Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 16:52, Mediv napisał:

Ehh przypomina mi się, kiedy do mojej RP gildii pierwszy raz przyjęto warlocka. Dodam
najpierw, że z początku sporo paladynów i priestów było - swego rodzaju "dobra" gildia.
Ale "warlock się przydaje" jak stwierdziła nasza Arcymagini :) I chyba go obraziliśmy,
bo kiedy wszedł na miejsce spotkań wszyscy paladyni włączyli Shadow Resistance Aury :P

Hehe, no to bardzo ciekawy event. Paladyni zwyczajnie zachowali wszelkie środki ostrożności :P Tak na marginesie dodam, że DK w WotLK będą mieli specjalnie zmodyfikowane głosy plus świecące oczka. Szkoda trochę, że warlockom czegoś takiego nie wprowadzą. Do nich również by to bardzo pasowało moim zdaniem. Wprawdzie sam warlockiem nie gram i jakoś specjalnie tą klasą nigdy nie byłem zainteresowany to jednak ciekawiej by było grając w towarzystwie warlocków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:02, Czedwik napisał:

:P Tak na marginesie dodam, że DK w WotLK będą mieli specjalnie zmodyfikowane głosy plus
świecące oczka. Szkoda trochę, że warlockom czegoś takiego nie wprowadzą. Do nich również
by to bardzo pasowało moim zdaniem.


I nieumarłym też. Do nich również by pasowało. No i Gnomom, bo to praktycznie demoniczna rasa. A już gnomi warlock powinien się cały świecić i mieć rogi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również stałem się szczęśliwym posiadaczem beta key''a ;) (w takim razie rzut musiał być rzeczywiście duży skoro nawet ja się załapałem :P;))Nie wiem jeszcze co z nim uczynię, ale wakacje jeszcze miesiąc z groszami, więc czas będzie:)Ja na pewno zabiorę się za testowanie DK, bo żadna z moich postaci nie osiagnela jeszcze 70 lvlu. Chyba, że można stworzyć gotową postać na 70, to wtedy sprawdzę jak tam te nowe talenty dla Shadow priesta ^^
Intro do wotlk jest świetne, bardzo mi się podobało ( z reszta jak zawsze ogladajac intra blizza jestem pod wrazeniem). Az odkurzylem ostatnio W3, zeby sobie przypomniec jaki to zły był ten arthas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku bety świecące oczy dodano trollom, a później także Death Knightom.
Efekt świecących oczu dodają także niektóre hełmy (np. t6 warriora) więc nie uważam by ktoś tu był poszkodowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jestem szczęśliwym posiadaczem beta key''a !! ;D Jak na razie sporo lagów, i RAM''u trzeba dokupić, ale dodatek lepszy niż BC. . . imo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:13, pkapis napisał:

I nieumarłym też. Do nich również by pasowało.


Nieumarłym już się świecą. Tak w ogóle to wtf, żeby coś wyglądało "kewl" i "mhrocznie" to zaraz musi świecić? No ale dobra, wybaczę to Blizzardowi. Od siebie dodam jeszcze, że DK oprócz zmodyfikowanych głosów, święcących na niebiesko oczu, bedą mieć także możliwość wyboru koloru skóry bardziej przypominającego Undead. Podobno mają też dostać nową animację oddechu (przypominającą tą, kiedy postać przebywa w mroźnych miejscach). Osobiście mam nadzieję, że zmodyfikują także animacje emotów i dodadzą jakieś nowe kawały o Death Knightach i The Scourge ;)

Btw, widzieliście to? A już myślałem, że DK nie dostanie niczego na osłodę :)

20080822184017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:23, Sth`Devilish napisał:

> Ja dodam, że starego Naxxa w PL nie będzie. I że nowy Naxx to początkowy raid i
dropi
> tam t7 (który notabene wygląda tak samo jak t3).

To, że go nie będzie to oczywiste i wiadomo to już od dawien dawna. To, czy będzie to
początkowy raid - pierwsze słyszę. Te same modele co T3 - jak najbardziej, ale doprawione,
z pieprzem, solą i vegetą :) Obecnie T3 wygląda słabiutko porównując do setów z TBC,
tymbardziej że Dungeon Set 3 już korzysta z tych (ogołoconych, bo ogołoconych, ale jednak)
modeli. Jedyne dwa modele z Naxx, które nadal ciesza moim zdaniem oko to te Maga (Frostfire)
i Warriora (Dreadnaught), no i bronie w sumie nadal ślicznie się prezentują (bez tego
klimatu S-F rodem z TBC). Reszta wymaga graficznego tuningu.

za pamięci... http://pl.youtube.com/watch?v=O5DXKlUHjgI wygląda dość solidnie ale fakt faktem nie na pewności że to t7, chociaż zdziwiłbym sie gdyby wydawali sety od 9.. ;P
ps: earthshatterer tez niezle wyglada- nawet dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:54, SoieR napisał:

za pamięci... http://pl.youtube.com/watch?v=O5DXKlUHjgI wygląda dość solidnie ale...


Ale to nie ma związku z moim postem :) To co jest na tym filmiku to zupełnie nowe grafiki, nie wiadomo jaki Tier. Swoją drogą, set rogue'a sprawił, że nię będzie mi się chciało nim go zdobywać, to będzie największy fail artystów ever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (opisany na stronie 1277, przedostatni post). Wyłączenie antyvirusa nie pomogło.

Dodatkowe informacje:
- mam wersje US
- na pierwszym obrazku widać błąd któey wyskakuje przy pierwszym patchu
- na drugim obrazku widać natomiast, że Repair działa ale nic się nie chce uruchomić.

Co mogę zrobić??? Bardzo proszę o pomoc.

20080822203004

20080822203010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:46, L33T napisał:

Po ci w europie wersja US ? O.o No chyba że ktoś ci ze stanów klucz załatwił.


Da się coś zrobić z moim problemem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:32, TtittaX napisał:

- mam wersje US


Ale grałeś już na niej? Skoro masz wersję US, to rozumiem że grasz na serwerach US i ściągasz łatki do tejże wersji gry (kończą się bodajże z tagiem "enUS").

Dnia 22.08.2008 o 20:32, TtittaX napisał:

- na pierwszym obrazku widać błąd któey wyskakuje przy pierwszym patchu


Z jakiego nośnika na jaki nośnik instalujesz? Nie jest czasem tak, że próbujesz zainstalować łatkę z płyty CD/DVD, albo grę masz zainstalowaną na partycji zewnętrznego dysku twardego? Próbowałeś instalować grę na innej partycji? Czy w trakcie instalacji miałeś wyłączone absolutnie WSZYSTKIE programy działające w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe 15 gb ale warto bylo;) jak dla mnie to narazie super wotlk wyglada.No ale wiadomo pierwsze wrazenie.Zdazylem tylko pierwszego dungeona zaliczyc:P najbardziej mnie ciekawi system osiagniec.Na czym to dokladniej bedzie polegac? bo chyba za poszczegolne osiagniecia dostaje sie jakies pkt i co z nimi bedzie sie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:18, żyrafa napisał:

hehe 15 gb ale warto bylo;) jak dla mnie to narazie super wotlk wyglada.No ale wiadomo
pierwsze wrazenie.Zdazylem tylko pierwszego dungeona zaliczyc:P najbardziej mnie ciekawi
system osiagniec.Na czym to dokladniej bedzie polegac? bo chyba za poszczegolne osiagniecia
dostaje sie jakies pkt i co z nimi bedzie sie robic?


z tego co udalo mi sie wywnioskowac to te pkt na razie sluza tylko jako prestizowa ranga...
chociaz swoja droga bardzo fajne, ja teraz jak wroce we wrzesniu do gry bede lockiem na classic raider i outland raider uderzal :P
z classiciem bedzie ciezko tylko bo malo ludzi chce terazn na stare raidy chodzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne noobowskie pytanie;]
Od jakiego lvl sa dostapne wierzchowce? 30 czy 40? ile taki kosztuje, i jak mozna zamic np raptora (dla mnie standartowy) na kodo?

Dzieki wielkie za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mounty 60% są dostepne od 30 lvl''a i kosztują zależy od repa, koło 100g. 100% od 60 i w okolicach 600g, natomiast latajki, wolne od 68 (chyba) lvla za 900g i epickie 280% za 5k golda.
Żeby zamienic raptora na kodo musisz wbic revered z Taurenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się