Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2009 o 15:41, Czternasty napisał:

26lvl to jest, a engi do pvp się przydaje... No nie wiem :) Dlaczego bezsensowna jest zmiana alchemy?


W WoWie jeśli nie robisz sobie twinka (a nie robis bo nie masz kilku tysięcy golda w zapasie) wszelkie PVP przed max levelem to tylko mały bonus.
WoW to gra, w której cała zabawa zaczyna sie PO zdobyciu max levelu.
Myślenie teraz, że eng ci się do PVP przyda jest bez sensu - bo prawdziwego PVP przez jakieś 2-3 miechy jeszcze nie zaznasz.
Lepiej zarobić DUŻO kasy dzięki mining + skinning, mining + herbalism czy inna kombinacja tych trzech.
Dojść do max levelu i dopiero wtedy jak będziesz bogaty bawić się w eng.

Gdyby nie to, że wyexpiłem już tailoring do ponad 300pkt sam zmieniłbym to na mining - zwyczajnie kasa się tu bardziej przydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajko jest unique = możesz mieć tylko 1 w bagsach/banku przy sobie naraz. Możesz wsadzić do banku. Po 6 dniach może zamienić się w food (właściwie nic), albo w cracked egg. W cracked egg można znaleźć mini pety lub mounta (rzadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no rzeczywiście Unique. Ehh to już chyba sobie poczekam na tego mounta. :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 18:28, RyderxDD napisał:

?


Chodzi o to, że generalnie uważane jest za niezwykłą oznakę n00bostwa, kiedy Twój post to głównie cytat (na kilkanaście linii O_O) a twojej odpowiedzi jest raptem linijka.
Dobry zwyczaj każe by twoja odpowiedź zawierała więcej linii niż cytat - jeśli cytat jest za długi - to się go przycina..
>.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 18:01, CH1CKEN napisał:


Sorki, nie zauważyłem. Ale co do kombinacji profesji dla tanka, to uwierz mi - Jewelcrafting i Blacksmithing, ze względu na gemy właśnie. Nie jest to jakaś ogromna różnica w porównaniu do innych profesji, ale np zbierając Effective Health set dla tanka można w żółte/czerwone gem sloty powsadzać Dragon Eye z 51 stamina bez utraty socket bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Która z "wiosek" w Storm Peaks jest wioską startową do robienia questów ? Albo gdzie dostać questa aby udać się do SP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 15:41, Czternasty napisał:

> obstawiam, że masz coś koło 20 lvla, więc taka zmiana wg mnie jest bezsensowna,
zostaw
> herbalism i alchemy zmień na mining albo skinning, żeby zarabiać. na wysokim lvlu
pomyśł
> o jakiś innych profach

26lvl to jest, a engi do pvp się przydaje... No nie wiem :) Dlaczego bezsensowna jest
zmiana alchemy?


tj. mówi DemoBytom najpierw najlepiej farmić kase i na 80 lvlu zmienić profesje na przydatne dla ciebie, wtedy będziesz miał dużo golda więc dobicie skilla na maxymalny jest łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z addonów do zmiany interfejsu polecacie? Głównie chodzi mi o to aby pasków umiejętności było kilka i interfejs byłby w miarę łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 20:48, 4ny4 napisał:

Pytanko. Która z "wiosek" w Storm Peaks jest wioską startową do robienia questów ? Albo
gdzie dostać questa aby udać się do SP ?


Ja bym powiedział, że K3 (obóz goblinów). Potem kolejne questy poprowadzą ciebie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, właśnie zacząłem tam expic. No cóż 79 here I''am. Jeszcze 1 i fajrant jak to mówią. Otóż kolejne pytanie, wiem że męczę ale wowhead i wiki nie wszystko mówią, a ja sam jestem jeszcze średnio obeznany w Northrendzie. Zrobiłem te wstępne questy dla Argent Tournament i teraz zastanawiam się jak zdobywać Champions Seal''e ? On wejdą w patchu 3.2 czy już można je jakoś dostawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowe UI Blizza ma 4 dodatkowe paski (+1 główny) w Interface Options - Action Bars.

Jeśli chcesz więcej (max 10 x 12 przycisków - to polecam Bartender).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 22:44, 4ny4 napisał:

Masz rację, właśnie zacząłem tam expic. No cóż 79 here I''am. Jeszcze 1 i fajrant jak
to mówią. Otóż kolejne pytanie, wiem że męczę ale wowhead i wiki nie wszystko mówią,
a ja sam jestem jeszcze średnio obeznany w Northrendzie. Zrobiłem te wstępne questy dla
Argent Tournament i teraz zastanawiam się jak zdobywać Champions Seal''e ? On wejdą w
patchu 3.2 czy już można je jakoś dostawać ?

Czemu by mieli dodać te Seal''sy dopiero w 3.2? Oczywiście dali je od razu, bodajże w ostatnim q oraz w Daily q. Czyli innymi słowy, rób tam questy to je kiedyś zdobędziesz :P, nie trać czasu i zacznij już teraz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no właśnie tak zrobiłem i zacząłem daily tam. :) Poluje na daggerka dla casterów, bardzo zacny jeżeli chodzi o wygląd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 15:41, Czternasty napisał:

26lvl to jest, a engi do pvp się przydaje... No nie wiem :) Dlaczego bezsensowna jest
zmiana alchemy?


W Northenrdzie zeby podnosic inzynierie bedziesz potrzebowal duuuuozo cobalt i saronite. Nie wiem jak to wyglada na innych, ale inzynieria mi wyglada na niewywazona. Koncowe helmy (wymgajaja Frozen Orb do zrobienia) maja 400 inzynierii wymaganej zeby je nosic, ale sa BoP i portrzebuja 440 skilla zeby je wykonac. A sa ledwie lvl 72.
Ogolnie Inzynieria to raczej taka fanowa profesja. Mozna robic smieszne i ciekawe rzeczy, ale dla naprawde przytanych lepiej wziac Blacksmithing albo Jewelcrafting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem na WSG, i spodobał mi się paladyn. Również priest przypadł mi do gustu, tyle że nim już trochę grałem, nie wiem czy kontynuować priestem (z myślą o pvp) czy wybrać palka? Ostatnio dużo się porobiło palków, ale z tego co widziałem na filmikach z gry bardzo dobrze radzą sobie w pvp, a już w arenach 2v2 to wymiatają. Zarówno priest jak i pall. Tylko którą wybrać? Czy pall dalej jest klasą, która spokojnie, bez komplikacji ale dość wolno leveluje? Czy priest ma niższy colldown niż mage? Tym ostatnim gra się super, ale aż do zakończenia niebieskiego paska... Zawsze coś mi się podobało w paladynie jednak zawsze myślałem o nim z perspektywy długiego levelowania. Chciałbym klasę dość dynamiczną; czy priest ma problemy z maną? Proszę o trochę wyrozumiałości dla mojego niezdecydowania co do klasy, staram się wybrać to jedyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się