Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 10:02, kozuba123 napisał:

Czy WOW pójdzie mi na komputerze:
1.5 GHz
karta - 64 mb
768 mb RAM


Pójść może i pójdzie, ale będziesz musiał mieć wszystko na minimum i będziesz i tak się męczył. WoW nie wymaga super komputera, ale twój to już tak trochę za stary. Chociaż, gdybyś miał z 2GB RAMu to może, może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy probuje zainstalować WoWa na Laptopie podczas instalacji gdy zmieniam płytę na 3 wyskakuje mi error 104 i nie wiem co zrobić :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60lvl już jest - pisałem już wcześniej ale teraz udało się zdobyć epickie mount - charger, undead horse pvp, i taki co można go używać w AQ tylko ;P Przy okazji zaliczyłem kolejny raid - pokonanie Nefariana w Blackwing Lair nie było takie trudne wcale :P Fakt że dopiero za drugim podejściem, bo za pierwszym zmasakrował praktycznie wszystkich bez cape''a z onyxii xD Wtedy przeżył rogal w pełnym gearze z Naxxramasu, jakiś priest i kilku innych to mu hp do połowy zbili. Po tym ruszyliśmy na AQ40 w 13 osób :P Ale poszliśmy na Viscidusa a nikt nie znał taktyki na niego i zrezygnowaliśmy :/

Jeśli bym miał jeszcze jedno konto z samą podstawka to można jakoś łączyć je z aktualnym? Czy muszę zmieniać je kupować oddzielne pre-paidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie kto moze jak sciszyc dzwiek w omenie? Bo dzwieki z gry działaja mi normalnie ale w momecie gdy zaczne zblizac sie do aggro tanka to jest tak głosny ten dźwiek alarmowy ze az uszy bola:/ Szukałem gdzies jakiego sciszenia ale nie moge znalesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:02, kozuba123 napisał:

Czy WOW pójdzie mi na komputerze:
1.5 GHz
karta - 64 mb
768 mb RAM

Ja miałem dokładnie takie kompa ale 256 RAMU i chodził z dodatkiem TBC trochę się wieszało ale dało się grać może napisał byś dokładnie jaka karta i proc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:28, kacper2691 napisał:

Przy okazji zaliczyłem kolejny
raid - pokonanie Nefariana w Blackwing Lair nie było takie trudne wcale :P Fakt że dopiero
za drugim podejściem, bo za pierwszym zmasakrował praktycznie wszystkich bez cape''a
z onyxii xD Wtedy przeżył rogal w pełnym gearze z Naxxramasu, jakiś priest i kilku innych
to mu hp do połowy zbili. Po tym ruszyliśmy na AQ40 w 13 osób :P Ale poszliśmy na Viscidusa
a nikt nie znał taktyki na niego i zrezygnowaliśmy :/

Będe tym złym i powiem, że stare rajdy od dawna nie stanowią wyzwania. Nawet jeśli cały rajd ma lvl60, to nowe talenty, spelle, przeróbki skilli, a nawet Threat Meter trywializuje walki. Z kolei rajdy na 70lvl dostały potężnego nerfa w patchu 3.0, a content na 80lvl póki co jest zaprojektowany ''dla każdego'' więc też nie jest raczej wielkim problemem.

Dnia 24.01.2009 o 12:28, kacper2691 napisał:

Jeśli bym miał jeszcze jedno konto z samą podstawka to można jakoś łączyć je z aktualnym?
Czy muszę zmieniać je kupować oddzielne pre-paidy?

Co najwyżej poprzez RaF - które zdaje się w Polsce nie działa - ale każde konto opłaca się oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:07, KaPe napisał:

Będe tym złym i powiem, że stare rajdy od dawna nie stanowią wyzwania. Nawet jeśli cały
rajd ma lvl60, to nowe talenty, spelle, przeróbki skilli, a nawet Threat Meter trywializuje
walki.


Mimo wszystko taktyki trzeba znać i mieć jakieś doświadczenie w raidowaniu także :) Inaczej Twin Empsi czy C''Thun nadal mogą nieco zaskoczyć. Niestety też nieznaczna część starych dungeonów jest... zbugowana. Przykłady? Non stop respawnujące się trashe po zabiciu 1 bossa w BWL, stackujące się Spell Power/Attack Power przy połknięciu przez C''Thuna czy nawet taka drobnostka jak 30 yardowy knockback tych duszków w Auchenai Crypts (przez to często spada się z mostu i ginie bez możliwości wskrzeszenia).

Jak to zwykle, Blizzard wprowadził dużo zmian, ale tylko do nowego contentu, olewając stary i nie zwracając uwagi na liczne bugi. Chociaż tyle dobrego, że jedną z nieudokumentowanych zmian w 3.0.8 jest zniesienie wielu ograniczeń z pre-TBC dungeonów (w Uldaman np nie trzeba kilku osób do zrobienia eventu, w Zul''Farrak nie potrzeba młota do przywołania Gahr''zilli itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:53, hubert0 napisał:

Mam pytanie... Jeżeli zainstaluję pudełkową wersję wotlk to będę miał wersję 3.0.1??


Z tego co pamiętam to tak, będziesz musiał zainstalować jeszcze 3.0.2 , 3.0.3 oraz 3.0.8 (nawet jeśli już to robiłeś na instalacji bez WotLK) aby móc grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Czy mógłby ktoś, kto grał zarówno warriorem jak i rogalem napisał opinie którą klasą się ciekawiej, przyjemniej grało ale chodzi mi głównie o pvp. Jeśli moglibyście, to też ich największe wady i zalety również napisać.

Drugą sprawą jest to, jak można zdobyć T3 set po przeniesieniu Naxxa do Northrend? I czy jest to w ogóle możliwe jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam znajomych do gry w WoW''a. Jestem jako takim początkującym mój naj lvl to 43. Chciałbym jednak zacząć od nowa z jakimś graczem na dowolnym serwerze. Czy ktoś chciałby grać ze mną od nowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogfromny problem i prosz o pomoc. Zainstalowałem sobie WoWa na iPodzie i pojechałem dziadka i chciałem tam pograć, ale dawnop nie grałem i miałem do ściągnięcia kilka dużych patchów, a zwykły Blizzard Downloader nie działa bo gra nie jest zainstalowana (ale włącza się normalnie, tylko wymaga ściągnięcia patcha którego nie miałem zainstalowanego) na komputerze tylko na iPodzie którego podłączyłem jak dysk zewnętrzny. Ściągnąłem więc patcha 3.0.1 (2,6GB...) z tej strony http://rapidshare.com/users/J8LCHA . Mam jednak z tym problem, bo nie miałem wcześniej doczynienia z w taki sposób dzielonymi archiwami i nie wiem jak je wypakować... Może ktoś wie jak to rozpakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:35, RAVvy napisał:

Mam pytanie: zrobiłem sobie drugą postać-druida-żeby gra mi się jakoś szybko nie znudziła
i teraz, czy jak druid radzi sobie w pojedynkach z innymi klasami oraz z wieloma mobami
naraz?


Sorki za dubla. Druid i szaman to najszybciej odwdzieczające się klasy. Muszę jednak powiedzieć, że jeśli chodzi o PVP to Szaman jest ciekawszy i wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się