Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>
Nie, to znaczy na europejskim serwerze (który jest tylko jeden i to w dodatku PvE . . . , a US ma teraz 3) jeszcze nie można, bo nie zrobili nowego premadowego serwa . Ja kjuż pisałem US takowy dostało i im to raczej chodzi ( ale nie jestem pewien )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 18:09, Mistrz Magii napisał:

Ja zrobilem tak samo.
Zalozylem konto z zamowieniem na 1 mies na numer karty z darkcodingu.
freemonth dziala, a ja chce anulowac ów mies do zapłaty, nic sie z kontem nie stanie?
Jesli kupie pp to dalej bede mogl na nim grac?


Spokojnie możesz anulować ten numer karty. Gdzieś w Acc Management jest opcja "Cancel recurring subscription plan" (tak się przynajmniej nazywała jeszcze za moich czasów z WoWem). Klikasz ją i kasujesz ten fałszywy numer karty jako Twój current subscription. Potem normalnie "add game card" i gitara. ;-)
Chyba jakoś tak, aczkolwiek głowy nie dam bo konto zakładałem w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:17, Mediv napisał:

A co do DS i DP - może po prostu chciał mieć wszystkie skille na pasku (barach)?


Heh i dlatego potem paladynów od n00bów wyzywają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:26, iwan san napisał:

słucjacie co trzeba zrobić żeby mieć mounta i jak go zdobyć


30 lvl, po prostu kupić w odpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:34, iwan san napisał:

czyli ile kosztuje itp dokładnie u jakiego kolesia itd


Nawet nie napisałeś kim grasz, chcesz żebym się męczył i tracił czas na wypisanie wszystkich opcji dla wszystkich 10 ras? :P Masz tu stronkę http://www.wowhead.com/ i http://www.wowwiki.com/Portal:Main - tam znajdziesz wszystko czego ci trzeba (odsyłam do wyszukiwarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:10, Sth`Devilish napisał:

Heh i dlatego potem paladynów od n00bów wyzywają :/


Cóż to zależy. Są gracze pr0, których gra przypomina nieco drugą pracę, bo zawzięli się przykładowo pokonać Kil''Jadena, zdobyć T6, S4, czy cokolwiek. Zgrupowani w hardcorowe gildie.
Inni to casuale i/lub fani RP, którzy wolą spokojnie pograć, bez nerwów typu "DLACZEGO DRUGIEGO SHAMA JESZCZE NIE MA!?" albo "k***a znowu jestem w rezerwie, miałem wyższy hps od gracza XXX - p*****le zmieniam gildię". Może przesadzam, ale sami "wiecie jak bywa". I casuale zwykle chcą mieć wygodny interface ze wszystkim tam gdzie trzeba. Osobiście nie widzę nic ciekawego w niektórych pr0 interface bez barów, tylko 3-4 macra, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem otóż mi WoW sie popsuł:/ A dokładniej jak mam uruchomionego Wowa to strasznie mi trzeszczy przez venta gadac nie moge bo jak naciskam guzik zeby gadac to mi ten guzik nie dziala a słyszec to słysze co inni mowia ale tez z trzeszczeniem i jakby mówili w spowolnionym tempie wie ktos jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! Koniec przegiętego raciala Perception nadchodzi w WotLK :D Yupi :D Poniżej pełna lista zmian (może jeszcze ulec zmianie, mam nadzieje z resztą):

Perception: changed to a passive, now grants one character level of passive stealth detection

Więcej info tutaj: http://blue.mmo-champion.com/1/9658356014-orc-racial-hardiness--new-stun-mechanics.h tml . Szkoda tylko, że przy okazji znerfili prawie wszystko inne, coś mi się wydaje że raciale w bardzo małym stopniu będą decydować o wyborze klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 00:23, Sth`Devilish napisał:

HA! Koniec przegiętego raciala Perception nadchodzi w WotLK :D Yupi :D Poniżej pełna
lista zmian (może jeszcze ulec zmianie, mam nadzieje z resztą):

Perception: changed to a passive, now grants one character level of passive stealth
detection


Więcej info tutaj: http://blue.mmo-champion.com/1/9658356014-orc-racial-hardiness--new-stun-mechanics.h
tml . Szkoda tylko, że przy okazji znerfili prawie wszystko inne, coś mi się wydaje że
raciale w bardzo małym stopniu będą decydować o wyborze klasy...


E tam nie będą, różnice się zmniejszą, ale nie znikną. Najistotniejsza zmiana to Endurance skalujący się tylko z levelem, a nie poziomem geara. Hordziacy wreszcie mogą używać nie-taurenów do tankowania ;)

Super, że dwarfy dostały weapon speca, ale na Ner''zhula, czemu mace''y? Liczyłem na to, że mój death knight będzie mógł być dwarfem, a nie paskudnym humanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to jedno, a trzymanie dp i puryify na pasku mając już ds i cleanse, nie mając przy tym nawet konsekracji rank 1 to całkiem co innego... ;) i to wcale nie jest tak jak w przypadku np. druida gdzie używanie cure poison i abolish poison swój sens ma.. ;>

@Sth
Ooooo nnnNNNNiiiIIIIiiieeeeEEEEee!111!!one!one, to oznacza zagłade dla rasy ludzkiej!111!!1one!!!1
a na poważnie mam to gdzieś niech mi tylko dadzą racialo-dwarfto-podobnego skila dla mojego łysego pala to i tak będę jeszcze bardziej happy niż jestem ;P, a gnomy i tak roxx 8D

@Corvin bla bla bla
Nawet nie żartuj że grałbyś czymś co ci się nie podoba tylko dlatego żę zadaje 0.0001% więcej dmg niż ta sama klasa tylko z innej rasy ;) poza tym są przecież humanki kobitki które wyglądają imho całkiem teges ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 00:23, Sth`Devilish napisał:

HA! Koniec przegiętego raciala Perception nadchodzi w WotLK :D Yupi :D


Pięknie! Gram Feralem nastawionym przede wszystkim na areny więc dla mnie to wiadomość dnia :D. Niestety, zbyt często się zdarzało, że Perception decydował o wyniku walki :/.

Generalnie ta specjalizacja zmieni się niesamowicie w WotLK (pod warunkiem, że wcześniej Blizz nie zacznie nerfować)... Poprawa systemu kalkulacji odległości dla różnych modeli (może wyeliminuje to w końcu "range bug''a"), oraz zmiany w talentach - przede wszystkim ulepszony Furor, Berserk i Infected Wounds. Tylko dlaczego tak późno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 09:41, MiPek napisał:

> HA! Koniec przegiętego raciala Perception nadchodzi w WotLK :D Yupi :D

Pięknie! Gram Feralem nastawionym przede wszystkim na areny więc dla mnie to wiadomość
dnia :D. Niestety, zbyt często się zdarzało, że Perception decydował o wyniku walki :/.

powiedzmy że taki był tego powód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam się już trochę bawiłem tylko tak się bawiłem że nie mam xpbara bo jest tak mały że go się nie da powiększyć, bo się nie trafia w tą strzałkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 11:21, errtime12 napisał:

Ktoś mi wyjaśni co to takiego jest ten Darkmoon Faire Carnival i jak zrobić questa na
bilety jakieś bo kolesia z którym mam pogadać tam nie ma?


Opis: http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/darkmoon.html
Kalendarz: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/events/calendar.html

Po prostu pojawią się co jakiś czas (2 tyg.) w Mulgore lub Elwynn lub Terrokar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 07:21, SoieR napisał:

@Corvin bla bla bla
Nawet nie żartuj że grałbyś czymś co ci się nie podoba tylko dlatego żę zadaje 0.0001%
więcej dmg niż ta sama klasa tylko z innej rasy ;) poza tym są przecież humanki kobitki
które wyglądają imho całkiem teges ;D


Oczywiście, że 0.0001% więcej dmg jest absolutnie nieistotne, ale mówimy o 5 ekspertyzy (dużo lepsze niż 0.0001% dmg, szczególnie jak będę chciał tankować, a pewnie będę) i 10% reputacji (death knighci startują tragicznie opóźnieni pod tym względem, a jak znam siebie, to będę chciał te achievementy reputacyjne zrobić), no i ten nowy feign death może być przydatny do wymuszania zmiany tanków (no i do levelowania, a levele też będzie trzeba nadrobić). Powiedzmy, że ciągle się zastanawiam, gram sobie w becie humanem, żeby zobaczyć, czy moje wrażenia estetyczne będą aż tak złe (tylko jest sesja, więc to granie to tak słabo na razie idzie). Jak będę naprawdę niezadowolony, to wezmę dwarfa i będę narzekał na raciale, ale wolałbym po prostu dostać lepsze raciale i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

A że humanki wyglądają dobrze to ja się akurat zgadzam, ale mam już jedną i w ogóle z powodu męskich modeli w tej grze (tzn. głównie alianckich, hordowi faceci są OK) mam trochę za dużo kobiecych postaci. Przy okazji death knighta chciałem wreszcie zrobić faceta i wprowadzić trochę urozmaicenia do tego haremu.

Edit: A propos Cure i Abolish Poisona - tzn. dokładnie jaki sens ma używanie Cure'a? Kosztują tyle samo, Abolish robi dokładnie to co Cure + więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:05, Corvin 0451 napisał:

> @Corvin bla bla bla
> Nawet nie żartuj że grałbyś czymś co ci się nie podoba tylko dlatego żę zadaje 0.0001%

> więcej dmg niż ta sama klasa tylko z innej rasy ;) poza tym są przecież humanki
kobitki
> które wyglądają imho całkiem teges ;D
>

Oczywiście, że 0.0001% więcej dmg jest absolutnie nieistotne, ale mówimy o 5 ekspertyzy
(dużo lepsze niż 0.0001% dmg, szczególnie jak będę chciał tankować, a pewnie będę) i
10% reputacji (death knighci startują tragicznie opóźnieni pod tym względem, a jak znam
siebie, to będę chciał te achievementy reputacyjne zrobić), no i ten nowy feign death
może być przydatny do wymuszania zmiany tanków (no i do levelowania, a levele też będzie
trzeba nadrobić). Powiedzmy, że ciągle się zastanawiam, gram sobie w becie humanem, żeby
zobaczyć, czy moje wrażenia estetyczne będą aż tak złe (tylko jest sesja, więc to granie
to tak słabo na razie idzie). Jak będę naprawdę niezadowolony, to wezmę dwarfa i będę
narzekał na raciale, ale wolałbym po prostu dostać lepsze raciale i upiec dwie pieczenie
na jednym ogniu.

A że humanki wyglądają dobrze to ja się akurat zgadzam, ale mam już jedną i w ogóle z
powodu męskich modeli w tej grze (tzn. głównie alianckich, hordowi faceci są OK) mam

jak dla kogo proszęp pana, jak dla kogo ;>

Dnia 07.09.2008 o 13:05, Corvin 0451 napisał:

trochę za dużo kobiecych postaci. Przy okazji death knighta chciałem wreszcie zrobić
faceta i wprowadzić trochę urozmaicenia do tego haremu.

Edit: A propos Cure i Abolish Poisona - tzn. dokładnie jaki sens ma używanie Cure''a?
Kosztują tyle samo, Abolish robi dokładnie to co Cure + więcej.

tak ale raz na jakiś czas będzie szybciej oczyszczenie "ziomka" z takiego dajmy wound poisonka to rzucisz "bufa" w postaci abolish''a ten sobie będzie pracował a ty dodatkowo możesz troszke "przyspamował" cure za cene gcd i many jeszcze bardziej przyspieszając proces oczyszczania, co w sytuacjach gdy już sojusznik ma na sobie mase poisonów może być zbawienne ;> ale to jest tylko raz na ruski rok tylko potrzebne, nie mniej jednak ma swój użytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się