Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>
Mi się zdaje, że to będzie tak jak z buffami w Wotlk , które działają w ten sam sposób, czyli to się nie będzie kumulować. Innymi słowy mówiąc jeśli SPriest pusli replenishment ( czy jak to sie tam pisze ) , to huntard też to puszczając odnowi działanie buffa. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jaką postać zrobić??
Lubię walkę w zwarciu i na dystans, ale lubię magów.
Nie chcę być tankiem, ale nie chcę padać po 2óch strzałach.
Mogę się ukrywać, jestem dość szybki i silny.
Proszę o podanie Rasa/klasa
odpadają na wstępie gnomy, i wszystko z Hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

druid (tylko nelf, i krowa dla hordy) albo pala(człek, pijak i kosmita) ;> ev. szaman (w sojuszu tylko kosmici)
do 3.0 możnaby jeszcze rzucić nelfa łowce (lolmeld) chociaż po łatce dalej będzie miało to ręce i nogi ale 3 min cd na lolmela troche komplikuje sprawa na bg a ułatwia na arenach ;) i raidach/instancjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:01, junior35 napisał:

a w sojuszu rogal lepszy w jakiej kompozycji?
Human/rogue
nelf/rogue
kraś/rogue
kosmita/rogue

??


Nie znam się za bardzo na Alajans, ale Draenei nie może być rogalem, więc ta opcja odpada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humanowe raciale się na arenach przydają, za to Nelf fajnie się stealthuje. To już chyba kolega musi wybrać tą rasę, która bardziej będzie mu wizualnie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:35, Sth`Devilish napisał:

Ale za to pierwszy set i bronie za honor w WotLK będą mieć modele z S4.
Szkoda tylko, że śliczne modele z S3 się zmarnują, bo póki co raczej Blizzard nie planuje
ich ponownie wykorzystać :/


To były tylko PlaceHoldery na wczesnym etapie bety... Sety PvP WLK zostały już dawno zaktualizowane. Swoją drogą, wszystkie kolejne sety PvP w WLK wykorzystują ten sam model, w innych kolorach. No ale do premiery jeszcze trochę czasu, a zanim zacznie się pierwszy sezon aren WLK, mogą je jeszcze zmienić.

Zaznaczam że 3 kolejne sety arenowe, będę dostępne od razu po rozpoczęciu się pierwszego sezonu aren WLK. Różnić się będą wymaganym ratingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:24, junior35 napisał:

co lepiej wybrać// paladyna, rogala czy woja? nie chce być tankiem, chce zadawać ładny
dmg i być dość szybkim.


Rogal jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:24, junior35 napisał:

co lepiej wybrać// paladyna, rogala czy woja? nie chce być tankiem, chce zadawać ładny
dmg i być dość szybkim.

ja bym na rogala w ally *brał nelfa ze względu na imho dobrą (najlepszą?) animacje walki pasującą do rogala (do cięższych broni kosmici lepiej wyglądają ;D ah ten zamah z półobrotem ^^) no i ten +do stealthu zawsze się przyda ;>

*osobiście mam łysego gnoma (i na nic bym go nie zamienił ;>) ale masz gnomowstręt więc.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:16, junior35 napisał:

Mogę się ukrywać, jestem dość szybki i silny.

Tego nie rozumiem. Jestes silny bo mocno naciskasz przyciki na klawiaturze?
Co do gnoma to przecież na późniejszych lvlach możesz ubrać kaptur, nie widać włosów i nawet lepiej wygląda niz nie jeden Human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:59, junior35 napisał:

zrobie 3 postaci i zobacze, triala mam ^^

jaka rasa dla:
*wojownika
*paladyna
*rogue

Odpada cała horda i gnomy.


Powiem tak nie chcesz byc tankiem ale chcesz zadawac ladny DMg. jutro wychodzi patch po ktorym Paladyn retribution bedzie IMHO jeszcze lepszy od Shamana Enchantment na raidach, o rogalu nie wpsominajac. paladyn to jedyna w swoim rodzaju klasa ktora moze byc zarowno dobrym tankiem, healerem jak i DPS`em. Paradoksem jest to ze Pal retri przed nowymi talentami im wiecej ma attack power tym jego DPS znacznie bardziej wzrasta. Tzn. gdy ma sie ponizej 1900 unbuffed to w granicach 450-550 mozna robic Dps na mobach na wyspie. natomiast powyzej tego dochodzi juz do 600 minimum. swoja droga to jutro cala moja teoria legnie w gruzach:). Pal retri naprawde bedzie ciezki do pokonania teraz tak w PvP jak i PvE.

A jesli chodzi o Rase to... pijak chyba lepszy od rybaka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:05, goomis74 napisał:

> zrobie 3 postaci i zobacze, triala mam ^^
>
> jaka rasa dla:
> *wojownika
> *paladyna
> *rogue
>
> Odpada cała horda i gnomy.

Powiem tak nie chcesz byc tankiem ale chcesz zadawac ladny DMg. jutro wychodzi patch
po ktorym Paladyn retribution bedzie IMHO jeszcze lepszy od Shamana Enchantment na raidach,
o rogalu nie wpsominajac. paladyn to jedyna w swoim rodzaju klasa ktora moze byc zarowno
dobrym tankiem, healerem jak i DPS`em. Paradoksem jest to ze Pal retri przed nowymi talentami
im wiecej ma attack power tym jego DPS znacznie bardziej wzrasta. Tzn. gdy ma sie ponizej
1900 unbuffed to w granicach 450-550 mozna robic Dps na mobach na wyspie. natomiast powyzej
tego dochodzi juz do 600 minimum. swoja droga to jutro cala moja teoria legnie w gruzach:).
Pal retri naprawde bedzie ciezki do pokonania teraz tak w PvP jak i PvE.

A jesli chodzi o Rase to... pijak chyba lepszy od rybaka:).


Czyli w wotlk retri pala będzie się nadawać do dps w raidzie? Skoro tak to nareszcie będę miał jakieś urozmaicenie.

junior35
Zrób tak jak ja - nie patrz na raciale tylko na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic zapeszać ale nerfbat szykuje sie ;) i ja to wiem, od wczesnej bety kiedy to o palu powiedziano "omg wtf op"
ale co by nie było... po tych 4 czy 5 latach coś im sie od życia należy ;P i powiem że to nawet zabawne czytać na forach jaki to pal op i wogóle, op locki i op rogale mi sie już przejadły ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jako 1 profesje dałem sobie mining, bo podobno duzo kasy. Uzbierałem 10 ore i zrobiłem z nich szstabki. I teraz co mam z nimi zrobić? Są strasznie tanie i nie opłaca sie ich sprzedawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się