możesz stworzyć Orca DK jeżeli masz już na takim serwerze Night Elfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ciekaew tylko, czy to już sprawdzona informacja; nie che mi się oddzielnie 55 robić - potem jeszcze migrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 13:38, argetlam napisał:

Oj inaczej razczej jest na tym realmie co masz postac na 55 mozesz robic dk


To poczytaj sobie http://www.worldofwarcraft.com/wrath/features/deathknight/gameplay.xml :) Wyraźnie pisze, że wystarczy mieć jedną postać na 55 lvl gdziekolwiek, chociaż faktycznie brzmi to troszkę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się