Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 21:00, Ziloh napisał:

To polecam LOTR:O, poczęścii klon wowa, ale z klimatem IMHO najlepszego pisarza fantasy...
IMO.



Lubie sródziemie ale jakos lotr mi nei przypadl do gustu to ciagle ladowanie sie pomiedzy pomieszczeniami. Brak normalnego trybu pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:55, Ziloh napisał:

Oj oj, w wowa od miesiąca nie grałem, bo przeszedłem na WARa

To dość ciekawe, skoro WAR jeszcze nie wyszedł. Aczkolwiek, zdaje się, że niedługo zdejmują NDA, to może coś konkretnego się wyjaśni, zamiast bredni typu "WAR zniszczy WOWa", czy "grałem w bete i był ch...".

A co do "AOC jest lepszy od WoWa" - zanim będzie lepszy, to wyjdzie WotLK, więc poprzeczka znowu pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytałem taki artykuł z listą tytułów, które rzekomo miały "zmiażdżyć" WoWa i każda z tych gier okazała się albo porażką, albo jedynie namiastką gry MMO. Najbardziej bawią mnie ludzie, którzy tak bardzo nastawiali się na Tabula Rasa, w które... praktycznie nikt nie gra (doszło nawet do tego, że zniosą tam abonament byleby pozbyć się zalegających kopii gier). Podobnie z LOTRO, które dosyć szybko przestało się rozwijać i które ucichło, oraz AoC z którego gracze prawie masowo wracają do WoWa.

O wyższości AoC nad WoWem nie ma nawet co dyskutować - ta gra nie jest MMO i sam ten fakt sprawia, że ta gra już nigdy nie dorośnie WoW nawet do pięt, tymbardziej będąc tak zabugowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:58, Kalejdoskop86 napisał:

> Oj oj, w wowa od miesiąca nie grałem, bo przeszedłem na WARa, a jak chcesz świat
w grze
> podobny do świata rzeczywistego, to jedź sobie do Biskupina, weź mieczyk, przebierz
się
> i będziesz miał frajdę i dzieciaki też, (możesz nawet poprowadzić nawet wykład o
conanie
> barbarzyńcy), jeśli wg Ciebie gry muszą być podobne do rl.:)
Ty jesteś taki głupi, czy udajesz? ^^
Chodziło mi o filozoficzny kształt całej serii o Conanie. Na pozór dziki barbarzyńca
z mroźnej Cymmerii jest szlachetniejszy od magnatów. A grafika nie powiem: wolę realistyczną
niż cukierkową w WoW.
Co do sesji LARP to tak, fajnie można się zabawić. :)

Dobra, do niczego nie dojdziemy. Chciałem grę jakąś MMORPG poszukać dobrą, a ty od razu
wyskakujesz z takimi słowami. Świat WoW''a interesował mnie kiedyś, ale od dziecka bardziej
i to o wiele wolałem Erę Hyboryjską. Ty mnie nigdy nie przekonasz, a ja ciebie, więc
od mojej strony EOT..


Wiesz moim zdaniem lepiej poczekać pół roku , upatchują conana i dopiero wtedy zagrać bo jedynie co będziesz robić to niszczył sobie nerwy,teraz pozostają ci 2 wybory dalej grać w wowa lub czekać na warhammera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:23, Sth`Devilish napisał:

Podobnie z LOTRO, które dosyć szybko przestało się rozwijać i które ucichło


Ucichło bo to nie jest gra o której trzeba trąbić na każdym zakręcie, trial nie jest dodawany do chleba a banerki `you are not prepared` nie wyskakują na każdej stronce. Inny świat giercowania a sama gra się rozwija cały czas i obecnie pomimo braku PVP oferuje więcej od WoWa imo. Chociażby domki, genialnie mieć domek na osiedlu koło Bree z prawdziwymi sąsiadami.
Założenie: `nie ma hype, nie ma gry jest co najmniej nieprawidłowe`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 00:07, Selv napisał:

Założenie: `nie ma hype, nie ma gry jest co najmniej nieprawidłowe`.

Nie ma reklamy, nie ma gry. Takie są teraz czasy. AOC się zareklamował, miał szansę - którą zmarnował, ale to już ich problem. Jasne, możemy twierdzić, że jakaś szerzej nie znane MMO jest pogromcą WoWa w każdym calu, ale podstawą gry jest też solidna grupa ludzi, z którą można pograć - bez tego MMO to tylko zwykłe, kiepskie rpg za które się płaci co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat powiem Tobie tak:
Co mi po 10 mln graczy gdzie tylko 0,5% gra na moim serwerze?
W LOTRO nie brakuje graczy i to myśle, że jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 00:17, PredAtor360 napisał:

Witam.
Gdzie mogę znaleść wszystkie patche do Burning Crusade?


Zainstaluj dodatek to się automatycznie pościągają i poinstalują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 00:17, PredAtor360 napisał:

Witam.
Gdzie mogę znaleść wszystkie patche do Burning Crusade?

wowwiki> tam znajdziesz mirror do 2.4 full (upredzam ze to ok 1.2 bg waży..) a potem to już same w kilka minut sie uaktualni ;) (3 łatki dokładnie, w dodatku malutkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 11:23, Lost Paradise napisał:

Pytanko do Rogali:)

Ile potrzeba HIT rating / % to hit dla raidującego Rogala ? (biorąc pod uwagę talelnt
Precision 5/5).
Jest jakiś hit cap ?


Około 300/310 Hit Ratinga na BT już spokojnie powinno wystarczyc, + 20 HR z Talbuka. Oczywiscie wiecej zwiększy twój dps, ale już nie na tyle by opłacało sie poświecac inne staty. Hit cap na raidowych bossów (lvl 73) to 363 (gdy masz tyle już nigdy nie missniesz atakiem). Dla nieraidującego rogala myśle że około 270/280, cap na moby z 72 lvlem to 316 wiec powinno starczyc.

Trzeba też pamietac że każdy punkt Hit Ratingu powyżej capa daje ci równo 0 dpsa ;] Więc trzeba uważac żeby go nie przekroczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego potrzebowałem (też), dzięki :) Możesz mnie upewnić ile Hit Rating powinien mieć rogue do PvP, tak żeby nie missować za często, ale też i nie poświęcić za dużo innych statsów dla +Hit? Bo każdy mówi, że do PvP to zbędne, albo że wystarcza 4-5%, a przecież wiem że w Dual Wield basowa szansa na miss wzrasta do 19%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 09:12, Sth`Devilish napisał:

Czegoś takiego potrzebowałem (też), dzięki :) Możesz mnie upewnić ile Hit Rating powinien
mieć rogue do PvP, tak żeby nie missować za często, ale też i nie poświęcić za dużo innych
statsów dla +Hit? Bo każdy mówi, że do PvP to zbędne, albo że wystarcza 4-5%, a przecież
wiem że w Dual Wield basowa szansa na miss wzrasta do 19%...


Z tego co wiem to 5% (choc słyszałem też opinie że 7%) to już jest ten cap z dual wieldem, z tą wartością zwykle nie powinieneś już missowac, chociaż niektóre skille (chociażby magów) zwiększają tego capa. Myślę że taka bezpieczna wartośc to około 100 HR. Na S1 i S2 itemkach nie ma Hit Ratinga, więc bedziesz musiał przebolec missowanie z Sapa (znam z autopsji - pozdro Latniak :p) albo przegemowac na Hita i poczekac aż bedziesz miał itemy z S3, które w wiekszości ci tego capa pokryją.

Oczywiście trzeba też pamietac że ten HR 100 to już praktycznie górna granica - ja w swoim gearze PvP miałem może z 40-50 HR-a i faktycznie, czesto missowałem ale to już raczej były drastyczne przypadki - musisz też pamietac że w buildach PvP rogala nie bierze sie Precision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem, że nie opłaca się kupować S3, jedynie co to można kupić swordy. Dlaczego?? Dlatego, że na rękawice s4 nie potrzebny jest rating, na spodnie s4 1550, na chesta 1600 i tak dalej, więc jeśli dobrze umiesz grać 2 v2 bądź jakiś inny team to spokojnie zdobędziesz s4 full bez kupowania s3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się