Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 20:15, KaPe napisał:



Hm... ja po prostu lubię te puzzle przy ustalaniu składu w raidzie :) Pewnie dlatego mi się to nie podoba, kierunek w jakim to idzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:38, -Elk- napisał:

Hm... ja po prostu lubię te puzzle przy ustalaniu składu w raidzie :) Pewnie dlatego
mi się to nie podoba, kierunek w jakim to idzie :]

Lubisz bo masz w kim przebierać, jak sądze. Ja takiego luksusu nigdy miałem, więc takie układanki przyprawiają mnie o ból głowy i nie mają nic wspólnego z "trudnym rajdem". To po prostu jedna z rzeczy, na którą nie masz żadnego wpływu - "z pustego i Salomon nie naleje", i rajdowanie bez jakiegoś kluczowego buffu to jak granie w 24 lub jeszcze gorzej. W końcu niektóre buffy są warte więcej niż 2 DPSów bez nich.
A gdzie tu jakaś trudność? Nie ma żadnej, jakby ktoś chciał sobie zemulować rajdowanie bez kluczowych buffów, może to zrobić banalnie - nie używać consumabli, nie debuffować bossów. Czy walki będą "trudne"? Na pewno. Ale czy to ma sens? No jakoś nie widze.

Po prostu, ja chce mieć spokój przy układaniu rajdu, gdzie mając 30 osób online zrobie rajd, a nie będę się wkurzał, że te 5 dodatkowych ma "niepotrzebne" klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj rano grałem sobie w wowa i wszystko było ok, jednak już po południu gra przestała całkowicie mi działać.. gdy wpisuje login oraz hasło piszę tylko Unable to connect, co dziwniejsze strona wow-europe.com również nie działa.. a z tego co się pytałem innych wszystko chodzi bez zarzutu.. w komputerze nic na 100% nie robiłem, skonczyłem grac w wow-a wyłaczyłem i to wszystko .. czego to może być wina? konczy mi sie już pre paid a tu nie ma jak pograc :P? czy miał ktos podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poprzednio udzieloną pomoc, teraz mam troszkę inny problem - doszedłem do wniosku, że Warrior jednak nie jest mi pisany i zacząłem grać paladynem (również draenei, to moja ulubiona rasa :)).
I tu dwa moje pytania:
a) Czy zna ktoś i mógłby podlinkować jakiś dobry build na Retribution Paladina ?
b) Na którejś stronie o grze wyczytałem, że na 40 poziomie paladyn może podjąć się wykonania zadania, dzięki któremu uzyska mounta charakterystycznego dla jego klasy - zatem gdzie należy je rozpocząć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:14, Inthar napisał:

Dziękuję za poprzednio udzieloną pomoc, teraz mam troszkę inny problem - doszedłem do
wniosku, że Warrior jednak nie jest mi pisany i zacząłem grać paladynem (również draenei,
to moja ulubiona rasa :)).
I tu dwa moje pytania:
a) Czy zna ktoś i mógłby podlinkować jakiś dobry build na Retribution Paladina ?
b) Na którejś stronie o grze wyczytałem, że na 40 poziomie paladyn może podjąć się wykonania
zadania, dzięki któremu uzyska mounta charakterystycznego dla jego klasy - zatem gdzie
należy je rozpocząć ? :)


a) niestety nie
b)to już jest nie aktualne mounta dostajesz na 30 lev za 3 golda bo to jest skill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) nie ma jednego unwersalnego, zależy czy na pvp/lvlowania/pve głownie to musisz dojść do crusader strike''a oraz całkiem dobrym pomysłem jest wzięcie 5/5 divine str.
b) q o którym piszesz jest na 60 lvl i po jego ukonczeniu dostajesz chargera, wcześniej było że na 40 lvlu kupowało się skila z warhorsem ale jako że wymagany lvl do mountów 60% został zmniejszony toteż ten sam los napotał warhorse''a i teraz jest on od 30 lvla za kilka sztuk golda ;) ale tak, z chargerem trzeba sie namęczyć ;P (na szczęście dopiero po 60 ;))

sklecone "na szybko" ofc możesz pozmieniać jak ci bardziej pasuje http://www.wowhead.com/?talent=sgZZEfcthcuiIot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli stworzę na frozen acc trial TBC (jeszcze nie mam dopisany więc moge) i dostane te 10 dni za free, to czy mogę zaraz potem dopisać klucz do pełnego TBC i dalej cieszyć się tymi 10 dniami? Bo jednak granie bez AH/poczty/tradem itp to nie jest prawdziwa gra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie.. czy zeby chodzic do slave pensow heroic to trzeba byc full epic? :/ jeszcze nie spotkalem zadnej grupy ktora nie mialaby kogos bez epicow :/ sam jedyny w niebieskich chodze... i przez to malo ktora grupa mnie bierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:19, Ichvander napisał:

Mam kolejne pytanie.. czy zeby chodzic do slave pensow heroic to trzeba byc full epic?
:/ jeszcze nie spotkalem zadnej grupy ktora nie mialaby kogos bez epicow :/ sam jedyny
w niebieskich chodze... i przez to malo ktora grupa mnie bierze :/


no co ty, slave pens ladnie ida w blue gear tylko schodzi cos ponad godzine, z epikami wiadomo - syzbciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
to dlatego, że teraz łatwiej o epixy. Każdy woli grupe która jest full epix, tak samo jak większość woli mieć: tank,healer,i 3x CC/DPS (prefer mage) ;o Takie juz jest zycie, ale oczywiście da się jak to napisal mój poprzednik zrobić to w blue itemkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 16:57, Ichvander napisał:

W takim przypadku nigdy nie zdobede badgy i dobrych itemow z instancji... ehh :/


Jak masz w miarę dobre niebieskie itemy (tzn konkretnie dobrane i z instancji lvl 70), to nie powinno być problemu... Do heroicków nie potrzeba super epixxów, tylko skilla. Jeżeli 4 osoby w grupie mają tak dobry sprzęt, to nie rozumiem dlaczego ciebie nie chcą (może mają jakieś kompleksy, albo nie potrafią grać?). Moja sugestia, to znaleźć sobie dobrą gildię, w której żaden idiota nie powie ci "sorry, nie masz epixa, nie chcemy ciebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 06:49, macuwindu napisał:

Witam, wczoraj rano grałem sobie w wowa i wszystko było ok, jednak już po południu gra
przestała całkowicie mi działać.. gdy wpisuje login oraz hasło piszę tylko Unable to
connect


U mnie tak się dzieje, kiedy łącze traci na przepustowości :) Mam RDI na kablu i zdarza się czasem, że wydajność łącza spada nawet dziesięciokrotnie i wtedy niby wszystko działa, a jednak nie idzie w nic zagrać / nic ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdego hero najwięcej zależy od tanka i heala. Szczególnie tank musi miec dobry gear zeby nie padać od 2 hitow moba. No i heal powinien byc ubrany srednio.


A 3 CC to wtedy jest luksus w tankowaniu (wiem po sobie), ale da sie kazdy zrobic i bez tego. Daje rade wytankowac nawet 3 moby w SP hero o ile heal nie zerwie na poczatku aggro.

Ale jezeli tank jest slabo ubrany na heroic to ukonczyc go bedzie naprawde ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
co jak co, ale DPS''y też sie liczą. Jak masz niewystarczający DPS to na trashu healer może (ale tylko czasami) pójsc OOM, ale raczej na bossie takie sytuacje mogą miec miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:28, Xard18 napisał:

Do każdego hero najwięcej zależy od tanka i heala. Szczególnie tank musi miec dobry
gear zeby nie padać od 2 hitow moba. No i heal powinien byc ubrany srednio.

Problem jest taki, że dla wielu "średnio" znaczy "T5+" i podobne nierealne wymagania. Ludzie patrzą na HP tanka i kręcą nosem, zapominając, że dawniej heroici były dużo trudniejsze i ludzie robili je z gorszym sprzętem. I robi się błędne koło, nie możesz ubrać tanka, bo nikt nie robi normalnych instancji, a na heroici "nie masz gearu" - więc musisz ubrać się za sprzęt z Badgy... które zapewne mają wypaść z daily questów, bo na wszystko inne jesteś "undergeared".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w wielu przypadkach jakiego by się sprzętu nie miało to i tak retri paladyn jest "błeee" Czy ma się 1, czy 2k AP to nic, za chwile weźmie się jakiegoś hunta z tym 1k;] Dobrze, że jako paladyn alliance nie musiałem się przejmować nowymi itemami za badge, gdyż dla mnie są po prostu słabe. Haste is for nubz and blood elves...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosil (znow :/) o pomoc doswiadczonych graczy :)

Tutaj link do mojej postaci - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Shaandril - czy ktos moglby mi powiedziec co (i najwazniejsze - gdzie) zmienic bym mogl mowic ze jestem "niebieski dobrze ubrany" ? :P

P.S Tak, wiem, profesje zawalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się