Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hej, po dłuższej przerwie planuję powrócić do WoW-a. Jakie add-ony polecacie na początek? Pamiętam, że kiedyś używałem Titan Panela. A jakie są teraz najpopularniejsze/najbardziej godne uwagi add-ony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:50, ferbi napisał:

Hej, po dłuższej przerwie planuję powrócić do WoW-a. Jakie add-ony polecacie na początek?
Pamiętam, że kiedyś używałem Titan Panela. A jakie są teraz najpopularniejsze/najbardziej
godne uwagi add-ony?


Ja używam takich jak na screenie poniżej :) Generalnie tam nie ma żadnych "zapychaczy" UI, same najpotrzebniejsze rzeczy (prócz addonów do raidowania, których tam nie ma, bo nie raidowałem w TBC w ogóle). Najważniejsze IMHO są:

Atlas + Atlas Loot Enhanced + AtlasQuest (mapy instancji, loot, questy do instancji)
BankItems (pozwala przeglądać zawartość banku i toreb wszystkich postaci w dowolnym momencie)
ClearFont 2 (zestaw czcionek, standardowa jest do bani :P)
CooldownCount (odlicza cooldown skilli na action barze, bardzo przydatne i ładnie wygląda)
Necrosis (jeśli grasz warlockiem, must have)
PoisonMenu (użyteczne dla rogala)
No Error Sound (usuwa z gry irytujące dźwięki typu "out of range" itp)
Prat 3.0 (chat zrobiony od nowa, z masą opcji i możliwością kopiowania tekstu do schowka)
QuestHelper (absolutny MUST HAVE do levelowania postaci, pokazuje na mapie gdzie masz iść i co bić)
SpamSentry (blokuje gold spam)
Vendor Bags (zawsze otwiera wszystkie torby przy interakcji z vendorami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:45, Forgotten napisał:

lol
Może jeszcze złodziej, gwałciciel itp. Odbija wam wieczorami?
Wysłał - nie wysłał, dostałem od niego wiadomość z przedmiotem. Screen dla niedowiarków.


Wybacz, na prawdę mi wstyd :( Nigdy nie słyszałem o takich przypadkach, a fora oficjalne rzadko czytam, generalnie nigdy wcześniej nie było raczej przypadków żeby komuś zniknął item i GM go jeszcze do tego wysłał mailem... Jeszcze raz przepraszam za swoją niewiedzę i nadmierną podejrzliwość (za długo grałem paladynem może?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:32, ferbi napisał:

A jaką postać polecacie do szybkiego levelowania i grania tylko PvE?

Moim zdaniem do pve dorby jest hunter bm (dużą role odgrywa pet). Na 30 lvlu pet bil po 150 z critów (cat) a ja po 250-280
Acha odpowie ktoś na moje pytanko z poprzedniej stronki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś na http://wowhead.com/ ? Masz tam spis wszystkich skilli... Generalnie to ogranicza się do używania Seal of xxx, Judgement of xxx, Crusader Strike, Divine Storm i okazyjnie Concentration (to jest strasznie manożerne, więc raczej nie polecam do bicia 1 mobka na raz...) oraz Hammer of Wrath na finisher. Plus przeciwko nieumarłym i demonom Exorcism i Holy Wrath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:15, Sth`Devilish napisał:

No Error Sound (usuwa z gry irytujące dźwięki typu "out of range" itp)


Przecież Error Speech można wyłączyć w ustawieniach gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 19:53, Michal256 napisał:

> No Error Sound (usuwa z gry irytujące dźwięki typu "out of range" itp)

Przecież Error Speech można wyłączyć w ustawieniach gry...


Hmm, źle napisałem. Nie chodziło o speeche, tylko o ten dźwięk "WHOOSH" kiedz próbujesz użyć jakiegoś skilla, który aktualnie jest niedostępny. Ten addon to usuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 01:16, AQ22 napisał:

Po jakim czasie kasują konta trialowe?


Z tego co wiem, to nigdy. Chyba, że były używane do celów spamerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często widzicie paladynów na instancjach robiących za dps? czy opłaca się grać retri paladynem? czy może już lepiej grać rogue albo warriorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:14, AdiN2 napisał:

Często widzicie paladynów na instancjach robiących za dps? czy opłaca się grać retri
paladynem? czy może już lepiej grać rogue albo warriorem?

ja ostatnio widze "samych" retri paladynow... czy to na bg czy hero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 01:16, AQ22 napisał:

Po jakim czasie kasują konta trialowe?


Innymi słowy - konto trialowe możesz przedłużyć prepaidem i activ. code (chyba też tym) , dzięki czemu postać i tak dalej zostaną zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:14, AdiN2 napisał:

Często widzicie paladynów na instancjach robiących za dps? czy opłaca się grać retri
paladynem? czy może już lepiej grać rogue albo warriorem?


Teraz po buffie to oplaca sie grac paladynem. wq tej chwili to taka chyba najbardziej uniwersalna klasa ze wszystkich. Dobry DPS, Dobry heal i rownie dobry tank(chyba najlepszy ze wszytskich najtwardszy:)). Ja gram juz baaardzo dlugo jedna postacia wlasnie retri palka i powiem ze nawet retri da rade tankowac Normale(hero juz bym nie polecal za duza loteria:)). A na BG z dobry buildem i majac healera na plecach to i 5 mozna na siebie wziac i nie zginie sie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tankowaniu paladyn nie jest wcale najlepszy, a ja bym rzekł, że najsłabszy. Retri na 80 nie będzie już takie OP, ale holy dalej daje rade i na leczenie MT myślę, że dalej najlepszy będzie paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:19, Sth`Devilish napisał:

> lol
> Może jeszcze złodziej, gwałciciel itp. Odbija wam wieczorami?
> Wysłał - nie wysłał, dostałem od niego wiadomość z przedmiotem. Screen dla niedowiarków.


Wybacz, na prawdę mi wstyd :( Nigdy nie słyszałem o takich przypadkach, a fora oficjalne
rzadko czytam, generalnie nigdy wcześniej nie było raczej przypadków żeby komuś zniknął
item i GM go jeszcze do tego wysłał mailem... Jeszcze raz przepraszam za swoją niewiedzę
i nadmierną podejrzliwość (za długo grałem paladynem może?).

Wiesz sam znam 1osobę która nigdy nie mając T5 chesta dostała go od gm-a. A sposob prosty, piszesz ticketa do gma z jakąś tam sprawą po standardowym pytaniu czy moze pomoc w czyms jeszcze piszesz ze nie wiesz gdzie podziała się twoja klata T5 i chyba ją omyłkowo sprzedałeś. Jeżeli dobrze pogadasz a gm będzie leniwy to nie sprawdzi logów tylko odda ci item. No a o wysyłaniu mailem itemów to chyba norma bo sam miałem problem to właścnie zwrot otrzymałem na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 23:31, Solstheim napisał:

Wiesz sam znam 1osobę która nigdy nie mając T5 chesta dostała go od gm-a.


Hmm, to brzmi już na prawdę absurdalnie, trudno uwierzyć :) Jakbym ja był leniwym GMem, to nie zrobiłbym nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się