Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam jedno zasadnicze putanie odnosnie nowych talentow. Na wowhead pisze ze talent Jugments of the Wise Bedz natychmiastowo regenerowal 33% bazowej puli pktow many plus dla 10 osob 0,25% bazowej puli pktow many po uzyciu Jugmentu. Natomiast w faktycznych talentach wotlk pise tylko ze bedzie tylko regen 0.5% przez sekunde bazowej puli pktow many dla 10 czlonkow raidu lub grupy. Pytanie gdzie tu jest niedopatrzenie? Chodzi mi oczywiscie o build talentow retribution paladyna. Ta wersja przedstawiona przez wowhead jest wedlug mnie korzystniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:08, goomis74 napisał:

Mam jedno zasadnicze putanie odnosnie nowych talentow. Na wowhead pisze ze talent Jugments
of the Wise Bedz natychmiastowo regenerowal 33% bazowej puli pktow many plus dla 10 osob
0,25% bazowej puli pktow many po uzyciu Jugmentu. Natomiast w faktycznych talentach wotlk
pise tylko ze bedzie tylko regen 0.5% przez sekunde bazowej puli pktow many dla 10 czlonkow
raidu lub grupy. Pytanie gdzie tu jest niedopatrzenie? Chodzi mi oczywiscie o build talentow
retribution paladyna. Ta wersja przedstawiona przez wowhead jest wedlug mnie korzystniejsza:)


Talenty wciąż są zmieniane, wyjdzie WOTLK to sie dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie: czy jeśli zainstaluję Cartographera to odsłoni mi on automatycznie całą mapę?

Całkiem lubię to odkrywanie kolejnych krain, a jednocześnie chciałbym zainstalowac sobie Cartographera, bo ma kupę innych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:15, Invin napisał:

Mam krótkie pytanie: czy jeśli zainstaluję Cartographera to odsłoni mi on automatycznie
całą mapę?

Całkiem lubię to odkrywanie kolejnych krain, a jednocześnie chciałbym zainstalowac sobie
Cartographera, bo ma kupę innych funkcji.


Tak, będzie pokazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:08, goomis74 napisał:

Mam jedno zasadnicze putanie odnosnie nowych talentow. Na wowhead pisze ze talent Jugments
of the Wise Bedz natychmiastowo regenerowal 33% bazowej puli pktow many plus dla 10 osob
0,25% bazowej puli pktow many po uzyciu Jugmentu. Natomiast w faktycznych talentach wotlk
pise tylko ze bedzie tylko regen 0.5% przez sekunde bazowej puli pktow many dla 10 czlonkow
raidu lub grupy. Pytanie gdzie tu jest niedopatrzenie? Chodzi mi oczywiscie o build talentow
retribution paladyna. Ta wersja przedstawiona przez wowhead jest wedlug mnie korzystniejsza:)

bo jest ;> ale żeby nie przesładzać... +int ze święcą szykać na ubranku retri pala we wrath''cie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Bo ten patch waży dużo i ja jakos nie wyobrażam ściągać razem z innymi ludzmi w tym samym czasie z jednego serwera tak dużego pliku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:20, LUIGI93 napisał:

Kuba, mi chodzi o przekonanie Dragonlorda że już niedługo patch zaaplikują, a nie że
to dopiero poziom PTR-u jest :P


A co tu dużo gadać? Już od dwóch tygodni to wiadomo. Mówili że sezon czwarty skończy wtedy kiedy wprowadzony zostanie patch 3.0, a dwa tygodnie temu zapowiedzieli koniec sezonu czwartego. Co prawda zarezerwowali sobie możliwość przesunięcia się końca sezonu, gdyby coś poszło nie tak, ale później już nie było żadnych komunikatów.

Ponadto, przy logowaniu jest komunikat, że jutro wchodzi patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:08, goomis74 napisał:

Ta wersja przedstawiona przez wowhead jest wedlug mnie korzystniejsza:)


Obecnie jest to wersja 0.25%...może i jest korzystniejsza dla ciebie, ale patrząc przez pryzmat raidowca te 0.5% dawało o wiele więcej, bo i bez 33% regeneracji bazowej many paladyn praktycznie nie miał czegoś takiego jak oom. Dlatego ten replenishment trzeba traktować przede wszystkim jako buff raidowy i został znerfowany mocno. Paladyn ma czasami problem z maną na traszach, gdzie nie rzuca się JoWa, a gra się szybko. Są to sytuacje tak rzadkie, że te 33% jest jakby na doczepkę. Nie mówię tu o levelowaniu, bo to zupełnie inna bajka, chociaż...mana tam tak nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:33, Michal256 napisał:

> Kuba, mi chodzi o przekonanie Dragonlorda że już niedługo patch zaaplikują, a nie
że
> to dopiero poziom PTR-u jest :P

A co tu dużo gadać? Już od dwóch tygodni to wiadomo. Mówili że sezon czwarty skończy
wtedy kiedy wprowadzony zostanie patch 3.0, a dwa tygodnie temu zapowiedzieli koniec
sezonu czwartego. Co prawda zarezerwowali sobie możliwość przesunięcia się końca sezonu,
gdyby coś poszło nie tak, ale później już nie było żadnych komunikatów.

Ponadto, przy logowaniu jest komunikat, że jutro wchodzi patch.


A wiadomo cos czy bedzie mozna wziac sprzet S3 za honor?:) Albo S4?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:33, goomis74 napisał:

A wiadomo cos czy bedzie mozna wziac sprzet S3 za honor?:) Albo S4?:)


Niestety nie. Ale za to pierwszy set i bronie za honor w WotLK będą mieć modele z S4. Szkoda tylko, że śliczne modele z S3 się zmarnują, bo póki co raczej Blizzard nie planuje ich ponownie wykorzystać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko wydaje, czy te Patch Notes, które pokazał Blizz są dosyć... stare ? Na przykład Circle of Healing z 6sec CD. A przynajmniej część z tego jest dosyć stara.

A tak swoją drogą... Surv Huntard, Retadin i SPriest mają dawać ten buff Replenishment (czy jak to się tam zwie), który będzie regenerował 0.25% many 10 osobom z najniższą ilością many co sekundę przez 15 sekund. Ale ma ktoś jakieś pojęcie jak on będzie współgrał u tych 3 klas ?
Każda będzie buffować własnych 10 osób, czy 10 postaci ogólnie z całego rajdu. Bo ja już nie wiem jak to w końcu będzie. Niby ten sam buff ale każda klasa w inny sposób będzie go dawać. I czy jak SPriest to puści jako pierwszy to Retadin go tylko odświerzy, czy przeskoczy ten buff na ewentualne inne osoby ?

Bo mam problem czy warto iść w Survival dla tego talentu czy nie... Jeżeli wystarczy, że będzie SPriest i/lub Retadin to nie warto brać Surv bo jego DPS na chwile obecną jest znacznie niższy od DPSu BM albo MM huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się