Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 19:15, Radzisz napisał:

czyli wreszcie bede mogl bez obawy biegac i expic =] :D:D:D
Mam do was pytanko. Mam sobie zamiar w AH zakupic magister rekawiczki pasek i te pod rekawiczkami
:) No... I czy to często pada na instancjach? A jak często padają chesty, heady, legsy itd.
:)


By tego się dowiedzieć zajrzyj na stronkę http://wow.allakhazam.com/ Tam będziesz miał wszystko:) łącznie z procentami i opisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:30, Stwór napisał:

> alka nie polecam. Wole http://www.thottbot.com/

Ja dokładnie odwrotnie;) Ale to już kwestia gustu:)

przejechałem się na cenniku alka a pozatym często są braki w questach i nie dają dalszej linni łańcucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:32, L33T napisał:

> > alka nie polecam. Wole http://www.thottbot.com/
> > > Ja dokładnie odwrotnie;) Ale to już kwestia gustu:)
przejechałem się na cenniku alka a pozatym często są braki w questach i nie dają dalszej linni
łańcucha


lol polecam auctionera...
zreszta chyba widac jakie ceny sa na ah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 04:47, Seaven napisał:

Choćby na AV, jak bodajże przedwczoraj. :) Chociaż duel nie do końca nam się udał, gdyż jeśli
się nie mylę to pod sam koniec walki nadlecial gryfon i Ciebie dobił. :( W każdym razie odkąd
zdobyłem TuF-a, z lockami walczy mi się o niebo lepiej.
Zapewne okazja do ponownego spotkania nadarzy się niedługo. Bądź co bądź, z polskich Hordziaków
to właśnie na Ciebie natrafiam najczęściej.


Haha, a ja myślałem, że to taki uber dmg robi paladyn :D A faktycznie tam gryfony latały... Cóż, pozostaje poczekać na pojedynek w bardziej zacisznym miejscu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:38, Snake_GMC napisał:

Dziś ponownie sobie opłaciłem abonament (po trzymiesięcznej przerwie) i mam jedno pytanie.
Jak sprawdzać koordynaty thottbota w WoW?

Najlepiej dodatkiem, który takie koordynaty podaje.
Polecam Metamap, dodatkowo ma wiele ciekawych funkcji jako mapa swiata (można na przykłąd zaznaczyć punkt i zrobić tak, żeby się pokazywał na Minimapie z kierunkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:00, HoZar napisał:

> > > alka nie polecam. Wole http://www.thottbot.com/
> > > > Ja dokładnie odwrotnie;) Ale to już kwestia gustu:)
> przejechałem się na cenniku alka a pozatym często są braki w questach i nie dają dalszej
linni
> łańcucha
lol polecam auctionera...
zreszta chyba widac jakie ceny sa na ah :P


Tylko do auctioneera trzeba pamiętać o uaktualnianiu bazy danych z cenami :) O czym nie wszyscy zdają się pamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:38, Snake_GMC napisał:

Dziś ponownie sobie opłaciłem abonament (po trzymiesięcznej przerwie) i mam jedno pytanie.
Jak sprawdzać koordynaty thottbota w WoW?


Mi takie coś dodaje Titan Panel :) Addony te i inne możesz załapać na www.ui.worldofwar.net lub http://www.curse-gaming.com/mod.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:57, Snake_GMC napisał:

Wszystko fajnie, tylko jak zainstalować to coś i jaką komendą sprawdzić koordynaty? :P

moda wgraj tutaj:
...\World of Warcraft\Interface\AddOns\

koordynaty same sie pokaza. Grasz bez modow? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 11:02, Mirajka napisał:

Tylko do auctioneera trzeba pamiętać o uaktualnianiu bazy danych z cenami :) O czym nie wszyscy
zdają się pamiętać ;)


znaczy mowisz o skanowaniu AH co 48 godzin ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:57, Snake_GMC napisał:

Wszystko fajnie, tylko jak zainstalować to coś i jaką komendą sprawdzić koordynaty? :P


Masz tam co prawda podaną instrukcję na tych stronach, ale ok, wytłumaczę ci to po polskiemu ;-) Po ściągnięciu pliku (najczęściej plik .rar/.zip) rozpakuj go i folder z samym addonem (zawierający w środku pliki z rozszerzeniami typu .lua / .xml /.toc - piszę to, ponieważ bywa tak, że folder z właściwym addonem znajduje się w folderze o jego nazwie :) do katalogu ...\World of Warcraft\Interface\Addons\ . Po zainstalowaniu dowolnego addona na ekranie wyboru postaci po lewej jest button "Addons" - możesz tam kliknąć i wyłączyć/włączyć co niektóre addony (ale generalnie to są automatycznie włączane jeśli dopiero zainstalowałeś). Sam titan panel, który podałem, zawiera nieco więcej niż tylko koordynaty ;] Pojawi ci się na górze taki dodatkowy pasek wyświetlający (opcjonalnie) dokładną godzinę, stan plecaków, ilość posiadanych pieniędzy czy też ilość fps/ms itd, to zaledwie wierzchołek góry lodowej tego jak bardzo addony mogą tobie pomóc i zmienić interfejs gry nie do poznania (a także sprawić, że stanie się znacznie wygodniejszy;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nienadawna używam titan panel. Teraz mam nawet podany czas w którym zdobędę lvl - brana jest pod uwagę ilość zdowywanego expa, jeżeli znajdujemy sobie miejsce i tylko tam expimy to lvl szybko idzie :P przynajmniej dla mnie :D:D panel pokazuje ilosc slotow wolnych w plecakach, godzine , gdzie jestesmy. Ale mam pytanie, czy titan panel daje możliwość zaznaczenia punktu na mapie i zapamiętanie? Bo bym se tak na mapie zapisał niektóre instancje i miejsca do expienia :) A jak nie to gdzie taki dodatek pobrac (bez trojanow i keylogerow) Chyba ktoś na górze coś o czymś podobnym pisał. Sprawdzaliście to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się