Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

hmmm z tego co widze to ogromne zmiany czekaja retri palka Soier. Generalnie in minus tj. burst zostanie mocno znerfiony tak jak i wielu klas. Ogolnie to ze palek moze uzywac teraz Exorcism na kazdym z przeciwnikow plus buffniety bedzie CS wcale nie oznacza duzego buffa. Nie wiem jak sie sprawowac beda drzewka holy i Prot bo zwyczajnie w swiecie nie mam z nimi zbyt duzego doswiadczenia ale wyglada na to ze tak, bedzie mocno OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:25, maniekk napisał:

Witam.

Mam takie pytanie: na maszynie z XP ściągnąłem łatkę 3.0.9-to-3.1.0 wylądowała ona w
katalogu Patches w folderze głównym Wow''a. Skopiowałem ten folder i przeniosłem na laptopa
z Vistą, jednak downloader uparcie próbuję ją ściągać na nowo.

Jest może jakiś sposób żeby to obejść? Bo ściąganie z prędkością 2-3 kilo nie bardzo
mi leży.
Pozdrawiam.

W Viscie wklejasz to do C:\Users\Public\Documents\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Patches\WoW-3.0.9-to-3.1.0-enGB-Win-patch w katalogu powinien byc wklejony tylko plik Wow-partial-1.MPQ.
A na niski transfer rada jets jedna sciagasz to za pomocą jakiegos Torrent dowloadera i leci pełną predkoscia. (Plik torrent na viscie znajduje sie w tym samym katalogu gdzie masz wkleic patcha tylko ze nie w Patches a w Cache)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:17, goomis74 napisał:

hmmm z tego co widze to ogromne zmiany czekaja retri palka Soier. Generalnie in minus
tj. burst zostanie mocno znerfiony tak jak i wielu klas. Ogolnie to ze palek moze uzywac
teraz Exorcism na kazdym z przeciwnikow plus buffniety bedzie CS wcale nie oznacza duzego
buffa. Nie wiem jak sie sprawowac beda drzewka holy i Prot bo zwyczajnie w swiecie nie
mam z nimi zbyt duzego doswiadczenia ale wyglada na to ze tak, bedzie mocno OP.

juz widze że blizz idzie w dobrą strone z nerfieniem holy -.-, zamiast znerfić holy/rep-jotw spec zmniejszą zasięg na jotjustice bo niby dla ferali jest to "nieuczciwe" (zwiewanie druidów przy każdej możliwej okazji jest ok ;P), wogóle to się zdziwie jeśli ktoś będzie grał holy/prot po tym (ofc nie chodzi tu tylko o to ale i divine guardian i hos nerf) mając nieskończoną mane + super cc w czasie którego nasz partner może wykończyć potworka oraz wychodzenie ze stunów za pomoca hof (dk/feral/surv/retri i myśle że również combat rogalik po liftingu sobie poradzą ;D) hmmm... trudny wybór...
jeśli martwisz sie o prota to będzie jak jest... tankowie są poza kontrolą vs melee... dk/war to koszmar dla melee jak pewnie już wszystkim od dawna wiadomo
ogólnie to myśle sobie żę babel strasznie tu wadzi do balansu paladyna... 12s w czasach takiego burstu to zwyczajnie za dużo (chyba że warkowie staną się zagładą dla paladynków ze skilem do roztrzaskiwania bąbli/iceblocka, ciekawe tylko czy stoicyzm będzie obejmował ten skill czy też nie, ale jakoś czyje że nie ;( ) wydaje mi sie że takie 3s i 1-2m cd by akurat spasowały a nie 12 i potem się dziwić że pal op kiedy pal nie jest op tylko jako jedyny jest w stanie tak dlugo przetrwać burst sv hunta na przyklad ;P czyli w sumie op ;D
dobra tego zdybania to ani to sensu nie ma ani pewnie już aktualne bo wszystko się zmienia z dnia na dzień, pewne jest jedno... będziemy mieli dużo nowego imbalansu, nowe fotm''y i duuuużo QQ world of pvpburdelcraft, jednak coś w tym jest że arena niszczy te gre ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:28, Zebek napisał:

Hi
Co trzeba zrobic aby DK z spec Unholy byl dobrym tankiem?


tank to zdaje się chyba, że Frost, ew. Blood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:36, SoieR napisał:

juz widze że blizz idzie w dobrą strone z nerfieniem holy -.-, zamiast znerfić holy/rep-jotw
spec zmniejszą zasięg na jotjustice bo niby dla ferali jest to "nieuczciwe" (zwiewanie
druidów przy każdej możliwej okazji jest ok ;P), wogóle to się zdziwie jeśli ktoś będzie
grał holy/prot po tym (ofc nie chodzi tu tylko o to ale i divine guardian i hos nerf)
mając nieskończoną mane + super cc w czasie którego nasz partner może wykończyć potworka
oraz wychodzenie ze stunów za pomoca hof (dk/feral/surv/retri i myśle że również combat
rogalik po liftingu sobie poradzą ;D) hmmm... trudny wybór...
jeśli martwisz sie o prota to będzie jak jest... tankowie są poza kontrolą vs melee...
dk/war to koszmar dla melee jak pewnie już wszystkim od dawna wiadomo
ogólnie to myśle sobie żę babel strasznie tu wadzi do balansu paladyna... 12s w czasach
takiego burstu to zwyczajnie za dużo (chyba że warkowie staną się zagładą dla paladynków
ze skilem do roztrzaskiwania bąbli/iceblocka, ciekawe tylko czy stoicyzm będzie obejmował
ten skill czy też nie, ale jakoś czyje że nie ;( ) wydaje mi sie że takie 3s i 1-2m cd
by akurat spasowały a nie 12 i potem się dziwić że pal op kiedy pal nie jest op tylko
jako jedyny jest w stanie tak dlugo przetrwać burst sv hunta na przyklad ;P czyli w sumie
op ;D
dobra tego zdybania to ani to sensu nie ma ani pewnie już aktualne bo wszystko się zmienia
z dnia na dzień, pewne jest jedno... będziemy mieli dużo nowego imbalansu, nowe fotm''y
i duuuużo QQ world of pvpburdelcraft, jednak coś w tym jest że arena niszczy te gre ;>


Hmmm palek ma plate i do tego Instant cast po wybraniu odpowiedniego talentu Flash of Light co jest naprawde duzyyyym buffem dla ludzi ktorzy maja czas reakcji na poziomie ulamka sekundy.

Inna rzecz ze czytam forum blizza na temat ret palka i widze jeden wielki QQ PvE ret palkow na temat zabrania Spiritual Attunement jako trainable skilla i dania go gleboko w drzewko Prot. Zamiast pomyslec to ludzie ciagle robia jeden wielki QQ. Przydatne skille do PvE(chodzi mi konkretnie o rajdy) w drzewku retri sa liczone w 53 natomiast mozna wtedy dac 10 talentow w holy do Divine Intellect. Swoja droga to dziwi mnie jedna rzecz. czemu teraz patrzac na buildy mamy w drzewku retri tylko 66 talentow? Wyglada na to ze dostaniemy nowy talent. Jaki to sie zobaczy.

Jeszcze jedna sprawa wy tez nie mozecie sie zalogowac na forum blizza? Chcialem napisac cos od siebie na temat paladyna i konsekwencji i jak zapobiegac OOM na rajdach, ale caly czas pokazuje mi login error. Mimo ze bana na forum nie dostalem akonto tez nie zostalo skradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:18, goomis74 napisał:

Hmmm palek ma plate i do tego Instant cast po wybraniu odpowiedniego talentu Flash of
Light co jest naprawde duzyyyym buffem dla ludzi ktorzy maja czas reakcji na poziomie
ulamka sekundy.

fol spam jest już nie modny ;P

Dnia 16.03.2009 o 19:18, goomis74 napisał:

Inna rzecz ze czytam forum blizza na temat ret palka i widze jeden wielki QQ PvE ret
palkow na temat zabrania Spiritual Attunement jako trainable skilla i dania go gleboko
w drzewko Prot. Zamiast pomyslec to ludzie ciagle robia jeden wielki QQ. Przydatne skille
do PvE(chodzi mi konkretnie o rajdy) w drzewku retri sa liczone w 53 natomiast mozna
wtedy dac 10 talentow w holy do Divine Intellect.

15% z prawie nieczego jest dalej prawie niczym

Dnia 16.03.2009 o 19:18, goomis74 napisał:

Swoja droga to dziwi mnie jedna rzecz.
czemu teraz patrzac na buildy mamy w drzewku retri tylko 66 talentow? Wyglada na to ze
dostaniemy nowy talent. Jaki to sie zobaczy.

buildy są nieskończone

Dnia 16.03.2009 o 19:18, goomis74 napisał:

Jeszcze jedna sprawa wy tez nie mozecie sie zalogowac na forum blizza? Chcialem napisac
cos od siebie na temat paladyna i konsekwencji i jak zapobiegac OOM na rajdach,

kek? oom na raidach? wait wat? a zabranie sa to poważny cios dla retri (oczywiście chodzi tu o synergie sob+sa)

Dnia 16.03.2009 o 19:18, goomis74 napisał:

ale caly czas pokazuje mi login error. Mimo ze bana na forum nie dostalem akonto tez nie zostalo
skradzione.

opłaciłeś już acc? ;P tak tak... nawet do korzystania z forum trzebie mnieć aktywne acc... cały blizz i luv te banerki z różnymi bzdetami powklejane gdzie sie tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory kłopot. Otóż gdy włączam grę, to w okienku, które się pojawia jest napis w lewym dolnym rogu o treści "downloading patch ....Kb" i kiedy skończy się "pobierać" okienko znika i nic się nie dzieje, a kiedy próbuję włączyć grę, nic nie reaguje na moje klikanie. Na domiar złego, jak już wejdę do gry przez wow.exe, to kiedy się loguję, ciągle jest okienko "connecting" i tak mogę czekać do końca świata. Więc mam pytanie:
1.Co powinienem zrobić
2.Czy jeszcze dużo problemów może mnie spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:29, Rangarog napisał:

Szybko pytanko, idzie zaaktualizować triala do wersji TBC ?

Kupujesz battlechesta, upgradujesz do pełnej wersji podstawki a potem do TBC. Inaczej się nie da (samego TBC kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:29, Rangarog napisał:

Szybko pytanko, idzie zaaktualizować triala do wersji TBC ?


Triala z normalnej wersji? Nie. Musisz mieć pełną podstawkę i wtedy możesz wziąc triala TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard chyba stara się nam zasugerować, że WoW zmierza w kierunku PvE:

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/march/season6pvpsets_hd.jpg

Za prawdę penisowo wyglądają te sety Season6... Rogue to już totalna porażka (ani myślę farmić codziennie areny, żeby nosić takie gówno, na które nawet nie będe mógł patrzeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:56, Sth`Devilish napisał:

Za prawdę penisowo wyglądają te sety Season6... Rogue to już totalna porażka (ani myślę farmić codziennie areny, żeby nosić takie gówno, na które nawet nie będe mógł patrzeć).


Eee tam nie jest tak całkiem najgorzej :P Lock i mag całkiem znośnie wyglądają xD
I DK który ma kask motocyklisty xD Trzeba mu do tego motorek sprawić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:56, Sth`Devilish napisał:

Blizzard chyba stara się nam zasugerować, że WoW zmierza w kierunku PvE:

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/march/season6pvpsets_hd.jpg

Za prawdę penisowo wyglądają te sety Season6... Rogue to już totalna porażka (ani myślę
farmić codziennie areny, żeby nosić takie gówno, na które nawet nie będe mógł patrzeć).


Tak, bo blizz chce zrobic gre dla wszstkich graczy(pvp jest o wiele trudniejsze niz PvE), i uwierzcie jesli wyjda nastepne dodatki to rajdy beda w zasadzie tylko ten man o latwosci zwykego dungeonu... po prostu podporzadkowanie casualowosci zniszczy ta gre moim zdaniem...

Odnosnie tych nowych setow arenowych wszystkie sa oblesne(cieszy mnie chociaz ze T8 palka wyglada rewelacyjnie dlatego stawiam na Rajdy teraz:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może stronkę, na której można sobie poskładać gear do kupy z dowolnych źródeł i przejrzeć zsumowane statystyki z tego? Chodzi mi o taki jakby menadżer wymarzonego gearu, żebym mógł sobie łatwo ustalić jakie dropy chciałbym zebrać aby wycisnać wszystko co się da z postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się