Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 20:10, JaMES` napisał:

wiec jaki Feat of strenght jest zwiazany z Naxxramas? :P

Albo 1st server Kel''thuzad kill.
Albo ukończenie starego Naxxa (40 man preTBC) którego nie będzie w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:26, CH1CKEN napisał:

> wiec jaki Feat of strenght jest zwiazany z Naxxramas? :P
Albo 1st server Kel''thuzad kill.
Albo ukończenie starego Naxxa (40 man preTBC) którego nie będzie w dodatku.

ale czy to będzie "odczytywało" wyniki z przeszłości? bo skoro nie bedzie tego naxx60 w dniu premiery tbc, a achievementy bedą wprowadzone tez w dniu premiery dodatku to... chociaż z 2 strony jakby nie było to jest zapisane na servie każdy najmniejszy q jaki dana postać zrobiła a jakiego nie więc może i coś z tego będzie, ale nie wiem nie zaczytywałem się w tym bo mało mnie to jak do tąd obchodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:37, SoieR napisał:

ale czy to będzie "odczytywało" wyniki z przeszłości? bo skoro nie bedzie tego naxx60
w dniu premiery tbc, a achievementy bedą wprowadzone tez w dniu premiery dodatku to...
chociaż z 2 strony jakby nie było to jest zapisane na servie każdy najmniejszy q jaki
dana postać zrobiła a jakiego nie więc może i coś z tego będzie, ale nie wiem nie zaczytywałem
się w tym bo mało mnie to jak do tąd obchodzi... ;)

Pytanie, czy gra jakoś rozróżni zrobienie Naxxa pre-tbc, a w trakcie. Tak jak na przykład wykopują misia z Zul''Amanu, by było wiadomo, że ktoś odwalił 4 skrzynki jak należy, to jednak nie ma takiej pewności z KT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie, po wejściu na betę moja postać miała już ponad 100 achievmentów zdobytych (z 500 xD). Feats of Strenght nie liczą się do nich. Np. za zrobione questy, eksplorację. Brakowało natomiast niektórych jak np. wygranie duelu, czy zabicie każdej rasy przeciwnej frakcji. Brakuje także info o wydanym/zdobytym goldzie itp. Być może przy przenoszeniu postaci to nie było brane pod uwagę, bo skoro zapisuje się to na serwerze..

Co do Naxxa i reszty.
Będzie rozróżniać na pewno. W końcu to nie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe cale szczescie w bete mozna grac za free:P skonczyl mi sie pre paid i myslalem ze musze kupic nastepny a tak popykam zadarmo;) w sumie ja im testuje produkt to cos z tego musze miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak abonamentu odbija się na jakości. 1 serwer + kilkanaście tysięcy graczy i mamy częste crashe, lagi etc :P Tak więc za wesoło nie jest. Człowiek przypomina sobie za co płaci abonament w takiej sytuacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 21:12, CH1CKEN napisał:

Brak abonamentu odbija się na jakości. 1 serwer + kilkanaście tysięcy graczy i mamy częste
crashe, lagi etc :P Tak więc za wesoło nie jest. Człowiek przypomina sobie za co płaci
abonament w takiej sytuacji xD


ale i tak ostatnio nie gram w wowa, a w bete mam czasem ochote zagrac wiec dobrze ze nie musze placic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 21:39, HoZar napisał:


Nareszcie nie wygląda jak Night Elfka! Przecież Sylvanas była High Elfką, a te zupełnie się różnią. Ale z drugiej strony, to Blizzard ostro przesadza z tymi reconami, według mnie mogłaby mieć bardziej proste i czarne włosy i do tego kaptur (żeby wyglądała bardziej podobnie do stanu z WarCraft III: TFT). Dobrze, że wreszcie się kapnęli i wymienili model, ale według mnie wygląda teraz słabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:18, HoZar napisał:

a niby jak wyglądałą w W3 ?


Na pewno nie jak Night Elf, czyli tak jak wygląda teraz. Owszem, po przemianie w Banshee miała ciemną skórę, ale to można akurat wytłumaczyć tym, że nie była już żywą istotą. Szkoda tylko właśnie, że nie ma tak jak w War3 czarne prostych włosów i ciemno-niebieskiej skóry. Poprzedni model, chociaż był na zupełnie nie właściwym miejscu, to jednak bardziej przypominał jej wygląd z War3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:18, HoZar napisał:

erg co ?
a niby jak wyglądałą w W3 ?


to ze byla niebieska nie znaczy ze byla nocnym elfem :P
dobrze ze zmienili model na high elfa, o wiele lepiej sie teraz prezentuje (chociaz mogla by miec kaptur na glowie)

swoja droga nocne elfy maja beznadziejne modele, mogliby to jakos poprawic, bo chociaz high elfy wygladaja pedalsko to conajmniej 5 razy lepiej niz night elfy, juz chyba te gnomy sie lepiej prezentuja niz nocne elfy (mzoe przesadzilem, ale co tam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> swoja droga nocne elfy maja beznadziejne modele, mogliby to jakos poprawic, bo chociaz
> high elfy wygladaja pedalsko to conajmniej 5 razy lepiej niz night elfy, juz chyba te
> gnomy sie lepiej prezentuja niz nocne elfy (mzoe przesadzilem, ale co tam :P)

Modele są w porządku, gorzej z ich sposobem poruszania się a''la "mam kupę w gaciach" czy "właśnie mnie zapinał kolega" ;-) A Blood Elfy może i wyglądają pedalsko, ale tak właśnie powinny wyglądać elfy - czysta rasa o jasnej skórze, pięknych włosach i delikatnej twarzy. Mnie się Blood Elfowie zarąbiście podobają, do tego jeszcze ta stylizacja trochę przybliżająca ich do anime/manga i klimatów japońskich samurajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:40, Sth`Devilish napisał:

Spróbuj wejść do folderu gdzie masz zainstalowaną grę - będą tam wszystkie patche, które
ściągałeś. Poinstaluj je ręcznie. Generalnie to gra powinna je sama ściągnąć i po kliknięciu
na "Finish" automatycznie je zainstalować i uruchomić grę po instalacji.

o to właśnie chodzi że po kliknięciu na "finish" gra sie po prostu wyłącza a po ponownym odpaleniu znów ściąga patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś takiego jak ostateczny set. Oglądałem dla huntera i podają dużo ich. Prosze o podanie jakiegos linka gdzie widac set dla huntera, gdyż chciałbym wiedzieć kiedy takowy bede miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się