Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 14:19, pkapis napisał:

Nie mam pojęcia
ile trwa autoryzacja płatności kartą.


Zawsze to było natychmiastowe. Przynajmniej u mnie tak jest, a mam Visę.
Po ustanowieniu subskrypcji, można grać od razu. A często po sprawdzeniu konta, to nie mamy nawet zablokowanych środków.
Dlatego zdaje mi się że firmy zajmujące się płatnościami za pomocą kart, wykładają swoje fundusze, a dopiero potem pobierają pieniądze od klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 14:52, Sir Elrond napisał:

A czy trzeba tam zaznaczać na ile miesięcy się będzie płaciło bez przerwy, bo ktoś pisał
że trzeba zaznaczyć na ile ?

Są do wyboru trzy rodzaje subskrybcji: 1-, 3- i 6-miesięczna. Dłuższe wychodzą taniej za 1 miesiąc, ale są mniej elastyczne (jak raz zapłacisz, to się nie możesz rozmyślić i dostać forsy z powrotem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, po długiej przerwie postanowiłem wrócić do wowa z powodu że nie ma w co grać. Zobaczymy ile tym razem potrwa moja przygoda z wowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:42, Jeggred napisał:

> Gdzie znaleźć Nightmare Vine nie wiem co to.

O nie nie nie ... takie pytania to już czyste lenistwo...
http://www.wowhead.com/ - nauczcie się ludzie w końcu samemu coś robić....


bylem tu wcześniej ale nazwy Nightmare Vine nie wklepałem hehe ale dzięki już jaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w makro ustawić, aby pokazywało tooltip danego skilla (albo nawet własny tooltip jeśli to możliwe)? Do rogue''y PvP z combat sub (20/0/41) - podzielicie się jakimiś "must have" macrami? :) Wiem, wiem, mógłbym poszukać, ale obecnie mam bardzo mało czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 01:19, Sth`Devilish napisał:

Wie ktoś jak w makro ustawić, aby pokazywało tooltip danego skilla (albo nawet własny
tooltip jeśli to możliwe)? Do rogue''y PvP z combat sub (20/0/41) - podzielicie się jakimiś
"must have" macrami? :) Wiem, wiem, mógłbym poszukać, ale obecnie mam bardzo mało czasu
:)


Wybierasz na ikonkę macra znak zapytania, dowolna nazwa.

potemna samym początku macra:
#showtooltip nazwa

Nazwy pisać nie trzeba, wtedy macro pokaże tooltip spella które zostanie wykonane przez to makro (albo jakiś item)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, świetnie. Niedawno zacząłem swoją przygodę z WoW, znalazłem krótką chwilę na pogranie a tu... przerwa w pracy serwerów do 11 czasu CEST.
Najlepsze jest to, że akurat jest awaria Xbox Live czyli... czyli teraz to mi pozostaje zbijanie bąków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 09:36, WorldWar3PL napisał:

Nie no, świetnie. Niedawno zacząłem swoją przygodę z WoW, znalazłem krótką chwilę na
pogranie a tu... przerwa w pracy serwerów do 11 czasu CEST.
Najlepsze jest to, że akurat jest awaria Xbox Live czyli... czyli teraz to mi pozostaje
zbijanie bąków.

w każdą środe jest konserwacja serwerów ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 10:53, SoieR napisał:

w każdą środe jest konserwacja serwerów ^.-

To trochę mylące stwierdzenie. Owszem, co środę coś tam z serwerami robią, ale zazwyczaj to są tylko restarty, wyłączenie na parę godzin zdarza się rzadko. To tak żeby się G-man nie przeraził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie nabic reputacje u netherwing zeby smoka miec i mam takie q zeby sie sciagac na latajacych mountach z 5 ziomkami a oni we mnie strzelaja kamieniami firebalami itd. I nie moge wygrac z ostatnim capitan jakis tam które we mnie strzela takimi meteorytami. Jest moze jakis złoty środek żeby go pokonac bo albo mnie zrzuca z mounta(to rzadziej) albo mi ucieka(to częsciej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie będzie restartu Honoru i Tokenów z chwilą wypuszczenia WotLK:
http://blue.mmo-champion.com/1/10532279664-wrath-of-the-lich-king-honor-upda te.html :

"We had hoped that the introduction of some new Honor rewards in the upcoming patch would give players a great opportunity to spend any of their remaining Honor. However, many players would still be surprised by an Honor and token reset as it isn’t something we’ve done in the past. As such, we''ve decided to not reset Honor or tokens upon the release of Wrath of the Lich King. Players who save their Honor will be able to spend it on level 80 rewards, although those rewards will be significantly more expensive than their level 70 counterparts."

Również jest zapowiadany koniec 4 sezonu Arenowego na 13 Października:
http://blue.mmo-champion.com/11/10535470483-end-of-arena-season-4-com ing-soon.html
Może jest to również data wypuszczenia Content Patcha 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:03, Jeggred napisał:

Również jest zapowiadany koniec 4 sezonu Arenowego na 13 Października:
http://blue.mmo-champion.com/11/10535470483-end-of-arena-season-4-com ing-soon.html
Może jest to również data wypuszczenia Content Patcha 3.0


Niedawno (wczoraj?) Blizzard pisał, że mają zamiar zakończyć sezon czwarty właśnie wraz z premierą patcha. Sprzęt z sezonu czwartego będzie dalej dostępny, ratingi nie zostaną zresetowane, ale chcą aby nagrody za rating pod koniec sezonu (tytuły, smoki) były rozdane przed wprowadzeniem zmian w umiejętnościach i talentach poszczególnych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas levelowania zazwyczaj nikomu się nie chce/zapomina pickpocketować mobków, czyli tracą podsumowując sporo kasy, pickpocket skilla, exotic cookbook etc. Czyli to, niby takie banalne, ale może się bardzo przdać -
/cast Pick Pocket
/stopcasting
/cast Ambush/CS/Garota
Autoloot powinien na tym działać

Do tego, chyba oczywiste, 1-2 sek do przodu
/cast Gouge/Blind
/stopcasting
/use Netherweave Bandage

---

Słyszał ktokolwiek o jakiś planach dot. następnych patchy (bez Icecrown) lub dodatków po Wrathu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się