Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Może mi ktoś przypomnieć co trzeba zrobić , aby móc się zamieniać w Furlborga ?? Kiedyś dosyć dużo osób biegało tak przebrana, sprawdzałem w jedynej frakcji, która mi się kojarzy czyli Timbermaw, ale nic nie znalazłem.

Pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:10, goomis74 napisał:

Dwie postacie są na jednym relamie a trzecia na innym.Pomyślałem,że
> to może być powód problemu.

A czy te dwie postaci sa po tej samej stronie konfliktu? Czyli czy obie sa w hordzie
lub alliance?

Wiem o czym myślisz.Te dwie będące na jednym relamie były po przeciwnej stronie co ta trzecia.I dla tego mail nie chciał działać.Dzięki za podpowiedź :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej, kto mi wytlumaczy ze siedze sobie na global serwie " Spinebreaker" Hall of the brave przy BM i nagle koles robi cos takiego lvl 30 lvl 31 lvl 32 lvl 33 lvl 34 ............. lvl 50 zrobil z 30-50 lvl w 20 sekund hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:25, piotreqqq napisał:

okej, kto mi wytlumaczy ze siedze sobie na global serwie " Spinebreaker" Hall of the
brave przy BM i nagle koles robi cos takiego lvl 30 lvl 31 lvl 32 lvl 33 lvl 34 .............
lvl 50 zrobil z 30-50 lvl w 20 sekund hm?


Recruit a Friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:39, piotreqqq napisał:

to znaczy ?


- Characters on both accounts can summon each other once per hour.
- While adventuring with your linked friend/family member, you will each gain triple experience.
- For every two levels the new player earns, the new player can grant one free level-up to a lower-level character played by the veteran player.

W skrócie, jest to opcja (niestety niedostępna dla kont zarejestrowanych na Polskę -.-), pozwalająca na zaproszenie przyjaciela do gry. Taki niby trial, tylko że zapraszający dostaje powyższe bonusy, jeżeli zrekrutowana osoba zakupi grę i przedłuży konto (czy jakoś tak). Wtedy to właśnie (jak pisze powyżej) nowy rekrut może za każde swoje 2 levele przyznać darmowy lvl up którejś z postaci osoby zapraszającej (czyli jeżeli ten gość wbił sobie tak 20 lvli, to znaczy że jego zaproszony kolega właśnie ma 40 lvl :)). Super opcja dla ludzi, którzy nienawidzą levelowania, ja jednak nie do końca to popieram (1-40 to przecież okres nauki gry klasą, kiedy to ma się bardzo ograniczoną paletę skilli i trzeba umieć kombinować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:34, calwert napisał:

Mam problem z wysyłaniem poczty.Gram trema postaciami i do jednej z nich chciałem wysłać
przedmiot.Wpisałem nazwę postaci,jakiś temat,wrzuciłem jeden przedmiot i chciałem wysłać.I
tu zaczął się problem.Pojawiają się dwa komunikaty:"Target is unfriendly" albo "Cannot
find mail recipient".Dwie postacie są na jednym relamie a trzecia na innym.Pomyślałem,że
to może być powód problemu.Więc spróbowałem wysłać maila między postaciami z tego samego
relama.Ale efekt ten sam co powyżej.Nie wiem się dzieje.Może zrobiłem gdzieś błąd.Pierwszy
raz korzystałem w WoW z maila.Proszę poradzicie coś.


Z tego wynika, że:

- postać nr 1 jest w Alliance na realmie x
- postać nr 2 jest w Horde również na realmie x
- postać nr 3 jest w Alliance/Horde, ale na realmie y

Krótko mówiąc: listy/przesyłki możesz wysyłać WYŁĄCZNIE postaciom będącym po tej samej stronie konfliktu i na tym samym serwerze. Nie da rady inaczej, choć dla postaci obu frakcji na tym samym serwerze jest jeszcze trik z Neutral AH, ale wymaga to kombinowania i pomocy kogoś. Najlepiej byś zrobił jakbyś grał po jednej stronie na jednym serwerze, chyba że lubisz sobie stawiać kłody pod nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:53, Sth`Devilish napisał:

> Mam problem z wysyłaniem poczty.Gram trema postaciami i do jednej z nich chciałem
wysłać
> przedmiot.Wpisałem nazwę postaci,jakiś temat,wrzuciłem jeden przedmiot i chciałem
wysłać.I
> tu zaczął się problem.Pojawiają się dwa komunikaty:"Target is unfriendly" albo "Cannot

> find mail recipient".Dwie postacie są na jednym relamie a trzecia na innym.Pomyślałem,że

> to może być powód problemu.Więc spróbowałem wysłać maila między postaciami z tego
samego
> relama.Ale efekt ten sam co powyżej.Nie wiem się dzieje.Może zrobiłem gdzieś błąd.Pierwszy

> raz korzystałem w WoW z maila.Proszę poradzicie coś.

Z tego wynika, że:

- postać nr 1 jest w Alliance na realmie x
- postać nr 2 jest w Horde również na realmie x
- postać nr 3 jest w Alliance/Horde, ale na realmie y

Krótko mówiąc: listy/przesyłki możesz wysyłać WYŁĄCZNIE postaciom będącym po tej samej
stronie konfliktu i na tym samym serwerze. Nie da rady inaczej, choć dla postaci obu
frakcji na tym samym serwerze jest jeszcze trik z Neutral AH, ale wymaga to kombinowania
i pomocy kogoś. Najlepiej byś zrobił jakbyś grał po jednej stronie na jednym serwerze,
chyba że lubisz sobie stawiać kłody pod nogi...

Właśnie skasowałem dwie konfliktowe postacie,na szczęście bardzo niskie levele i zaczynam od początku.Teraz wszystkie trzy są na jednym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,
Wbiłem dzisiaj 79 lvl więc zaczyna się moja ostatnia prosta do 80''tego. Niestety choruję aktualnie na niedobór kasy gdyż mam trochę ponad 300g. Moje 4k g ulotniło się nie wiem nawet kiedy, tak dużo wydaję. Chcę trochę pofarmić dla zarobku. Jak sądzicie czy czyszczenie Stratholme jest opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dla repy jak najbardziej :) Jeśli chodzi o kase, to nie wiem czemu akurat wybrałeś Stratholme. Wcześniej dla kasy sie farmiło Primale oraz daily, teraz nie wiem czy jest sens farmienia eternali, ale słyszałem, że daily nadal są opłacalne. Jeśli masz jakaś profke gathering, to pofarm troche ziółek/skałek/skórek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:35, dulak napisał:

Siema,
Wbiłem dzisiaj 79 lvl więc zaczyna się moja ostatnia prosta do 80''tego. Niestety choruję
aktualnie na niedobór kasy gdyż mam trochę ponad 300g. Moje 4k g ulotniło się nie wiem
nawet kiedy, tak dużo wydaję. Chcę trochę pofarmić dla zarobku. Jak sądzicie czy czyszczenie
Stratholme jest opłacalne?


Z choinki się urwałeś?! o.O

A nie słyszałeś w życiu o questach Daily, ewentualnie o farmie jakichś rzadkich drogich matsów? Wątpie abyś w Stratholme zarobił cokolwiek więcej niż na zwykłym robieniu questów, które przecież po wbiciu na lvl 80 będą ci zwracać Experience zamieniony na Gold (w TBC tak było i np quest, który dawał normalnie 12 golda, na 70 lvl dawał 25g). No i nie wydawaj kasy na pierdoły! W trakcie levelowania zupełnie nie ma sensu czegokolwiek kupować, chyba że masz nadmiar kasy i chcesz zaszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:19, dulak napisał:

niestety za dużo szalałem i na pierdołach zeszły mi grube tysiące

Jakich pierdołach? Nie wierzę, że wydałeś kilka k golda na armor z AH....
Lvlujesz więc tych inwestycji oprócz napraw i lvlowaniu profesji nie masz wiele, dodatkowo cały czas robisz questy więc kasa powinna przybywac.
Dobij ten 80 lvl i zacznij robic daily, naprawda wpada spora kasa, która spokojnie wystarcza na utrzymanie siebie, sprzętu, itemów na raidy itp.
Poza tym na zarabianiu na profesjach też pomyśl. Nie wiem co masz, ale na wszystkim da sie zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:18, graczomaniak napisał:

> niestety za dużo szalałem i na pierdołach zeszły mi grube tysiące
Jakich pierdołach? Nie wierzę, że wydałeś kilka k golda na armor z AH....


No, na AH dałoby się, ale jak dla mnie to dość głupie. Do levelowania w Outlandzie i Northrendzie spokojnie dobrze się spisuje sprzęt z questów. A na 80-tym można kupić lepszy od tego niebieski sprzęt za grosze dosłownie. Ja właśnie wymieniłem parę części pancerza i broń (mam wreszcie mace dla castera) za łącznie jakieś 200g. Najdroższe rzeczy były za 60g, niektóre po 20g. I to mi na początek 80-tki wystarczy, do levelowania byłoby aż nadto.
Jeden wyjątek którego o który z questów może być trudniej to niektóre bronie. Na przykład ja walczyłem mieczem dwuręcznym i przez jakiś czas w Northrendzie biegałem jeszcze z outlandowym, a po zrobieniu masy questów we Fjordzie, Tundrze, Dragonblight, Grizzly Hills, Dul''Drak i Sholazar dostałem z nagród może ze trzy czy cztery dwuręczniaki. Wychodzi średnio mniej niż jeden na krainę. Dla porównania staffy potrafią być dwa do wyboru w jednej nagrodzie i kilka takich nagród w jednym miejscu. Więc jeśli ktoś walczy rzadszą bronią to IMO może spokojnie wydać nawet i 100 czy 200 g na jakąś lepszą.

Dnia 10.02.2009 o 18:18, graczomaniak napisał:

Dobij ten 80 lvl i zacznij robic daily, naprawda wpada spora kasa, która spokojnie wystarcza
na utrzymanie siebie, sprzętu, itemów na raidy itp.


Właśnie, gdzie warto robić daily? Te które znam są dość rozproszone (Fjord, Dragonlight, Oracle/Frenzyheart w Sholazar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:39, pkapis napisał:

Właśnie, gdzie warto robić daily? Te które znam są dość rozproszone (Fjord, Dragonlight,
Oracle/Frenzyheart w Sholazar).

Storm Peaks - robisz dłuuugi chain na daily w Sons of Hodir i farmisz repa na enchant na naramienniki. Sporo questów od 13g wzwyż.
Icecrown: Duzo questów (coś koło 10) na repa z Knights of Ebon Blade, za revered można wziąc enchant na hełm.
Sholazar: Questy dla frakcji, też sporo golda.
Kal''uak: Rep u miśków, w sumie 3 questy rozsiane po całym południu (Dragonblight, Howling Fjord, Borean Tundra)
No i oczywiście daily cooking w Dalaranie - szybko i przyjemnie ;)

To chyba te najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek z dalaran dla archimeventa i jazdy = 1k
Kurczak dk = 1k
Profesja = 500g
Coś tam jeszcze i już się duza kasa zaczyna zbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się