Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 16:54, Szejku napisał:

jestem początkującym enchanterem ( 55 poziom) tak przyglądam się skillom jakie moge sie
nauczyć w przyszłości, ale nie widze w nich żadnych dzieki którym broń "świeci". Patrzyłem
na thottbocie, ale za dużo mi to nie dało. Czy jakiś enchanter lub osoba znająca sie
na tym może mi powiedzieć, gdzie zrobiłem błąd?


Tylko niektóre enchanty świecą.
Świecą prawie wszystkie końcowe enchanty. A tych low lvlowych to są wszystkie odmiany striking, beastslayer, fiery weapon, icy weapon, lifestealing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:31, bakubartek napisał:

(...)
imo zeby byc calkiem unikatowym to pozostaje jeden fajny mount z kaela oczywiscie tego
z tk ;p
ale walka z kaelem to inna bajka ;p


Ten mount jest poza zasięgiem. Kwestia dobrej gildii i cholernie olbrzymiego farta. Nawet jak go dropnie to każda z 25 osób będzie go chciała więc nawet nie łudzę się na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co to znaczy wszystkie końcowe enchanty? czyli jak narazie to moge pomarzyć i starać sie jakoś nabijac lvl. Szkoda, że inni gracze nie pozwalaja na enchant ich armoru, bo szło by szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z pre-paidów przejść na kartę, jak już wcześniej pisałem, pożyczyłem od rodziców i teraz tak: myślałem, że chyba będę ją mógł użyć, ale gdy wpisuję numer karty i Verification Code(jak podają są to 3 ostatnie cyferki z tyłu karty) które też wpisałem wyskoczył mi komunikat, że bank musi mi dostarczyć CVV kod. Hmmm, czy muszę mieć teraz nową kartę(chyba się pokusze o założenie konta) czy mogę tylko zadzwonić do banku i oni mi "włączą" tą opcję płacenia w innych walutach/ za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, gratki Elk;]

Co do mounta unikatowego? Zdaje mi się, że Deathcharger jest bardziej unikatowy...wiem, wiem - rozmawiacie o latajkach;] Ja preferuje płaszczkę choć kiedyś jej nienawidziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 21:04, Szejku napisał:

ale co to znaczy wszystkie końcowe enchanty? czyli jak narazie to moge pomarzyć i starać
sie jakoś nabijac lvl. Szkoda, że inni gracze nie pozwalaja na enchant ich armoru, bo
szło by szybciej.


Jak chcesz sobie po prostu nabić skilla, to nie musisz wcale szukać chętnych na enchant. Kup sobie tanio jakieś zbroje/bronie od vendorów (byle co, byle najtaniej) i na nich enchantuj, tak będzie szybciej. Gracze zaczną od ciebie kupować enchanty jak będziesz już mieć te najlepsze w danej chwili (czyli jeśli nie raidujesz, to masz nikłe szanse zarobku na tej profesji), z własnego doświadczenia wiem też że chętnie je przyjmują będąc np w party w jakimś dungeonie i czasami cosik zapłacą z dobrej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:48, dzordzi napisał:

Co do mounta unikatowego? Zdaje mi się, że Deathcharger jest bardziej unikatowy...


Tak unikatowy, że mało kto go odróżni od mounta UD czy tego za PvP :) No chyba, że grasz w Alliance, to zmienia stan rzeczy. To ten sam model, jedynie przekolorowany na niebiesko (notabene niebieski moim zdaniem najlepiej pasuje do tego mounta i sam bym takowego chciał na moim UD Rogue).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UD Rogue? Zawsze zabijam undeady koło namiotów w SV, w końcu i tak sa ded także im to różnicy nie robi. A rogue vs pal human to smierc w butach. Zresztą oddaje moją postac zaufanemu koledze (notabene rogue/hunter), ktoś musi schede po mnie przejąc, mam dosy hunterów noobów którzy dostana jednego ciosa i padają, mysla ze sie nie skapne ze deda udaja. Tak w ogóle to raz powiedzialem guild masterowi ze horde ownuje to mi range podniósł! Albo coś takiego, stoje sobie w ruinach zamieszkałeych przez trolli i patrze ze jakis warrior i priest walcza z trollami. Warra trolle zabiły (moby) a priest walczyl, i powiedzial ze mam mu pomóc. No to mowie mu wskocz do wody to Cie przestana gonic(obok jest maly zbiornik wodny) i On o dziwo wskoczyl! Prosił o heal, a ja mu na to jak mam mu pomoc skoro zniknął pod wodą 0_0? Potem sie odgrazal. Olac to. Czasem jak na hordziaka pokampie to pomoc sie zjawia, czesto nawet słabsza ode mnie, toc i juz 2 mam do kolekcji, no i se czekam. czasem gorzej jak to jakies szamany sa i sie resna na raz, wejda we wilka forme i ich nie dogonie bez mounta. Ale ogólnie to te 15% do szybkosci to tylko do tego jednego celu.
Albo jak crossroads uderzam, pobawie sie z noobami i pomoc wołają cienkie taureny to mnie pomoc najczesciej zabija, respie sie w okolicach Turajo w Barrens (wiem, troche daleko) i dalej tam rozrabiam, tylko tam tylko 2 razy ktos na 70 przyleciał na 7 prób, niezły wynik, ia ile ja tam taurenów zabiłem i orków to się cięzko doliczy.
Jeżeli ktoś do końca doczytał to dziękuje za czytanie, może jak dojde do nowych wniosków to niedługo coś tez skrobne, a jezeli ktoś ma jakies moralizatorskie uwagi to prosze je zachowac. For Teh Alliance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:14, Sth`Devilish napisał:

Gogle mają ogromny plus - tych pierwszych epickich można używać już od 62 lvlu, natomiast
te ulepszone posiadają statsy porównywalne z Tier3/S3 (mimo wszystko nieco gorsze, ale
też nie tak od razu zdobędziesz lepszy...).

Czyli są słabe. Może są dobre na lvlowaniu od 60-70, potem już nie :).

@Elk --> Wielkie Graty! :) Co dropnął?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol czy ty samymi rogalami grasz?!?! belf, nelf ud.. ;P lol

@wintesun
enoo... nie pogadasz jak dajesz rade low lvlom z barrens samemu bedac gdzieś w okolicach czterdziechy (stv jak sam mówiłeś) to naprawde szacun.. pisz szybko aplikacje do millenium bo talent sobie marnujesz... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 23:15, Sth`Devilish napisał:

Tak unikatowy, że mało kto go odróżni od mounta UD czy tego za PvP :)

No chyba, że jeszcze tauren go dosiądzie :P Wtedy każdy się zorientuje, że coś tu jest nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka , chcę dziś zakupić wowa i mam takie pytanie aby upewnić się na 100 % - po zakupieniu gry otrzymuje 30 darmowych dni i jak na razie nie będę musiał kupować pre-paid/płacić kartą za abonament ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się