Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pre-paid mi się skończył, zamówiłem drugi z gram.pl, był normalnie zaklejony i w ogóle zdrapka cała, wpisuje kod na stronie, wyskakuje błąd, faktycznie jedna cyfra była źle, zmieniłem na poprawną, znowu błźd, sprawdzam ponownie 10 razy wszystko jest ok ale nie chce mi zaakeptowac ;/ Czy jak pierwszy raz wpisałem źle to już po ptakach? Czy może ktoś mi jakoś kod podprowadził np wpisał byle co a to akurat był mój prep ;p ? O to błąd:

An error has occurred on this page Look below for details and correct the error before resubmitting.

Ale naprawde wszystko dobrze wpisalem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 15:36, Rangarog napisał:

An error has occurred on this page Look below for details and correct the error before
resubmitting.


wkleiles fargment ktory znaczy mniej wiecej
Na stronie pojaiwł się błąd. Spójrz niżej by zobaczyć szczegóły i skoryguj błąd przed ponownym wpisaniem kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie działa, to radzę zrobić skan PP wraz z rachunkiem wskazującym datę zakupu i wysłać do Tech Supportu Blizzarda. Powinni coś zaradzić, wątpie aby kody z PP były zupełnie przypadkowym zbiorem cyfr i liter, powinni być w stanie wyśledzić gdzie i kiedy został użyty dany kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy może ktoś z was posiada klucz do bety wotlk, i chciałby go komuś odstąpić? Z miłą chęcią potestowałbym dodatek, a szczęścia nie miałem i nie udało się klucza wylosować. :( Jeżeli tak proszę o kontakt na gg-7292247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:12, dulak napisał:

Ja mam 13 lvl siedzę w barrens i się jak na razie azerothem nie przejmuję ;]


Umm... Jak możesz się nie przejmować Azerothem, skoro Barrens znajduje się na Azeroth ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kumpel wyjechał na wakacje i zostawił mi konto więc zrobiłem sobie palka i nim gram:)
prosiłbym o jakieś buildy pod tę klasę gdyz nie mam pojęcia w co warto inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:11, Jeggred napisał:

> Ja mam 13 lvl siedzę w barrens i się jak na razie azerothem nie przejmuję ;]

Umm... Jak możesz się nie przejmować Azerothem, skoro Barrens znajduje się na Azeroth
?


Chodzi o to, że nazwa Azeroth odnosi się do 3 rzeczy tak naprawdę :P
Azeroth - cała planeta (Kalimdor, Eastern Kingdoms, Northrend, South Seas, Maelstrom itd.)
Azeroth - czyli tylko Eastern Kingdoms
Azeroth - czyli tylko północna część Eastern Kingdoms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:40, CH1CKEN napisał:

Azeroth - czyli tylko północna część Eastern Kingdoms

Południowa część Eastern Kingdoms.

W przeszłości odnosiło się to również do królestwa ludzi znajdującego się na tej części kontynentu (a co za tym idzie - nie do całości południowych terenów) ze stolicą w Stormwind. Przemianowano je jednak później zwyczajnie na Kingdom of Stormwind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł Blizzarda w WotLK: prawdopodobnie corpse runy w Storm Peaks będziemy odbywać za pomocą... spectral gryphona (którego sami będziemi kontrolować)!! Oby pomysł ten przetrwał do retaila i oby inne mocno górzyste i tereny z nierównościami doczekały się podobnych ułatwień (vide wprawiające mnie w szewksą pasję corpse runy w Azshara).

Link do materiału: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=14144.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem tą wspaniałą grę, stworzyłem postać - wojownika pochodzącego z rasy draenei. I tu moje pytanie - zaliczyłem szereg questów w okolicach Exodar (Blood Watch etc.), w tym "Ending Their World". Co robić dalej, gdzie szukać następnych questów ? Po prostu spontanicznie udać się na kontynent i tam szukać zajęcia ? ;-)

Wybaczcie może trochę głupie pytanie nowicjusza, po prostu nie chciałbym pominąć jakiegoś ważnego zadania przez nieuwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Storm Peaks nie widzę żadnego innego rozwiązania. W odróżnieniu od Netherstormu, tu są po prostu miejsca, do których nie da się dostać w innym sposób niż na latajce. Gdyby wykorzystać rozwiązanie z TBC (auto-res na graveyardzie), to chyba musiałoby to działać w całej strefie.

A sama strefa jest po prostu genialna. Nowy system progressu świata rusza tutaj pełną parą. Jest cały chain oparty całkowicie o ten system, a jest w nim chyba nawet 50 questów! (wykonałem w Storm Peaks 64 questy, przy czym tych nie należących do chaina, było naprawdę niewiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na północ powinna jeszcze być wyspa Bloodmist Isle, przeznaczona do levelowania 10-20 lvl. Jak to skończysz, to dalej pozostaje ci już tylko ruszyć w szeroki świat, zaczynając albo od Ashenvale, albo też podróżując na drugi kontynent, do ludzi (Wetlands bądź Duskwood). Z posta wnioskuję, że jesteś w miarę obeznany w grze, więc powinieneś poradzić sobie z odnalezieniem wspomnianych przeze mnie lokacji :) W razie jakbyś nie wiedział jak się dostać na drugi kontynent: bierzesz statek tuż pod Exodarem i płyniesz do portu Auberdine, stamtąd kolejny do Menethil Harbor, dalej dłuuuuga podróż (nie będzie łatwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei gdy myślę o Ashenvale dostaje panicznej czkawki - ot, nienawidzę tego terenu. Zdecydowanie najlepszym wyborem, choć także najbardziej nudnym zdaje się być wybór Westfall i Redridge. Masa questów (nudnych) obok siebie, szybko można wylevelować.

Potem Duskwood, czyli wycieczka obowiązkowa, bo teren jakby inny i ciekawszy od innych. Pierwszy raz ta muzyczka, cmentarz i północ dawała coś więcej niż tylko satysfakcję z levelowania, chciało się grać.

Na 25 poziomie proponuje odwiedzić Wetlands, wtedy - jeśli wykonujemy questy w normalnej kolejności:P - można bez przeszkód snuć się po bagnach, 30 level wbija się bez problemu.

Następnie (nie, to zdecydowanie nie czas na STV:D) można zwiedzić Arathi, choć tu już wieje nudą, a i questów nie ma za dużo to jednak daje trochę xp i nie jest to najgorszy wybór, który później pozwoli na większy wybór lokacji.

Tutaj zaczyna się droga przez dżungle, która za pierwszym razem może okazać się drogą przez mękę. Dobrze byłoby, gdyby osiągnęło się tu 38-39 level (ja doszedłem do 42 za drugim razem) przerwało safari i wybrało do Dustwallow Marsh.

Imo jest to genialny teren do wylevelowania postaci, stał się takim po dodaniu Mudsprocket i nowych chain questów - łatwych i przyjemnych jak w TBC. 3 poziomy gwarantowane.

Wracamy do STV i kończymy resztę questów. Ja, jako że miałem troszkę rested wyszedłem stąd na 47 levelu, gdy podbijałem huntera.

Tanaris to następny cel. Kolejny genialny teren, którego grając paladynem nienawidziłem. Warto odwiedzić dwa, może trzy razy Zul''farrak - instancja prosta, szybka, w której robi się masę questów. Nie ruszamy się z Tanaris aż nie wybijemy całego plugastwa. Co jakiś czas mamy zadania udać się do stolic, warto to robić gdyż niektóre chainy są nie tyle wyjątkowo nagradzane co ciekawe.

W tym momencie na pewno mamy kilka odłożonych zadań w Hinterlands (ten teren też za pierwszym razem jawił się nieciekawie), na tym poziomie można spokojnie się tam udać, wcześniej nie ma to sensu, gdyż w moim odczuciu jest tam za mało zadań, a poziomy potworów szybko rosną. Stoisz wokół 40-43, a za chwilę bije cię level 47. Zakładam, że postać ma poziom wyższy niż 45 (nie sposób nie mieć).

Warto udać się do Searing Gorge i zrobić te parę questów, są ciekawe i zróżnicowane, a robi się je szybko.
Jeśli postać nie dobiła jeszcze 50 poziomu widzę 4 wyjścia:

1 to Azshara - teren samobójców, nieurodzaj questów, niewygodny do levelowania teren, a nade wszystko slalom między mobami z chorym poziomem i czasem elitami (szczególnie południowa część).

2 wyjście to Felwood, nie taki straszny jak wygląda, jednak polecam go zrobić po Un''goro.

3 wyjściem w takim wypadku są instancje, jak długie choć interesujące Sunken Temple.

4 wyjście, czyli Blasted Lands, powinniśmy level dobić bezproblemowo, na tych pary zadankach od dwóch elfów.

Po dobiciu 50 wybieramy się do Un''goro, wyrabiamy tu niewyobrażalne slalomy, jednak nagrody są w postaci xp są zacne i warte pobytu tutaj. Sam teren może nie powala, ale też nie zabija nudą.

Level 52? Dobrze, czas na Felwood, które przechodzimy od dołu do góry robiąc w tym czasie zadanka.

Około 53 może 54 zwiedzamy Western Plaguelands.

Następnie robimy genialnie proste i szybkie zadanka w Burning Steppes.

Ja choć po zwiedzeniu tych lokacji wbiłem 58 poziom zostawiłem prawie nie zaczęte Eastern Plaguelands, całe Silithus i Winterspring więc jeśli jest problem z levelowaniem, dobiciem do wymaganego levelu, aby się łatwiej "kłeściło" zawsze można wstąpić do lokacji pominiętych, a jest ich sporo gdyż pominęłem prawie cały Kalimdor.

PS: Przepraszam za popełniony "poradnik" ale czemu Sth i reszta społeczności mają się męczyć sami, a my mamy tylko to czytać i korzystać?:D Jak ktoś choć trochę na tym skorzystał to jest mi miło, że czas w WoW spędzony nie okazał się po części jego marnotrawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę sensu, by 58-60 klepać w Azeroth. Questy niby łatwiejsze, ale różnica w nagrodach gigantyczna. Pare pierwszych itemków z brzegu da nam kilkaset hp, te troszke trudniejsze - solidne itemki, które kompletnie deklasują śmieci z Azerothu. Różnica jest bardzo zauważalna, wreszcie nagrody, które można założyć bez kręcenia nosem, i podliczania, czy więcej skorzystamy na ubraniu, czy opchnięciu u vendora. Ba, byle zielaki z mobów mogą być lepsze od tego co dostaniemy w starym świecie.
Mobki nie są przy tym dużo trudniejsze, o ile nie pchamy się na te na 62-63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Mam 13 lvl orc warior siedzię w barrens. Otóż mam problem z podjęciem decyzji w jakim kierunku będę kształcił moją postać. Mam na razie mining i blacksmithing, ale te profesje mi nie odpowiadają. Jaką byście mi polecili do lvl''owania wariora który będzie w przyszłości dps''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:43, dulak napisał:

Hej,
Mam 13 lvl orc warior siedzię w barrens. Otóż mam problem z podjęciem decyzji w jakim
kierunku będę kształcił moją postać. Mam na razie mining i blacksmithing, ale te profesje
mi nie odpowiadają. Jaką byście mi polecili do lvl''owania wariora który będzie w przyszłości
dps''em?

jeśli chodzi ci o profesje to się nimi nie leveluje, a mining i BS jest dobry do zarabiania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 58 poziomu to naprawdę już własna wola. Ja wszystkimi postaciami od razu wywalałem wszystkie zadania i leciałem na Outland. Tylko jeśli się nie jest przygotowanym można się nie mile rozczarować na 58-60. Warto zakupić trochę sprzętu ze staminą szczególnie klasy melee i hunter. Zgadzam się, że nagrody są świetne w porównaniu do tych z Azeroth, ale jeśli ktoś gra właśnie pierwszy raz to czasami teren za portalem może się okazać troszkę za trudny.

Swoją drogą to levelując następną postać przypominam sobie za co nie lubię Outlandów. Gdy pierwszy raz widzi się Hellfire jest to niezapomniane wrażenie i do tej pory genialnie mi się tam gra, jednak im dalej tym gorzej w moim odczuciu. Niezły Zangarmarsh, średni Terrokar z niby miastem Shattrath (które powinno się nazywać WoW 3D Mark), Nagrand mimo łatwych zadań jakieś nijakie, a szczególnie "arcytrudne" zadania rodem z safari. BEM też nie przypadł mi do gustu do tego stopnia, że wkroczyłem tam na 69 poziomie żeby dobić do 70 troszkę. Netherstorm ma masę ciekawych zadań i do tego łatwych (w sam raz żeby po 70 zarobić tu na obie latajki^^), a SMV..hmm ta lokacja w moim odczuciu jest bardzo średnia, za dużo zadań grupowych, a moby do zadań jakoś pochowane, zupełnie jak w Azeroth.

Mam skromną nadzieję, że WoTLK to będzie coś więcej niż w większości grind przykryty pod nazwą zadanie.

@Lukas - BS ma się tak do zarabiania kasy jak cooking do głównych profesji. Weź lepiej skinning to i dobrze zarobisz. BS za to będzie zarabiał w WoTLK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 12:07, dzordzi napisał:


@Lukas - BS ma się tak do zarabiania kasy jak cooking do głównych profesji. Weź lepiej
skinning to i dobrze zarobisz. BS za to będzie zarabiał w WoTLK:)

na miningu tyle zarobi ze spokojnie będzie miał kasy na tyle by sobie pozwolić na BS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:07, dzordzi napisał:

Warto zakupić trochę sprzętu ze staminą szczególnie
klasy melee i hunter.


A po co hunterowi jakaś szczególnie wysoka stamina? Ja poszedłem w moim "rewelacyjnym" T1/2/ZG gearze i nie pamiętam żebym w ogóle przy jakiejś okazji zszedł poniżej połowy.

Dnia 29.08.2008 o 12:07, dzordzi napisał:

BS za to będzie zarabiał w WoTLK:)


Coś przegapiłem? Na czym BS będzie tak zarabiał w Wrathie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 12:16, Lukas1992 napisał:

na miningu tyle zarobi ze spokojnie będzie miał kasy na tyle by sobie pozwolić na BS.

najwiecej sie zarabia na pairingu mining/jewelcrafting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się