Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pre-paid/karta płatnicza są potrzebne do założenia konta, mimo, że masz 30 dni darmowych.
Założ darmowego triala (10 dni), a potem dodaj do niego cdkey z oryginała i masz 40 dni gry i nie potrzebujesz pre-paida/karty by założyć konto :P

http://teaser.wow-europe.com/ - tu załóż triala, a loguj się na konto tu: https://www.wow-europe.com/login/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania Lost Paradise: ile Hit Rating powinien mieć rogue do PvP i ile do PvE aby skutecznie trafiać przeciwnika (wykluczając raidy, bo te mnie nie interesują), biorąc pod uwagę zwiększony Miss Chance z Dual Wielda (i nie licząc talentów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:13, Sth`Devilish napisał:

Dołączam się do pytania Lost Paradise: ile Hit Rating powinien mieć rogue do PvP i ile
do PvE aby skutecznie trafiać przeciwnika (wykluczając raidy, bo te mnie nie interesują),
biorąc pod uwagę zwiększony Miss Chance z Dual Wielda (i nie licząc talentów)?


Hm... mogę się mylić, ale ostatnio ktoś się pytał ile ma mieć jego alt rogal hita i ktoś podał jakąś chorą liczbę, coś koło 280 chyba.

EDIT:

Znowu :D Google nie boli :D 15 sekund i mam dokładnie :D

Kara/Gruul Starting = 200-250
SSC/Tk Starting = 280-300
BT/Hyjal Starting = 320+

EDIT2:

A dokładnie 363 z 5/5 Precision ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:13, Sth`Devilish napisał:

Dołączam się do pytania Lost Paradise: ile Hit Rating powinien mieć rogue do PvP i ile
do PvE aby skutecznie trafiać przeciwnika (wykluczając raidy, bo te mnie nie interesują),
biorąc pod uwagę zwiększony Miss Chance z Dual Wielda (i nie licząc talentów)?


Znalazłem na google :)
Hit rating to tylko do PVE , a nie PVP:) jeśli mnie pamięć nie myli...

Hit Rating dla 2.3 (2.4 nie znalazłem)

Base Melee Miss (Dual-Wielding): 28%
Base Melee Miss (2H/1H+Shield/Special Attacks): 8.6%
Base Ranged Miss: 8.6%
Hit % = hit rating / 15.8

Rogue (Dual-Wield)
Base: 442
w/ Precision: 363

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to jeśli chodzi o raidy, a jak to się przedstawia dla nie raidujących rogali i tych uprawiających PvP? Jaka wartość Hit Rating jest wtedy pożądana, żeby missy za bardzo nie irytowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:40, Sth`Devilish napisał:

No dobra, to jeśli chodzi o raidy, a jak to się przedstawia dla nie raidujących rogali
i tych uprawiających PvP? Jaka wartość Hit Rating jest wtedy pożądana, żeby missy za
bardzo nie irytowały?


Odpowiedzią na Twoje pytanie jest: Expertise (na PVE też działa:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim, mam jedno pytanie, i bardzo zalezy mi na odpowiedzi:

Jakiej karty bankowej potrzebuje by miec mozliwosc oplacania wowa? Tak, lista kart jest wypisana na stronie konta uzytkownika, ale chodzi mi jaka karta bankowa, Polskiego banku pozwala mi na oplacanie?

Czy posiadanie konta bankowej w bzwbk mi na to pozwoli? czy moze mbank? czy inteligo?

Jesli kto jest obeznany w tym temacie to byl bym niezmiernie wdzieczny za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:40, Sth`Devilish napisał:

No dobra, to jeśli chodzi o raidy, a jak to się przedstawia dla nie raidujących rogali
i tych uprawiających PvP? Jaka wartość Hit Rating jest wtedy pożądana, żeby missy za
bardzo nie irytowały?

Interesuje cię wtedy to, by skille nie missowały, a to ma bazowy miss ataków 1h, czyli bodaj 9%, czy tam 8.cos. Więc marne 3% z precision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:56, Wiggins napisał:

Dzien dobry wszystkim, mam jedno pytanie, i bardzo zalezy mi na odpowiedzi:

Jakiej karty bankowej potrzebuje by miec mozliwosc oplacania wowa? Tak, lista kart jest
wypisana na stronie konta uzytkownika, ale chodzi mi jaka karta bankowa, Polskiego banku
pozwala mi na oplacanie?

Czy posiadanie konta bankowej w bzwbk mi na to pozwoli? czy moze mbank? czy inteligo?

Jesli kto jest obeznany w tym temacie to byl bym niezmiernie wdzieczny za odpowiedz.


Intelgio jest dobra. Opłacam nią przez hm... od początku WoW''a ;p

Ale teraz jest jakiś lol co do płacenia kartami, wiec pozostają PP niestety tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:43, KaPe napisał:

Interesuje cię wtedy to, by skille nie missowały, a to ma bazowy miss ataków 1h, czyli
bodaj 9%, czy tam 8.cos. Więc marne 3% z precision.


Tak, ale 9% to przeciw celom +3, a jego rajdy nie interesują, to pewnie ma na myśli przeciwników jego levelu (w PvP) - 5% i ewentualnie do +2 (w 5-osobowych instancjach) - 6%. Precyzja załatwia wszystko lub prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:07, Corvin 0451 napisał:

Tak, ale 9% to przeciw celom +3, a jego rajdy nie interesują, to pewnie ma na myśli przeciwników
jego levelu (w PvP) - 5% i ewentualnie do +2 (w 5-osobowych instancjach) - 6%. Precyzja
załatwia wszystko lub prawie wszystko.


Dokładnie, do raidowania mam co innego :) Na WoWwiki pisze:

"Dual wielding any weapon also results in an increased miss chance. Dual-wielding increases the base miss rate by 19%, compared to 5% for wielding a single weapon."

Czy aby na pewno te 5-6% to wystarczająco dużo, żeby nie tracić na DPS przez missy? Tak ogólnie to wiem, że to nie ma za dużego znaczenia, ale pytam bo mam duży wybór w itemkach +hit i nie wiem czy warto poświęcać aż tak strasznie +crit dla tego statsu, stąd moje pytanie ile wypadałoby mieć do PvP/PvE (non-raid).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy widzicie w tym wow-ie ? Czytałem o wow-ie dużo więc postanowiłem kupić tą gre. Po zainstalowaniu pathów zaczęłem grać. Pare dni później stwierdziłem że gra jak gra niektóre questy były naprawde fajne, świat w sam raz ale jednak nie w pełni dobry. Więc pytam się co wy widzicie w tej grze?
ps prosze nie bluzgać ;) bo to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:06, lukase napisał:

A co wy widzicie w tym wow-ie ? Czytałem o wow-ie dużo więc postanowiłem kupić tą gre.
Po zainstalowaniu pathów zaczęłem grać. Pare dni później stwierdziłem że gra jak gra
niektóre questy były naprawde fajne, świat w sam raz ale jednak nie w pełni dobry. Więc
pytam się co wy widzicie w tej grze?

Ja jak grałem w trial to przyjemna gra była, ale nudziła troszkę i nie rozumiem, jak można przy niej być no-life. Kiedyś może kupię battlechest i pogram więcej, ale jak na razie to przyjemna, ale nie rewolucyjna.

Dnia 19.08.2008 o 18:06, lukase napisał:

ps prosze nie bluzgać ;) bo to jest tylko moje zdanie.

Uuu, szkoda mi ciebie. Za chwilę zaleje cię armia fanboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:16, Kalejdoskop86 napisał:

> A co wy widzicie w tym wow-ie ? Czytałem o wow-ie dużo więc postanowiłem kupić tą
gre.
> Po zainstalowaniu pathów zaczęłem grać. Pare dni później stwierdziłem że gra jak
gra
> niektóre questy były naprawde fajne, świat w sam raz ale jednak nie w pełni dobry.
Więc
> pytam się co wy widzicie w tej grze?
Ja jak grałem w trial to przyjemna gra była, ale nudziła troszkę i nie rozumiem, jak
można przy niej być no-life. Kiedyś może kupię battlechest i pogram więcej, ale jak na
razie to przyjemna, ale nie rewolucyjna.

> ps prosze nie bluzgać ;) bo to jest tylko moje zdanie.
Uuu, szkoda mi ciebie. Za chwilę zaleje cię armia fanboyów.


Skoro nie rozumiecie to zostawcie specjalistom zrobią to za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:19, hammerfall87 napisał:

Skoro nie rozumiecie to zostawcie specjalistom zrobią to za was :)

Źle to powiedziałem, nie to, że nie rozumiem, ale gra wciąga o ile ma się czas na granie. Nie wiem, czy fajnie by było grać z musu, bo się płaci abonament, a mało czasu mam w roku szkolnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:21, Kalejdoskop86 napisał:

> Skoro nie rozumiecie to zostawcie specjalistom zrobią to za was :)
Źle to powiedziałem, nie to, że nie rozumiem, ale gra wciąga o ile ma się czas na granie.
Nie wiem, czy fajnie by było grać z musu, bo się płaci abonament, a mało czasu mam w
roku szkolnym. ;)


To już sobie odpowiedz ,a pytania "bo ja nie rozumiem" to mi wytłumaczcie są z lekka głupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:30, hammerfall87 napisał:

To już sobie odpowiedz ,a pytania "bo ja nie rozumiem" to mi wytłumaczcie są z lekka
głupie .

Słusznie, źle to ująłem, ale no nie rozumiem, jak można poświęcać nockę w roku szkolnym, a potem cały czas wolny na granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:06, lukase napisał:

Więc pytam się co wy widzicie w tej grze?


Coś czego nie daje mi żadna inna gra. Nie nudzi się, ciągle stawia przed graczem wyzwania/cele (czasem ciut za dużo jednak), pozwala cieszyć się grą wraz z tysiącami innych graczy na danym serwerze, ciągła rywalizacja z innymi na serwerach PvP/na polach bitwy/na arenach, ciągła współpraca z graczami przy robieniu tego i owego, najlepszy chat na świecie (nie raz zrywam boki ze śmiechu czytając zabawne gagi), ogromny świat do zwiedzenia i poznania, ciągłe możliwości rozwijania postaci itd itp :) Długo by wymieniać. U mnie WoW zastępuje niemal wszystkie inne gry, to tak na prawdę kilka gier w jednej.

PS. Początek jest nudnawy, więc się nie dziw. Dopiero gdzieś tak od 20 lvl się rozkręca, a od 58-60 lvl kiedy można wejść do Outlandu gameplay robi się już wprost świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się