Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

witam was mam orcka warorio na 46 i nie wiem gdzie bic level molgby mi ktos powiedziec gdzie wszystkie zadania w ferals i tneris wykonałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak można bez wyśmiewania i obrażania. Dzięki.
Mam pytanie do ludzi grającymi warlockami, czy demonform jest potężną, wspaniałą, ułatwiającą rozgrywke i niezbędną nowością, czy da się obejść, tak jak z felguardem (którego osobiście uwielbiałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 22:25, dupcio napisał:

witam was mam orcka warorio na 46 i nie wiem gdzie bic level molgby mi ktos powiedziec
gdzie wszystkie zadania w ferals i tneris wykonałem

1. Ortografia.
2. Interpunkcja.
3. Spam.
4. Lenistwo.

Nie powinieneś grać w WoW''a, jest przecież od 12 lat! :S

Odpowiedź: Blasted Lands, The Hinterland, Searing Gorge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:12, Smocza napisał:

> witam was mam orcka warorio na 46 i nie wiem gdzie bic level molgby mi ktos powiedziec

> gdzie wszystkie zadania w ferals i tneris wykonałem
1. Ortografia.
2. Interpunkcja.
3. Spam.
4. Lenistwo.

Nie powinieneś grać w WoW''a, jest przecież od 12 lat! :S

Odpowiedź: Blasted Lands, The Hinterland, Searing Gorge.

mam 13 ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:28, Czternasty napisał:

Ale co to za przyjemność stać i trzymać flagę?


Akurat mniej więcej o to chodzi w Warsong Gulch.. Zdobyć flagę i dojść w całości do własnej bazy..
A jako, że w większości przypadków w tym czasie drużna przeciwna ukradła nam flagę - to trzeba jeszcze przeżyć aż zostanie ona odbita..
I z doświadczenia wiem, że jeśli nie trzyma jej druid, ewentualnie palek/dk wspierany przez priesta, to zaraz ją stracimy.. >.>''

Dnia 27.04.2009 o 20:28, Czternasty napisał:

Warlockiem gra mi isę świetnie, tylko że zastanawiam się jak bardzo przyda mu się engineering...


Ogólnie sam gram warlockiem i na nic innego bym nie zamienił :P
Chwilami też fest żałuję, że nie wziąłem engineering.. Dużo przydatniejszy przez większość gry niż tailoring - ze względu właśnie na google i różne bombki ;]
pamiętaj tylko, że do engineering potrzebujesz jeszcze mining!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 23:22, dupcio napisał:

mam 13 ale dziekuje


I chyba dlatego czasem myślę, że WoW powinien być minimum od 18 lat.. po zdaniu jakiegoś testu czy egzaminu.. >.>''
na wszelkie pytania - wowwiki.. >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 09:52, 4ny4 napisał:

Ghost Wolf, wybacz ale nie uczę się wszystkich nazw skillów na pamięć. Mam inne, ciekawsze
zajęcia.


Bardziej chodziło mi o to żeby Ci pokazać jak bezsensowego i nie wprowadzającego niczego do tematu posta napisałeś, czepiając się jakiejś pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:42, Czternasty napisał:

Hmm, ciekawe polecenie druida :) Nie mówiłeś za bardzo o pvp - jak z tym jest? Grasz
tylko kotem czy jeszcze dokładasz inne klasy (podziw - jak można podczas pvp się tak
transformowac :D).


O PvP nic Ci niestety nie powiem, jako że gram na serwerze PvE, na WG ani żadne inne BG czy areny w ogóle nie chodzę, a że world PvP w WoWie w zasadzie nie istnieje ;-), to staram się unikać PvP , jak to tylko możliwe. To nie Warhammer Online, gdzie PvP może w zasadzie całkowicie wypełniać czas gry.
Jednak z tego co inni mawiają, to druid na PvP potrafi być bardzo zabójczy ... jeśli tylko potrafi się nim grać.
Niestety żadnych tipów czy też drzewek talentów w tej materii Ci nie zapodam, bo zwyczajnie się na tym nie znam. :-) Wybacz.

Dnia 27.04.2009 o 18:42, Czternasty napisał:

Masz rację jeżeli chodzi o ten downtime - trochę pograłem i mi się nudzi przeczytałem
wszystkie questy jakie miałem, pooglądałem ekwipunek a mój mage łaskawie skończył konsumpcję,
to trochę monotonne w farmieniu i levelowaniu...


Coś za coś ... magiem możesz dla odmiany masakrować wrogów w ułamkach sekund, zanim nawet do Ciebie podejdą. Druid aż tak efektywny raczej nie będzie.

Dnia 27.04.2009 o 18:42, Czternasty napisał:

Dobrze że to napisałeś, bo ja już spisałem druida na straty ale dzięki, zacznę nim grać
i nabiję ten 32 lvl :D W tedy się zobaczy...


Ja obecnie mam swojego druida na lvl 75 i naprawdę nie żałuję ... tym bardziej, że sam dość długo przekonywałem się do tej klasy. ;-)
Co najbardziej mnie przekonało to fakt, że jest to jedyna klasa, którą mogę grać jako kot (a do tych dużych kotów mam niejako słabość ... z przyczyn osobistych :-)). Szkoda tylko, że Tauren jako kot wygląda tak "niekocio" :-), bo gdyby wyglądał tak, jak lew wyglądać powinien (tu znowu proszę spojrzeć na wizerunek lwa z Warhammera online !!!), wtedy z pewnością nie siedziałbym po stronie Ally ... póki co pantera również jest w porządku. ;-)
Ale ponoć Blizz nad tym pracuje (nad wizerunkami shapeshiftów druidów), więc kto wie. ;-)

Dnia 27.04.2009 o 18:42, Czternasty napisał:

PS Co fajnego jest w tankowaniu? Jakiś kolos w ciebie wali i wali, ktoś cię leczy a ty
tylko pilnujesz aby nikt nie oberwał...


Przede wszystkim to, że to ty jesteś leaderem grupy i to Ty masz największy wpływ na powodzenie całej wyprawy. Ty pullujesz, TY ustalasz cele, wyznaczasz tempo gry itd. To od Ciebie zależy, ile DPSu mogą zadać DPSowie, ile healu muszą wykrzesać z siebie healerzy itd. Generalnie jak Ty robisz swoje na poziomie, wtedy wszyscy inni czują się bardziej swobodnie, co zwiększa komfort gry. ;-)
Gra tankiem, to duża odpowiedzialność ... ale jeśli ktoś się nie boi, wtedy szczerze polecam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2009 o 20:28, Czternasty napisał:

Jak jest z tym Shadow Priestem? Jest to klasa tylko do leczenia? Czy może jednak dobrze
się gra nią w pvp? I czy nie jest to tylko wannabe warlock...

Sam shadow do leczenie to raczej nie bardzo, w holly czy discu to owszem...
SP to to "dps" jeśli tak można powiedzieć od kilku ostatnich patchy jego dps jest akceptowalny ale nie jest to czysty dps w pełnym słowa tego znaczeniu.
Osobiście gram priestem i jest to moja podstawowa postać (80lvl i prawie epicki sprzęt) ale gram głównie PVE i od czasu dual speca gram tak :
Sp - questy/daily/czasem heroiki dla zabawy / farma - całkiem niezły dps w PVE i bardzo przyjemnie się expi
Holly - rajdy/ heroiki
Czasem w discu na bg skocze

Do PVP polecam discypline Priesta - czy to BG czy Areny - shadow też może być na PVP, ale dps w Pvp z niego taki już nie jest kozacki jak Mag czy inne postacie,ale w dobrych łapkach może i błysnąć
disco Priest jako suport jest bardzo dobry :) i tu chyba moim zdaniem miejsce pricha w pvp jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem za ile shaman może critnąc z Healing wave na normalnym raidzie. Czy da rade wyciahnac tak z 15k?


A jakie były wasze maksymalne crity, nie tylko shamanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już daje poprawne linki,

UNHOLY

http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23050200000000000000000000000000000000000000000000000000230230331003215203150213133151&glyph=082227060405&version=9767

BLOOD

http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23050215300033032012231013500000000000000000000000000000230230331003010000000000000000&glyph=102508000000&version=9767

Kurcze, niie wiem jak korzystać z tych umiejętności DK żeby jak najwięcej wycisnąć DPS''u. Może ktoś by powiedział w jakich kolejnościach odpalać skille... Jakaś porada/wskazówka by mi się przydała bo już nie od jeden osoby usłyszałem, że mam za mały DPS na hc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 11:36, Dann napisał:

Przede wszystkim to, że to ty jesteś leaderem grupy i to Ty masz największy wpływ na
powodzenie całej wyprawy. Ty pullujesz, TY ustalasz cele, wyznaczasz tempo gry itd. To
od Ciebie zależy, ile DPSu mogą zadać DPSowie, ile healu muszą wykrzesać z siebie healerzy
itd. Generalnie jak Ty robisz swoje na poziomie, wtedy wszyscy inni czują się bardziej
swobodnie, co zwiększa komfort gry. ;-)
Gra tankiem, to duża odpowiedzialność ... ale jeśli ktoś się nie boi, wtedy szczerze
polecam. ;-)


Ooo to mi się podoba :D Z mojego doświadczenia wynika że jestem dobrą głową teamu, tylko że kiedy mamy w teamie warriora to wiadomo kto będzie tankiem... druid może być w tedy off-tankiem czyli już lepiej być dpsem :D A tak szczerze to kto jest lepszym tankiem - Misiek czy Pall? Jeśli misiek, to po co jest pall w teamie? Do pomocy może być shaman lub druid w formie leczniczej...

Moją główną blokadą jest to że druid nie jest dobry 1vs1 w pvp... tzn. może i jest ale jest to naprawdę trudne - lepiej poradzi sobie rogal zamiast kota, lub mage. To jest ta cena za wszystko wydajność druida, i nie wiem czy opłaca mi się ją ponosić (uwielbiam pojedynki, a instancje to już sprawa ekwipunku/lvl).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 15:01, Doreczek napisał:

Już daje poprawne linki,

UNHOLY

http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23050200000000000000000000000000000000000000000000000000230230331003215203150213133151&glyph=082227060405&version=9767

BLOOD

http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23050215300033032012231013500000000000000000000000000000230230331003010000000000000000&glyph=102508000000&version=9767

Kurcze, niie wiem jak korzystać z tych umiejętności DK żeby jak najwięcej wycisnąć DPS''u.
Może ktoś by powiedział w jakich kolejnościach odpalać skille... Jakaś porada/wskazówka
by mi się przydała bo już nie od jeden osoby usłyszałem, że mam za mały DPS na hc.

Polecam Forum Elitist Jerks , podforum o DK, są osobne topici o buildach blood/unholy/frost z podanym gearem/buildami/rotacjami. Jak będziesz na tyle samodzielny by je odnaleźć, poczytać i zrozumieć to jest szansa. A jak nie to nie potrzebny ci DPS bo raidować i tak nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 15:58, Czternasty napisał:

Ooo to mi się podoba :D Z mojego doświadczenia wynika że jestem dobrą głową teamu, tylko
że kiedy mamy w teamie warriora to wiadomo kto będzie tankiem... druid może być w tedy
off-tankiem czyli już lepiej być dpsem :D


Ja powiem Ci że ostatnimi czasy Warriorzy jako tankowie jakby zanikają ... przynajmniej na moim serwerze. Najwięcej widuje się oczywiście DK i ewentualnie Paladynów. Miśków nieco mniej , a wojownicy ? Czasami trafi się jakiś wojak z tarcza, ale ja zaczynam za nimi powoli tęsknić. ;-)
Więcej widuję ostatnio wojaków z dwoma mieczami, przy czym oba te miecze większe od nich samych, niczym w jakiejś mandze ;-)). I w sumie wcale się nie dziwię, bo fury warrior, to ostatnio dość dobry DPS ... chociaż po 3.1 już nieco słabszy.

Dnia 28.04.2009 o 15:58, Czternasty napisał:

A tak szczerze to kto jest lepszym tankiem
- Misiek czy Pall? Jeśli misiek, to po co jest pall w teamie? Do pomocy może być shaman
lub druid w formie leczniczej...


To zależy .... misiek to misiek - duży armor i hp (chociaż już nie tak duży jak kiedyś), a paladyn ma tą swoją aurę, dzięki której potrafi dość skutecznie trzymać na sobie większe grupy (chociaż po ostatnich zmianach dla swipe''a, to i ja niedźwiedziem też nie mam z tym problemów).
Ponadto potrafi się gad sam leczyć w trakcie walki ;-) i generalnie ma wszystko to co warrior, czyli block, parry itd. Misiek ma tylko dodge.
Który jest lepszy ... to już chyba bardziej kwestia tego, jak i kim kto lubi grać. Ja zdecydowanie pewniej czuję się przy futrzaku. ;-P (w końcu sam nim jestem ;-)).

Zresztą zaczynam odnosić wrażenie, że Blizzard stara się upodobnić wszystkich tanków do siebie, czytaj wyeliminować to, co jeszcze wyróżnia poszczególne "klasy tankujące". Średnio podoba mi się ta polityka.

Dnia 28.04.2009 o 15:58, Czternasty napisał:

Moją główną blokadą jest to że druid nie jest dobry 1vs1 w pvp... tzn. może i jest ale
jest to naprawdę trudne - lepiej poradzi sobie rogal zamiast kota, lub mage. To jest
ta cena za wszystko wydajność druida, i nie wiem czy opłaca mi się ją ponosić (uwielbiam
pojedynki, a instancje to już sprawa ekwipunku/lvl).


Jak już wcześniej pisałem ... PvP, to nie moja działka, przykro mi.
Grając swojego czasu w Warhammera Online bawiłem się w World PvP całymi godzinami (i to healerem na serwerze PvE ;-)), a w WoWie, to już jakoś nie bardzo.
Natomiast nie raz widywałem, jak magowie czy rogale przegrywali pojedynki z druidami, bo Ci outhealowali każdy ich dmg. ;-)
Także myślę, że to akurat kwestia umiejętności i opanowania klasy ... oraz właściwej strategii i odrobiny zręczności. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 14:34, Schirokko napisał:

Tak się zastanawiałem za ile shaman może critnąc z Healing wave na normalnym raidzie.
Czy da rade wyciahnac tak z 15k?

Dnia 28.04.2009 o 14:34, Schirokko napisał:

A jakie były wasze maksymalne crity, nie tylko shamanami.


Mój najlepszy krytyk szamanką wyniósł 14k. Typowy to około 12 K. Sprzęt mam taki sobie średni, wiele mi jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:53, Dann napisał:

/.../


Dobra pogram tym druidem, jakoś tak wydaje mi się że będzie to udana klasa, chociażby ze względu na fakt że ma tą wielofunkcyjność :) Nie walczyłeś kiedyś w duelach? Bo jak na razie to ja nie umiem wygrać w duelu nawet o 2lvl niżej jak gram druidem.. może na 30lvl się to zmieni - na razie to nie mam kiedy się uleczyć, a zmiana postaci nie wchodzi w grę. Fajnie jest zacząć walkę od jakiegoś osłabiacza, ale kiedy wejdę potem w kota to mam 0 energi i dużo nie zdziałam... kiepsko to wygląda w duelach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że warkowie i rogale zanikają jest wynikiem polityki blizza, ktory już dawno udowodnił iż nienawidzi klas melee.
Nawiasem mówiąc prawdziwa nazwa wow''a począwszy od patcha 2.0 to: World of Castcraft Actually.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 17:33, PiotrRK napisał:

To że warkowie i rogale zanikają jest wynikiem polityki blizza, ktory już dawno udowodnił
iż nienawidzi klas melee.
Nawiasem mówiąc prawdziwa nazwa wow''a począwszy od patcha 2.0 to: World of Castcraft
Actually.


Nie sądzę że nienawidzi :d ale grając rogalem albo warlockiem wyolbrzymiają się jego wady spójrz na plusy jakie pozostały, rogal dalej ma mojego maga na 1 hita a warlock dając mi fear i z tysiące klątw ubija mnie bez najmniejszego "pocenia się" i gdzie tu sprawiedliwość :)
Ale przynajmniej został mi DK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się