Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 10:27, Savelis napisał:

Ahh no to przepraszam może to co napisałem też się przyda i od razu ludzie będą kupować
S4. :P


S4 ma tylko dwie zalety:

- lepsze statsy
- przeciwnik może umrzeć ze śmiechu jak zobaczy ciebie z tym hełmem i naramiennikami S4, oraz brońmi rodem z fabryki zabawek Haribo...

Podobno ten model graficzny tego setu specjalnie został wykonany tak słabo i beznadziejnie, bo rogue byli za bardzo OP, więc zrobili taki set, którego mało kto będzie chciał mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 09:57, pitah napisał:

musisz też pamietac że w buildach PvP rogala nie bierze sie Precision.


Hmm, na prawdę? Na WoWwiki jako skuteczne buildy do PvP wymieniane są zarówno 20/0/41 jak i 0/20/41. Co jest lepsze na sub-spec, Assassination czy Combat w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:45, Sth`Devilish napisał:

> musisz też pamietac że w buildach PvP rogala nie bierze sie Precision.

Hmm, na prawdę? Na WoWwiki jako skuteczne buildy do PvP wymieniane są zarówno 20/0/41
jak i 0/20/41. Co jest lepsze na sub-spec, Assassination czy Combat w takim razie?


Pure PVP to podobno Sub + Assass :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:49, Lost Paradise napisał:

Pure PVP to podobno Sub + Assass :)


Hmm, no właśnie ciężki dylemat.

Assass oferuje większy crit, gratisowe combo pointy i energy przy finisherach i łatwiejsze aplikowanie trucizn.
Za to Combat wydłużone Gouge (które przecież świetnie nadaje się do wychodzenia z walki i wchodzenia w stealth ponownie, lub też do ucieczki czy obandażowania się), zwiększony +Hit (dzięki czemu można się skupić na gemach pure dps), Riposte do rozbrajania warriorów i rogue''y (którzy bez bronii guzik zdziałają, bo nie mogą używać wtedy skilli) i Imp Sprint jako anty-kite.

Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - przeciwnik może umrzeć ze śmiechu jak zobaczy ciebie z tym hełmem i naramiennikami
> S4, oraz brońmi rodem z fabryki zabawek Haribo...

To prawda - sad emo hełm ftw

> Hmm, na prawdę? Na WoWwiki jako skuteczne buildy do PvP wymieniane są zarówno 20/0/41 jak i 0/20/41. Co
> jest lepsze na sub-spec, Assassination czy Combat w takim razie?

To jest build którego używam na PvP: http://www.wowhead.com/?talent=f0eboxLZZxrxoMGRoxst (4 punkty w Improved Poisons są opcjonalne, ale wole je miec ze względu na stackowanie wound poisona)

Prawdę mówiąc wolę Assassination, w combat te 20 punktów to wiekszosc defensywne skille a ty jesteś przecież do robienia dpsa. Ktoś może powiedziec że co to za dps jak jesteś martwy - ja wolę zadawac wiekszy dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitah ale czasem na arenie 5 v 5 ty możesz być głównym celem xD więc dużo DPS''a nie zrobisz ale popieram Ciebie, też wole robić większy DPS. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:01, pitah napisał:


Hmm dziwne, nie masz Imp Expose Armor (może się nie znam, ale uważam że to podstawa w walce z Feral Druidem, Warriorem i Paladynem, którzy zawsze mają wysoki armor, 1000 armoru mniej z talentów to ~8.5% dmg więcej, w sumie zredukowanie czyjegoś armora o 3k to aż 22% dmg więcej!), nie wziąłeś też Setupa (choć Ghostly Strike masz) i Initiate. Murder 2/2 daje tylko 2% dmg więcej - to ledwo zauważalne ilości.

Wybacz za krytykę, ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:31, Sth`Devilish napisał:

> http://www.wowhead.com/?talent=f0eboxLZZxrxoMGRoxst

Hmm dziwne, nie masz Imp Expose Armor (może się nie znam, ale uważam że to podstawa w
walce z Feral Druidem, Warriorem i Paladynem, którzy zawsze mają wysoki armor, 1000 armoru
mniej z talentów to ~8.5% dmg więcej, w sumie zredukowanie czyjegoś armora o 3k to aż
22% dmg więcej!), nie wziąłeś też Setupa (choć Ghostly Strike masz) i Initiate. Murder
2/2 daje tylko 2% dmg więcej - to ledwo zauważalne ilości.

Wybacz za krytykę, ale nie mogłem się powstrzymać :)


Kwestia stylu gry (jak i talentów) - Znam wielu co grają na PVP 41 Assass / 20 Sub i nie używają Expose Armora. - czemu ?
Ano temu że Mutilate (jestem prawie pewien) jak Envenom (jestem 100% pewny) traktowane są jako poison dmg, czyt. ignorują armor :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:36, Lost Paradise napisał:

Kwestia stylu gry (jak i talentów) - Znam wielu co grają na PVP 41 Assass / 20 Sub i
nie używają Expose Armora. - czemu ?
Ano temu że Mutilate (jestem prawie pewien) jak Envenom (jestem 100% pewny) traktowane
są jako poison dmg, czyt. ignorują armor :))


Envenom tak, pisze to nawet w tooltipie (z resztą po to właśnie dali ten skill, ale to jest przecież bardziej skill do PvE, na mobki z wysokim armorem i bez nature resistance... w PvP przecież stosuje się Crippling Poisona na MH, a to już znacznie ogranicza pole do popisu dla Envenom), natomiast Mutilate na 100% zadaje tylko obrażenia fizyczne (zobacz sam: http://www.wowhead.com/?spell=34413 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:31, Sth`Devilish napisał:

Wybacz za krytykę, ale nie mogłem się powstrzymać :)


Spoko, głównie siedze w PvE, PvP czasami z nudów dla rozrywki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jstem w closed i open becie... tak się już pośpieszyłem, zaraz Live geah game start i tak..., ale właśnie dziś kupiłem już pp do wowa, bo nie mogłem wytrzymać ;)

Ja powiem tak, WAR jest strasznie podobny do DAoC, to ta sama sytuacja. DAoC nie zniszczył EverQuesta II, ale miał pokaźną liczbę subskrypcji. Tak samo będzie teraz WAR, to nie jest żaden WoW Killer, to osobna gra..., która ma duży minus, do niej są potrzebni gracze i to dużo, bo nie wiem co za frajda, przejmowanie, Battlefield Objective, Zamków, Twierdz, rajdowanie stolic, jeśli ich nikt nie broni, tego trzeba się obawiać, że np. gdy jedni będą atakować stolice, a drudzy po prostu odpuszczą to nie jest gra, a to w becie jest strasznie widoczne, z powodu małej liczby graczy... Więc reasumując WAR to takie odnowienie DAoC, a WoW to Odpowiednik EQ2 i ytuacja się powtórzy, WoW killerem może być TYLKO ten next gen mmo od blizza, tylko i oby to był Starcraft OBY!. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:31, Sth`Devilish napisał:

> http://www.wowhead.com/?talent=f0eboxLZZxrxoMGRoxst

Hmm dziwne, nie masz Imp Expose Armor (może się nie znam, ale uważam że to podstawa w
walce z Feral Druidem, Warriorem i Paladynem, którzy zawsze mają wysoki armor, 1000 armoru
mniej z talentów to ~8.5% dmg więcej, w sumie zredukowanie czyjegoś armora o 3k to aż
22% dmg więcej!),


Imp Expose Armor nie jest potrzebne, na każdego możesz stosować stuny, jeśli dobrze je rozłożysz to warrior pada na łatwości, druid czekasz aż bedzie w dobrej formie i wtedy lejesz no a Paladyn hmmm z nim ciężko bo ma buble :< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie konto odmrożone, chcę przez te 2 tygodnie wakacji nabic 14 lvli druidem.:) Tylko jestem w głupim okresie ma on 42lvl, a nie lubie tego okresu lvlowani bo trzeba wszędzie latać... Zrobiłem się na ballance, bo chciałem się nastawić na dobry healing w instancjach, ale kiszka solo PvE Moonkinem to narazie kicha... za wolno i za słabo, wiecie może ok którego lvlu się opłaca moonkina, pewnie dopiero na 68 przejde na moonkina, jak WoTLK wejdzie(bo widziałem WoTLK nieźle moonkinów boostuje ;)), mój cel to wbić 68lvl. i zostawić konto w spokoju na oczekiwanie WoTLK, nie zamierzam za bardzo ruszać TBC, tylko by się przydało tą epicką formę złapać, a to pewnie nie lada wyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Paladyna bardziej mnie boli LoH :) Na bąbelek jest prosty sposób - odchodzę, daje mu się podleczyć i jednocześnie się bandażuję, czasem uda się nawet w Stealth wejść ponownie. No chyba, że trafię na prawidłowo grającego Paladyna, który przed bąbelkiem daje mi stuna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:35, Sth`Devilish napisał:

S4 ma tylko dwie zalety:

- lepsze statsy
- przeciwnik może umrzeć ze śmiechu jak zobaczy ciebie z tym hełmem i naramiennikami
S4, oraz brońmi rodem z fabryki zabawek Haribo...

Haribo robi produkty spożywcze, przede wszystkim wytwory z żelatyny i lukrecji ;)

Dnia 20.08.2008 o 10:35, Sth`Devilish napisał:

Podobno ten model graficzny tego setu specjalnie został wykonany tak słabo i beznadziejnie,
bo rogue byli za bardzo OP, więc zrobili taki set, którego mało kto będzie chciał mieć
:)

S3 ma grafiki z T6, a S4 ma grafikę przedmiotów z Sunwell, oczywiście wszystko ma jedynie inne kolory. Moim zdaniem to lenistwo Blizzarda, poza tym 2-3 klasy mają takie same modele np. szaman i hunter mają te same, tylko inne kolory, to samo np. druid i... rogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:35, Sth`Devilish napisał:

> Ahh no to przepraszam może to co napisałem też się przyda i od razu ludzie będą
kupować
> S4. :P

S4 ma tylko dwie zalety:

- lepsze statsy
- przeciwnik może umrzeć ze śmiechu jak zobaczy ciebie z tym hełmem i naramiennikami
S4, oraz brońmi rodem z fabryki zabawek Haribo...

cóż sie dziwić jak wszystko w "klimatach" belfów? ;P

Dnia 20.08.2008 o 10:35, Sth`Devilish napisał:

Podobno ten model graficzny tego setu specjalnie został wykonany tak słabo i beznadziejnie,
bo rogue byli za bardzo OP, więc zrobili taki set, którego mało kto będzie chciał mieć
:)

w s4 spokojnie wejdziesz do bt (ofc z odpowiednimi gemami, enchantami itd) no i nie wszystkie pve itemki są dobre do pve, ale w mieszance pve/pvp powinno być ok ;) ofc ze rzeczy z 25manów będą lepsze ale do czasu ich zdobycia można spokojnie zastąpić je tymi z pvp, no i najlepsze ze w pvp gearze pobawisz sie też na bg a jak wejdziesz t6 na bg to możesz sie nieźle przejechać na tym... nie mówiąc o arenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:45, SoieR napisał:

w s4 spokojnie wejdziesz do bt (ofc z odpowiednimi gemami, enchantami itd)


A po co? :) Nie interesuje mnie PvE jako Rogue.

Dnia 20.08.2008 o 15:45, SoieR napisał:

a jak wejdziesz t6 na bg to możesz sie nieźle przejechać na tym... nie mówiąc o arenie...


No shit Sherlock ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:52, Sth`Devilish napisał:

> w s4 spokojnie wejdziesz do bt (ofc z odpowiednimi gemami, enchantami itd)

A po co? :) Nie interesuje mnie PvE jako Rogue.

też mi sie to nie widzi ;) jakos tak "dziwnie" rogalem ;D

Dnia 20.08.2008 o 15:52, Sth`Devilish napisał:

> a jak wejdziesz t6 na bg to możesz sie nieźle przejechać na tym... nie mówiąc o
arenie...

No shit Sherlock ;)

ma sie ten skilzz ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się