Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 18:11, Net.com napisał:

> Blizzard ułatwia leveling jak może, 1-60 i 60-70 zostały ułatwione, a w Northrendzie

> od 68 leveluje się całkiem przyjemnie ;p Wprawnemu graczu zajmie to kilkanaście
dni,
> mniej wprawnemu 3 miesiące, a niektórzy levelują jeszcze dłużej.
A dużo Polskich gildii jest ,

dużo, na większości serweró spotkasz gdzieś 3-5 na strone, z wyjątkami typu burning legion gdzie jest 555 na strone ;>

Dnia 30.03.2009 o 18:11, Net.com napisał:

albo czy istniaja jakas gramowa gildia ?

niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:11, Net.com napisał:

A dużo Polskich gildii jest , albo czy istniaja jakas gramowa gildia ?

www.raidstatus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam was mam problem z zaczeńciem gry paladynem (horda) w tej krainie w której zaczynam znalazłem zadań do 7 dalej już nie wiem mógłby mi ktoś doradzić gdzie levelować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 13:05, Mirajka napisał:

Mogłaś podać mu linki do kolejnych przedziałów levelowych, bo przypuszczam ze tez zapyta.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:00, Lukas1992 napisał:

Mogłaś podać mu linki do kolejnych przedziałów levelowych, bo przypuszczam ze tez zapyta.;p


Zanim dojdzie do 21 trochę czasu minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie addony moglibyście mi polecić? Zależy mi głównie na modach umilających rozgrywkę, pomocnych itp. Szukam także addona, który dodaje dodatkowe tabelki w głównym interfejsie gry, ze slotami na czary, umiejętności, jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie: czy Hit Rating i Expertise (cap) jest dla Warriora tanka tak samo ważny jak dla DPS? Bo niby pomaga to w TPS (Threat Per Second), ale jakoś widuję sporo (main)tanków, którzy wolą gemować Parry/Stamina niż Expertise/Hit... Może mi ktoś doradzić z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hit Rating jest (z tego co wiem) używany jako TPS stat, a ponadto zapobiega miss na Taunt (chociaż do tego był osobny Glyph, tu już nie pamiętam). Za to Expertise jest nawet bardziej przydatne tankowi niż dpsowi, bo nie tylko zwiększy dps/tps przez brak dodge, ale także zmniejszy/wyeliminuje parry, dając jeszcze więcej tps i do tego zmniejszając szanse na parry giba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do tego, czy chcesz mieć lepszy TPS, czy EHP. Jeśli masz wrażenie, że HP już ''starczy'', a i avoidance jest przyzwoity, to warto popracować troche nad threatem, bo z czasem może być nieciekawie, jak będziesz tankował dla ubranych DPSów - nie mówiąc też o pechowych ciągach missów/parry/dodge, po których mobek może się łatwo urwać i zjeść jakiegoś nadgorliwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ile HP i avoidance (jak rozumiem: Parry+Dodge+Block%?) wypadałoby według twojej wiedzy mieć żeby móc spokojnie resztę inwestować w hit/expertise? Obecnie dopiero się gearuję, mam 27,7k HP, 58% avoidance i 220 Hit Rating (prawie cap) oraz 78 Expertise Rating (połowa capa) i oczywiście def cap na raidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę czytać uważnie ....
W każdą środę jest Maintenance ........ to znaczy, że serwery są wyłączone ........... i proszę zacząć czytać to cholerne okienko po lewej stronie na ekranie logowania do gry !!!!!!1111oneelven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 11:17, Jeggred napisał:

Proszę czytać uważnie ....
W każdą środę jest Maintenance ........ to znaczy, że serwery są wyłączone ...........
i proszę zacząć czytać to cholerne okienko po lewej stronie na ekranie logowania do gry

And they will never learn ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:49, Czedwik napisał:

Swoją drogą coś pusto w tym roku. Kiedyś na głównej dawali newsy+efektowny obrazek, a w tym roku coś cienko z tymi żartami. Może coś się pojawi jeszcze w godzinach późniejszych.


Tja info o nowej rasie - Wispach, czy nowej klasie - Bardzie z zaimplementowanym guitar hero chyba nie pobiją w tym roku :/ Ciańki ten Prima Aprilis.. Czyżby kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się