Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 11:17, Cieju09 napisał:

Dobra, to będzie moje ostatnie pytanie. Czy jak gram human mage to wybrac frost czy fire?
Podobno frost jest lepsze w pvp (podobno).

możesz, wystarczy że wrzucisz talenty w drzewko frost (nie wszystkie, chociaż...) wrzucając "wszystkie" (tak naprawde to nie wszystkie) talenty stajesz sie dep frost (czy jeśli w fire, deep fire) ale np. frost magowie grajacy pvp czesto ładują we frost i w arcane aby dojąć do imp cs''a (cs dodatkowo ucisza przeciwnika),i tak frost jest lepszy pod pvp (znacznie)

Dnia 05.10.2008 o 11:17, Cieju09 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć to zdanie ? "Mages will see an increase of damage to compete
with Warlocks in raiding". Przetłumaczylem na polski ale nie roumiem ;/

coż lockowie zawsze byli największymi konkurentami magów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:17, Cieju09 napisał:

Dobra, to będzie moje ostatnie pytanie. Czy jak gram human mage to wybrac frost czy fire?
Podobno frost jest lepsze w pvp (podobno).

Respece możesz robić dowolną ilość razy ;P Na lvling polecam fire. Na 70 sam zobaczysz co Ci pasuje.

Dnia 05.10.2008 o 11:17, Cieju09 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć to zdanie ? "Mages will see an increase of damage to compete
with Warlocks in raiding". Przetłumaczylem na polski ale nie roumiem ;/


"Magowie zauważą zwiększenie ich obrażeń aby mogli rywalizować z warlockami w raidowaniu." Obecnie warlock > mage w raidach, raz że znacznie większy dps (aoe też daje radę - Seed...), dwa że lepsze buffy :P (healthstone''y, soulstone''y, soulshatter > intellect i table mage).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ja już spytam o ostatnią rzecz ponieważ na dniach będę zabierał się za transfer. Otóż załóżmy, iż stworze drugie konto na inne nazwisko. Później zastanawiam się, która opcja będzie miała miejsce.1. Chcę przenieść postać, ale na wstępie wyskakuje mi informacja, że nie da rady ponieważ konta są na inne nazwisko.
2. Przenosi mi postać, ale po paru dniach blizz zauważa, że konta są na inne nazwisko i dostaje bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólna porada - jeżeli przedłużasz konto trial (najlepsza wersja, bo masz 10 czy 14 dni za free), to upewnij się, że informacje w trialu o tobie są prawdziwe, bo inaczej mogą być problemy, tak samo zapisz sekretne hasło/odpowiedź, bo tego odzyskać się nie da w ŻADEN sposób.

@żyrafa

Przy transferze po wybraniu serwerów jest prowadzone sprawdzanie kont, czy taki transfer jest możliwy, jeżeli nie jest, nie dostaniesz możliwości ukończenia trasferu --> pobrania funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2008 o 12:25, DragonLord napisał:


@żyrafa

Przy transferze po wybraniu serwerów jest prowadzone sprawdzanie kont, czy taki transfer
jest możliwy, jeżeli nie jest, nie dostaniesz możliwości ukończenia trasferu --> pobrania
funduszy.


o to spoko czyli mało prawdopodobny jest ban? w najgorszym wypadku będę musiał kupić drugiego battlechesta?( tak jak już mówiłem mam tylko 2 opcje z nazwiskiem więc któraś napewno zadziała:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:55, BedBoyzZz napisał:

Mam takie pytanko.. Czy będzie może dostępna Edycja Kolekcjonerska Wrath of the Lich
King''a na Gram.pl?

już można zamawiać pre-order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:56, pres1990 napisał:

> Mam takie pytanko.. Czy będzie może dostępna Edycja Kolekcjonerska Wrath of the
Lich
> King''a na Gram.pl?
>
już można zamawiać pre-order

Hmm widze tylko zwykłą wersję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:00, BedBoyzZz napisał:

> > Mam takie pytanko.. Czy będzie może dostępna Edycja Kolekcjonerska Wrath of
the
> Lich
> > King''a na Gram.pl?
> >
> już można zamawiać pre-order
Hmm widze tylko zwykłą wersję..



http://www.gram.pl/sk2_9wPkH,2_World_of_Warcraft_Wrath_of_the_Lich_King_Edycja _Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter.

A jeśli musi być z tych wybranych to Paladyn, bo pod koniec możesz w instach byc jako tank, healer lub (chociaż wątpliwe) dps. Warrior może też być tankiem/dps, ale jest najbardziej bolesną klasą do levelowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:19, żyrafa napisał:

2. Przenosi mi postać, ale po paru dniach blizz zauważa, że konta są na inne nazwisko
i dostaje bana.


To niewykluczone, pamiętam takie przypadki kiedy na turniejach arenowych wychodziło na jaw, że ktoś ma konta na inne nazwisko (i ogólnie dane osobowe inne) i nie dośc, że zostawali wykluczeni z turnieju, to jeszcze gratis dostawali bana na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:20, Sth`Devilish napisał:

> 2. Przenosi mi postać, ale po paru dniach blizz zauważa, że konta są na inne nazwisko

> i dostaje bana.

To niewykluczone, pamiętam takie przypadki kiedy na turniejach arenowych wychodziło na
jaw, że ktoś ma konta na inne nazwisko (i ogólnie dane osobowe inne) i nie dośc, że zostawali
wykluczeni z turnieju, to jeszcze gratis dostawali bana na konto.


ale tak jak napisał DragonLord, ta opcja jest mało prawdopodobna ponieważ wogóle mi nie przeniesie postaci;) ( jeżeli ofcourse dobrze zrozumiałem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:26, Valentino S.A. napisał:

a czemu Hunter ? fajnie się nim gra ? mógłbym chyba spróbowac skoro tak radzisz :)

Nie dlatego, że fajnie, tylko dlatego, że łatwo się leveluje. Ale ja bym raczej radził wziąć postać, którą potem będziesz miał ochotę grać, z tym że faktycznie do niektórych możesz się zniechęcić na początkowym etapie (np. wspomniany warrior).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a czemu Hunter ? fajnie się nim gra ? mógłbym chyba spróbowac skoro tak radzisz :)
Ze wszystkich postaci, jak pisze wyżej,i najłatwiejszy leveling. To jest jednoosobowa armia - pet przyjmuje obrażenia, ty go leczysz (co zajmuje chwilę i nie kosztuje dużo mana) i atakujesz cel. Do tego nie musi używać zdolności, by i tak mieć ładny strumień obrażeń, tak więc praktycznie zero siedzenia i regeneracji. Do tego dodaj małą zależność sprzętu do osiągów (możesz strzelać z jakiegoś smieciowego łuku a i tak sobie poradzisz), to, że możesz solować grupowe questy oraz "last emergency button" (Feign Death, udajesz, że nie żyjesz, i przestają Cię atakować, dzięki temu nie musisz potem leźć od spirit healera do swoich zwłok) i masz najlepszą postać do levelowanie, szczególnie na pierwszy raz.

Zrób sobie takiego na trialu do levelu 15-20 (dopiero od 10 dostaje peta, wcześniej "się nie liczy") i zobacz, czy Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:32, DragonLord napisał:

A jeśli musi być z tych wybranych to Paladyn,(..) lub (chociaż wątpliwe) dps.


:) Paladyn nie jest klasą stricte dps''owską, ale takie stwierdzenie to lekkie przegięcie, nawet przed nadchodzącym patchem. Bo co to znaczy dps? Nie każda klasa jak lock musi robić po te 1800 dpsu, a palem na traszu da się zrobić spokojnie 1200, na bossach (zależy jakich) 1600, więc nie uważam tego za jakiś tragiczny wynik. Dodam, że takie coś robi się nawet w sprzęcie SSC/TK/BT (bez t6), a testowanie paladyna, dk, druida i locka na premade utwierdza mnie w przekonaniu, że ci dwaj pierwsi nieźle zamieszają na raidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbujesz stworzyć party na instę/rajdę, czego częściej brakuje? Dps, healera czy tanka? W 90% przypadków jest to albo healer, albo tank. Nie mówię, że Pala jest tragiczny jako dps, sam czasem próbuję grać jako Feral dps, ale spójrzmy prawdzie w oczy - większość graczy przy klasach hybrydowych idzie zgodnie z potrzebą jako tank/healer, bo dpsów się mnoży i rzadko kiedy jest z nimi problem (raczej nadmiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na instancjach, fakt, jest tylko 5 slotów i na razie w tym zakresie ludzie się nie przekonali do retri pala, ale już 10+ raidy to miejsce w sam raz dla retri paladyna, bo to i niezłe buffy, i znośny dps, po patchu także CC, więc jeśli ktoś nie chce retri pala w party to już nie mój problem - drużyna zawsze się znajdzie. Aa zapomniałbym - teraz będę także mana battery, które nawet w znerfowanej formie bardzo ładnie się prezentuje. Myślę, że niedługo taki paladyn w raidzie będzie podstawą, jak SP teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:29, dzordzi napisał:

a testowanie paladyna, dk, druida i locka na
premade utwierdza mnie w przekonaniu, że ci dwaj pierwsi nieźle zamieszają na raidach


heh ja się dopiero dzisiaj dorwałem do kopiowania premade. Oczywiście druid, ale skopiowałem sobie też priesta( zawsze chciałem grać priestem, ale na leveling za późno:/). Duże lagi są? Czy da się w miarę potestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się