Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

150ms w tej grze to nic zlego. Mi przynajmniej sie tak wydaje. Osobiscie przestaje grac gdy ping jest wyzej niz 250. Wtedy to zdazaja sie opoznienia w rzucaniu spelli :/ a 50 do 150-170 to u mnie normalny ping (Magtheridon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Wow-em. Nie chce mi gra zapamietywac ustawien grafiki i za kazdym uruchomieniem muszę ręcznie wszystko zmieniac. Macie jakis pomysl, jak to rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:44, ferbi napisał:

Mam pewien problem z Wow-em. Nie chce mi gra zapamietywac ustawien grafiki i za kazdym
uruchomieniem muszę ręcznie wszystko zmieniac. Macie jakis pomysl, jak to rozwiazac?

A zatwierdzasz zmiany Ok czy odrazu dajesz esc? Bo Esc to tak jak anuluj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:39, Rangarog napisał:

A gdzie tam, item nie był jakiś op,

co za różnica?
chyba mogą to sprawdzic, zresztą na prawdę go skasowałem

Dnia 11.11.2008 o 12:39, Rangarog napisał:

:P

do i tak dalej jakiś przekręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:44, ferbi napisał:

Mam pewien problem z Wow-em. Nie chce mi gra zapamietywac ustawien grafiki i za kazdym
uruchomieniem muszę ręcznie wszystko zmieniac. Macie jakis pomysl, jak to rozwiazac?


A nie ustawiłeś sobie czasem "Tylko do odczytu" w pliku Config.wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj wpadł mi 51 poziom. Już się tak nie śpieszę do 55 poziomu gdyż do puki nie zdobędę najwyższego poziomu moim wariorem nie zrobię nowej postaci. W związku z nowym poziomem pojawił mi się nowy battleground - alterac valley. I chciałbym się zapytać jak to się stało że spotkałem dużą ilość graczy na 60 lvl? Przecież battleground zawsze są od np. 20 do 29 lvl nigdy od 20 do 30 itp. Jak to się stało?
Btw. mam teraz 230 golda na 51 lvl i zaczynam się martwić brakiem gotówki. Na 60 lvl przecież trzeba kupić mouta 100% który obecnie kosztuje 510g. Jak sądzicie czy 9 lvl starczy mi do zdobycia 280golda? Czy w outlandach do których mam zamiar ruszyć na 58 poziomie łatwiej jest zebrać pieniądze? Podobno tak ale martwi mnie to czy 2 lvl wystarczą.
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:11, dulak napisał:

Btw. mam teraz 230 golda na 51 lvl i zaczynam się martwić brakiem gotówki. Na 60 lvl
przecież trzeba kupić mouta 100% który obecnie kosztuje 510g. Jak sądzicie czy 9 lvl
starczy mi do zdobycia 280golda? Czy w outlandach do których mam zamiar ruszyć na 58
poziomie łatwiej jest zebrać pieniądze? Podobno tak ale martwi mnie to czy 2 lvl wystarczą.
Pzdr.


Powiek tak... Jak wchodziłem do Outlands miałem 60lvl i coś koło 100g i miałem tylko mounta 60%... Na 62 poziomie miałem już mounta 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alterac Valley to wyjątek, przedział to 51-60, 61-70, 71-80. A przed 70 to i spokojnie na 225 riding zarobisz. O 300 się nie bój, w Northrendzie dopiero od 78 latanie, spokojnie 5k zarobisz, no, chyba że masz tylk obc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm napalony jak wiekszośc na DK już nie moge się doczekać premiery. Jutro robię z kumplem akcje w empiku i może uda nam się kupić 2 egzemplarze wcześniej niż około 16(po szkole) w czwartek. Jestem zaciekawiony chainem DK który ma az 36questów , mam nadzieję że DK okaże się tym na co licze od meele klasy a czym niestety nie okazał się shaman. Mam nadzieję ze wszystkim wam wotlk przypadnie do gustu.
Piszę to teraz bo jutro bede zakuwał na sprawdziany w najbliższym tygodniu by móc w pełni delektować się wotlkiem który pewnie zje mi z 2-3miechy z życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:40, Galadin napisał:

Czy wersja Battlechest czyli podstawka + TBC - jest na płytach/płycie dvd czy
trzeba dalej męczyć się z długą instalacją z cd?


Na http://www.gram.pl/sk8_8AfjJ,6_World_of_Warcraft_Battlechest.html pisze, że 2x DVD. Dodam, że WotLK zostanie wydany wyłącznie na DVD, więc problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.11.2008 o 17:39, CH1CKEN napisał:

Bossowie nie mogą już crushować i tak. Wszystko zależy co tankujemy. Bossowie i pojedyncze
moby idą gładko jak w TBC, a AoE jeszcze lepiej (hammer thunder clap).

Thx za odpowiedź. Czyli teraz bedziemy mieli tak jakby 2x shield wall. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:02, dulak napisał:

Tja. ale ja mt chce na 60 a nie na 70 :P

mt = main tank (ew. Mana Tombs), nie twórz własnych skrótów. Riding 225 = standardowy (rare) mount latający.

Dnia 11.11.2008 o 20:02, dulak napisał:

@Jeggred
Czyli jak wejde na 58 to do 60 powinienem wyrobić

Nie wyrobisz, bo skok zdobywanego xp jest ogromny (2 levele idą w kilka godzin), ja bym powiedział najwcześniej 62, a to i tak, jeżeli nie będziesz wydawał kasy na AH.
Co do AV, to nawet nie próbuj na niego chodzić (chyba, żeby na fuksa zrobić 1 wina na AV dla questa z niebieskimi broniami jako nagroda), bo nawet głupie NPC bez problemu Cię zjadą, poczekaj na 59-60. Inaczej gracze będą Cię one-shotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 22:03, Solstheim napisał:

Hmm napalony jak wiekszośc na DK już nie moge się doczekać premiery.

i właśnie dla tego ja nawet dk nie tykam ;D

Dnia 11.11.2008 o 22:03, Solstheim napisał:

Jutro robię z kumplem
akcje w empiku i może uda nam się kupić 2 egzemplarze wcześniej niż około 16(po szkole)
w czwartek. Jestem zaciekawiony chainem DK który ma az 36questów , mam nadzieję że DK
okaże się tym na co licze od meele klasy a czym niestety nie okazał się shaman. Mam nadzieję
ze wszystkim wam wotlk przypadnie do gustu.
Piszę to teraz bo jutro bede zakuwał na sprawdziany w najbliższym tygodniu by móc w pełni
delektować się wotlkiem który pewnie zje mi z 2-3miechy z życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tak jak mówisz, ale żeby wyrobić kasę na mouta (510g) trzeba jeszcze kolejnego nakładu 85g na samego mouta. Dlatego chcę te mouty np. Black War Kodo, które można dostać za marki. Mam czas na zdobycie 30 mark of honor z AV i 10 marków z Arathi Basin bo 30 marków z Warsong Gluch już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:02, dulak napisał:

Było tak jak mówisz, ale żeby wyrobić kasę na mouta (510g) trzeba jeszcze kolejnego nakładu
85g na samego mouta. Dlatego chcę te mouty np. Black War Kodo, które można dostać za
marki. Mam czas na zdobycie 30 mark of honor z AV i 10 marków z Arathi Basin bo 30 marków
z Warsong Gluch już mam :)


Wydaje mi się, że znacznie szybciej zarobisz 85 gold za questy niż nazbierasz tyle znaczków.
Zadania w Outlands są zauważalnie lepiej płatne od questów z podstawki, a wolniejszy mount nie powinien jakoś zasadniczo przeszkadzać w ich wykonywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Planuję zaopatrzenie się w wotlk i kombinuję jakby to zrobic najtaniej ;]
Kupiłem tydzień temu prepaida online od gościa, który teraz sprzedaje samego cd-key''a wotlk-oszczędnośc jest całkiem spora, więc myślałem o zakupie. Mam tylko takie pytanie-wpiszę klucz, czy będzie można ściągnąc klienta do wotlk z wow.eu (lub inne miejsce) i ile ten plik będzie ważył?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się