Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 23:22, Ancient Lord napisał:

Pytam, bo słyszałem, że jest możliwość wstrzymania naliczania abonamentu na pewien czas.


Nie da rady, jak już opłacisz konto, to czas leci i niestety jeżeli nie możesz grać, to leci na marne. Nic nie poradzisz, tak jest chyba w każdym MMO. Także lepiej nikomu nie podpadaj i pilnuj płacenia rachunków za internet i prąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:50, kryst90 napisał:

Chyba tak jeśli masz wersje podstawka i TBC wersję europejską to musi być i WotlK wersja
europejska.

Mam battlechesta kupionego w polsce ale wujek przywiezie chyba mi wotlka z Holandi bedzie chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:08, Vantor Zorin napisał:

Mam battlechesta kupionego w polsce ale wujek przywiezie chyba mi wotlka z Holandi bedzie
chodzic?


Byle była wersja europejska to będzie. Ja mam WoW i BC irlandzkie a WotLK kupione w Polsce i żadnych zgrzytów. Żadna z tych gier nie jest lokalizowana, więc nie widzę dlaczego miałyby nie działać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:15, Fumiko napisał:

> Mam battlechesta kupionego w polsce ale wujek przywiezie chyba mi wotlka z Holandi
bedzie
> chodzic?

Byle była wersja europejska to będzie. Ja mam WoW i BC irlandzkie a WotLK kupione w Polsce
i żadnych zgrzytów. Żadna z tych gier nie jest lokalizowana, więc nie widzę dlaczego
miałyby nie działać razem.

Ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby nadchodzil Death Gate? Czyzby mial za chwile otworzyc sie dla ludzi Icecrown i przede wszystkim sam Krol Lisz? Bo takie informacje dochodza do mnie ze strony tworcow mianowicie z ich wlasnej strony. Zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:25, goomis74 napisał:

Czyzby nadchodzil Death Gate? Czyzby mial za chwile otworzyc sie dla ludzi Icecrown i
przede wszystkim sam Krol Lisz? Bo takie informacje dochodza do mnie ze strony tworcow
mianowicie z ich wlasnej strony. Zobaczymy... :)

nah, nic z tych rzeczy, to tylko filmik z wrath gate dostępny od wprowadzenia lk, wystarczy zrobić doś długawy ale i ciekawy chain ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:25, goomis74 napisał:

Czyzby nadchodzil Death Gate? Czyzby mial za chwile otworzyc sie dla ludzi Icecrown i
przede wszystkim sam Krol Lisz? Bo takie informacje dochodza do mnie ze strony tworcow
mianowicie z ich wlasnej strony. Zobaczymy... :)


Ke ? Chodzi ci o Icecrown Citadel czy lokacje ?
Bo lokacja to jest od dawna otwarta.
A raid do Icerown Citadel aby zabic Arthasa będzie otwarte... z ostatnim content Patchem do WotLKa.

A jak już to się podaje linki.

Edit: No i SoieR już wyjaśnił... sam dopiero zajrzałem na stronkę żeby sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi troche przybliżyć co daje dodatek burning crusade w wow-ie? Na gram.pl w opisie jest napisane tylko że jest mnóstwo nowinek ;).
A następne pytanie czy mając jedynie podstawkę można komfortowo grać z klimatem, czy gra jest pusta jak darmowe mmo bez dodatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:57, lukase napisał:

Moglibyście mi troche przybliżyć co daje dodatek burning crusade w wow-ie? Na gram.pl
w opisie jest napisane tylko że jest mnóstwo nowinek ;).


2 nowe rasy (+ ich lokacje startowe i niskopoziomowe) - Draenei po stronie Alliance i Blood Elves po stronie Hordy. Nowy kontynent (dostępny od poziomu 58), profesję Jewelcrafting i od choroby sprzętu (głównie Outlandowego).

Dnia 14.12.2008 o 19:57, lukase napisał:

A następne pytanie czy mając jedynie podstawkę można komfortowo grać z klimatem, czy
gra jest pusta jak darmowe mmo bez dodatku ?


Można, jak najbardziej, z tym że limit poziomów masz wtedy 60 a nie 80 jak jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak grałem tylko w podstawkę to było bardzo mało ludzi, czy tak jest że na podstawce tak mało ludu? Czy może mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:01, lukase napisał:

Tylko jak grałem tylko w podstawkę to było bardzo mało ludzi, czy tak jest że na podstawce
tak mało ludu? Czy może mi się wydaje?


Widać trafiłeś na starszy serwer, gdzie jest już dużo wysokopoziomowych postaci. Jak chcesz więcej ludzi, to szukaj nowszych serwerów, tam na ogół jest więcej niskopoziomowych i większy ruch.

Poza tym - luzy w Stormwind to akurat fajna rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:07, lukase napisał:

Tylko mmorpg charakteryzuje się że grasz wśród ludzi a luzy to na single player ;).


No shit, Sherlock? Serio? Mistrzu, dziękuję za Twą mądrość, oświeciło mnie :P

To jak Ci ludzi mało to mówię co zrobić, szukaj młodszych serwerów (tych z populacją low i medium) albo skorzystaj z opcji automatycznego przydziału serwera (wrzuci Cię najpewniej na któryś z młodszych a więc i ruchliwy też na niższych poziomach).

Tylko potem nie płacz, że jest taki spam, że się czatu czytać nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:10, Fumiko napisał:

> Tylko mmorpg charakteryzuje się że grasz wśród ludzi a luzy to na single player
;).

No shit, Sherlock? Serio? Mistrzu, dziękuję za Twą mądrość, oświeciło mnie :P

Wiem geniusz jestem nie musisz mi tego mówić ja to wiem :D.

Dnia 14.12.2008 o 20:10, Fumiko napisał:

To jak Ci ludzi mało to mówię co zrobić, szukaj młodszych serwerów (tych z populacją
low i medium) albo skorzystaj z opcji automatycznego przydziału serwera (wrzuci Cię najpewniej
na któryś z młodszych a więc i ruchliwy też na niższych poziomach).
Tylko potem nie płacz, że jest taki spam, że się czatu czytać nie da :P

Tak, ludzi brak im więcej tym lepiej, a na czacie i tak się raczej nei udzielałem jak grałem.
A co do fabuły to jest to kontynuacja z jakiejś gry czy odrębna fabuła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:15, lukase napisał:

Tak, ludzi brak im więcej tym lepiej, a na czacie i tak się raczej nei udzielałem jak grałem.


Ojojoj, nie wiesz co mówisz :D Zdecydowanie nie wiesz.

Dnia 14.12.2008 o 20:15, lukase napisał:

A co do fabuły to jest to kontynuacja z jakiejś gry czy odrębna fabuła ?


Są nawiązania do Warcraftów (NPCei itp.) Wszystko masz w nazwie: World of Warcraft. Co tu więcej tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:01, lukase napisał:

Tylko jak grałem tylko w podstawkę to było bardzo mało ludzi, czy tak jest że na podstawce
tak mało ludu? Czy może mi się wydaje?


Nie dziwota jak 99% ludu siedzi w Northrend, ewentualnie na battlegroundach/BG (gdzie również ich nie spotkasz ze swoim limitem levelowym) lub czasem wpadną pohandlować do miast... Jak kupisz TBC to wiele się w tym zakresie nie zmieni. Chcesz zobaczyć dużo luda, to musisz być na czasie, czyli mieć WotLK i postać na lvl 68. W MMO tak już jest, że ludziom nie specjalnie chce się przesiadywać w starych krainach, w których spędzili całe lata gry, skoro dostępne są nowe i ciekawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, słyszałem coś o krainach startowych w northendzie. O co w tym chodzi - oznacza to, że np. Draeneiem zamiast na Azuremyst Isle, zacznę na ziemiach Northendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się