Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 13:31, Vantor Zorin napisał:

Mam pytanko do którego lvla chodzić w tym secie co dk dostaje z questów ?


Dopóki nie zdobędziesz lepszych, czyli w większości w do Outlandu, chociaż np. pelerynkę wymieniłem dopiero w Northrendzie, a jeden trinket nadal noszę.

Dnia 24.03.2009 o 13:31, Vantor Zorin napisał:

A i czy są jakieś specjalne itemy aby cały czas wyglądać jak dk?


Nie, ale możesz sobie zachować stary set do łażenia po mieście. I tak nie opłaca się go sprzedawać (vendorzy dają parę miedziaków raptem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 14:08, pkapis napisał:

> Mam pytanko do którego lvla chodzić w tym secie co dk dostaje z questów ?

Dopóki nie zdobędziesz lepszych, czyli w większości w do Outlandu, chociaż np. pelerynkę
wymieniłem dopiero w Northrendzie, a jeden trinket nadal noszę.

> A i czy są jakieś specjalne itemy aby cały czas wyglądać jak dk?

Nie, ale możesz sobie zachować stary set do łażenia po mieście. I tak nie opłaca się
go sprzedawać (vendorzy dają parę miedziaków raptem).

przeciwnie! wszystkie itemy z northrendu wyglądają jak robione pod dk tbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś ma większe doświadczenie z resto shamanem? Chodzi głównie o pvp, czy na arenach używa się healing wave? Do tego ogólnie, czy nie pominąłem jakiegoś ważnego elementu?
http://talent.mmo-champion.com/?shaman=00000000000000000000000000052520010000000000000000000050033031035013551120331251&glyph=032213060705&version=9722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 15:39, SoieR napisał:

> go sprzedawać (vendorzy dają parę miedziaków raptem).
przeciwnie! wszystkie itemy z northrendu wyglądają jak robione pod dk tbh


Nie do końca. Są im na pewno bliższe niż przedmioty z outlandu i podstawki, ale northrendowe są w dużej części robione w stylu skandynawskim, a ten set DK, który dostaje się na początku, jest jednak inny. I może się mylę, ale wydaje mi się, że nie da się zebrać przedmiotów odpowiednich dla postaci na 80-tym poziomie, które miałyby identyczny wygląd z tymi dla DK z prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:54, Vaxinar napisał:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=15864748974&sid=1

Przepraszam - jak się robi, albo skąd wziąć takie avatary jak są na tym forum?
Zauważyłem, że są bardzo popularne na forach o WoW... Czy to da się jakoś wybrać, czy
automatycznie z postaci komputer daje?


One są brane z wowarmory.com
A w naszym przypadku to z eu.wowarmory.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:48, SoieR napisał:

masz na myśli tą tunike z kapturem którą się ma zaraz po stworzeniu postaci czy ten niebieski
"set" po wykonaniu q?


Ten niebieski, gdy się już kończy questy i dołącza do Hordy/Alliance. Np. hełmu na pewno nie widziałem w northrendzie żadnego o takim samym modelu czy choćby zbliżonego. Styl jest trochę inny jednak. Naramienniki, buty, etc też się różnią. Niektóre części mogą być podobne, ale w paru na pewno nie ma nic bliskiego. No, chyba że leżą takie rzeczy gdzieś w rajdowych dungeonach albo są z PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie chyba uporałem się z moimi dc.... od 4 dni miałem tylko raz - dzisiaj na początku walki z hero kelthuzadem.
Tracone pakiety zmalały z średniej 15-17 na 3-4, a i może blizz coś wreszcie naprawił bo na forum widzę, że już nie ma takiego spamu. Ahhh nawet nie wiecie jaka to przyjemność po takim czasie czyli możliwość healu bez dc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Mam parę pytań i oczekuje godnych odpowiedzi.

Mam Dk lvl 80 Frost tank http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Dziadekmroz

1. Pytanko czy obecne itemki wystarcza do Uldar 25 ? Moja Gildia ma odrazu zamiar robić 25 nie 10ppl rajd i zastanawiam sie czy coś trza bedzię dodać do postaci (gemy enchanty) które w uldar bedą potrzebne
2. Mam Sigle Target Rotation IT-PS-BS-OB-(Rune/Frsot Strike) czy można wyciągnąć więcej niz 5-6k tps na single target mobku ? zależy to bardziej od experise czy od hit raiting ?
3. W Jakim Bulidzie można robić większy treath na single target unholy jest świetne do aoe lecz jednak na rajdach jako MT musze mieć większy tps.
4. Czy Zmiana Howling Blast na miejsce Hungering Cold bardzo utrudni frost tankowi zbieranie aoe aggro i czy będzie zwiększony treath z tego spela bo puki co mobki na rajdach +83 mają albo immunite albo resist.

Pozdro i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić przedmioty za honor poza ogrimarem. W Dalaranie są epiki za honor jeżeli tak to gdzie. Podajcie najlepiej screen i zaznaczone miejsce gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://upgrade.wow-europe.com/installer/index.xml?product=TBC&locale=enGB&trial=false&promo=

Próbuję tutaj upgradować WoW do TBC... Ale wyskakuje mi, że zły login. Login czyli jak rozumiem moje konto?
I dziwne też było, że BC nie musiałem instalować, wkładam płytkę i jest, krwawe elfy i dranei są...
I czy tu jest taka sama możliwość, że miesiąc darmo w TBC i 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post wyżej nieaktualny. Już wiem, że nie ma darmowego miesiąca, ale nie wiem gdzie wpisać aby skorzystać z darmowych 10 dni, które są...

Wiecie jaka głupia sprawa z kontem? Trzeba nazwę z małej litery pisać... -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 13:10, Vaxinar napisał:

I czy tu jest taka sama możliwość, że miesiąc darmo w TBC i 10 dni?


Z tymi gratisami to jest tak, żeby dostać jak najwięcej za free:

- tworzysz konto trialowe (10-14 dni, nie wiem ile teraz jest)
- dopiero po upływie czasu aktualizujesz konto kluczem z podstawki do pełnego konta i dostajesz obiecany miesiąc free
- po miesiąciu aktywujesz za darmo trial TBC (10 dni)
- po upływie czasu gry na trialu aktywujesz TBC na swoim koncie wpisując klucz
- levelujesz do minimum 68 lvlu i jeżeli chcesz już iść do Northrendu i znowu co nieco oszczędzić...
- znowu aktywujesz trial WotLK na 10 dni (po upływie ważności konta, konto nie musi być aktywne aby wypróbować trial dodatku)
- po upływie czasu gry na trialu aktywujesz kolejny dodatek WotLK

Polecam ściągać i instalować dodatki PRZED aktywacją triala, ponieważ trochę one zajmują (WotLK = 2.5 GB!).

I tyle. Jako, że dla kont zarejestrowanych na Polskę niestety nie są dostępne specjalne opcje, z których można uzyskać więcej darmowego czasu gry lub bonusów w grze (jak np opcja z "zaproś kumpla do gry i zgarnij darmowy lvl up za każde jego kilka leveli"), to więcej już nie da się wycisnąć.

Darmowy miesiąc przysługuje TYLK I WYŁACZNIE przy aktywacji konta (aktualizacji jego statusu do konta pełnego, kiedy wpisujesz klucz z podstawki) i nie jestem pewien czy w nowszych edycjach nadal taka promocja istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się