Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 13:14, Fumiko napisał:

Ok, powiem tak: wielki respekt dla państwa z Blizzarda. Start Death Knightów jest niesamowicie
klimatyczny :)

Również tak uważam, jednak są tacy, którym się obecność Death Knightów w ogóle nie podoba. Ja również początkowo byłem sceptycznie do tego nastawiony, teraz się to częściowo zmieniło, jednak coś jest na rzeczy. Kiedyś nie do pomyślenia było, aby w Warcrafcie Death Knight walczył np. ramię w ramię z paladynem. Nie było czegoś takiego jak dobry odłam Death Knightów. Niemniej wprowadzenie fabularne dostali znacznie lepsze niż paladyni u krwawych elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mam dosc zaskakujace pytanie.. ostatnio poczytuje Brisingra i postać Eragona mnie natchnela.. Chcialbym zlapac peta wygladem przypominajacego smoka.. nikt takiego nie widzial? moze byc exotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic z tych rzeczy, na upartego możesz złapać najwyżej dragonhawka albo tego wilka z northrend (wygląda jak te demoniczne psy, ale to zwierze wiec można oswoić) innych możliwości nie widze... aaa i jescze core hound ale do smoków tak temu jak i tamtym deleko ;]
ps: oh w8, jest jescze chimera- 2 glowe... coś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:47, Ghordras napisał:

Witam.. mam dosc zaskakujace pytanie.. ostatnio poczytuje Brisingra i postać Eragona
mnie natchnela.. Chcialbym zlapac peta wygladem przypominajacego smoka.. nikt takiego
nie widzial? moze byc exotic


Możesz mieć małego smoczka jako vanity pet (dla każdej klasy). Dostaje się po wykonaniu całego łańcucha questów rozpoczynającego się w Feralas. Nie jestem tylko pewien, czy dostępne wyłącznie dla Alliance czy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:20, Czedwik napisał:

Nie było czegoś takiego jak dobry odłam Death Knightów.

Ależ my wcale nie jesteśmy dobrzy :) Po prostu wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Ale to popularne w tej grze, większość grywalnych ras/frakcji nie jest zbytnio dobra, raczej oportunistycznie neutralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:08, Corvin 0451 napisał:

Ależ my wcale nie jesteśmy dobrzy :) Po prostu wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
Ale to popularne w tej grze, większość grywalnych ras/frakcji nie jest zbytnio dobra,
raczej oportunistycznie neutralna.

Chodzi o to, że kiedyś nie do pomyślenia było, aby Death Knight walczył po stronie Hordy lub Przymierza, w dodatku był z innych ras niż człowiek czy krasnolud (Thane Kor''Thazz był także w starym Naxxie, więc stąd ten wniosek). DK służył tylko Królowi Liszowi (pomijam tych znanych z W2, bo to zupełnie co innego), a sam motyw ze zbuntowanym/wyzwolonym odłamem za nadto wykorzystywany przez Blizzarda (wcześniej np. Forsaken, wyzwolili się od Króla Lisza czy Scryers, którzy odłączyli się od Kaela). Zmieniła się też sama koncepcja, byli to upadli paladyni, więc co z innymi rasami, które ich nie mają. Kim u nich byli poprzednio ci, którzy potem stali się DK? Tego Blizzard nie raczył wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ to samo można powiedzieć o Warlockach, którzy przecież służyli w Burning Legion i nagle ni stąd, ni zowąd przyłączyli się do Hordy i Alliance. Jakby DK był w tej grze od początku w takiej koncepcji jak teraz, a np w TBC dodali by Warlocka zrobionego tak jak DK teraz, to pewnie ludzie narzekali by tak samo :) Oczywiście nie mówię, że nie ma powodów do narzekania, lore na tym ucierpiało, tak jak i cały klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, ależ ja się zgadzam. Prawie dokładnie to co tu napisałeś to pisałem jakiś czas temu w tym wątku :) To całe wyzwolenie i buntowanie jest stanowczo nadużywane, ale jak już pozwolili undeadom, to nam też się należy, przynajmniej jest nowa fajna klasa do grania, czyli korzyść, nie to co przedtem ;)

Zresztą tej walki po stronie Przymierza przeciwko Lich Kingowi to za bardzo nie uświadczysz. Icecrown szturmują Argent Crusaderzy i Ebon Blade, a Przymierze ogranicza się do latania Weatherlightem (może niektórzy skojarzą nawiązanie) dookoła i prowadzenia wojny podjazdowej z Hordą. A Lich King? Inni załatwią to za nas, np. Thassarian. A zresztą może sam zejdzie na zawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 05:31, Corvin 0451 napisał:

Zresztą tej walki po stronie Przymierza przeciwko Lich Kingowi to za bardzo nie uświadczysz.
Icecrown szturmują Argent Crusaderzy i Ebon Blade, a Przymierze ogranicza się do latania
Weatherlightem (może niektórzy skojarzą nawiązanie) dookoła i prowadzenia wojny podjazdowej
z Hordą. A Lich King? Inni załatwią to za nas, np. Thassarian. A zresztą może sam zejdzie
na zawał...


horda nie lepsza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę że to jest to samo. Oczywiście, początkowo warlockowie byli tylko w legionie, ale byli to wyłącznie demoniczni warlockowie. Później Kil''Jaeden zawarł pakt z orkami. Ale pozostałe rasy? Gnomy, Humani. UD jako bardzo młoda rasa. A zwłaszcza Blood Elfy. Większość tych ras wykorzystuje, manipuluje mocami demonicznymi. Dla własnego użytku, aby wesprzeć przymierze i hordę. Nie aby służyć legionowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:51, Ostrowiak napisał:

Podczas gry w trialu dostałem in-game maila, jak go odczytać?


W miastach obok budynków (np. najprościej obok miejsca, gdzie jest Inn-keeper ) są skrzynki pocztowe, tam możesz odczytać msg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:51, Ostrowiak napisał:

Podczas gry w trialu dostałem in-game maila, jak go odczytać? Szukałem w klawiszologii
i nic.

nie możesz, trial ma zablokowaną możliwość odbierania listów (wysyłania też) zgaduje że grasz druidem bo na 10 lvlu druidzi dostaja lista wzywającego ich do zrobienia chaina na bear form, możesz spokojnie zrobić to bez odczytywania tego listu, po prostu idż do "głownego" trenera druidów w tb albo darnassus

@michal256
a dk wykorzystują swoją wiedze do walki z liszem w ramach pomocy ali/hordzie i dla zemsty, i boom tak powstal world of warcraft :]

@narrenturm
sporeggar ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle zgadujesz, w liście jest misiek z 4th Anniversu.No trudno ^^

Poza tym mam pytanie, na serwerach PvP można walczyć w dowolnym terenie tylko z wrogą frakcją, czy też z każdym graczem (nie lubię PK''erów, eh)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się