Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Panowie, mam pytanko.
Otóż, w dniu jutrzejszym o godzinie bodajże 12:30 kończy mi się pre-paid. Posiadam czyste konto bez TBC. Czy przy zamrożonym koncie, będę mógł bezpłatnie pograć 10 dni w TBC, czy też konto musi być opłacone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:03, Probos napisał:

Panowie, mam pytanko.
Otóż, w dniu jutrzejszym o godzinie bodajże 12:30 kończy mi się pre-paid. Posiadam czyste
konto bez TBC. Czy przy zamrożonym koncie, będę mógł bezpłatnie pograć 10 dni w TBC,
czy też konto musi być opłacone ?


Jeśli nie masz aktywowanego TBC to nie pograsz niestety. Tak mi się wydaje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:31, CH1CKEN napisał:

> a słoniki najlepsze ;P i nie bluźnić mi tu ;D
Mammotha nie widziałeś :P

maaaaleństwo ;D ale do czasu ukazania się lisza słonik wystarczy ;>
ps: widze że nie tylko mój brat nie wylewa za kołnierz w wow XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:18, CH1CKEN napisał:

Będziesz mógł.


Dziwne, bo ja mając tylko zwykłego wowa nie mogłem grać w TBC po zamrożeniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:23, SoieR napisał:

ps: widze że nie tylko mój brat nie wylewa za kołnierz w wow XD

Jeden z buffów na "wzrost", wymaga pogadanki z pewnym trollem w Sen''jin Village. Rzuca on wtedy na Ciebie czar, który jest "random". Zanim się dostanie ten buff co się chce (+size) to można zostać zamienionym w owcę, żabę i węża, a także w ducha, czasem wyrzuca w powietrze albo właśnie powoduje efekt "completely smashed" :P

@haderQ
Trial TBC jest dostępny od jakiegoś czasu, ale nie od zawsze. Na tę chwilę, można go aktywować w każdej chwili (jeśli ma się konto zwykłe bez dodatku). Nieważne czy konto jest frozen czy active.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:29, haderQ napisał:

> Będziesz mógł.

Dziwne, bo ja mając tylko zwykłego wowa nie mogłem grać w TBC po zamrożeniu konta.


Musisz mieć chyba aktywne konto i zainstalowane TBC, bez tego ostatniego na pewno w triala TBC nie zagrasz (będziesz otrzymywać komunikat, że masz niepoprawną wersję gry). Trial TBC z tego co wiem nie daje żadnych gratisowych dni... przez ten czas masz jedynie dostęp do lokacji z dodatku i tyle (i limit doświadczenia - nie możesz na nim wbić 61 lvlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem Patcha 3.0.1 i jest tylko jeden plik o nazwie Installer Tome 2, czyli co mam go podmienić z plikiem The Burning Crusade i wtedy zainstalować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 01:09, DArkon1990 napisał:

Witam, ściągnąłem Patcha 3.0.1 i jest tylko jeden plik o nazwie Installer Tome 2, czyli
co mam go podmienić z plikiem The Burning Crusade i wtedy zainstalować???


Patcha jeszcze NIE MA, serwery NIE ZOSTAŁY zaktualizowane... Ile razy trzeba powtarzać -.- To co ściągnąłeś to jedynie część nie ukończonego jeszcze patcha, po to żebyś potem w "patch day" mogł od razu grać, a nie musiał siedzieć godzinami i ściągać patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 01:19, Sth`Devilish napisał:

> Witam, ściągnąłem Patcha 3.0.1 i jest tylko jeden plik o nazwie Installer Tome 2,
czyli
> co mam go podmienić z plikiem The Burning Crusade i wtedy zainstalować???

Patcha jeszcze NIE MA, serwery NIE ZOSTAŁY zaktualizowane... Ile razy trzeba powtarzać
-.- To co ściągnąłeś to jedynie część nie ukończonego jeszcze patcha, po to żebyś potem
w "patch day" mogł od razu grać, a nie musiał siedzieć godzinami i ściągać patch.



Aha to chyba że tak, wiesz ja na bierząco nie jestem więc nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien drobny problem. Otoz moja postac to dorf paladyn Retribution. Mam klate Gladiator(jutro vengful bedzie) i na niej gemy +8 AP i 6 Stamina, +8 strength, +4 crit rating i 6 stamina. Dziwna sprawa bo mi system RPG ten AP z gemu +8 AP i 6 sta policzyl... 4 krotnie... tzn ze zamiast 8 AP mam 32 i 6 stamina. Ktos moze mi wytlumaczcy z jakiej to racji i dlaczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:41, CH1CKEN napisał:

?? Że co proszę?
Czy Ty w ogóle grasz na oficjalnym serwie?


Pytanie najglupsze z mozliwych xD. jasne ze tak:).

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Gloern oto dowod:)

Pierwszy z Chestem drugi po zdjeciu chesta. Klata powinna dawac 94 AP a daje 118. jak to jest mozliwe? gdzie sie podzialo 24 AP? W linku na armory sprawdzcie jak wyglada moja klata ale pospieszcie sie bo jutre bedzie vengful:).

20080923165037

20080923165047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:52, goomis74 napisał:

Pierwszy z Chestem drugi po zdjeciu chesta. Klata powinna dawac 94 AP a daje 118. jak
to jest mozliwe? gdzie sie podzialo 24 AP? W linku na armory sprawdzcie jak wyglada moja
klata ale pospieszcie sie bo jutre bedzie vengful:).


Chest daje tyle ile ma dawać, ale jest w nim twój drugi żółty gem, bez którego meta jest nieaktywny, to jest to "zagubione" 24 AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:43, Corvin 0451 napisał:

> Pierwszy z Chestem drugi po zdjeciu chesta. Klata powinna dawac 94 AP a daje 118.
jak
> to jest mozliwe? gdzie sie podzialo 24 AP? W linku na armory sprawdzcie jak wyglada
moja
> klata ale pospieszcie sie bo jutre bedzie vengful:).

Chest daje tyle ile ma dawać, ale jest w nim twój drugi żółty gem, bez którego meta jest
nieaktywny, to jest to "zagubione" 24 AP.

fakt:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:52, goomis74 napisał:

Pytanie najglupsze z mozliwych xD. jasne ze tak:).

Następnym razem od razu dawaj screenshoty i link do armory ;P Twój poprzedni post był chaotoczny xD
A tak z screenshotem i armory linkiem problem rozwiązany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem: zamieniłem i zastąpiłem plik "realmlist.wtf" w katalog wow,teraz nie mogę sie zalogować wpisując swój login i hasło, nie chce mi sie instalować od nowa gry jest jakiś sposób żeby odzyskać oryginalny?? czy wszyscy użytkownicy maja taki sam plik czy każdy inny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się