Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

/ciach/

Hmm no to z Thunderfury może być problem ale fajnie by było mieć takiego :)

1-2k golda mnóstwo kasy na tamte czasy? To jak to było z kupowaniem mounta epickiego? Farm, farm, farm i dopiero czy po wbiciu 60lvl już było na tyle kasy?

Dla rogala myślałem nad T5 i dwa x Chromatically Tempered Sword i wygląda świetnie :) Rasa - raczej Blood Elf.

Co do raidów z TBC - jak to jest teraz jak się 80kami idzie samymi? Dalej potrzeba 25 osób na Archimonda, KJ czy SSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 15:56, Kresseleth napisał:

Dla rogala myślałem nad T5 i dwa x Chromatically Tempered Sword i wygląda świetnie :)

CTS jest Unique-Equipped, tak tylko mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Ale pytanie dotyczyło czego innego i gdyby pisało tam "Burning Legion" to nadal nie widziałbym niczego nadzwyczajnego w lvl80 postaci ubranej w startowy gear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z płaceniem abonamentu wowa przez kartę. na początku po stworzeniu konta miałem miesiąc za darmo. Wczoraj upłynął termin płatności i cos jest nie tak. Miałem tam ustawione na kartę master card a dziś jak się zalogowałem to musiałem podac jeszcze raz. teraz nie przyjmuje numeru karty ani tego 3-cyfrowego kodu. próbowałem na karcie mojego ojca i matki. W obu przypadkach to samo. (karty są z Pkobp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś objaśnić jak duży benefit w porównaniu do bonusa z Mining (+50 stamina) daje profesja Jewelcrafting? Chodzi mi głównie o specjalne JC-only gemy, bo widze że są całkiem mocne, tylko nie wiem czy są unique (ile można np takich ze stamina założyć?) i w jaki gem slot pasują (a może to jest prismatic?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 18:19, Nevrac napisał:

Witam. Mam problem z płaceniem abonamentu wowa przez kartę. na początku po stworzeniu
konta miałem miesiąc za darmo. Wczoraj upłynął termin płatności i cos jest nie tak. Miałem
tam ustawione na kartę master card a dziś jak się zalogowałem to musiałem podac jeszcze
raz. teraz nie przyjmuje numeru karty ani tego 3-cyfrowego kodu. próbowałem na karcie
mojego ojca i matki. W obu przypadkach to samo. (karty są z Pkobp)


Kartami pkobp konta nie opłacisz. Od razu mówię, że rozszerzenie do ipko też nie pomoże. Karta inteligo
podobno działa. Działa na pewno zwykła karta mbank, ale to też tylko do opłaty abonamentu. Do opłat za zmianę serwera, imienia, wyglądu itp potrzebna jest e-karta mbanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 19:02, Azvar napisał:

Może mi ktoś objaśnić jak duży benefit w porównaniu do bonusa z Mining (+50 stamina)
daje profesja Jewelcrafting? Chodzi mi głównie o specjalne JC-only gemy, bo widze że
są całkiem mocne, tylko nie wiem czy są unique (ile można np takich ze stamina założyć?)
i w jaki gem slot pasują (a może to jest prismatic?).


Są prismatic. Max 3 w całości ekwipunku. A resztę sobie sprawdź tu: http://www.wowhead.com/?spells=11.755

W "search in results" wpisz "dragon''s eye".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 19:55, Fumiko napisał:

> Może mi ktoś objaśnić jak duży benefit w porównaniu do bonusa z Mining (+50 stamina)
> daje profesja Jewelcrafting?
Są prismatic. Max 3 w całości ekwipunku. A resztę sobie sprawdź tu: http://www.wowhead.com/?spells=11.755


Ok, w takim razie ja to rozumiem tak:

+ 50 stamina (500 HP) z Mining vs 51 stamina (510) hp więcej z Jewelcrafting (porównując do standarodywych gemów dostępnych dla każdego), dodatkowo gemy te są Prismatic z tego co widzę. Popraw mnie jeśli się mylę. Nie wiem jak te bonusy się skalują z talentami, jeśli w ogóle.

Czyli na pierwszy rzut oka JC wydaje się być tak samo dobre, ale... z tego co widzę jest w tanking gearze T8 dużo żółtych gem slotów, w które zwykłem ładować gemy +Hit, ale widzę że Hit Cap idzie teraz zdobyć (i tym samym nie ma co w nie pakować) i bez tego, więc chyba Jewelcrafting > Mining dla tanka teraz nawet jeśli idzie o same bonusy :>

Musze się dobrze zastanowić, w końcu rozwijanie JC do tanich nie należy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gemy JC są prismatic i jak mówię - max 3 w całości ekwipunku. A co do rozwoju JC... nie wiem, mi to wychodziło po drodze, dla gildii itp. Nie odczuwałam jakoś szczególnie boleśnie, zwłaszcza, że mam równocześnie mining.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 16:20, Corvin0451 napisał:

> Dla rogala myślałem nad T5 i dwa x Chromatically Tempered Sword i wygląda świetnie
:)
CTS jest Unique-Equipped, tak tylko mówię ;)


Hmm to znaczy, że tylko jednego mogę mieć? Hmm szkoda troche, bo tak fajnie 2 wyglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 20:19, Azvar napisał:

/ciach/


Specjalne gemy JC są prismatic, pasują do każdej dziury, liczą się jako każdy kolor. Jeżeli masz w meta-gem wymagany żółty gem a nie chcesz ich używać, prismatic gem będzie i tak działał z tym i da ci ten bonus.

A co do ceny to powiem tak... Jak ja levelowałem od 1-435 (435-450 miałem już matsy wcześniej) wyniosło mnie to około 1.8k golda (w dużej mierze zależy to od ekonomii na realmie) i zajęło to mniej niż 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to full wypas, bo widzę że aby wymaksować sobie staty do tankowania Jewelcrafting będzie teraz takim samym "must have" jak np dla rogala do PvE.

Przeglądnąłem sobie listę gearu z Ulduar dla tanków, złożyłem z tego gear na http://www.chardev.org/ i rezultat jest zaskakujący: z samego gearu idzie uzbierać Hit/Expertise cap. Co więc zrobić z mnóstwem Yellow Gem Slotów/Red Slotów? Opcje będą tankowie mieć dwie: gemować je z +24 stamina gem i tracić dobre socket bonusy, gemować je z mniej użytecznym do tankowania +16 crit rating/+16 parry rating* lub overcapować Expertise (choć w zasadzie pełny cap to aż 57 pkt o.O) lub właśnie korzystać z dobrodziejstw tych gemów z Jewelcrafting (dzięki którym można zlewać na kolory gemów slotów, to jest najlepsze).

* - parry rating ma okrutne diminishing returns, tank z tymi gemami to imho fail (im wyższy rating tym mniejszy dostaje się bonus, to samo jest z Dodge).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam WoWa i coś mi się zaczyna ściągać (trwało to może z 5 minut). Uruchamiam grę i tak jak się spodziewałem, po zalogowaniu każą mi wybierać rodzaj serwera. Niestety nic nie moge zrobić z językiem nie mam nic do wyboru i w tym momencie ''tkwię"... Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się