Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 20:15, Bingolo napisał:

Wszytko już gra,WoW się zainstalował a patch się ściąga.Ale zanim zacznę grać chcę wiedzieć
jak jest z szamanem i walką z kilkoma przeciwnikami na raz na wyższym i równym poziomie.Tzn.dał
bym radę czy raczej ściągać na siebie pojedyncze mooby?


Spoko, szman nawet z pomarańczowymi daje sobie rade. Z tymi samymi levelami nie ma żadnego problemu, nawet z 3-ma naraz można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skutecznie podwyzszyc ilosc FPS nie obnizajac przy tym az tak bardzo jakosci grafiki :)? U mnie normalnie wszystko jest okej, ale w dalaranie i na WG albo jak dzieje sie jakas wielka akcja na bg to FPS dramatycznie spada czasem nawet do 12. Czy 2 GB ramu to jest wystarczajaco na wowa ? Czy gdybym dokupil jeszcze raz tyle problemy moglyby zniknac ? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą.
Dostałem dzisiaj zamówiony z gram.pl World of Warcraft Battle Chest.
Wszystko pięknie, ładnie tylko nie działają Authentication Key''e i w podstawce i TBC!
Co to ma być? To nie jest pojedynczy przypadek, bo znalazłem podobny problem na innym forum.
Możecie mi to jakoś logicznie wytłumaczyć, chyba będę musiał ścigać ekipę gram.pl...
To się nazywa pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować.
Poradziłem sobie sam, jednak człowiek w tych nerwach nic nie czyta dokładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 00:09, sc_ napisał:

Nie mogę edytować.
Poradziłem sobie sam, jednak człowiek w tych nerwach nic nie czyta dokładnie. :)

niech zgadne.. upisywałeś key eu na stronce us? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:08, piotreqqq napisał:

Jak skutecznie podwyzszyc ilosc FPS nie obnizajac przy tym az tak bardzo jakosci grafiki
:)? U mnie normalnie wszystko jest okej, ale w dalaranie i na WG albo jak dzieje sie
jakas wielka akcja na bg to FPS dramatycznie spada czasem nawet do 12. Czy 2 GB ramu
to jest wystarczajaco na wowa ? Czy gdybym dokupil jeszcze raz tyle problemy moglyby
zniknac ? Prosze o pomoc

Wyłącz vertical sync a jak nic nie da to i cienie a i jaki komp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 02:43, SoieR napisał:

> Nie mogę edytować.
> Poradziłem sobie sam, jednak człowiek w tych nerwach nic nie czyta dokładnie. :)

niech zgadne.. upisywałeś key eu na stronce us? ;P


Ja tak robiłem :P Cały dzień się męczyłem bo nie wiedziałem o co chodzi :P Teraz każdemu znajomemu na samym początku mowie ze to na stronie eu ma się rejestrować ^^ Fakt faktem ale jak już się grę kupi na którą się długo czekało i taki problemik się pojawia, to nerwy padają natychmiastowo :D

I trochę inny rzecz: co jest w Silithius? Chodzi mi o ta lokacje na południowo-zachodnim krańcu Kalimdoru. Jak włączam mapkę to widzę znaczek hordy na jednej połowie mapy i znaczek alliance na drugiej połowie mapy. Zastanawiam się czy tam będzie można questy robić tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:33, kacper2691 napisał:

I trochę inny rzecz: co jest w Silithius? Chodzi mi o ta lokacje na południowo-zachodnim
krańcu Kalimdoru. Jak włączam mapkę to widzę znaczek hordy na jednej połowie mapy i znaczek
alliance na drugiej połowie mapy. Zastanawiam się czy tam będzie można questy robić tez.


Silithus to zwykły zone, można tam robić questy, a ikonka ally i horde została bo to zone outdoor PvP z podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się tam kolejny niewypał wpvp i relikt przeszłości, generalnie chodzi o transport substancji zwanej silithid do swojej bazy ally/horda, trik w tym jest taki że niosąc ja nie możej nijak zwiększyć swojej szybkości a użycie mounta powoduje jej opuszczenie, jedyne co fajne w tym to to że ten "w nagrode(5%)" stackuje z resztą pvp buffów z wpvp (haala, zangarmarsh, epl, hellfireitakie) w ogólnym rozrachunku nie ma czego tam szukać honor marniutki, korzyści z wygrania tej bitywy która frakcja zdobędzie pierwsza 200(?) tych silithidów też marne, żadnej frajdy z pvp też nie uświadczysz bo tam teraz tylko mobki biegają lepiej (bo ten teren już na poziomie ol) zabrać tyłek do outland bo nagrody lepsze, trochke ludzi jest i wogóle, ja miałem tą nie przyjemność żę dodatku nie wiałem i ostatnie2lvle tłukłem samotnie po jakichś dziurach typu włąśnie silithus/winterspring/epl i powierz prawde że 2 raz już bym tak nie zrobił już z dodatkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silithus ma jednak parę zalet. Można tam kupić kilka przepisów (np. dwa się przydają do levelowania enchantingu) a także dużo łatwiej farmi się Ironweb Spider Silk. Drop rate tego i tak jest marny, ale w WPL chyba jeszcze gorszy a w dodatku tam zawsze łazi więcej graczy więc jest konkurencja. Jak dla mnie miejsce równie dobre co WPL/EPL na levelowanie od 55 do momentu wejścia do Outlandu. Co do PvP to oczywiście masz rację. Właściwie tam nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwną rzecz dziś zauważyłem robiąc jeden z TBC raidów z gildią for fun. Mianowicie, grałem rogalem i na KAŻDYM bossie przy próbie użycia Envenom dostaję error "Invalid target"... Nie rozumiem tego totalnie, combo points full, Deadly Poison stacks full, postać w zasięgu itd (wszystko się zgadza), a jednak za nic nie mogłem tego użyć... Na trashach działało. Ciekawe czy to jakiś bug czy też czegoś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp swoje lata ma już za sobą - Pentium 4 1.8Ghz, całe 512MB RAM, GeForce 4 MX 400-ileśtam 64MB.
W TBC jakoś tam się grać dało, jest sens z takim sprzętem kupować WotLK? Dalaran nie może być dużo gorszy od Shatt :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:56, Andelm napisał:

W TBC jakoś tam się grać dało, jest sens z takim sprzętem kupować WotLK? Dalaran nie
może być dużo gorszy od Shatt :(?


Na najniższych może pograsz, z Dalaran jest gorzej niż z Shatt, a z grafiką ogólnie jest tak, że jak wyłączysz cienie i zredukujesz dystans widzenia do połowy, to będzie na takim samym poziomie jak w TBC. Tylko co to za gra... na takim sprzęcie nigdy nie zobaczysz co jest takiego pięknego w Northrendzie... A jest na prawdę prześliczny, Outland wypada przy nim słabiutko (i jest o wiele mniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sam sprawdziłem jak si gra własnym Death Knightem i muszę przyznać ze jest całkiem ciekawy. Szkoda tylko że na tym samym serwerze możemy mieć tylko jednego :/ Trzeba skasować będzie i zrobić nowego ale po stronie alliance. Chciałbym poznać wroga i przygotować sobie trochę kasy i itemów na nowa postać ale po stronie właśnie alliance. Cóż, Horda ma kiepskie RP na moim serwerze, i dlatego chce sobie zrobić postać do RP. Najchętniej bym wziął rogala, warka albo paladyna ale nie mogę się zdecydować jeszcze :/ Paladynem to w sumie najłatwiej by było wbic lvl(a jeszcze zdobyć full set pvp dla lvl 60 i sworda z shieldem tez pvp - coś pięknego :D), warek w T2 by fajnie wyglądał albo rogal w T1 i dwoma swordami z pvp, hehehe :D Moje pomysły mogą sie wydawać...hmmm... wyjątkowo głupie :D ale mi nie zależy na wbijaniu max lvli i lataniu po jak najbardziej epickie itemy :P Wole się bawić w taki sposób :P I dlatego jaka rasa pasuje na rogala z alliance najbardziej? Zastanawiam się albo nad nelfem albo humanem. Przy czym nie chodzi mi tu o raciale ale kto bardziej by pasował na takiego zabójce? A w sumie to czy ten racial nelfa pozwalający chować się w cieniu jest przydatny dla rogala bardzo? Bo najwięcej rogali to nelfy, tak mi się wydaje. Na rogala mnie wzięło po tym filmiku co link do niego był podany wiele stron wcześniej.
I jeszcze czy ten gear co ma DK po zakończeniu jego quest line wystarczy na długo w Draenorze? Czy raczej będzie go trzeba dość szybko zmieniać? ...uff ale się rozpisałem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dk na 74lvl i ten sprzęt dk z początku questów zrzuciłem prawie całkowicie na 61-62. Po prostu sprzęt z outlandów jest o wiele lepszy od tego startowego. Grałem początkowo warkiem (do 55lvl) i w porównaniu z Dk to tak denna, nudna klasa że aż szkoda pisać. Po dobiciu 80 dk i nacieszeniu się z bycia "pro" robię palsa lub hunta.
A dla rogala najlepiej być undeadem a po stronie ally (po której zresztą nigdy nie grałem) wg. mnie najbardziej pasuje human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho na rogala teraz dobry human ten racial i procent do widzenia w S.Night Elf racial do Dodge wiec tez dobrze ;d obie te rasy mi najbardziej pasuja ;].W hordzie Belf i ud , waj? Belf racial do sajlensa ;d i mana tap a ud druga inysgnia jak human tylko do czego innego ;] humana sciaga spowolnienia , a ud fear, sleep etc.Co do Dk narazie overpower klasa , dosc przyjemnie sie nia gra ;d szczegolnie w Unholy albo blood mocne hity etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:47, Beneath napisał:

Imho na rogala teraz dobry human ten racial i procent do widzenia w S.Night Elf racial
do Dodge wiec tez dobrze ;d obie te rasy mi najbardziej pasuja ;].


Eee, a Shadowmeld? Obecnie Night Elf Rogue daje najwięcej możliwości kombinowania ze stealth, jako że teraz Shadowmelda można użyć w trakcie walki i szybko zrobić restealth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się