Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 19:55, BukE napisał:

Panowie, na 27lvl jaki dungeon, raid itp? Gdzie połazić?

http://www.wowhead.com/?zones=2 masz poszukaj sobie coś co cię interesuje. A o rajdach to sobie na razie zapomnij, poczekaj do 80 z tym (wtedy ekipę łatwiej znaleźć)
PS. następnym razem napisz kim grasz Ally czy Horda, będzie łatwiej nam wskazać dungeon. (niektóre dungeony w teorii nie są dostępne hordzie np.The Stockade, albo przymierzu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:49, WIelbiciel DSII napisał:

mam pytanie, czy mag może mieć jakąś ochronę przed skillem warlocka fear?

Counterspell, jak tym trafisz w feara to masz free kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zapamietam. :) Np. nie wyobrazam sobie jak dojść do Gnomeriana... Obok Ironforge i sami ally. O Stockade juz nie mowiac.

Serwer BL, Horda.
edit: I dzieki za linka, super strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:21, BukE napisał:

Ok, zapamietam. :) Np. nie wyobrazam sobie jak dojść do Gnomeriana... Obok Ironforge
i sami ally. O Stockade juz nie mowiac.


W Hordzie robisz questa, który rozpoczyna się chyba w Orgrimmar w chatce inżynierów i bodajże w następnym quescie po podróży do Booty Bay dostajesz teleporter do Gnomeregan, dzięki któremu możesz się tam teleportować właśnie z BB :) Całkiem możliwe nawet, że ów questa nie trzeba już robić i z teleportera w BB może skorzystać każdy Hordziak, jako że w patchu 3.0.8 wiele takch rzeczy w starych dungeonach zmieniono aby były łatwiej dostępne dla nowicjuszy i łatwiejsze do zrobienia do achievmentów, ale nie mam jak sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:49, WIelbiciel DSII napisał:

mam pytanie, czy mag może mieć jakąś ochronę przed skillem warlocka fear?


Nie jestem pewien, ale Ice Block chyba też to zdejmuje, tylko to akurat guzik mu da ;) Tak jak pisze DragonLord mag może tobie zarzucić Counterspella, LUB jeżeli ma odpowiedni trinket może raz na jakiś czas zdjąć z siebie m.in. Fear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:16, DragonLord napisał:

> mam pytanie, czy mag może mieć jakąś ochronę przed skillem warlocka fear?
Counterspell, jak tym trafisz w feara to masz free kill.


Gorzej jak natrafisz na undeada albo kogoś z medalionem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Fury Warrior jest lepszy, sprawia więcej funa niż Prot ? Pytam bo właśnie wszedłem do Northrendu i mam zamiar zebrać gear pod Fury, tylko nie wiem czy warto :) Wspomne jeszcze, że Protem grałem od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w Soutshore i w okolicy expe herbalism. Nagle 2 mage i hunter mnie zgankowali. No to mylę sobie że co tam ide sie wskrzesic i wracam do zbierania. No ale tu nagle znowu mnie zabili i chwile później jeszcze raz. Hmm no to co tu robić. Napisałem na /g i zgłosiły się 2 osoby do pomocy i po chwili kolejne 2 w okolicy Southshore. 1x lvl 80 2x 75 1x70 i ja 62^^ No i ruszyliśmy na Tarren Mill :D Po prawie godzinie zrezygnowaliśmy bo już nie było co robić :P Gankującego maga zabiliśmy chyba z 8 razy i całą reszte co się pokazała :D Od tej pory postanowilśmy atakować każda osadę obok której ktoś został zgankowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pyt:
- jak uzywac drozszych strzal? Gdy kupie te za kilka srebra to pisze, ze nie mam amunicji.
- jak dostac sie na terytorium hordy z booty bay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:37, BukE napisał:

Dwa pyt:
- jak uzywac drozszych strzal? Gdy kupie te za kilka srebra to pisze, ze nie mam amunicji.


Możliwe, że uzywasz niewłaściwej amunicji :) Do strzelb potrzeba bullets, a do kusz i łuków arrows.

Dnia 12.02.2009 o 21:37, BukE napisał:

- jak dostac sie na terytorium hordy z booty bay?


Jeśli grasz Hordą, to masz Zeppelina z UC i Orgri do miasta Hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie? Counterspell daje silence, który jest OP bo nie można go zdjąć, i to kompletna paranoja. Jak dostanę Silence to nie mogę nic robić oprócz uciekania, co w 90% przypadkach nic nie daje, równie dobrze mógłbym mieć 8 sec stuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:00, DragonLord napisał:


Silence jest po talentach, co prawda teraz chyba każdy PvP Mage jest Arcane, ale Blizzard teraz nefruje to drzewko ( i słusznie ! ). Wkrótce znowu będą sami frost magowie ( jak pre-WoTLK ), sam juz nie wiem co gorsze dla Warriora, próbować dotrzeć do maga na slowie, czy stac w miejscu dostając serię Frost Novy ( Frost Nova maga, źywiołaka, przebicie barriery etc. ) QQ
A co do tego stuna, to jak chcesz porównać do silecna to raczej 4 sec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:23, skubsa napisał:

Czy Fury Warrior jest lepszy, sprawia więcej funa niż Prot ? Pytam bo właśnie wszedłem
do Northrendu i mam zamiar zebrać gear pod Fury, tylko nie wiem czy warto :) Wspomne
jeszcze, że Protem grałem od początku.


Zależy co kto lubi. Fury jest bardzo fajne i jeżeli twoim powołaniem nie jest być tankiem, to zdecydowanie bierz Fury, łatwiej się tak leveluje i farmi. Gdybym miał porównywać oba spece pod względem "funu" (a nie powinienem), to jednak stwierdziłbym że w Prot gra się ciekawej. O wiele wolniej, ale za to jest bardzo dużo kombinowania z rotacją skilli itd. Fury w zasadzie opiera się na spamowaniu tylko dwóch skilli jeżeli idzie o zadawanie obrażeń: Whirlwind i Bloodthirst (można jeszcze Slam, ale w obecnej formie i kosztach rage tych 2 skilli nie jest to zbyt przydatne, bo zadaje obrażenia tylko z Main Handa i do tego z casting timerem), okazjonalnie używając Recklesness i Death Wish, no i oczywiście (przynajmniej w PvE) ciągle spamując Berserk Rage & Bloodrage (żeby nie brakło rage''u).

Do levelowania na pewno bierz sobie Fury, chyba że chcesz przelewelować tankując instancje, bo z questowaniem jako Prot - chyba sam wiesz - nie jest zbyt ciekawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:31, Sth`Devilish napisał:

Do levelowania na pewno bierz sobie Fury, chyba że chcesz przelewelować tankując instancje,
bo z questowaniem jako Prot - chyba sam wiesz - nie jest zbyt ciekawie ;]

Do Fury potrzeba gearu, bo trochę czasu trwa gdy taki 2H (ponad 3.4 speed) uderzy ;p Slam to nie problem, bo ma się instanta (talent).

Wbrew pozorom arms daje radę. Mortal Strike + Slam (0,5 sec z talentów) szybko wchodzą, do tego pełno Execute (Sudden Death). Dodać bleedy, renda+overpower (talenty) to siedząc w battle stance możemy nieźle wyjść. Na AoE paczki Sweeping Strike+Bladestorm i Cleave.

Prot? Zostało już wyjaśnione ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja się pochwale nowym rekordem:).
4,2k(4186) dpsu na Patchwerku w Naxa 10man (10man/heroic geared). Link do armory w opisie :). Ofc bez BL , itp bo nie mamy shamana aktualnie w raid teamie, AoTD 5 sec prepull 2 x Gargoyle (Na początku i pod sam koniec)
A z innych rzeczy to czy też mieliście buga że w Fazie 2 Malygos zamiast latać sobie daleko i miec party w D.... podleciał do was i zaczął was normalnie bić jak w P1+Wszystkie dodatki z P2(lordowie na deskach, Anti magick bubble itp) i mało tego był on nie do namieżenia.(Nie można było na niego kliknąć by go namieżyć i bić.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q&A o Dual Speccing:
http://www.worldofwarcraft.com/info/underdev/dualspec.html

Używanie go będzie wymagało Lexicon of Power, ale również Inscirptioner będzie mógł robić przedmiot, który będzie to umożliwiał na przykład w rajdzie. Każdy może użyć tego przedmiotu, ale wymaga on kilku osób do przywołania. Nie wiadomo jeszcze czy ten przedmiot będzie miał ładunki czy będzie na stałe.
Będzie można to wypróbować na PTRach gdy zostanie on ukończony (nie będzie go na początku, co może również oznaczać długie testy 3.1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Zwracam się do was z bardzo ważnym problemem. Kiedy próbuję się zalogować na( wow-europe ) to tam wpisuję nick i hasło i wyświetla się że nieprawidłowe dane konta a kiedy chce zagrać normalnie w wowa to wpisuję normalnie passy i gram co to może być ? za parę dni kończy mi się miesiąc i muszę doładować

jeszcze jedno sprawdzałem czy pisze TTTT czy tttt takimi znakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:49, CH1CKEN napisał:

Do Fury potrzeba gearu, bo trochę czasu trwa gdy taki 2H (ponad 3.4 speed) uderzy ;p
Slam to nie problem, bo ma się instanta (talent).


Nie trzeba, chyba że mówisz o raidowaniu. Do levelowania gear z questów w zupełności wystarcza. Slam moim zdaniem jest słaby, a talent tego wcale nie zmienia na lepsze, nie za 3 punkty, które moim zdaniem już lepiej zainwestować np w Heroic Fury lub Intensify Rage. Jak dla mnie za 3 punkty to jest marnotractwo i nic dziwnego, że Blizzard myśli nad buffnięciem Slama. Ja levelując warriora w Fury praktycznie nigdy nie miałem takiej nadwyżki, żebym mógł sobie spokojnie Slama używać, zamiast tego non stop spamowałem Whirlwind (które z odpowiednim glyphem ma całkiem krótki CD) i Bloodthirst + trzymałem na sobie ciągle Battle Shout. W raidowaniu zapewne ten talent (i Slam) jest już must have, ale nie o tym przecież była mowa :)

Dnia 12.02.2009 o 22:49, CH1CKEN napisał:

Wbrew pozorom arms daje radę. Mortal Strike + Slam (0,5 sec z talentów) szybko wchodzą,
do tego pełno Execute (Sudden Death). Dodać bleedy, renda+overpower (talenty) to siedząc
w battle stance możemy nieźle wyjść. Na AoE paczki Sweeping Strike+Bladestorm i Cleave.


Daje radę, owszem. Ale o wiele wolniej się tak leveluje. Widać to już na 50 lvlu, ja przynajmniej poczułem ogromną różnicę (wcześniej do 50tego grałem Arms). Arms jeszcze przynajmniej do 3.1 pozostanie drzewkiem stricte PvP niestety (niestety bo Fury ma swoje wady też, Arms jest dobrze zbalansowane, ale za słabe do PvE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się