Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 14:43, Azvar napisał:

JESTEM OKROPNIE ROZCZAROWANY BLIZZARDEM W TYM TYGODNIU! Mogli tego patcha potestować dłużej, ale nie... musieli na upartego go wypuścić z tysiącem bugów!


Yeah.. najlepsze, że praktycznie od poniedziałku ani pkt expa nie nabilem..
Teraz wszedłem na serwer, zabiłem 2 moby i widzę "serwer shutdown in 15:00" XDD Pecha mam ostatnio do tej gry xD
Wcześniej jak miałem trochę czasu to cały dzień patcha wprowadzali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że Blizzard nie widzi problemu ze zbugowanym Dual Specem u wielu klas :) Poszły te hotfixy, sprawdziłem i nadal usuwa talenty przy zmianie speca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, był taki fajny addon dla magów o nazwie Cryolysis. Było wszystko pod ręką, spelle, mounty, portale/teleporty itp, ale addon ten nie współdziała już z wersją 3.1.0 i za cholerę nie da się go odpalić, nawet zaznaczając Out of Date. Zna ktoś może jakiś addon dla maga, które pełnił by właśnie podobną funkcję ? Tak aby mieć chociaż te portale, buffy itp pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 19:29, Furion_III napisał:

Mam pytanko, jak nazywa się addon który podczas najechania kursorem na jakis item w ekwipunku pokazuje czy jest on lepszy czy gorszy od tego itema jaki nosi nasza posać?


Klawisz shift :P
Najeżdżasz na item, naciskasz shift i pokaże się okienko z tym co masz akutalnie w danym slocie założone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczy mi to ktoś :P ? Bo nie wiem czy to w końcu musi być więcej niż 5 sekund, mniej czy może 5 sekund do końca trwania tego Immolate, każdy gada inaczej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóz wbiłem 80 lvl, nikt nie chce mnie brać na instance bo mam za słaby sprzęt(w Dalaran). Na jakie insty mam chodzić żeby zdobyć epiki? Grać bg i kupić set gladiatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę WotLK oferuje bardzo fajne epiki do kupienia za gold''a. Zobacz co masz na AH i możesz pokupować parę rzeczy.

PS Czy badge of justice służą jeszcze do czegoś czy zostały miła pamiątką po TBC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 20:38, Doreczek napisał:

Otóz wbiłem 80 lvl, nikt nie chce mnie brać na instance bo mam za słaby sprzęt(w Dalaran).
Na jakie insty mam chodzić żeby zdobyć epiki? Grać bg i kupić set gladiatora?

Najlepiej na początek porób trochę zadań i zdobądź jakieś przyzwoite niebieskie przedmioty. Jeżeli masz dużo złota to kup sobie na AH jakiś epicki przedmiot, bo to zawsze łatwiejszy start. Postaraj się też o dobre enchanty i gemy. Ogólnie jak ktoś widzi osobę w zielonych przedmiotach, bez enchantów i z jakimiś badziewnymi kamykami to raczej jej nie bierze do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z nimi nie zrobisz w WotLK. Chociaż nadal możesz kupić przedmioty z poziomu 70, ale teraz są raczej bezużyteczne. W sumie to jedynie mogą się przydać do kupienia kamyków dla altów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrypały mi się tekstury, przed patchem było ok, gra chodzi płynnie ale niektóre elementy zanikają ;/.
Miał ktoś taki problem ? Tylko nie mówcie mi że to wina sterowników bo wątpię żeby po jednym patchu coś się zmieniło :P Restartowałem kompa i zmieniłem detale na mniejsze ale to nic nie dało.

20090417224441

20090417224459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 21:07, Loken napisał:

Raczej nic z nimi nie zrobisz w WotLK.


Na to wygląda. Myślałem nad kupieniem Nether Vortexów i sprzedaniu ich tak jak kiedyś po 300g, ale niestety zauważyłem, że chodzą już po 20g więc lekka wtopa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następny problem. Nauczyłem się umiejętności Dual Wield i nie wiem:
• albo nie wiem jak użyc tej umiejętnosci ponieważ drugi miecz nie wchodzi na off hand.
• z jakiegos innego powodu mi nie dziala ;/
bawilem się juz chyba na wszystkie możliwe sposoby ale i tak nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się jeszcze o cos zapytac. Do fury chyba wlasnie pasuje 2x1h no nie? no ale jakos widze ze prawie zaden warrior nie ma 2x1h... wszyscy mają 2h... i tak się zastanawiam co wybrac... no i 2h ma fajniejszy wygląd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 01:18, Nevrac napisał:

Chcę się jeszcze o cos zapytac. Do fury chyba wlasnie pasuje 2x1h no nie? no ale jakos
widze ze prawie zaden warrior nie ma 2x1h... wszyscy mają 2h... i tak się zastanawiam
co wybrac... no i 2h ma fajniejszy wygląd ;P


Do fury obowiązkowo 2x1h bo ostatni talent (Titan''s grip) pozwala założyć 2x2h swordy, axy i mace no i masz DW Specialization, natomiast jeżeli chcesz używać 1x2h to idź w Arms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się