Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 13:38, Dregorio napisał:

na których levelach się dostaje talenty dla peta (od którego) i ile tych talentów jest?


Od 20lvl peta, a potem co 4 lvle.. 20, 24, 28... na 80lvlu peta będziesz miał 16 punktów, +dodtakowe 4 jeżeli wziołeś ostatni talent w drzewku BM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:10, Jeggred napisał:

Orientuje się może ktoś jak wygląda teraz sprawa z Hit Rating ? Bo słyszałem, że zmienili
i teraz można mieć wiecej niż 99% szans na trafienie. I teraz zamiast 9% trzeba mieć
10%, zamiast 16% - 17%.


Z tego co pamiętam, to Blizzard pisał chyba kiedyś (jeszcze kiedy WotLK był w becie), że można mieć 100% hit chance (zawsze było max 99%), ale głowy nie dam.

EDIT: literówka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:16, goomis74 napisał:

To na papierze wyglada swietnie ale teraz jak gralem na arenach uwazam ze retri palkowi
przydalby sie znow buff albo jakis nowy skill:).


Ja na arenach nie byłem jeszcze w ogóle. Podnosze level solo, czasami jakieś instancje z ludźmi z gildii i do tego Retri Pal jest świetny.

Dnia 26.11.2008 o 13:16, goomis74 napisał:

Po prostu za dlugo CD leca 6 sekund
dla CS a 10 dla DS:). Co prawda i tak najwiecej dmg robi sie Jugmentami ale jak CS cryt
z niego wejdzie podczas wszystkich maksymalnych buffow to... swiec panie nad jego dusza...


Na arenach zupełnie się nie znam. Może mag jakiś? DPS i CC, a umiejętności też ma chyba całkiem sporo, chociaż nigdy takim nie zrobiłem poziomu wyższego niż 20 :-) Jedno co mi się w magu podoba, to że można fajnie załatwić ludzi spamujących duelami. Przyjmujesz, zamieniasz w Owcę/Pingwina i biegniesz sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:24, pkapis napisał:

Jedno co
mi się w magu podoba, to że można fajnie załatwić ludzi spamujących duelami. Przyjmujesz,
zamieniasz w Owcę/Pingwina i biegniesz sobie dalej.

raczej
#showtooltip Frostfire Bolt
/cast Arcane Power
/cast Presence of Mind
/use 13
/cast Frosfirre Bolt

owca się skończy zanim z duelu wyjdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1. czy na 58 lvl warto iść do halfire czy raczej szans się nie ma?
2. Ile stance ma Dk? ja mam frost i blood jest jeszcze jakieś?
3. Czy dk co ma taleny rozdane w un holy (wszystko) może mieć na stałe peta? Jest jakiś skill ale nie mogę go użyć bo trzeba mieć jakieś Corpse dust
4. Skąd wziąźć corpse dust?
Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:10, Jeggred napisał:

Orientuje się może ktoś jak wygląda teraz sprawa z Hit Rating ? Bo słyszałem, że zmienili
i teraz można mieć wiecej niż 99% szans na trafienie. I teraz zamiast 9% trzeba mieć
10%, zamiast 16% - 17%.

Tak i nie. Czary miały minimalną szansę na missa 1%, która została zlikwidowana, stąd cap podniósł się do 17%. Ataki fizyczne miały minimalną szansę 0 i tu się nic nie zmieniło - jak było 9% tak jest.

@dulak:

1. Tak, bez problemu możesz robić Hellfire Peninsulę, ale możesz też porobić co bardziej wydajne questy w Plaguelands (zależnie od tego gdzie jest mniejsze przeludnienie), z tym że jeśli dopiero zacząłeś grę to raczej nie będziesz wiedział, które questy są wydajne, więc może po prostu idź do Hellfire.

2. To nie są stance''y tylko presence''y. Dają pewne pasywne bonusy, ale nie ograniczają wyboru umiejętności, których można w nich używać. Są 3: blood, frost i unholy (jakie to było zaskakujące, co? ;P). Używać będziesz i tak głównie dwóch pierwszych więc brakiem unholy póki co nie ma się co martwić.

3-4. Ten tajemniczy skill (Raise Dead) można użyć jeśli ma się pod ręką ciało humanoida (a tych przeciwników jest zdecydowanie najwięcej). Jeśli takiego ciała nie ma pod ręką, to wymaga dodatkowego reagentu jakim jest Corpse Dust - do kupienia u reagent vendorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś z grających polaków miałby ochotę się ujawnić?

Server: Outland
Strona: Alianci
Kontakt: Bestyja

Rzucam tylko propozycję możliwej wspólnej gry.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z addonem do heala .
Mianowicie :
zainstalowalem nowego healbota 3.0.3.4 . Dziala lecz pojawia mi sie caly czas blad(screen ponizej).Wywalilem go i zainstalowalem wersje 3.0.3.6 lecz nadal wyswietal mi sie ten komnikat.Co mam zrobic ?

20081126191131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafika w WoWie. Najogolniej przy roznych zrodlach swiatla, zaczynaja pojawiac sie dziwne ''artefakty''. Czasami nawet same z siebie. Nie mam pojecia co to moze byc.

Wszystkie ustawienia gry ustawione sa na minimum. Moze trzeba dopisac cos do plikow konfiguracyjnych ?

Oto zrzut: http://i37.tinypic.com/149tttj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to grzejąca się (lub wadliwa) karta graficzna. Sprawdzałeś czy w innych grach tak masz? Instalowałeś najnowsze sterowniki i sprawdzałeś temperaturę podzespołów (czy mieszczą się w normie)? Tak czy siak, tutaj chyba za bardzo ci nie pomożemy, bo jest to raczej kłopot sprzętowy, a nie z samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Czemu nie mogę użyć fm? Mam w outlandach stopkę jeszcze do thrillmar i do dark portalu, więc dlaczego nie chce działać?

20081127145925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 15:23, dulak napisał:

Co jest? Czemu nie mogę użyć fm? Mam w outlandach stopkę jeszcze do thrillmar i do dark
portalu, więc dlaczego nie chce działać?


Musisz chyba jeszcze mieć FP do Falcon Watch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:20, dulak napisał:

A książki czy q first aid +300 to wlasnie w tym falconie watch jest?


Tak. Z resztą od czego jest http://www.wowhead.com/ , tam na prawde można znaleźć WSZYSTKO. Wystarczy tylko umieć szukać i znać choć trochę język angielski (bo większość komentarzy jest tam napisana dosyć... łopatologicznie). Zacznij z tego dobrodziejstwa korzystać, a nie co chwila zadajesz podstawowe pytania, na które odpowiedź często można znaleźć na General/Trade/Guild czacie, wystarczy trochę komunikatywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się