Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 17:50, Cieju09 napisał:

Wie ktos skad moge ściagnąc tego patcha bo launcher to 32 kb/s? Tylko żeby mozna było
ściągac przynajmniej 100kb/s


Miałem ten sam problem co ty ( dawno, bo dawno ... ). Wystarczy, że wyłączysz peer-to-peer download. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:07, Probos napisał:

> Wie ktos skad moge ściagnąc tego patcha bo launcher to 32 kb/s? Tylko żeby mozna
było
> ściągac przynajmniej 100kb/s

Miałem ten sam problem co ty ( dawno, bo dawno ... ). Wystarczy, że wyłączysz peer-to-peer
download. :)

Transfer się nie zmienił ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak patch day... Najpierw długa instalacja patcha... Potem liczne problemy z postawieniem serwerów na czas... Następnie lagi i bugi... W międzyczasie gracz próbuje jakoś rozwikłać zagadkę nie działających prawidłowo addonów (np u mnie nie działa czat... w ogóle, nie wiem jeszcze przez jaki addon)... A na koniec tego wszystkiego, jak już uporasz się ze wszystkim, to pozostaje męka z wipowaniem na najprostszych bossach (przez zmianę mechaniki gry i nowe skille oraz talenty) i trenowaniem cierpliwości na ludziach, którzy ciągle mają jakiś problem w raidzie/dungeonie.

Jedno, wielkie <3

PS. Udało wam się znaleźć jakieś zastępstwo dla kompletnie nie działającego Necrosis LdC (nie umiem bez niego grać warlockiem, za dużo skilli i makr do bindowania :/) i dostarczającego nieograniczone pokłady errorów Spam Sentry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:38, Sth`Devilish napisał:

Nie ma to jak patch day... Najpierw długa instalacja patcha... Potem liczne problemy
z postawieniem serwerów na czas... Następnie lagi i bugi... W międzyczasie gracz próbuje
jakoś rozwikłać zagadkę nie działających prawidłowo addonów (np u mnie nie działa czat...
w ogóle, nie wiem jeszcze przez jaki addon)... A na koniec tego wszystkiego, jak już
uporasz się ze wszystkim, to pozostaje męka z wipowaniem na najprostszych bossach (przez
zmianę mechaniki gry i nowe skille oraz talenty) i trenowaniem cierpliwości na ludziach,
którzy ciągle mają jakiś problem w raidzie/dungeonie.

Jedno, wielkie <3

Od siebie dodam że, po co 10minutowym D/C i okropnych lagach i przyjemnością na poziomie średnich privów Blizz uraczył mnie wyłączeniem servera na czas nie określony(Spinebreaker PVP). W Skrócie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:38, Sth`Devilish napisał:

Nie ma to jak patch day... Najpierw długa instalacja patcha... Potem liczne problemy
z postawieniem serwerów na czas... Następnie lagi i bugi... W międzyczasie gracz próbuje
jakoś rozwikłać zagadkę nie działających prawidłowo addonów (np u mnie nie działa czat...
w ogóle, nie wiem jeszcze przez jaki addon)... A na koniec tego wszystkiego, jak już
uporasz się ze wszystkim, to pozostaje męka z wipowaniem na najprostszych bossach (przez
zmianę mechaniki gry i nowe skille oraz talenty) i trenowaniem cierpliwości na ludziach,
którzy ciągle mają jakiś problem w raidzie/dungeonie.

Jedno, wielkie <3


Przynajmniej coś się dzieje ^^.

Ale i tak jest lepiej niż kiedyś. Dawniej miałeś 24h maintenance z każdym większym patchem. A teraz tylko z takimi jak ten, pre-expansion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać w myślach. Przez 15 min słuchałem intra z menu logowania (bardzo epicka muzyka) po czym szukałem trailerów w hd intra :)

A co do tego nie załączenia wotlk w patchu to chciało by się :P myślę żeby kupić to za granicą bo w polsce strasznie drogo a tego miesiąca darmowego nima ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką max. rozdzielczość oferuje WoW? Czy działa na Viście? I czy można grać mając tylko Warchest (czyli WoW + dodatek Burning Crusade) po premierze WotLK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozdzielczości do wyboru jest sporo, więc na pewno znajdziesz coś dla swojego monitora :)
Tak, działa na Viście.
Jasne, że możesz grać mając Battlechest - nie będziesz miał dostępu do terenów z WotLK i, o ile się nie mylę, do postaci Death Knighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 20:55, WorldWar3PL napisał:

W sumie rozdzielczości do wyboru jest sporo, więc na pewno znajdziesz coś dla swojego
monitora :)

Czyli 1600x1200 będzie? :)

Dnia 15.10.2008 o 20:55, WorldWar3PL napisał:

Tak, działa na Viście.

Tak też się spodziewałem.

Dnia 15.10.2008 o 20:55, WorldWar3PL napisał:

Jasne, że możesz grać mając Battlechest - nie będziesz miał dostępu do terenów z WotLK
i, o ile się nie mylę, do postaci Death Knighta.

No jak grałem w Triala 10 dni to była do wypróbowania podstawka WoW, a Dreanei chodzili sobie po ulicach. :P

Chyba jednak na MMO kupię sobie AoC, ale już sam nie wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:01, Kalejdoskop86 napisał:

Czyli 1600x1200 będzie? :)


Możesz i 1920x1600 (czy jakoś tak) jak masz duży monitor i odpowiednią kartę graficzną.

Dnia 15.10.2008 o 21:01, Kalejdoskop86 napisał:

> Tak, działa na Viście.
Tak też się spodziewałem.


Działa. Na 64-bitowej wersji też bezproblemowo.

Dnia 15.10.2008 o 21:01, Kalejdoskop86 napisał:

Chyba jednak na MMO kupię sobie AoC, ale już sam nie wiem... :P


Jak chcesz grać w grę, która nadal ma masę błędów, praktycznie nadal zero end-game. A od premiery minęło już dobre 4 miesiące, a nadal żadnego systemu PvP nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:09, Jeggred napisał:

Możesz i 1920x1600 (czy jakoś tak) jak masz duży monitor i odpowiednią kartę graficzną.

Wow! :)
Czyli w HD też można grać, heh. :P

Dnia 15.10.2008 o 21:09, Jeggred napisał:

Działa. Na 64-bitowej wersji też bezproblemowo.

Ja mam 32 bity, pójdzie bezproblemowo. W triala 10 dni grałem, podobało mnie się, ale nie wciągnęło mnie za bardzo. Ale gra niezła, przyznaję. :)

Dnia 15.10.2008 o 21:09, Jeggred napisał:

Jak chcesz grać w grę, która nadal ma masę błędów, praktycznie nadal zero end-game. A
od premiery minęło już dobre 4 miesiące, a nadal żadnego systemu PvP nie dali.

Jestem fanem świata wykreowanego przez Roberta E. Howarda, ale z tego co czytam, to PvP jest od premiery, end-game ma być poprawiony, a błędów też mniej. Szkoda, że graczy również jest mniej, tak słyszałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a u mnie z patchami żanych problemów nie było xD
dziś ledwo 20mb musiałęm dociągnąć.
Wszystko sie spatchowało bez problemu.
Teraz sobie wieczorkiem wszedłem - serwerek stoi (sporeggar), lagów nie ma :)
ściągnięcie addonów zajeło mi ze 15 min (ale mało ich używam)
i ogólnie już można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra tutaj ktoś hordą na jakimś serwerze EU?? Mam rogala na 70 i chętnie przeniosę się na jakiś fajny serwer EU. Najlepiej jakby ktoś miał TS''a, i żeby to nie był BL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć po co i gdzie można ściągnąc addony? Acha i jeszcze takie pytanie. Jak zrobić, abym miał 2 poziome żędy z czarami, tzn na filmikach widziałem, że oprócz tego podstawowego u dołu jest jeszcze nad nim jeden, ja go nie mam i nie wiem jak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:31, Cieju09 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie można ściągnąc addony?


www.curse.com
Addony, najogólniej mowiac, usprawniaja gre w WoWie na rozne sposoby. Jak jeszcze nie sciagales, to natychmiast zasysaj z tej stronki co podalem Quest Helper''a - o wiele latwiej ci bedzie wykonywac questy.
Jak juz sciagniesz addona, wsadz potem folder z plikami do katalogu addons w folderze Interface, który to znajduje sie w głównym folderze z grą.
Addona włączasz pozniej w grze gdy masz widok na wybor postaci - tam masz w lewym dolnym rogu przycisk addons, kliknij go i zaznacz wnowo otwartym okienku "quest helper" , o ile juz nie jest zaznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się