Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ech , myślałem , że siepopłaczę jak przeglądnąłem screeny z moich gier w WoWa. Ogromny mam sentyment do tej pozycji a nie gram juzod pół roku; ( chlip

Spora cześć życiorysu mego w tej grze zawarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:27, lord-wasacz93 napisał:

Są jakieś darmowe serwery na WoW-a? Tak żebym nie musiał płacić abonamentów?


Nie.


Tzn sa, ale sa tak biedne ze juz lepiej pozmywac naczynia albo wyniesc smieci - bedzie wiecej zabawny niz granie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska edycja była dostępna o ile się nie myle - tylko podczas premiery. Tylko ta edycja miała wersję na DVD. No i nie była sprzedawana przez CDP (trzeba się było sporo natrudzić żeby taką dostać).

No i - skoro to była edycja premierowa - nie znajdował się na niej żaden folder z patchem (który wymienił wasacz). Folder został dodany w którejś z reedycji.

No ale samo kopiowanie plików instalacyjnych do nie jest przy WoWie zło, gra i tak nie działa bez konta ;p
A jest to też dość częsty sposób na przekazanie plików gry osobie której przekazujesz guest-key - w końcu musi na czymść grać przez te 10 dni, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:15, HoZar napisał:

> Mam nowy filmik :D Musicie Obejzec :):) Napiszcie Co Sądzicie
>
> ------>>> http://video.google.com/videoplay?docid=-7128049003373897231&q=wow+gets+sexual&pl=true


staaaaryy :D

ten jest nowy... podobno sie podoba :P

http://nestor.visit.se/balance/Balance_1st_lucifron_kill.avi



musze zaciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Blizzard napisał że odblokował mi już płacenie za konto i mogę płacić swoją irlandzką kartą. Problem tkwi w tym, że w setup subscription dalej mam ten komunikat. Napisałem do blizzardu, ale odpowiedzi mogę się spodziewać najwcześniej w piątek. Proszę, to to co napisali :
"Hello,

Thank you for your patience. We are happy to inform you that we have removed the block that stopped your payments and you should now be able to set up a new subscription and continue to pay with a credit card.

If you have any further questions or any problems, please do not hesitate to contact us again."

Czy teraz mam kliknąć cancel account? I od nowa zapłacić? HELP!

Aha, i mam problem xP Wysyłając maile z outlooka expressa mam jakieś błędy, np. : Nie można wysłać wiadomości, ponieważ jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer. "
O co może chodzić... A jak do blizzardu napisałem z yahoo to też jakiś problem wystąpił. Ehh, jakiś pech mnie prześladuje. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:15, HoZar napisał:

> Mam nowy filmik :D Musicie Obejzec :):) Napiszcie Co Sądzicie
>
> ------>>> http://video.google.com/videoplay?docid=-7128049003373897231&q=wow+gets+sexual&pl=true


staaaaryy :D

ten jest nowy... podobno sie podoba :P

http://nestor.visit.se/balance/Balance_1st_lucifron_kill.avi



I co w tym ciekawego ?? Myslalem ze tam jest cos typu Dance/music :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:58, Radzisz napisał:

Hmm. Blizzard napisał że odblokował mi już płacenie za konto i mogę płacić swoją irlandzką
kartą. Problem tkwi w tym, że w setup subscription dalej mam ten komunikat. Napisałem do blizzardu,
ale odpowiedzi mogę się spodziewać najwcześniej w piątek. Proszę, to to co napisali :
"Hello,

Thank you for your patience. We are happy to inform you that we have removed the block that
stopped your payments and you should now be able to set up a new subscription and continue
to pay with a credit card.

If you have any further questions or any problems, please do not hesitate to contact us again."

Czy teraz mam kliknąć cancel account? I od nowa zapłacić? HELP!

Aha, i mam problem xP Wysyłając maile z outlooka expressa mam jakieś błędy, np. : Nie można
wysłać wiadomości, ponieważ jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer. "
O co może chodzić... A jak do blizzardu napisałem z yahoo to też jakiś problem wystąpił. Ehh,
jakiś pech mnie prześladuje. ^^


Nie cancel account tylko powinieneś miec już opcje dostępna do płacenia twoją kartą. A z tym listem to moze se nowe konto pocztowe załóż i sprubój niewiem pokombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie forum o grasz mmo. Może ktoś wpadnie i coś napisze? Bo takie puściutkie :/
Wchodzcie na mmo.forumer.pl
Odrazu dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie moge płacić. Dziwne jest to, że raz blizzard wymaga 3 lub 4 ostatnich cyferek numeru karty, raz kod co jest na odwrocie :P I musze czekac 24 godziny bo jak nie to dostane bana na 72 godziny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 13:15, HoZar napisał:

juz tu chyba nawet było kilka razy.. ale flasz wymiata :D

animacje sa po prostu masakryczne ;D

"when I mean slowly i mean fkin slowly" "more dots" ;P

koles ma beznadziejny glos ;D szkoda, ze nie mam z wipe na Razorgore tego Gma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 13:18, Araondoion napisał:

> juz tu chyba nawet było kilka razy.. ale flasz wymiata :D
animacje sa po prostu masakryczne ;D

"when I mean slowly i mean fkin slowly" "more dots" ;P

koles ma beznadziejny glos ;D szkoda, ze nie mam z wipe na Razorgore tego Gma :P


gorszy jest... zaraz poszperam i podlinkuje wszystko co znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się