Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 20:05, brianD napisał:

Czy zakupując nowy dodatek do WoW''a, otrzymam bonusowy darmowy miesiąc?


Nie. Dodatkowy miesiąc otrzymujesz tylko po rejestracji podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie będzie chyba powracać do każdy dodatek -.- Przecież tak na prawdę doskonale wszyscy wiemy, że w podstawce ten miesiąc nie był darmowy, tylko wliczony w cenę i był to raczej chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przerzucanie itemkow i kasy to jednak nie jest takie proste. Tylko moja głowa postać jest Horde, a ja bym wolał Alliance, bo mi znajomi tam uciekają. Allaice jest, więcej wiec łatwo o wgrane na AV czy Wintergrasp. Lvlowanie do 80lvl może nie jest jednak takie złe jak sie wdaje. Trochę doświadczenia już mam wiec do 60lvl powinno w miarę szybko pójść. Te 2 konta, to miało być tak, że chciałem sobie kupić samą podstawkę i w taki sposób wbić lvl60 i na nim zostać. Ale po przemyśleniu rezygnuje z tego.

* Pick Lock and Disarm Trap no longer require Thieves'' Tools.
* Vanish no longer requires the reagent Flash Powder.
* Poisons are no longer created from ingredients by rogue. The vendors that sold poison ingredients now sell ready to use poisons.
* Mace Specialization no longer gives a chance to stun the target, instead bypasses armor.

Czy powyższe punkt są nadal aktualne, czy coś zmieniono? Przy okazji cz skill Pick Lock jest przydatny i opłaca się go używać? Oraz czy za pomocą alchemy można tworzyć trucizny, czy tylko się je kupuje?

Teraz został mi problem czy grac po Alliance gdzie mam znajomych polaków czy po stronie Hordy, bo tam mam główną postać. :/

Wcześniej podany został screen z prośba o podanie addonów. Na przykładzie tego screena chciałbym spytać dlaczego nad normalnym paskiem skilli mam jeszcze jeden dodatkowy i jeszcze kolejny po prawej stronie? Również ciekawy jestem jak mogę zrobić bindy. Wiele stron wcześniej pisaliście o tym ale wtedy wydawało mi się to całkiem niepotrzebne. A teraz się zastanawiam jak je zrobić i czy pomogą rogalowi lepiej walczyć. Oki na razie to tyle :)
Edit:
literówki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:11, Lukas1992 napisał:

jaka klasa z melee jest teraz najlepszym DPS`em?

Z tego co się orientują to wciąż DW DK, któraś tam hybryda, każdy patch może to zmienić.

@kacper2691

Te info jest prawie starodawne, zresztą sam popatrz na skille/talenty. Pick Lock jest bo jest, możesz go rozwijać i później otwierać drzwi instancji bez konieczności zdobywania kluczy (tylko niektóre instancje pre-Wrath). No i możesz otwierać ludziom Lockboxy za niewielkie opłaty. Wszystkie trucizny masz od vendorów (to by była jakaś paranoja jak każdy rogal zmuszony by był do posiadania alchemii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe Action bary dodajesz z poziomu Interface (Escape i masz tam taką opcje), w sumie to nie wiem jak mogłeś lv z 1 action barem:)
Bindy masz w też na Escape ale w Key Bindings, no i bardziej rozbudowane robisz na /macro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę te chwile kiedy uparcie wciskając key-bind od Vanisha czy Blind dopiero po kilku sekundach zauważam "Missing reagent", to aż mnie ciarki przechodzą, co dopiero pomyśleć o tysiąckrotnym klikaniu przy tworzeniu trucizn :) Zmiany te są jak najbardziej in-plus, z perspektywy chyba każdego gracza-rogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 23:12, Sth`Devilish napisał:

Jak sobie przypomnę te chwile kiedy uparcie wciskając key-bind od Vanisha czy Blind dopiero
po kilku sekundach zauważam "Missing reagent", to aż mnie ciarki przechodzą, co dopiero
pomyśleć o tysiąckrotnym klikaniu przy tworzeniu trucizn :) Zmiany te są jak najbardziej
in-plus, z perspektywy chyba każdego gracza-rogue.


Co do tych zmian to imo powinni zrobić stackowalne Soul Shardy dla lockow. Grałem lockiem przez długi czas i pamiętam jak mnie wkurzało jak dużo one zajmowałe i jak ciężko było je zebrać same w pve destro specu dostawałem szału jak musiałem summować po kilka osob(często mówiąc że nie mam shardow i trzeba coś zebrać, komentarze kolesiów z party często nie były zbyt miłe:D).Choć teraz z tego co wiem można summować kilka osób z jednego rytuału. Tak samo z Symbol of Kings niby nic trudnego stackuje się, można dostać z robota ale i tak imo to tylko nie potrzebne zawracanie d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię teraz Loremastera i nie mam czasu na Track Low Level Quests biegać po całych planszach, jest może jakiś addon lub opcja pokazania niewykonanych questów?
Do tego czy dobry DK tank musi być we frost, czy z takim samym gearem w unholy, blood czy hybrydzie prawie się nie różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:41, mic02 napisał:

Do tego czy dobry DK tank musi być we frost, czy z takim samym gearem w unholy, blood
czy hybrydzie prawie się nie różni

Nie musi. Tankowie w high-endowych gildiach używają bardzo różnych speców i z testowania wniosek jest głównie, że to zależy co się komu podoba, poza przypadkami skrajnymi (Sartharion 3D). Wcześniejszy content jest prosty, więc w sumie nie ma wielkiego znaczenia co weźmiesz. Ja akurat tankuję w unholy. Chciałem się teraz po patchu zrespecować na frost, żeby zobaczyć jak jest, ale nikt inny nie ma magic vulnerability debuffa, więc głupio mi tak nerfować raid dps dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się zalogować na swoje konto, otwiera się i muszę wybrać realm, ale nie mogę żadnego wybrać, nawet nie ma tam Frostwhisper na którym gram? O co biega w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 12:18, Jeggred napisał:


http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php - proszę bardzo. Oczywiście te dane mogą
różnić się od rzeczywistości, bo zależy ile osób używa moda z tej strony na danym realmie.
Ale pokazuję w miarę realne liczby jeżeli chodzi o stosunek Alli do Hordy na danym serwerze.


dziękuje bardzo o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:40, Doreczek napisał:

Próbuje się zalogować na swoje konto, otwiera się i muszę wybrać realm, ale nie mogę
żadnego wybrać, nawet nie ma tam Frostwhisper na którym gram? O co biega w tym?

Chyba wszystkie europejskie serwery są offline do 11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:49, Doreczek napisał:

Aha...

Znając blizza może i się przedłużyć do 13-14 :).
A co do najlepszych meele DPS. No dobrego rogala to nie przebije Dw czasami(Przynajmniej ja miałem problemy tylko nie wiem na ile to była zasługa gearu a ile skilla. A no i takich rogali było kilku tylko.) Unholy 2H Dk także jest jednym z lepszych(imho) ja sam na pugach HC Sarthariona czy to Naxa w 2h unholy specu jestem najczesciej w Top 1 na bossach dpsowych i w top 3 na innych(Na takim Heigenie gdzie casterzy, a przedewszystkim lockowie maja dobrze). Jedyny boss na którym mam problemy w byciu w top 1-2 to bos z VoA gdzie , naprawde nie wiem jaki on ma armor bo najczesciej topy sa obsadzone przez casterow niz przez meele(Ostatnio bylem 2, z tym ze 1szy mag odbił mnie o 800dpsu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:12, Solstheim napisał:

> Aha...
Znając blizza może i się przedłużyć do 13-14 :).
A co do najlepszych meele DPS. No dobrego rogala to nie przebije Dw czasami(Przynajmniej
ja miałem problemy tylko nie wiem na ile to była zasługa gearu a ile skilla. A no i takich
rogali było kilku tylko.) Unholy 2H Dk także jest jednym z lepszych(imho) ja sam na
pugach HC Sarthariona czy to Naxa w 2h unholy specu jestem najczesciej w Top 1 na bossach
dpsowych i w top 3 na innych(Na takim Heigenie gdzie casterzy, a przedewszystkim lockowie
maja dobrze). Jedyny boss na którym mam problemy w byciu w top 1-2 to bos z VoA gdzie
, naprawde nie wiem jaki on ma armor bo najczesciej topy sa obsadzone przez casterow
niz przez meele(Ostatnio bylem 2, z tym ze 1szy mag odbił mnie o 800dpsu)


Możesz podać build? Chciałem respecnąć właśnie na 2h unholy, ale jest tyle buildow że ie mam pojęcia który wybrac. A skoro piszesz że robisz świetny dps, to pewnie masz dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale Vanish i tak jest zbugowany i kupę czasu w czasie walki z mobami zawodzi. Do tego zachowuje się czasami bardzo dziwnie, w czasie walki z lockiem (w sporej odległości od niego) uzywam Vanish (nie miałem dotów), w tej samej sekundzie leci do mnie Death Coil. Vanish jednak zadziałał i dostałem miss, za to milisekundę później jestem Seduced bo jakimś cudem pet locka może castować przez Stealth. Trucizny to już betka, kupujesz stack 20 reagentów i robiłeś Create all. Znacznie bardziej lubię Pickpocket, tylko z niego można dostać najlepsze bestsellery w WoWie (A Steamy Romance Novel, dwie części), najlepszego minipeta ( http://www.wowhead.com/?item=20030) czy nawet kości do gry ( http://www.wowhead.com/?items=0.0&filter=na=dice)

Do tego nawet nie próbuj porównywać reagentów, które możesz nosić mnóstwo przy sobie za grosze, nawet w Mailboxach mieć całe stacki, z Soul Shardami, które nadal są upierdliwe. Skończą Ci się shardy w starym świecie/Outland/borean/howling i dupa, tracisz SS, Healthstony, summon i większość demonów. A najlepiej jest na raidach jak braknie nagle sharda a tu masz aggro... widocznie sensowny aggro dump byłby imba dla locków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się