Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A kto zazwyczaj jest quest giverem? Bo już jakiegoś daily robiłem żeby zwyciężyć w Warsong Gulch. Gdzie można brać dalsze q?

P.S.Gdzie można wchodzić na bg Alterac Valley i Eye of The storm. Bo na Warsong Gluch i Arathi można w każdej stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za re post ale już nie mogę edytować. Nie moge na pozostałe bg wejść bo mam za niski lvl. To jaki potrzeba na eye of the storm i ten 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie Battlegroundy możesz zapisywać się w stolicach.

Warsong Gulch - od 10 poziomu
Arathi Basin - od 20 poziomu
Alterac Valley - od 51 poziomu
Eye of the Storm - od 61 poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do doświadczonych Hunterów - jakie zwierzaczki najlepiej jest mieć, najlepiej z myślą pod WotLK i talenty tychże ( http://wotlk.wowhead.com/?petcalc )? Ogólnie to z powodów wizualnych i takich tam (klimat ;P) chciałbym mieć panterę ze stealth (= czarny kot szablozęby) i sowę (najbardziej podobają mi się te z Winterspring), ale nie wiem czy poza walorami wizualnymi mają jakieś walory w levelowaniu/instancjach :) Nie wiem też czy na 60 lvlu opłaca się w ogóle fatygować o te pety i levelować je (z tego co pamiętam, to było to dosyć monotonne).

PS. Nie zadawać zbędnych pytań, po prostu wróciłem na mojego hunta nie używanego od 3 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do doświadczonych Hunterów - jakie zwierzaczki najlepiej jest mieć, najlepiej
> z myślą pod WotLK i talenty tychże ( http://wotlk.wowhead.com/?petcalc )?....

Talenty petów będą już od 3.0.2, oraz levelowanie będzie nieco łatwiejsze (tylko nie wiem czy to od WotLK czy od 3.0.2). A mianowicie, jeżeli różnica w poziomach między tobą a petem jest większa niż 5 poziomów, to pet leveluje automatycznie do różnicy 5 poziomów. Przykład: ty masz 70 lvl a zwierzak którego łapiesz 30lvl, to po złapaniu automatycznie awansuje na 65lvl. No i czytałem, że nabijanie poziomów też ma być szybsze.

Co do samych petów.
Jeżeli chodzi o stealth kota, to z tego co czytałem ma zostać w jakimś stopniu zmieniony. Blizz uznał, że ten skill ma bardzo ograniczoną użyteczność (może zostać użyte tylko przed walka... czyli na rajdzie jest używane tylko na początku walki z bossem, później już nie), chociaż na razie Blizzard nie podał żadnych szczegółów.
A Bird of Prey (sowy) będą miały drzewko Cunning, więc bardziej pod PvP (chociaż też nie końecznie).

Również wszystkie pety z danego rodzaju (chodzi mi o Tanacity, Cunning, Furocity) mają ten sam bonus. To znaczy, wszystkie pety z Ferocity (na przykład Raptor i Wolf) mają po +10% damage i +5% health. Również wszystkie pety mają jeden skill, który jest taki sam u każdego peta do zadawania dmg (to samo damage, koszt Focus, brak CD) i jeden albo dwa dodatkowe, unikalne dla danej rodziny petów.
Więc nie ma już, że Raptor jest lepszy od Wolfa bo ma więcej do dmg. Teraz pety raczej będzie się brało dla wyglądu a nie skilla.

Wybór peta zależy też czy będziesz brał ostatni talent w BM czy nie.
Jeżeli nie i chcesz peta do instancji to brałbym Cat, Raptor albo Wolfa.
Wolfy będą buffować teraz AP party zamiast jednego ataku, chociaż nie wiem o ile.

Do levelowania brałbym jakiegoś z Tanacity... Natomiast do PvP Cunning.Sowy mają skilla, który disarmuje na 6 sec, 1min CD (który można skrócić o 30% z talentem w BM).

Natomiast jeżeli bierzesz ostatni talent w BM... to Exotic Pets wyglądają zajefajnie.
Taki Core Hound (tak tak ... można złapać The Beast xD), albo Spirit Beasts (wygląd kota + kilka fajnych efektów, też ma Prowla, ale chyba dopiero w WotLK będą dostępne) wyglądają genialnie, no i trochę lepsze skille.

Podsumowując...
Jeżeli nie bierzesz Exotic, i chcesz do instancji to bierz Cat, Raptor albo Wolf (mają najciekawsze skille). Do levelowania Scorpid, Bear albo Gorrila (mają najlepsze skille do trzymania aggro).
Natomiast jeżeli chcesz Exotic.... to do instancji Devilsaur albo Core Hound (jak już mówiłem, nie wiem kiedy będą dostępne Spirit Beast). A do levelowania .... chyba tylko Rihno jest fajny, ale będzie dostępny dopiero w Northrend prawdopodobnie.
W 3.0.2 będą dodatkowe dwa sloty w Stable, więc będzie można mieć 5 petów (4 w Stable i jeden przy sobie).

Zastrzegam, że nie gram ani na PTR ani na Becie, więc to co pisze jest oparte tylko na moich spostrzeżeniach jeżeli chodzi o skille petów. Również Blizzard zapowiada jakieś zmiany, może w każdej chwili dodać nowe Exotic Pets. Więc mój post to bardziej Theorycrafting wersja Beta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:40, Ninger napisał:

Warsong Gulch - od 10 poziomu
Arathi Basin - od 20 poziomu
Alterac Valley - od 51 poziomu
Eye of the Storm - od 61 poziomu

Strand of the Ancients - od 71 poziomu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem...otoz w wowie mam 30-40 fps.I takie pytanie...czy to sa normalne wyniki przy moim sprzecie czy moze jakies złe ustawienia w opcjach???

Moja konfiguracja:
Cpu:Intel Pentium E2140
Ram:2 gb
Płyta głowna:Gigabyte 945GZM-S2
Grafika:Geforce 8600 gt 512 mb
Lacze:1 mb neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są addony, które znacznie ograniczają fps, np Quest Helper ma taką tendencję dopóki jest włączony na mapie. Ale generalnie to myslę, że w niezatłoczonych miejscach powinieneś mieć te 50-70 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:22, dzordzi napisał:

No to pan brzydki elf leży, teraz czas trochę odpocząć od BT:)


No to graty, my teraz na councilu siedzimy (wczoraj do 18%), jutro go zabijamy, a ja jestem warlock tankiem na illy, super ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:13, Latniak napisał:

No to graty, my teraz na councilu siedzimy (wczoraj do 18%), jutro go zabijamy, a ja
jestem warlock tankiem na illy, super ^^


Ja jestem melee dpsem to dużo tam nie poskacze nigdy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,jeśli założe konto i na pprzykład kupie jedną karte pre paid i pogram to 60 a nie będe miał kasy żeby kupić nową karte ,a skończy mi się to 60 dni to co będzie ? Usuną mi konto , bo czytałem ,że jak się nie płaci trzeba rezygnować z abonamentu, a jak zrezygnuje z abonamentu to moge go wznowić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:22, dzordzi napisał:

No to pan brzydki elf leży, teraz czas trochę odpocząć od BT:)

Hehe.:)

My teraz cwiczymy Illidana, ogólnie 1sza faza jest prostacka i bardzo ładnie idzie, gorzej już z 2gą, trzeba opanowac sztukę uciekania przed ogniem, ale to jest do zrobienia. Myślę, że w przyszłym tygodniu będę mógł się pochwalic FK na Illidanie i zamkniętym progressem BT :). SP już raczej nei zrobie, bo patch blisko, ale mam nadzieję, że dodatek się opóźni i to dużo ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:36, Sir Elrond napisał:

Mam pytanie ,jeśli założe konto i na pprzykład kupie jedną karte pre paid i pogram to
60 a nie będe miał kasy żeby kupić nową karte ,a skończy mi się to 60 dni to co będzie
?


Konto zostanie zamrożone. Nic z niego nie będzie usunięte, spokojnie może sobie tak leżeć. Ja miałem zamrożone przez kilka miesięcy i po powrocie wszystko było na swoim miejscu. W dowolnej chwili możesz się zalogować na stronie i dodać kolejnego prepaida albo opłacić abonament kartą. Przy prepaidzie konto zostaje odmrożone od razu, nie mam pojęcia jak jest przy płatności kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 13:09, madfrog napisał:

Przy płatności kartą jest podobnie, tylko że chyba z karty pobiera abonament aoutomatycznie
co mieśiąc...


Pobiera automatycznie z góry całą opłatę za dany plan taryfowy (1/3/6 miesięcy) co dany okres (taki jak w taryfie). Nic nie stoji jednak na przeszkodzie, żeby wybrać np na 1-miesięczny tryb, pozwolić aby pobrało kasę i przedłuzyło ważność konta, po czym od razu anulować subskrypcję - wtedy konto pozostaje aktywne tylko do momentu ponownego ustawienia karty kredytowej/Prepaid, a kasa nie jest dalej pobierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 13:09, madfrog napisał:

Przy płatności kartą jest podobnie, tylko że chyba z karty pobiera abonament aoutomatycznie
co mieśiąc...


Chodziło mi o sytuację, w której opłacamy po przerwie zamrożone konto. Nie mam pojęcia ile trwa autoryzacja płatności kartą. Niektóre sklepy potrafią robić to od ręki, inne - i tutaj przodują właśnie twórcy gier, zwłaszcza MMO - korzystają z pośredników i czasami jest to czasochłonne. Nigdy nie próbowałem płacić kartą u Blizzarda, więc zwyczajnie nie wiem czy po podaniu numeru karty wystarczy poczekać parę sekund czy może trzeba kilka godzin. Wiem na pewno, że po wpisaniu numeru prepaida konto jest odmrażane błyskawicznie i od razu można się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się