Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A ja jak kupilem sobie wowa to tez sciagalem patche ze stronek internetowych bo przynajmniej u mnie jest duzo szybciej niz z oficjalnego updatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 23:52, BigButcher napisał:

Orientuje sie ktoś w którym Patchu będzie możliwe przenoszenie postaci pomiędzy Kontami ????
1.11 czy jakiś dalej ???


a no cos tez slyszalem... ale nie wiadomo do koncza i czy ta przyjemnosc nie bedzie platna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Background Downloader prawdopodobnie jeszcze jeszcze nie działa (przynajmniej blizz ogicjalniej zaznaczał przy podstawowoym 1.10.0 że to jeszcze nie działa). Może teraz coś z tym już robią, ale wątpie żeby to miało służyć do downloadu mini-patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 06:29, HoZar napisał:

> Orientuje sie ktoś w którym Patchu będzie możliwe przenoszenie postaci pomiędzy Kontami
????
> 1.11 czy jakiś dalej ???

a no cos tez slyszalem... ale nie wiadomo do koncza i czy ta przyjemnosc nie bedzie platna...

będzie płatna na 100 %, ale i tak czekam na tą możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 23:52, BigButcher napisał:

Orientuje sie ktoś w którym Patchu będzie możliwe przenoszenie postaci pomiędzy Kontami ????
1.11 czy jakiś dalej ???

nie kontami a realem-ami i będzie to płatne (niestety :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. żeby dla kolegi sprzedać? blizz tego nie chwyci :P raz widzialem jak typek kupil konto i gre na allegro super wypasiona postacia latal i 30 levele tlukl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 06:59, Michal256 napisał:

Background Downloader prawdopodobnie jeszcze jeszcze nie działa (przynajmniej blizz ogicjalniej
zaznaczał przy podstawowoym 1.10.0 że to jeszcze nie działa). Może teraz coś z tym już robią,
ale wątpie żeby to miało służyć do downloadu mini-patchy.


Background Downloader ma za zadanie ściągać w tle elementy gry przed wypuszczeniem pełnych patchy. Ma to teoretycznie zmniejszyć ich objętość i zakorkowanie serwerów po patchowych środach. Pewnie też będzie służyć do ściagania mini patchy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Co mam robić, gdy tydzień po zapłaceniu za WoW dostałem komunikat że mam zapłacić. A w account m.../ setup sub... pisze coś takiego:

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

do blizzardu napisalem 2 maile z odpowiedziami na pytania i moimi pytaniami... ale jeszcze nie ma odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 17:42, Don Lizak napisał:

Obstawiam, że kupowałeś u kogoś abomanament, który masowo go sprzedaje. Prawdobodobnie coś
kręci.

ekhm
płaciłem własną kartą kredytową (znaczy taty :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:29, L33T napisał:

> pomiezy kontami tez ma byc możliwe
a po co???


Kupiłeś grę, grasz już jakiś czas, pokazałeś koledze któremu gra się spodobała i pozwalałeś mu czasami pograć jak sam nie grałeś (łamiąć ToU przy tym). Ale kolega dobił lvl 60 i chcę raidować razem z tobą - kupi sobie nową gre i przeniesie postać. Fakt faktem że nie powininen grać na twoim koncie, ale stało się. Blizzard od początku był przeciwny grze więcej niż jednej osoby na koncie, no ale to jak walczyć z wiatrakami - i na dodatek co mieliby zrobić? Gdyby banowali konta za takie coś to by to była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:09, Michal256 napisał:

> > pomiezy kontami tez ma byc możliwe
> a po co???

Kupiłeś grę, grasz już jakiś czas, pokazałeś koledze któremu gra się spodobała i pozwalałeś
mu czasami pograć jak sam nie grałeś (łamiąć ToU przy tym). Ale kolega dobił lvl 60 i chcę
raidować razem z tobą - kupi sobie nową gre i przeniesie postać. Fakt faktem że nie powininen
grać na twoim koncie, ale stało się. Blizzard od początku był przeciwny grze więcej niż jednej
osoby na koncie, no ale to jak walczyć z wiatrakami - i na dodatek co mieliby zrobić? Gdyby
banowali konta za takie coś to by to była przesada.

Racja. Mój kolega z klasy ma jeszcze brata i siostrę. I co? I grają na jednym acc w wow (dziwne, moja sis na wow patrzec nie moze ) Nie każdego stać żeby zakupić 3 oddzielne gry i płacić jeszcze oddzielny abonament. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:41, Ninger napisał:

A po cholerę komuś przenosić? :P Macie już ładne miejsce, to nie żal się wynieść (i jeszcze
płacić)? :)



Np. ja dzieliłem swoje konto z kuzynem po czym kuzyn postanowić wykupić moje kopnto za bardzo przystępną cene lecz moja ulubiona postać tam została, i czekam aż będzie możliwość przesyanmia pomiędzy kontami to odzyskam swojego ulubionego Taurenka :)

i mi po właśnbie taką cholere przenosić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się