Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2009 o 20:19, Lolnik1 napisał:

Mam konto trial i czy teraz mogę tę karte pre paid zaaktywować na te konto? Automatycznie
wtedy zmieni się na pełnoprawne konto, czy lepiej założyć nowe konto, bo i tak na tamtym
nie mam jakiś postaci i żadnej różnicy nie ma.


Nie możesz dodać samego pre-paida do triala. Musisz mieć już dodany klucz samej podstawki. Więc raczej będzie lepiej dodać do starego albo wydać około 50zł na nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

DK w Hordzie to jak dla mnie undead albo orc najfajniej pasują :) Undeadów mam już 3 i orca jednego :P
Hunter nigdy mi nie spodobał się ale troll może być albo be - fajnie w nowych setach wygląda :P
Paladin - tu jak wolisz :P Rasa tylko jedna, więc male albo female :P Lepiej się patrzy na female ale i tak mam male''a :P
Priest - undead albo be, ale na t8 be wygląda niesamowicie więc na tą chwilę brałbym be :)
Rogali jest wszędzie sporo ale i tak nie przebiją ilością paladynów, warriorów i dk :P Przynajmniej tak wychodzi z mojej obserwacji :P

Tak to by wyglądało dla mnie. Także powiodzenia w wybieraniu:) (ja od 5 miesięcy tak wybieram i zdecydować się nie mogę xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś pisze jak się zalogowałem na stronie wow-europe. Please upgrade your account to a full account before adding subscription details.
O ile się orientuje znaczy to: proszę ulepszyć konto do pełnej wersji przed dodaniem (subscription details).
I obok tego jest pole w którym muszę coś wpisać. Co tam się wpisuje i gdzie się wpisuje ten kod, który otrzymam po zakupie pre paid?
Ps I odrazu się zapytam czy można na gram.pl kupić przez pocztę? Przy składaniu zamówienia jest możliwość zapłaty kartą i inne opcje tylko nie ma poczty, co muszę zrobić, aby zapłacić na poczcie przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:51, Lolnik1 napisał:

Takie coś pisze jak się zalogowałem na stronie wow-europe. Please upgrade your account
to a full account before adding subscription details.
O ile się orientuje znaczy to: proszę ulepszyć konto do pełnej wersji przed dodaniem
(subscription details).


Najpierw kup grę, dopiero potem można doładować konto pre-paidem. Gra to NIE pre-paid. Najlepiej kup Battlechesta zawierającego WoW + the Burning Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:21, Lolnik1 napisał:

Gdy zaaktywuje pre paida to automatycznie moje konto zmieni się z wersji trial na pełną?
I jak zaaktywować ten kod, gdzie go wpisać?

Przecież napisali wcześniej, ze masz kupić WoW podstawkę bez tego nie doładujesz pre paidem, bo nie masz co doładowywać. Jeśli już masz grę to wpisz najpierw ten kod co jest w pudelku z nią. Dostaniesz 30 dni free. Dopiero później weź i baw się z pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:41, Lolnik1 napisał:

Już dawno rok temu stworzyłem konto i się bawiłem darmowym miesiącem gry. Teraz muszę
się bawić z pp aby zagrać ;).

Ale konto trail czy to już oryginalny wow tylko zamrożony? Bo cie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem,niechcący usunąłem swoją postać na 70 poziomie z dość dobrym sprzętem.Czy da się to jakoś odwrócić?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:57, Kambo napisał:

Ekhem,niechcący usunąłem swoją postać na 70 poziomie z dość dobrym sprzętem.Czy da się
to jakoś odwrócić?
Z góry dzięki.


Hmm mógłbyś napisać do Blizzarda z opisem co i jak. Prawdopodobnie nie byłoby problemu z przywróceniem postaci.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:01, paraGaladh napisał:

Hunter - Ktokolwiek [Mam ochotę na Trolla, co wy na to?]

To chyba najlepszy hunter w hordzie, o ile planujesz strzelać z łuku, plus bonus do obrażeń w walce z bestiami ułatwi
skinning + leatherworking ;)

Dnia 16.04.2009 o 20:01, paraGaladh napisał:

Paladin - BE''lfka [co prawda mam już 68 starym, ale po ostatnich zmianach z chęcią
zacznę od zera kolejnego palka, tym razem samiczkę xD]

BE pallem się naprawdę przyjemnie gra i nie trzeba spamować party cały czas, bo większość questów robisz solo.

Dnia 16.04.2009 o 20:01, paraGaladh napisał:

Priest - tutaj mam dylemat, co proponujecie?

Undead, ew. Troll się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:57, Kambo napisał:

Ekhem,niechcący usunąłem swoją postać na 70 poziomie


Jak można "niechcący" usunąć postać? Myszka sama Ci pojechała i kliknęła "delete" a potem się tak niefortunnie oparłeś o klawiaturę, że wpisałeś w okienku delete i zatwiedzileś?

PS: o ile mi wiadomo Blizzard NIE przywraca takich postaci. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:23, Fumiko napisał:

PS: o ile mi wiadomo Blizzard NIE przywraca takich postaci. Ale mogę się mylić.

Przywraca jak najbardziej i to nawet wielokrotnie. Osobiście znam nawet takie przypadki, gdy ktoś sprzedał wszystkie itemy, skasował postać i wszystko gm był w stanie przywrócić. Tak więc jak najbardziej takie żądania spełniają. Znam tylko jeden przypadek gdy komuś nie mogli przywrócić wszystkich przedmiotów, ale tamta osoba została shakowana i część przedmiotów rozeszła się po AH. Chyba tylko w takim przypadku nie przywracają przedmiotów (oczywiście postać przywracają bez względu na okoliczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:23, Fumiko napisał:

> Ekhem,niechcący usunąłem swoją postać na 70 poziomie

Jak można "niechcący" usunąć postać? Myszka sama Ci pojechała i kliknęła "delete" a potem
się tak niefortunnie oparłeś o klawiaturę, że wpisałeś w okienku delete i zatwiedzileś?

PS: o ile mi wiadomo Blizzard NIE przywraca takich postaci. Ale mogę się mylić.


Przywraca. Ale tylko raz, tak więc jak w przyszłości niechcący sobie skasuje postać albo niechcący potknie się i upadnie na jakiś sztylet (tak z 15 razy) to juz i święty Boże nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:48, Nebthtet napisał:

Przywraca. Ale tylko raz, tak więc jak w przyszłości niechcący sobie skasuje postać albo
niechcący potknie się i upadnie na jakiś sztylet (tak z 15 razy) to juz i święty Boże
nie pomoże.


Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że marnuję mnóstwo czasu i energii na myślenie, zamiast działać po omacku i liczyć że ktoś mi skompensuje skutki mojej własnej głupoty...
No doprawdy, strasznie nieefektywny sposób działania wybrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:51, Fumiko napisał:

Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że marnuję mnóstwo czasu i energii na myślenie, zamiast
działać po omacku i liczyć że ktoś mi skompensuje skutki mojej własnej głupoty...
No doprawdy, strasznie nieefektywny sposób działania wybrałam...


Nooo bierz przykład z klasy rządzącej, onni latają jak kuraki bez głów i my im podatkami kompensujemy ichnie debilizmy. Tak więc taki sposób na życie - o zgrozo! - sprawdza się wyśmienicie.
Ale skończmy już offtop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:23, Fumiko napisał:

> Ekhem,niechcący usunąłem swoją postać na 70 poziomie

Jak można "niechcący" usunąć postać? Myszka sama Ci pojechała i kliknęła "delete" a potem
się tak niefortunnie oparłeś o klawiaturę, że wpisałeś w okienku delete i zatwiedzileś?

No to załatwiłaś mi banana przed pójściem spać ;D
IMO tacy ludzie właśnie zajmują GM''om czas i nie potrafią sobie poradzić z innymi problemami. Po raz kolejny zaczynam popierać słynny cytat Einsteina :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:48, Nebthtet napisał:

Przywraca. Ale tylko raz, tak więc jak w przyszłości niechcący sobie skasuje postać albo
niechcący potknie się i upadnie na jakiś sztylet (tak z 15 razy) to juz i święty Boże
nie pomoże.

Bzdura, na pewno nie przywracają tylko raz. Jak wiadomo klient nasz pan. Znam osobę której aż 3 razy postać przywracano, i ta postać nie była kasowana przypadkiem(odchodzenie od gry i powroty). Aczkolwiek było to w dość sporych odstępach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się