Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 12:24, JaMES` napisał:

lol, sciagnalem wlasnie patcha 3.0.1, czyzby juz wkrotce update?


Nie. Blizzard jedynie przygotowuje się do wydania patcha, tzn to co ściągnałeś to nie jest patch, tylko materiały które prawdopodobnie zostaną w nim wykorzystane (po to żebyś potem musiał mniej ściągać przy update). Patch musi najpierw trafić na PTR, a tam jego testowanie i wyszukiwanie błędów może zająć od miesiąca do dwóch miesięcy i więcej (przynajmniej tak zwykle bywa z content patchami). Ja bym się spodziewał patcha dopiero na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 11:27, asfodel napisał:

1. Dla zabawy
2. W naszej małej gildii to się przydaje - jak mamy 3 osoby stałego składu i szukamy
jeszcze dwóch na lfg, lub chcemy podciągnąć słabszych graczy z gildii, to możemy zoptymalizować
grupę używając altów, zamiast rezygnować z wycieczki tylko dlatego że potrzebujemy off-healera
albo większego dps.


Jasne, że się przydaje, ale do tego wystarczy mieć 3 postacie, a nie 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 13:29, Corvin 0451 napisał:

> 1. Dla zabawy
> 2. W naszej małej gildii to się przydaje (...)

Jasne, że się przydaje, ale do tego wystarczy mieć 3 postacie, a nie 9 :)


Patrz punkt pierwszy. Aktualnie mam 8 postaci (w tym dwie 70 lvl), jak wyjdzie dodatek będę miała 9. :-O I nie jestem odosobnionym przypadkiem. Po prostu lubię czasem zmienić styl gry, wykonywanie stale tej samej czynności (leczenia/tankowania/dps-owania) może się w końcu znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co ostatnio Blizzard wyprawia na testowych serwerach WotLK wprawia mnie w osłupienie.

Perception dostało porządnego nerf''a - i bardzo dobrze. Tymczasem "Ludzie" dostają na pocieszenie ogromnego lizaka w postaci nowych raciali: "Every Man for Himself" i "The Fall of Humanity".
http://www.wowinsider.com/tag/every-man-for-himself/
Chociaż tyle dobrego, że "Every Man for Himself" dzieli CD wraz z trinketem PvP. Mimo wszystko "Ludzie" dostają wolny slot na kolejny trinket. Poza tym Feign death? Według mnie kompletny absurd.

I zaczynają się nerfy dla Ferali... Ja można osłabiać coś, co już jest słabe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:31, Karolaszek napisał:

Mam jedno zasadnicze pytanie do osób grających w WOW opłaca wam się płacić 100 zł co
miesiąc ???


Nie... ponieważ abonament kosztuje 45zł :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:36, MiPek napisał:

> Mam jedno zasadnicze pytanie do osób grających w WOW opłaca wam się płacić 100
zł co
> miesiąc ???

Nie... ponieważ abonament kosztuje 45zł :<.


aha to sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:28, MiPek napisał:

Perception dostało porządnego nerf''a - i bardzo dobrze.


Popieram :> To był racial, który zrujnował przyjemność z grania na arenach rogalem/druidem.

Dnia 12.09.2008 o 16:28, MiPek napisał:

Tymczasem "Ludzie" dostają na pocieszenie ogromnego lizaka w postaci nowych raciali


The Fall of Humanity już jest do usunięcia :) Ten drugi, hmmmm szczerze to nigdzie nie pisze, że to jest racial humana, ale jeśli już to jest prawie tak przegięty jak Perception ("Removes all movement impairing effects and all effects which cause loss of control of your character"), natomiast nowy Shadowmeld to już w ogóle przegięcie (wątpie aby to przeszło do retaila):

""Activate to slip into the shadows, reducing the chance for enemies to detect your presence. Lasts until cancelled or upon moving. Any threat is restored versus enemies still in combat upon cancellation of this effect."

It has a cooldown of 3 minutes, and it can be used in combat. In PvP it will force enemies targeting you to detarget you. It will cause any mobs currently on you to de-aggro, but it does not take you out of combat unless you are the last one on the hate list of any mobs that you were engaged with."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:

The Fall of Humanity już jest do usunięcia :)

Faktycznie, nie doczytałem Blue Posta ;)... ale martwi mnie to: "A new Human racial will be tested in its place."

Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:

Ten drugi, hmmmm szczerze to nigdzie nie pisze, że to jest racial humana

Niestety humana - to pewne. Na szczęście są w becie ludzie, którzy starają się dbać o nasze interesy: ( http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9679403850&sid=2000)

Jak widać, Blizzard stara się faworyzować rasę ludzką :P:
Human Supremacy (Racial Passive)
"The dominance of Humanity is evidenced by having one more racial bonus than normal. Actually, make that two counting this one."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej niepokoj to, że raid gildie będą wtedy preferować wyłącznie graczy z postaciami Human / Night Elf ze względu na super raciale... Mieli balansować raciale, a znowu może dojść do niezdrowej sytuacji, kiedy postaci niektórych ras są faworyzowane w PvE, natomiast w PvP stanowią jedyną słuszną opcję do szybkiego i efektywnego robienia kariery na arenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:

natomiast nowy Shadowmeld to już w ogóle przegięcie (wątpie aby
to przeszło do retaila):

""Activate to slip into the shadows, reducing the chance for enemies to detect your presence.
Lasts until cancelled or upon moving. Any threat is restored versus enemies still in
combat upon cancellation of this effect."

It has a cooldown of 3 minutes, and it can be used in combat. In PvP it will force
enemies targeting you to detarget you. It will cause any mobs currently on you to de-aggro,
but it does not take you out of combat unless you are the last one on the hate list of
any mobs that you were engaged with."


O żesz ty :o jeśli dobrze odczytałem, to taka postać byłaby praktycznie nietykalna:/
Kiepsko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z was w wowa na monitorze panoramicznym?:P Chcę kupić bratu taki monitor do starego kompa, ale on sie obawia czy mu będzie się dobrze grało więc chcę mu udowodnić:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:54, żyrafa napisał:

Gra ktoś z was w wowa na monitorze panoramicznym?:P Chcę kupić bratu taki monitor do
starego kompa, ale on sie obawia czy mu będzie się dobrze grało więc chcę mu udowodnić:P:P


Żaden problem, a nawet lepiej, bo możesz wiele rzeczy pospychać na boki i nadal mieć miejsce po środku :D

EDIT: Typos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:54, żyrafa napisał:

Gra ktoś z was w wowa na monitorze panoramicznym?:P Chcę kupić bratu taki monitor do
starego kompa, ale on sie obawia czy mu będzie się dobrze grało więc chcę mu udowodnić:P:P

ja niedawno kupiłem sobie 22 panoramę i świetni mi się gra. Nie widzę różnicy (wcześniej mailem 20 panoramę , ale mi się spalił^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:

> Perception dostało porządnego nerf''a - i bardzo dobrze.

Popieram :> To był racial, który zrujnował przyjemność z grania na arenach rogalem/druidem.

żesz znowu pokrzywdzone klasy... ;P

Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:


> Tymczasem "Ludzie" dostają na pocieszenie ogromnego lizaka w postaci nowych raciali

The Fall of Humanity już jest do usunięcia :) Ten drugi, hmmmm szczerze to nigdzie nie
pisze, że to jest racial humana, ale jeśli już to jest prawie tak przegięty jak Perception
("Removes all movement impairing effects and all effects which cause loss of control
of your character"), natomiast nowy Shadowmeld to już w ogóle przegięcie (wątpie aby
to przeszło do retaila):

masz jakieś kompleksy na puncie percepcji czy jak? ;P jak takie op i wogóle game-brake to pograjżęsz hiumanem/manką i bądź op jak ci tak na tym zależy... ;> a już stawianie percepcji nad działaniem pvp trinketu pozostawie bez komentarza... ;D ALE pozwolę sobie zauważyć że ten racial pozwala użyć 2 pve trinkety GDYŻ "nowy-testowy" racial dzieli cd z Medalionem ally więc kosztem 45 resi można mieć więcej ap czy healu, tyle ;)

Dnia 12.09.2008 o 16:45, Sth`Devilish napisał:

""Activate to slip into the shadows, reducing the chance for enemies to detect your presence.
Lasts until cancelled or upon moving. Any threat is restored versus enemies still in
combat upon cancellation of this effect."
It has a cooldown of 3 minutes, and it can be used in combat. In PvP it will force
enemies targeting you to detarget you. It will cause any mobs currently on you to de-aggro,
but it does not take you out of combat unless you are the last one on the hate list of
any mobs that you were engaged with."

To już z perspektywy głównie hunterów gigantyczny nerf ;> a i zależnie od sytuacji to i wydaje mi sie że inne klasy też wolałyby stare działanie... ;)

nie wspomniałeś jednak o zdjęciu gcd z arcane torrenta, hmmm ktoś tu patrzy niezbyt obiektywnym okiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:25, SoieR napisał:

masz jakieś kompleksy na puncie percepcji czy jak?


Wszyscy rogale i druidzi po stronie hordy oraz ich partnerzy z aren mają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:42, MiPek napisał:

> masz jakieś kompleksy na puncie percepcji czy jak?

Wszyscy rogale i druidzi po stronie hordy oraz ich partnerzy z aren mają :P.

to już ich problem, just l2p ;>
edit: aa i jakby nie było... druidzi i rogale z ally też powinni mieć ;) no frakcja nie ma tu znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:00, asfodel napisał:

Patrz punkt pierwszy. Aktualnie mam 8 postaci (w tym dwie 70 lvl), jak wyjdzie dodatek
będę miała 9. :-O I nie jestem odosobnionym przypadkiem. Po prostu lubię czasem zmienić
styl gry, wykonywanie stale tej samej czynności (leczenia/tankowania/dps-owania) może
się w końcu znudzić.


Ja też lubię, ale moja cierpliwość do levelowania jest ograniczona. Na czterech 70 poprzestałem i dojdzie death knight. Chociaż niektóre klasy są dosyć podobne, więc i tak nie bardzo mnie ciągnie do większej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:12, SoieR napisał:

> Wszyscy rogale i druidzi po stronie hordy oraz ich partnerzy z aren mają :P.
to już ich problem, just l2p ;>


Ja bym proponował L2THINK... Po co się spierać w sprawie, kiedy nawet sam Blizzard przyznał ostatnio, że Perception było niesamowicie przegiętym racialem i znacznie ułatwiało zdobywanie wysokich ratingów na arenach? Używając tego raciala byle n00b wygrywa z rogalem/feral druidem, bo eliminuje jego szansę na użycie openera. Zapodam ci taki fajny cytat z forum odnośnie nerfu tego raciala:

"Perception: When a lock with a felhunter pops this he sees me and then has to move to get in range..."

Dnia 12.09.2008 o 20:12, SoieR napisał:

To już z perspektywy głównie hunterów gigantyczny nerf ;> a i zależnie od sytuacji to i wydaje mi sie że inne > klasy też wolałyby stare działanie... ;


Staram się zrozumieć w którym miejscu stanowi to dla nich nerf, skoro mają dostać "Camouflage", działający prawie jak stealth...

Dnia 12.09.2008 o 20:12, SoieR napisał:

nie wspomniałeś jednak o zdjęciu gcd z arcane torrenta, hmmm ktoś tu patrzy niezbyt obiektywnym okiem... ;)


I nerf drugiego raciala BE, który teraz zwraca mniej energii, przez co jego użyteczność ogranicza się jedynie do krótkiego silence'a na 2 sekundy... to nawet nie wystarczy w walce z casterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się