Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie. Aktualnie Sciagam patcha 3.0.1 i mam pewien problem... W ciagu 9 godzin sciagleło sie 6 MB... nie jest to wina Firewall''a... Jest ktos kto ma podobny problem?? bodz wie czym jest to spowodowane? znajomi z gildi nie maja tego problemu... wiec wykluczam przesilenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:23, rob300i napisał:

Jeżeli można, to w jaki sposób, i czy jest płatne, albo problematyczne. Z góry dziękuje
za pomoc.

Można przenieść postać na inne konto, tylko jeśli nazwisko właściciela jest takie same.
Kosztuje to ok. 9 euro (chyba ;p). Wybiera się opcję transferu postaci i zamiast na inny serwer wybiera się na inne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:22, CH1CKEN napisał:

> Inżynierowie będą je budować, ale gracze będą je mogli od nich kupować.
W becie tak, w live ponoć tylko dla engineerów ma być ;P


W becie to vendor sprzedaje te motorki za 5 golda. W live żeby nimi jeździć, nie będzie potrzeba inżynierii.

Źródło: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=10043218992&pageNo=3&sid=2000# 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:35, ppajak27 napisał:

Witam, mam pytanie. Aktualnie Sciagam patcha 3.0.1 i mam pewien problem... W ciagu 9
godzin sciagleło sie 6 MB... nie jest to wina Firewall''a... Jest ktos kto ma podobny
problem?? bodz wie czym jest to spowodowane? znajomi z gildi nie maja tego problemu...
wiec wykluczam przesilenie...

Darowałem sobie ściaganie 3.0.1 Blizzowskim downloaderem i skorzystałem z linków na wowwiki. Z jakiegoś powodu dobiło mi do 50% i stamtąd nie chciało nawet drgnąć, a z innego źródła poszło elegancko i bez żadnych problemów. Zwykle nie miałem żadnych problemów z tym, więc nieco irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:35, ppajak27 napisał:

Witam, mam pytanie. Aktualnie Sciagam patcha 3.0.1 i mam pewien problem... W ciagu 9
godzin sciagleło sie 6 MB... nie jest to wina Firewall''a... Jest ktos kto ma podobny
problem?? bodz wie czym jest to spowodowane? znajomi z gildi nie maja tego problemu...
wiec wykluczam przesilenie...

u mnie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 00:20, Michal256 napisał:

W becie to vendor sprzedaje te motorki za 5 golda. W live żeby nimi jeździć, nie będzie
potrzeba inżynierii.

Źródło: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=10043218992&pageNo=3&sid=2000# 53


Szlag by to .... to teraz inżynierie se można wsadzić.... w TBC miałem ją tylko i wyłącznie dla helikopterka, i miałem nadzieje, że motor też będzie "exclusive".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam dajcie sobie spokój z tym motorem, kolejny powód dla którego nie czytam newsów z WotLK, poco sobie robic na cokolwiek nadzieje skoro wszystko może się jeszcze zmienic ? Zresztą żeby ten motor miał jakieś combosy palił gumę ślizgał sie rył czy coś ale to jedzie gorzej niż orc warlock na felstedzie :P (sztywno i nienaturalnie).
Mi się tam to nie podoba :P A i imo inżynierom się należy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 09:01, Rangarog napisał:

jedzie gorzej niż orc warlock na felstedzie :P (sztywno i nienaturalnie).

BElf też wygląda sztywno, bo po prostu "figurka" się nie rusza, jest jak z plastiku, tylko koń jest animowany. Dlatego też wolę dużo bardziej raptora, który tak się trzęsie, że po prostu nie widać, że postać jest nieruchoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:08, DragonLord napisał:

> jedzie gorzej niż orc warlock na felstedzie :P (sztywno i nienaturalnie).
BElf też wygląda sztywno, bo po prostu "figurka" się nie rusza, jest jak z plastiku,
tylko koń jest animowany. Dlatego też wolę dużo bardziej raptora, który tak się trzęsie,
że po prostu nie widać, że postać jest nieruchoma.


Na koniach praktycznie każdy wygląda sztywno i to wina głównie samej animacji tych mountów (fajnie by było jakby np przy skręcaniu jakoś efektownie się koń na bok przechylał). Sam też wolałem raptora, ale po jakimś czasie zacząłem sobie zadawać pytanie czy gdybym na takowym jeździł, to czy nie bolałaby mnie ciągle głowa i dupa? :P On na prawdę za bardzo trzęsie :P Najlepiej wyglądają postaci chyba na miśku, wilkach, kodo i kotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koty i słonie (elekki) rządzą >:)

@dulak
jedyny kot jakiego może mieć hordziak to ten z ZG ale gg w zdobyciu go... aha o spectral tigerze nawet nie wspominam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:44, SoieR napisał:

jedyny kot jakiego może mieć hordziak to ten z ZG ale gg w zdobyciu go... aha o spectral
tigerze nawet nie wspominam ;P


Wystarczy zgrzewka kumpli znających się na rzeczy i można pofarmić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:44, SoieR napisał:

Koty i słonie (elekki) rządzą >:)


Koty tak Elekki nie:P ale i tak najlepszy jest Kodo który wczoraj mi wypadł na BRD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Sporeggarze jest na bank przynajmniej 1 raptor w ally, so yeah ;D (raz nawet na vindication deathchargera widziałem ^^ z tego co mówiła mi ta osoba to z 5 kila) dla chcącego nic trudnego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:13, ppajak27 napisał:

> Koty i słonie (elekki) rządzą >:)

Koty tak Elekki nie:P ale i tak najlepszy jest Kodo który wczoraj mi wypadł na BRD :D

omg! gief! też chce ;P nie dość żę szansa na drop malutka to jescze rolować miedzy 4 innymi osobami trzeba ;(
a słoniki najlepsze ;P i nie bluźnić mi tu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:09, Mazolek napisał:

Czy mógłby ktos podpowiedzieć dobry build dla huntera na BG?


Nie jestem pewien na 100% ale chyba taki miałem:P i byłem bardzo zadowolony Marks/Survival:

http://www.wowhead.com/?talent=cZEV0oEzhcstMhbhtM

Innny który równiez polecam Marks/BM ma go jeden z lepszych Huntów pvp na serwie:

http://www.wowhead.com/?talent=cV0GzZEV0oEzhMstMh0h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się