Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

mam q warsong supplies, i brakuje mi juz tylko Saw''a. Musze zalatwic jakiegos tam gun''a, i goblin wzamian da mi itema. Tylko ze nie mam pojecia gdzie go moge znalesc.. na AH tez nie moge trafic;/ pomozecie?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:20, ThoruS napisał:

mam q warsong supplies, i brakuje mi juz tylko Saw''a. Musze zalatwic jakiegos tam gun''a,
i goblin wzamian da mi itema. Tylko ze nie mam pojecia gdzie go moge znalesc.. na AH
tez nie moge trafic;/ pomozecie?;]


A próbowałeś na AH Hordy/Przymierza? Na goblińskich AH z reguły niczego nie ma, więc tam nawet nie patrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:22, Konrad512 napisał:

A próbowałeś na AH Hordy/Przymierza? Na goblińskich AH z reguły niczego nie ma, więc
tam nawet nie patrz :P


Narazie tylko patrzylem w Orgrimarze.. a gdzie tamten AH sie znajduje?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:27, ThoruS napisał:

> A próbowałeś na AH Hordy/Przymierza? Na goblińskich AH z reguły niczego nie ma,
więc
> tam nawet nie patrz :P

Narazie tylko patrzylem w Orgrimarze.. a gdzie AH H/P sie znajduje?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:47, Lukas1992 napisał:

> trudno bylo zostac wylosowanym do bety wotlk? nie bylo mnie 2 tyg i teraz zobaczylem

> ze 14 sierpnia dostalem klucz do bety i nie wiem czy warto.
Nie warto, uwierz. Możesz przysłać mi na skrzynkę ten klucz, adres na gramsajcie.^^


jednak chyba skorzystam:P aktualnie juz mnie nudzi tbc wiec z checia przetestuje wotlk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:27, ThoruS napisał:

> A próbowałeś na AH Hordy/Przymierza? Na goblińskich AH z reguły niczego nie ma,
więc
> tam nawet nie patrz :P

Narazie tylko patrzylem w Orgrimarze.. a gdzie tamten AH sie znajduje?;]


Nigdzie. Wszystkie AH hordy są ze sobą połączone. Nieważne czy sprawdzasz w TB czy w OG, tu i tu będzie to samo :p Oprócz tego są goblińskie, w których nigdy niczego nie ma :p A jak już jest to kosmiczne ceny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:36, żyrafa napisał:

trudno bylo zostac wylosowanym do bety wotlk? nie bylo mnie 2 tyg i teraz zobaczylem
ze 14 sierpnia dostalem klucz do bety i nie wiem czy warto.


No raczej. Powiem ci tak - jeżeli interesuje ciebie jedynie zobaczenie tego co oferuje WotLK, to daruj sobie. W grze jest nadal od groma bugów, nie dość że zrujnujesz sobie niespodziankę i spojlery, to jeszcze niczego pożytecznego do bety nie wniesiesz :) Chcesz testować i aktywnie udzielać się na forach z sugestiamii? Proszę bardzo, warto bo możesz mieć wpływ na całokształ gry, w którą zapewne będziesz grać przez kolejne kilkanaście miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem intro (dopiero wróciłem z pracy >_>). Jak dla mnie... ciut zawodzi. Owszem, wyróżnia się na tle poprzednich tym, że posiada siakiś scenariusz, dialogi i historię. Ale czegoś mi tam brakuje. Mogłoby być nieco dłuższe, pokazać ciut więcej (choćby Hordę i Aliantów szykujących się do inwazji Northrendu, oraz fortecę Athasa i otaczającą ją wielki mur), a tymczasem Blizzard poszedł w fajerwerki (pół filmiku widzimy jak Arthas ożywia z martwych jakiegoś smoka). Niemniej jednak bardzo dobre, żeby nie było :)

Apropo tego smoka, to najprawdopodobniej nie jest to Sapphiron (który przecież był i jest w Naxxramas, a w intro widzimy Northrend). Mówi się, że jest to "Sindragosa", na której temat w lore nie ma ani słowa... Ale za to w Icecrown Glacier jest lokacja "Sindragosa''s Fall", która zabójczo przypomina miejsce z intra WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa amatorzy jak szlag :) Blizzard robi najlepsze filmy do swoich gier, co widać nawet w ich pierwszych produkcjach. Co do filmu, to miło mi powitać znowu Sapphirona ;) A propos wiecie coś może o new Naxx? Arthas wzorem swego "ojca" wezwie najpotężniejszego ze sług i Kel''Thuzad przyleci na północ tak jak magowie z Dalaranu? Ale to by oznaczało usunięcie Naxx z EP - w sumie nic wielkiego, bo na 100% (Naxx) straciło użyteczność dla 60-tek po wprowadzeniu Outlandu. Wracając do filmu - końcówka zaskakuje - Lich King ma umrzeć? Bez sensu, biorąc pod uwagę jego końcowe słowa w outro TFT. Dla przypomnienia (wersja PL, o dziwo lepszy głos niż w angielskiej): "A teraz jesteśmy jednością...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...../

Dodałem post, nie czytając twojego :) IMO intro nie jest złe (heh) - nie powinno być długie, a pokazuje przebudzenie Arthasa i jego armii - to wystarczy. Smok to inna bajka, ale przynajmniej jego przebudzenie jest efektowne - coś w tym stylu musi się znaleźć w filmach Blizza. Poza tym wcześniej mówiłem, że to Sapp - innego smoka Arthas w kampania TFT nie ożywił, a jak pisałeś w lore nic o tym też nie ma. Z drugiej strony wiadomo, że najpotężniejszymi smokami poza samymi Aspektami są ich partnerzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:26, Mediv napisał:

Tjaa amatorzy jak szlag :) Blizzard robi najlepsze filmy do swoich gier, co widać nawet
w ich pierwszych produkcjach. Co do filmu, to miło mi powitać znowu Sapphirona ;) A propos
wiecie coś może o new Naxx? Arthas wzorem swego "ojca" wezwie najpotężniejszego ze sług
i Kel''Thuzad przyleci na północ tak jak magowie z Dalaranu? Ale to by oznaczało usunięcie
Naxx z EP - w sumie nic wielkiego, bo na 100% (Naxx) straciło użyteczność dla 60-tek
po wprowadzeniu Outlandu. Wracając do filmu - końcówka zaskakuje - Lich King ma umrzeć?
Bez sensu, biorąc pod uwagę jego końcowe słowa w outro TFT. Dla przypomnienia (wersja
PL, o dziwo lepszy głos niż w angielskiej): "A teraz jesteśmy jednością...".


To ty nie wiesz że już rok temu mówili że nax bedzie w WOTLK ? Naxx już jest w Dragonblighcie :)
Byłem, leciałem obok i questowałem u podnóża... troche mały ten naxx ;p
Ale już jest.

Tak, jestem w becie. Już zrobiłem wszystkie questy w Howling Fjordzie, zaczynam Dragonblight, po drodze zwiedziłem Azjol-Nerub i zabiłem pare żuczków ;p
To jest całkiem odmienny klimat niż kosmiczny OL, czuć ten oldschoolowy feel... jest mroźno, zimno i surowo, a do tego po prostu ładnie :)
Fiordy zachwycają krajobrazami, od wysokich klifów po niezmierzone przepaście, wysepki i kotliny. Pokazana jest także nowa architektura Forsakenów, całkiem znośna i ciekawa (chociaż przeze mnie widziana tylko "z góry" ;p)

Questy również po części zaskakują, na pewno są całkiem inne niż te znane z podstawki. Niewiele jest prostych questów o schemacie - zabij i przynieś, chociaż oczywiście w większości o to właśnie chodzi... to nie zwracamy na to tak bardzo uwagi, bo są pomysłowe i "inne"
Błędów wcale nie ma tak dużo jak Devlish mówi... ba... nie przypominam sobie żadnego (niedociągnięcia w questach wynikające z dużego zainteresowania - zabijane kluczowe moby, których się zabijać nie powinno, bo coś tam robią, albo małe spawn rate'y - to jedyne co zauważyłem, nie liczę NYI talentów i skilli). Jedyne co denerwuje to wszechobecny lootlag w godzinach szczytu oraz nieustanne pady serwera (raz na godzine, dwie) - w USA problemy również są... ale mniejsze, naszą Coldarrą nikt się nie przejmuje :( Mogliby chociaż jeden jeszcze realm postawić dla europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:26, Mediv napisał:

Wracając do filmu - końcówka zaskakuje - Lich King ma umrzeć?
Bez sensu, biorąc pod uwagę jego końcowe słowa w outro TFT.


Chyba cos angielski kuleje :P bo na koncu ojciec mowi "Zaprawdę powiadam ci, kiedy nastanie mój kres, ty zostaniesz królem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka postacia grasz? Death knightem? :P

z tego co czytalem klasy są bardzo niezbalansowane, glownie sie interesowalem lockiem poniewaz nim gram i ludzie mowia, ze np. Demon form jest kompletnie bezuzyteczny i zamaist buffowac to raczej debuffuje postac pozbawiajac ja peta i zwiazanych z tym beneficjow :P

poza tym jeszcze dluga droga przed wotlk podobno, dalaraan nie uruchomione itp, itd no i level cap jest do 77, tak?
zawsze myslalem, ze beta to stan gdzie jeszcze wiele rzeczy ejst niedopracowane, ale content juz jest wprowadzony i poprawiane są błędy...

mogliby poprawic sporo bledow ktore jeszcze zostaly z podstawki zreszta, jak chodzby taki dosyc irytujacy przy farmieniu z lootowaniem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:27, ThoruS napisał:

Narazie tylko patrzylem w Orgrimarze.. a gdzie tamten AH sie znajduje?;]


W Booty Bay, Gagetzanie, Ratchet i chyba Everlook. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:48, JaMES` napisał:

jaka postacia grasz? Death knightem? :P


Skopiowałem mojego locka i nim gram, DK zrobiłem tylko początkowe questy i udałem się do OL, ale wymiata niemiłosiernie tam, potwornie silny na niskich levelach, ponoć potem jest już słabszy.
Lockiem czytałem sporo wątku na EJ, i trochę się zastosowałem. Wiadomo że do levelingu będzie najlepszy affli, ale ja gram imp machine gunem (imp zadaje sporo wiekszy dmg i jak on krytnie = ty krytniesz nastepnym spellem)
Jak wejdą dwa kryty i backlash... no wiadomo :)

Dnia 21.08.2008 o 20:48, JaMES` napisał:

z tego co czytalem klasy są bardzo niezbalansowane, glownie sie interesowalem lockiem
poniewaz nim gram i ludzie mowia, ze np. Demon form jest kompletnie bezuzyteczny i zamaist
buffowac to raczej debuffuje postac pozbawiajac ja peta i zwiazanych z tym beneficjow
:P

To co piszą odnosi się jedynie tego jak może wyglądać endgame, do levelingu to bierz co chcesz... ja jeszcze z różnymi buildami nie eksperymentowałem... chociaż meta jest bardzo niedopracowane i kiepskie jeszcze, buffy od peta w demo na prawde sporo dają... naprawdę.

Dnia 21.08.2008 o 20:48, JaMES` napisał:

poza tym jeszcze dluga droga przed wotlk podobno, dalaraan nie uruchomione itp, itd no
i level cap jest do 77, tak?


Dalaran jest, i sporo już w nim npców, cap jest jak mówisz 77, ale w nastepnym buildzie ponoć zdejmą i będzie 80 oraz pierwszy endgame chyba otworzą (naxx) oraz premade postacie z epicami na 80 :p

Dnia 21.08.2008 o 20:48, JaMES` napisał:

zawsze myslalem, ze beta to stan gdzie jeszcze wiele rzeczy ejst niedopracowane, ale
content juz jest wprowadzony i poprawiane są błędy...


Oczywiście że nie wszystko jest dopracowane, cały balans klas kuleje. Dwa tereny jeszcze wogóle nie są uruchomione, lake wintergrasp i nowy bg też jeszcze są NYI... wyskakują błędy przy niektórych questach, głównie związanych z kontrolą pojazdów ("I've got a flying machine" zaowocowało 3 disconnektami i zepsuciem się kamery zanim się nie zorientowałem że aby ukończyć questa nie wolno sterować kamerą za pomocą myszki, tylko kontrolować samolot za pomocą wsad, spacji i "x", a kamerę można naprawić jedynie UI reloadem (relog nie działa)

Dnia 21.08.2008 o 20:48, JaMES` napisał:

mogliby poprawic sporo bledow ktore jeszcze zostaly z podstawki zreszta, jak chodzby
taki dosyc irytujacy przy farmieniu z lootowaniem... :/


Loot lag jest masakryczny, ale spowodowany obciążeniami... w ostatnim rzucie beta keysów bardzo dużo ludzi doszło i realm jest przeludniony, po padzie wszyscy chcą się logować ponownie i na prawdę ciężko się czasem wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:23, Latniak napisał:

Lockiem czytałem sporo wątku na EJ, i trochę się zastosowałem. Wiadomo że do levelingu
będzie najlepszy affli, ale ja gram imp machine gunem (imp zadaje sporo wiekszy dmg i
jak on krytnie = ty krytniesz nastepnym spellem)
Jak wejdą dwa kryty i backlash... no wiadomo :)


mi sie w ogóle demo build nie podoba, jakos tak... nie potrafie nim grac :P
za to affli to jest to w czym czuje sie najlepiej :P mzoe sie przyzwyczailem, albo co :P
BTW w jaki sposob lock odzyskuje mane bez dark pactu? - takie troche noobskie pytanie, ale z mana mialem najwiekszy problem nie grajac w affli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:35, Mediv napisał:

Poza tym wcześniej mówiłem, że to Sapp - innego smoka Arthas w kampania
TFT nie ożywił, a jak pisałeś w lore nic o tym też nie ma.


Nie przeczytałeś uważnie, więc powtarzam: Sapphiron nie poległ w Northrendzie (właściwie to on nadal ma się dobrze, tak samo jak i Kel''Thuzad i cała plejada bossów z Naxxramas), a na filmiku WYRAŹNIE widać, jak Arthas wskrzesza smoka właśnie tam i właśnie teraz, w 5 lat po wydarzeniach z TFT... Po za tym patrz co ludziska z bety już wygrzebali:

1) miejsce zwane "Sindragosa''s Fall" - wygląda dziwnie znajomo, co?
2) model Sindragosy wygrzebany z plików gry
3) smok z intro WotLK
4) Sapphiron z Naxxramas

Próbujesz wmówić mi, że to Sapphiron, kiedy ty nawet chyba na oczy go nie widziałeś? :)

Dnia 21.08.2008 o 20:35, Mediv napisał:

Z drugiej strony wiadomo,
że najpotężniejszymi smokami poza samymi Aspektami są ich partnerzy...


Hm? W WoW tak na dobrą sprawę dotychczas o aspektach jedynie się słyszało, a nigdy się ich nie widziało, a jedynie ich pokrewnych :)

20080821225446

20080821225517

20080821225534

20080821225553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:39, Latniak napisał:

To ty nie wiesz że już rok temu mówili że nax bedzie w WOTLK ? Naxx już jest w Dragonblighcie

Ja dodam, że starego Naxxa w PL nie będzie. I że nowy Naxx to początkowy raid i dropi tam t7 (który notabene wygląda tak samo jak t3).
Poprawcie mnie jeśli się mylę. W każdym razie, jeden nowy tier będzie używał modeli t3.

Co do bety - szybko mi się znudziła (nienawidzę levelować + northrend down co 15 minut). DK też tylko do Outlandów podbiłem. Mainem wbiłem 71 xD No i na dodatek miałem 2 klucze, jeden od redakcji (fansite dostał keye od Blizza), drugi później z opt-in (który oddałem do redakcji na konkurs - worldofwarcraft.com.pl - tam wypatrujcie konkursu na beta-key jeśli nie macie szczęścia w opt-in)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:16, CH1CKEN napisał:

Ja dodam, że starego Naxxa w PL nie będzie. I że nowy Naxx to początkowy raid i dropi
tam t7 (który notabene wygląda tak samo jak t3).


To, że go nie będzie to oczywiste i wiadomo to już od dawien dawna. To, czy będzie to początkowy raid - pierwsze słyszę. Te same modele co T3 - jak najbardziej, ale doprawione, z pieprzem, solą i vegetą :) Obecnie T3 wygląda słabiutko porównując do setów z TBC, tymbardziej że Dungeon Set 3 już korzysta z tych (ogołoconych, bo ogołoconych, ale jednak) modeli. Jedyne dwa modele z Naxx, które nadal ciesza moim zdaniem oko to te Maga (Frostfire) i Warriora (Dreadnaught), no i bronie w sumie nadal ślicznie się prezentują (bez tego klimatu S-F rodem z TBC). Reszta wymaga graficznego tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się