Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 13:56, Latniak napisał:

> Można kupić i wydać więcej golda albo wydać mniej na składniki i zrobić samemu.

>

Que?

Sładniki można kupić i dać znajomemu tailorowi który zrobi ci za darmo. Więc wychodzi
na to że jest taniej, bo nie musisz wydawać majątku żeby sobie repe polepszyć.


Składniki można również wyfarmic nie wydając NIC. Powyżej to tylko był przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:43, Matthew22 napisał:

Mam pytanie - chciałbym pobrać The Burning Crusade ze strony Blizza. Czy można to zrobić
posiadając zwykłego WoWa i konto trialowe?


Trial The Burning Crusade? Nie można. Musisz posiadać pełne konto do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tle działa tobie jakiś antywirus - wyłącz go na czas instalacji patchy. U mnie podobnie dzieje się jak mam KAV włączone. Jeżeli nie masz żadnego - może najwyższa pora jakiś sobie skombinować i przeskanować kompa? :) Niektóre wirusy tak właśnie działają.

EDIT: może jeszcze tak: jaką masz wersję gry, skąd, czy grasz na oficjalnych serwerach i jaki błąd tobie wyświetla (treść dokładna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:32, Sth`Devilish napisał:

Jeżeli w tle działa tobie jakiś antywirus - wyłącz go na czas instalacji patchy. U mnie
podobnie dzieje się jak mam KAV włączone. Jeżeli nie masz żadnego - może najwyższa pora
jakiś sobie skombinować i przeskanować kompa? :) Niektóre wirusy tak właśnie działają.

EDIT: może jeszcze tak: jaką masz wersję gry, skąd, czy grasz na oficjalnych serwerach
i jaki błąd tobie wyświetla (treść dokładna)?


Sprawdze zaraz tego antivirusa, a jak to nie pomoże to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:27, GoldOx napisał:

No proszę, w końcu ujawnili intro i to w dodatku jakie piękne! W końcu intro do WoWa, które pokazuje jakąś historię, a nie tylko jakieś losowe walki między Hordą a Przymierzem. Ten nieumarły smok na końcu to jak mniemam Saphiron. Przyznam, że bardzo ładnie go wykonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:48, Czedwik napisał:

> http://www.wow-europe.com/wrath/intro.xml
No proszę, w końcu ujawnili intro i to w dodatku jakie piękne! W końcu intro do WoWa,
które pokazuje jakąś historię, a nie tylko jakieś losowe walki między Hordą a Przymierzem.
Ten nieumarły smok na końcu to jak mniemam Saphiron. Przyznam, że bardzo ładnie go wykonali.


Hehe nom bardzo fajne :D lecz oglądając intro miałem nie przełamane wrażenie jak bym oglądał intro do WarCraft IV , Arthas i jego nowa armia w RTS by było by kawał dobrej kampanii i historii a w WoW to tak sobie będzie ale ważne że coś będzie no i bliżej do wydania gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:52, TTBoS napisał:

Hehe nom bardzo fajne :D lecz oglądając intro miałem nie przełamane wrażenie jak bym
oglądał intro do WarCraft IV , Arthas i jego nowa armia w RTS by było by kawał dobrej
kampanii i historii a w WoW to tak sobie będzie ale ważne że coś będzie no i bliżej do
wydania gry :P

Oh, to prawda chciałoby się móc poprowadzić taką armię w W4. Zwłaszcza, że w WoW nie mamy zbytnio wyboru i opowiadamy się raczej po tej bardziej słusznej stronie, że się tak wyrażę. Pokonanie Króla Lisza na pewno będzie fajnym przeżyciem, ale zapewne tylko ras. Zwłaszcza, że będzie to można zrobić to również w 10 osób, a później zapewne będzie się "farmiło" go w wersji dla 25 osób, aby uzyskać jak najlepszy sprzęt. No, ale lepsze to niż nic. Mam nadzieję, że następny Warcraft będzie RTS''em. Fabułę nadal o czym robić jest, w końcu Kil''Jaeden nie ginie w Sunwell Plateau, a chodzą słuchy, że i z Królem Liszem to samo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:41, TtittaX napisał:

Sprawdze zaraz tego antivirusa, a jak to nie pomoże to dam znać.


Jeśli masz Vistę, ustaw we właściwościach exeków WoW (updatera i tego odpowiedzialnego za uruchamianie gry, repairowi też nie zaszkodzi) by uruchamiały się z uprawnieniami administratora. Inaczej przy ściąganiu patchy nie ma możliwości nadpisania starych plików, bo proces nie ma wystarczających uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:34, argetlam napisał:

Co do premiery WotLK ciekawe ile jest prawdy w dacie 9-10-08 ze strony empiku :)


Wątpie żeby się wyrobili, samo testowanie 3.0 na PTR zajmie zapewne z 1-2 miesiące, dodaj do tego wytłoczenie płytek i zapełnienie półek sklepowych oraz fakt, że dopiero w ostatnim buildzie bety udostępniono graczom wszystkie lokacje i lvl 80. Tak więc jeszcze spooooro testowania zostało. Ja obstawiam początek 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:47, Sth`Devilish napisał:

Ja obstawiam początek 2009 :)


Cóż, Blizzardowcy już zapowiedzieli, że gra ukaże się w tym roku między początkiem Października a końcem Grudnia. Co prawda to "tylko" 3 miechy rozbieżności, ale przynajmniej wiadomo, że 2008.
Możliwe, że datę premiery poznamy na BlizzConie 08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie nie zdążą, spoglądając na postęp prac w becie. Praktycznie nic w becie nie jest bliskie finalizacji, ciągle coś zmieniają w balansie klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:15, Sth`Devilish napisał:

A według mnie nie zdążą, spoglądając na postęp prac w becie. Praktycznie nic w becie
nie jest bliskie finalizacji, ciągle coś zmieniają w balansie klas.


Cóż ... ostatni tydzień Grudnia a pierwszy tydzień Stycznia to nie taka różnica xD. No i zawsze to 2008 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:36, żyrafa napisał:

trudno bylo zostac wylosowanym do bety wotlk? nie bylo mnie 2 tyg i teraz zobaczylem
ze 14 sierpnia dostalem klucz do bety i nie wiem czy warto.

Nie warto, uwierz. Możesz przysłać mi na skrzynkę ten klucz, adres na gramsajcie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:15, Sth`Devilish napisał:

A według mnie nie zdążą, spoglądając na postęp prac w becie. Praktycznie nic w becie
nie jest bliskie finalizacji, ciągle coś zmieniają w balansie klas.

Przesadzasz. Mają jeszcze 3 miesiące, najpewniej następny build czy 2 to podbicie levela do 80 i szlifowanie skalowania postaci pod rajdy/high endowy gear. Zresztą, balans to nie jedyna część bety, a i tak czekają nas patche już po wyjściu, więc nie będą dążyć do pełnej równowagi koszte opóźnienia.
Zaczęli dużo wcześniej niż beta TBC, i postęp jest dalej posunięty niż wtedy, mają realną szansę zdążyć na święta, co zresztą im się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się