Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 22:01, Diakon22 napisał:

Troche nie z gruszki nie z pietruszki ale panowie i panie wczoraj zabiłem Kil''Jaeden
- to była walka:)

Dzięki bogu coś tam się dzieje, po męczarniach na Mu''ru, kolejna walka tego typu wykończyłaby mnie. Sam fakt, że KJ coś gada jest już ogromną przewagą ;)
Chociaż mam nadzieje, że załapię się na firsta naszego. rl saks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :)

U ktorej frakcji byc reputacje? Aldor czy Scryers? Zaznaczam, ze bede holy priestem ;) (na 67 lvl, obecnie 66 lvl shadow priest).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:23, Ichvander napisał:

Mam pytanie :)

U ktorej frakcji byc reputacje? Aldor czy Scryers? Zaznaczam, ze bede holy priestem ;)
(na 67 lvl, obecnie 66 lvl shadow priest).

Pozdrawiam

Na obecną chwilę, ma to minimalne znaczenie, nagrody za repę są słabe w porównaniu do tego co dostaje sie z PvP czy za badge. Teoretycznie aldorzy mają minimalnie lepszy enchant na shouldery, chociaż to dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:23, Ichvander napisał:

Mam pytanie :)

U ktorej frakcji byc reputacje? Aldor czy Scryers? Zaznaczam, ze bede holy priestem ;)
(na 67 lvl, obecnie 66 lvl shadow priest).

Pozdrawiam


Dla Holy na 100% Aldor - biorąc pod uwagę że masz tailoring (większość Priestów ma) będziesz miał epicką "nić" z bonusem do healingu na legs''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:23, Ichvander napisał:

U ktorej frakcji byc reputacje? Aldor czy Scryers? Zaznaczam, ze bede holy priestem ;)
(na 67 lvl, obecnie 66 lvl shadow priest).


Wybierz tę, która oferuje ciekawsze dla ciebie patterny/designy, tę którą łatwiej ci będzie farmić (imho, Aldorów farmi się ciut łatwiej, do tego oferują fajny skrót z Shattrath do Nagrand, niedostępny dla Scryersów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od serwera. U mnie jest tak, ze to Scryers lvluje się szybciej bo mają tańsze itemy na bicie repa. Arcane Tome po 8-10g, Fel Armamenty po 30g..., aż się odechciewa miec exalted z Aldorem. Sam zatrzymałem się na 3k w Revered i nie mam siły bic dalej.

@kaganiec ---> A może tak pół ork pół tauren?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:01, graczomaniak napisał:

Zależy od serwera. U mnie jest tak, ze to Scryers lvluje się szybciej bo mają tańsze
itemy na bicie repa. Arcane Tome po 8-10g, Fel Armamenty po 30g..., aż się odechciewa
miec exalted z Aldorem. Sam zatrzymałem się na 3k w Revered i nie mam siły bic dalej.


Wow, to coś się u was spieprzyło w ekonomii chyba :) Tam gdzie ja gram, można bez przeszkód wymieniać jedne na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:13, Sth`Devilish napisał:

Wow, to coś się u was spieprzyło w ekonomii chyba :) Tam gdzie ja gram, można bez przeszkód
wymieniać jedne na drugie.


Całkiem normalna sytuacja, po 2.4.

Podczas robienia dailiesów wypada mnóstwo itemków do Scryerów, bo bijemy sporo belfów, demonów bijemy znacznie mniej i dlatego itemki dla aldorów są duużo droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 07:52, Lost Paradise napisał:

Dla Holy na 100% Aldor - biorąc pod uwagę że masz tailoring (większość Priestów ma) będziesz
miał epicką "nić" z bonusem do healingu na legs''y.

Biorąc pod uwagę, że nitki można kupić - zero różnicy, a tailorowe epixy już od dawna ustępują badgowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 13:17, KaPe napisał:

Biorąc pod uwagę, że nitki można kupić - zero różnicy, a tailorowe epixy już od dawna
ustępują badgowym.



Można kupić i wydać więcej golda albo wydać mniej na składniki i zrobić samemu.

Oczywiście że za badge jest lepszy sprzęt (chodź nie każdy) niż craftowalny ale badge to nie manna z nieba i trzeba je zbierać a w tym czasie masz dobry set epicki własnej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:25, kaganiec napisał:

> @kaganiec ---> A może tak pół ork pół tauren?;>

O_o Znaczy co? Jak?


Nijak, jaja sobie robi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do pójścia na jakiś serwer na którym nikt z nas nie gra....
Na mojej postaci muszę już tylko na areny chodzić..... byłby ktoś chętny na takie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Byłem zmusiony odinstalować WoW''a i zainstalować na nowo. Mam wszystkie pathce na kompie. Zawsze przed instalacją patchy musiałem robić Repair (na pierwszym patchu wyskakiwał błąd) i potem wszytsko było ok. Nawed ściągając ten duży patch wyskakuje mi ten błąd. Mój problem to ten, że teraz nie uruchamia mi się Repair. W menadżeru zadań pokazuje iż działa ale żadne okienko nie wyskoczyło. Dając zakończ zadanie, to po ponowynym uruchomieniu jest to samo. Proszę o pomoc. Plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:23, Lost Paradise napisał:

Można kupić i wydać więcej golda albo wydać mniej na składniki i zrobić samemu.


Que?

Sładniki można kupić i dać znajomemu tailorowi który zrobi ci za darmo. Więc wychodzi na to że jest taniej, bo nie musisz wydawać majątku żeby sobie repe polepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się