Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Też pomagam, jak widzę że nie daje rady, ale jak wezmę wszystkie moby co biją alla na siebie to ten jeszcze na mnie sie porwie czasem :P No ale są ludzie i taborety, zarówno po jednej stronie jak i po drugiej, ale w ally jednak więcej :P I nie chce obraża allow, po prostu częściej u nich się zdarzają takie kalafoiory co myślą że grają tą ''''dobrą'''' stroną :P
U nas też belfy przeważają, w gildi jest troche troli, kilka taurenów i orców było na poczatku, po 3 dniach to już zasyp, a no i co niektórym trzeba wyjaśnic że to owszem jest hero class, ale nie jest lepsza od innych, tj. atakujący mnie z pewnością siebie dwarf DK 8[!] lvli mniejszy :D. Ale jaki sfrustrowany był! Tak się uparł żeby mnie zabic że chyba całą gildie zwołał :P Tak samo sytuacja na bg, 50% to DK których mam na zielono/szaro, tzn niskie lvle :P
Rozumiem że chcą się może sprawdzi na pvp ale bez przesady :P

Kurde no nie mam screena, ale wytłumaczcie mi jedno zachowanie alliance :D
Jeśli ja mam włączone PvP (z kumplem obaj na 70 ja Pve on PvP) a podchodzi 3+ alliance z PvP wyłączonym oczywiście i robi nam tą emote /chicken, o co ku*** chodzi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 03:25, Rangarog napisał:

Kurde no nie mam screena, ale wytłumaczcie mi jedno zachowanie alliance :D
Jeśli ja mam włączone PvP (z kumplem obaj na 70 ja Pve on PvP) a podchodzi 3+ alliance
z PvP wyłączonym oczywiście i robi nam tą emote /chicken, o co ku*** chodzi :D ?

Wiesz, może głodni byli i się pytali czy nie masz gdzieś jakiegoś kurczaka pod ręką :-) Ewentualnie chcieli potem się orgazmować przed kumplami "Phi, a mnie to 70lvlowiec załatwił HA!". No ale najsensowniejsza odpowiedź brzmi, to dzieciaki były, nawet kiedyś jak grałem to słyszałem od jednego czy dwóch graczy opinię że w Alliance to sporo dzieciaków jest podczas gdy w Hordzie jest sporo ludzi dorosłych.
Swoją drogą tak mnie coś... no można powiedzieć że martwi. Odkopałem swoje stare konto i zacząłem sobie grać od nowa (jakoś nie chciało mi się ciągnąć paladynka którego stworzyłem pół roku temu) na Azuremyst (wcześniej na Aerie Peak grałem) no i tak się rozglądam i... prawie nie widać 60-70 lvlowców. Co Jest ?? Wszyscy do Northrend nawiali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 05:05, Hubi Koshi napisał:

no i tak się rozglądam i...
prawie nie widać 60-70 lvlowców. Co Jest ?? Wszyscy do Northrend nawiali ??

Sam sobie odpowiedziałeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 05:05, Hubi Koshi napisał:

>

Northrend przeżywa teraz prawdziwą inwazję...a lwia część graczy z leveli około-60 to Death Knightci :P
Ale nie narzekam na walkę o moba na Północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Też pomagam, jak widzę że nie daje rady, ale jak wezmę wszystkie moby co biją alla na siebie to ten jeszcze na

Dnia 18.11.2008 o 03:25, Rangarog napisał:

mnie sie porwie czasem :P


Z hordą jest tak samo.Też gram na serwie pve z włączonym pvp i od czwartku nie zdarzyło mi się, żeby ktoś chciał uczciwie zawalczyć. Zawsze atakują jak mam już nadszarpnięte życie i manę w czasie walki z mobem. Często kończy sie to dla nich tragicznie a ja mam satysfakcję, że ubiłem niehonorowego cwaniaka (Closet gnome ftw :) Wydaje mi się, że to taka po prostu mentalność na serwach PVE. Ludzie nieczęsto mają okazję zaznać world pvp, więc jak zdarza się taka sytuacja, to chcą mieć pewniaka, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chyba skierowane do osob z ek bardziej. Mianowicie ten zwierzak po ulepszeniu konta pojawia sie tylko jednej postaci czy wsazystkim (i jak go otrzzymac) a drugie pytanie zwiazane jest z talia kart dodana w zestawie. Mianowicie jest tam karta specjalna-zdrapka z jakims kodem. Podobno daje to cos specjalnego w grze. Tylko gdzie to wpisac?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 05:05, Hubi Koshi napisał:

> Kurde no nie mam screena, ale wytłumaczcie mi jedno zachowanie alliance :D
> Jeśli ja mam włączone PvP (z kumplem obaj na 70 ja Pve on PvP) a podchodzi 3+ alliance

> z PvP wyłączonym oczywiście i robi nam tą emote /chicken, o co ku*** chodzi :D
?
Wiesz, może głodni byli i się pytali czy nie masz gdzieś jakiegoś kurczaka pod ręką :-)
Ewentualnie chcieli potem się orgazmować przed kumplami "Phi, a mnie to 70lvlowiec załatwił
HA!". No ale najsensowniejsza odpowiedź brzmi, to dzieciaki były, nawet kiedyś jak grałem
to słyszałem od jednego czy dwóch graczy opinię że w Alliance to sporo dzieciaków jest
podczas gdy w Hordzie jest sporo ludzi dorosłych.
Swoją drogą tak mnie coś... no można powiedzieć że martwi. Odkopałem swoje stare konto
i zacząłem sobie grać od nowa (jakoś nie chciało mi się ciągnąć paladynka którego stworzyłem
pół roku temu) na Azuremyst (wcześniej na Aerie Peak grałem) no i tak się rozglądam i...
prawie nie widać 60-70 lvlowców. Co Jest ?? Wszyscy do Northrend nawiali ??

Też gram na Azuremyst a co do chickena to moze mialo znaczyc "nic mi nie zrobisz ha ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 10:20, Vantor Zorin napisał:

Też gram na Azuremyst a co do chickena to moze mialo znaczyc "nic mi nie zrobisz ha
":P

Och nie sądzisz chyba że pokusiłbym się o taką prostą i oczywistą odpowiedź :-) Przecież wiadomo że o to chodziło, ale przecież fajniej wymyślić jakieś Dzikie wytłumaczenie. Ja jakby co gram Ludzkim Paladynkiem o imieniu Anathor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak nazywa się addon pokazujący lvl przedmiotów? Słyszałem o takim ale osoba, która mi o nim mówiła nie pamiętała nazwy. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 09:40, RadeXMaster napisał:

Mam pytanie. Chyba skierowane do osob z ek bardziej. Mianowicie ten zwierzak po ulepszeniu
konta pojawia sie tylko jednej postaci czy wsazystkim (i jak go otrzzymac) a drugie pytanie
zwiazane jest z talia kart dodana w zestawie. Mianowicie jest tam karta specjalna-zdrapka
z jakims kodem. Podobno daje to cos specjalnego w grze. Tylko gdzie to wpisac?? :D


Nie posiadam żadnego EK, ale z tego co wyczytałem kiedyś w FAQ, każdy mini-pet z edycji kolekcjonerskiej zostaje automatycznie wysłany mailem do każdej twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 14:34, kacper2691 napisał:

Powiedzcie mi proszę czy profesje primary można zmienić czy trzeba grac już na niej cały
czas?


Można się ich oduczyć, wystarczy dać "Unlearn" na tabie ze skillami postaci. Ale zanim tak zrobisz, zastanów się dobrze - proces jest nieodwracalny i po oduczeniu się profesji tracisz wszystko co się w niej nauczyłeś. Potem jak będziesz chciał wrócić do starej, to będziesz zaczynać od zera, standardowo z 1 skill pointem.

Ja osobiście polecam sobie rozplanować wszystko dokładnie, przemyśleć jakimi klasami będziesz grać i na papierze sobie zrobić rozpiskę dla jakiej postaci co się najbardziej przyda i tego się trzymać do końca, zamiast ciągle robić rerolle, bo to proces dosyć kosztowny i czasochłonny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie zna nikt odpowiedzi na to moje pytanie>a drugie pytanie zwiazane jest z talia kart dodana w zestawie. Mianowicie jest tam karta specjalna-zdrapka z jakims kodem. Podobno daje to cos specjalnego w grze. Tylko gdzie to wpisac?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:27, RadeXMaster napisał:

a nie zna nikt odpowiedzi na to moje pytanie>


Spójrz do góry...

Dnia 18.11.2008 o 15:27, RadeXMaster napisał:

a drugie pytanie zwiazane jest z talia
kart dodana w zestawie. Mianowicie jest tam karta specjalna-zdrapka z jakims kodem. Podobno
daje to cos specjalnego w grze. Tylko gdzie to wpisac?? :D


Przy talii kart jest szansa na to, że znajdziezs tam kod dający w grze specjalne przedmioty. Nie wiem czy przy tych dodawanych do EK WotLK jest zawsze czy nie, ale jeżeli już to kod wpisuje się bodajże w Booty Bay u specjalnego NPC (goblin, nie pamiętam imienia). Ale z tego co wiem, to akurat w tych kartach dodanych do EK są takie sobie bonusy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam tak jak ty ze czesto pomagalem niektorym hordziakom na wyspie a nawet zdazylo mi sie odstapic dla hordziaka adamantite Vein:). tez czasem zdaza im sie atakowac ale smiesznie pozniej jest jak taki sie wskrzesi i pisze do mnie sorry:).

Ogolnie to najlepsza sytucja byla jak jeden czlowiek z Ally probowal mi wytlumaczyc ze zabije mnie swoim DK 10 levelli mniejszym xD. Tylko mi statystyki duelow polepszal:). A jak sie cieszyl jak udalo mu sie 70 warriora pobic. Warriora ktory do tej pory tankowal i byl caly w zielakach z AH. To samo na Bg idzie dwoch Dk na mnie, to jak obaj padna to zaraz pol BG sie zlatuje na mnie by mnie zabic... sam przeciwko 6-7 nie dam rady:). Ale 3 na raz? Da rade:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie ma nic do tematu ale chyba tu znajsde pomoc jak jest adobe reader 9 czy jakas inna wersjia to sobie sciagnolem porDNIKI DO WOWA I CHCIALBYM TO DO TEGO PROGRAMU WKLEJIC ZEBYM MIAL STRONA PO STRONIE JAK MAM TO ZROBIC W CHODZE W PROGRAM I WIEKSZOSC FUNKCJI JEST ZABLOKOWANA I CO ROBIC WIEM ZE TEN POST MA TYKLKO 1 DRUGĄ JEDNEGO PROCENTE ZE 100 ALE PROSZE O POMOC I NIE ZMIENIANIE TEMATU DOPUKI NA GORZE ZNALAZLA BY SIE ODP DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:27, RadeXMaster napisał:

a nie zna nikt odpowiedzi na to moje pytanie>a drugie pytanie zwiazane jest z talia
kart dodana w zestawie. Mianowicie jest tam karta specjalna-zdrapka z jakims kodem. Podobno
daje to cos specjalnego w grze. Tylko gdzie to wpisac?? :D


Na karcie na samym dole masz adres strony www - bodajze www.wowtcg.com/loot. Podajesz wsyzstkie dane ( w tym kod ze zdrapki z karty) i otrzymasz na koncu numer. Numer jest potrzebny do wykupienia itemku u vendora w Booty Bay (Namiar tez jest podany wraz z kodem ktory otrzymasz). Ja juz przeszedlem ten pierwszy etap, nie mialem jeszcze czasu aby dotrzec do BB :-)

Hope it helps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się