Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A może po prostu zaczniesz grać, bo póki co to tylko wybierasz, pytasz - a czas leci..
Każdą klasą można dość sprawnie i szybko levelować. Znajomy z klanu wylewelował w ciągu miesiąca do 70 levela protection paladyna. Można każdą klasą - zależy ile będziesz grać i jak hardcoreowo.

Jak mówiłem - PVP liczy się dopiero na 80 levelu w dobrym gearze. Wcześniej nie ma co o tym myśleć.. A w tym tempie zanim dobijesz 80 level to ze 3 -4 razy zmieni się sytuacja na świecie PVP i balansu klas >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 16:44, demigod93 napisał:

w patchu 3.1 warriorem lepiej się lvluje pod arms czy fury ? jeśli lepiej arms, to poprosiłbym

Buff arms nie znaczy, że zaraz lepiej się nim leveluje ;p Na niższych lvlach wciąż dual wield + fury spec są lepsze.
Arms możesz spróbować na 50lvlu gdy będziesz miał dostęp do Endless Rage, albo jeszcze później (ok. 70lvl)
http://www.wowhead.com/?talent#LVZGxxcEiuMeRVzVob

Najpierw 5/5 parry w arms, potem w fury, mocno w dół - najważniejsze (bierz na początku gdy są dostępne) 5/5 crit, 3/3 blood craze, 5/5 dw spec, death wish, 3/3 precision, 5/5 flurry, bloodthirst, 5/5 enrage, 5/5 imp berserker stance, titan''s grip, 5/5 unending fury - reszta do dodatki (aby dostać się do niżej położonych talentów), jak brakuje rage - to weź imp bloodrage z protection. To ci spokojnie starczy na leveling ;p Jak nie możesz doczekać się Bloodthirst - na 40lvlu zrób respec i idź od razu w fury po Bloodthirst, ale potem daj te 5/5 parry w arms.

Glyphy po jakie sięgać (jeśli będzie Ciebie stać), w kolejności i dostosowane do lvla- najważniejsze na początku:
Minor - Glyph of Battle > Glyph of Bloodrage > Glyph of Charge (na 62 możesz zastąpić Glyph of Enduring Victory)

Major - Glyph of Heroic Strike (jak zdobędziesz Bloodthirst - zastąp go Glyph of Bloodthirst) > Glyph of Execution (chyba, że częściej potrzebujesz Whirlwind - wtedy użyj Glyph of Whirlwind)
Trzeci Major Glyph dostaniesz dopiero na 80lvlu, a to już inna bajka jeśli chodzi o talenty i glyphy!


Aha - i warrior to jedna z najtrudniejszych klas jeśli chodzi o leveling. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mam 54 lvl aktualnie moim warkiem i chciałem się przerzucić na arms bo jadę na fury od jakiegoś czasu, bo chcę sprawdzić czy jest wygodniej, bo arms jest teraz dużo potężniejsze niż przed 3.1. aktualnie jade na takim buildzie, który znalazłem na wowwiki http://www.wowdb.com/talent.aspx?id=1#::ef29e3f2e2fe2fe6fe2fefe5fe2f23:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:01, Doreczek napisał:

Dlaczego nie mogę sprzedać itemu który kupiłem w AH?


Sprzedać komu? Bo jesli dalej na AH, to może założyłesś ten przedmiot, a byl Bind on Equip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:13, Volvox napisał:

> Dlaczego nie mogę sprzedać itemu który kupiłem w AH?

Sprzedać komu? Bo jesli dalej na AH, to może założyłesś ten przedmiot, a byl Bind on
Equip.


No używałem tego itemu, zrobiłem w nim rune i teraz nie mogę go wrzucić nawet na okienko handlu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:19, Doreczek napisał:

No używałem tego itemu, zrobiłem w nim rune i teraz nie mogę go wrzucić nawet na okienko handlu..


Jesli przedmiot ma wlaściwośc Bind on Equip (wiekszosc przedmiotów taki ma) to oznacza, że jak tylko go zalożysz to ten przedmiot bedzie przywiązany do twojej postaci nie możesz go sprzedać ani oddac. Jedyne opcje to:
- sprzedać vendorowi (sprzedawcy komputerowi)
- zdisenchantowac (jeśli to magiczny przedmiot)
- wyrzucic (jeśli nie da się sprzedać vendorowi)

Edit: Są jeszcze przedmioty Bind on Pickup - te związują się z twoją postacia natychmiast po tym jak wylądują w twoim plecaku (czyli nigdy takiego przedmiotu nie sprzedazsz na AH albo innemu graczowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy przedmiot który miałeś na sobie (nie licząc chyba tylko tych BoA) zostaje automatycznie do ciebie przypisany i nie może być używany przez kogoś innego. To samo dzieje się z przedmiotami podpisanymi jako BoP, oznacza to, że gdy tylko lootniesz ten przedmiot, zostaje on do ciebie przypisany. Co innego z Bind on Equip. Takie przedmioty możesz sprzedawać, bo przypisują się one dopiero gdy ich użyjesz/ założysz. Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wg mnie to beznadziejna reguła, po co nam przedmiot który kupiliśmy, używaliśmy, mamy teraz lepszy item od tamtego i nie da się graczowi sprzedać który akurat go potrzebuje? Bezsensu trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:34, Doreczek napisał:

Hm, wg mnie to beznadziejna reguła, po co nam przedmiot który kupiliśmy, używaliśmy,
mamy teraz lepszy item od tamtego i nie da się graczowi sprzedać który akurat go potrzebuje?
Bezsensu trochę...


chociażby po to, żeby każdy 80 lvl nie chodził od razu w T7 czy T8, tylko się troche pomęczył i samemu go zdobył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, masz rację ale wiesz jest to trochę wkurzające. Kupiłeś item za 1k golda a potem nie możesz z nim nic zrobić, no cóż bywa. Dzięki za info chłopacy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 15:43, Czternasty napisał:

wybrać palka? Ostatnio dużo się porobiło palków, ale z tego co widziałem na filmikach
z gry bardzo dobrze radzą sobie w pvp, a już w arenach 2v2 to wymiatają.


Jak Ci już pisali - nie przejmuj się tym co widać na filmikach i jakichkolwiek statystykach. To się i tak będzie zmieniać z kolejnymi patchami. Wybierzesz sobie np. paladyna bo świetnie się spisuje w PvP, a akurat gdy wbijesz 80-tke przyjdą zmiany, które go w PvP obetną, a najlepszym zrobią np. Warlocka. I co wtedy? Zaczniesz robić warlocka od zera? Pogódź się z tym że którąkolwiek klasę byś wybrał będzie ona czasami lepsza a czasami gorsza.

Dnia 02.05.2009 o 15:43, Czternasty napisał:

Czy pall dalej jest klasą, która spokojnie, bez komplikacji ale dość wolno leveluje?


Nie, już od dawna taki nie jest.

Dnia 02.05.2009 o 15:43, Czternasty napisał:

Chciałbym klasę dość dynamiczną; czy priest ma problemy z maną?


Nie większe niż druid, shaman czy mag.

Dnia 02.05.2009 o 15:43, Czternasty napisał:

Proszę o trochę wyrozumiałości dla mojego niezdecydowania co do klasy, staram się wybrać to jedyną :)


To wybierz taką, którą Ci się fajnie gra. Pamiętaj, że to się w trakcie zdobywania poziomów zmienia - czasami jeden nowy talent potrafi drastycznie coś odmienić. Ale IMO nie warto szukać tej jednej jedynej. Ja grywam kilkoma naraz i prawdę powiedziawszy mam więcej zabawy podczas levelowania niż z end game. Na moją 80-tkę nie chce mi się ostatnio wchodzić bo właściwie jedyne co mam tam do roboty to iść kolejny raz na te same instancje czy raid, robić znowu te same daily, albo próbować zrobić jakieś ciekawsze achievementy (co niestety czasami oznacza grind). Nudzi mnie to, wolę zrobić sobie nową postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:51, Doreczek napisał:

No niby tak, masz rację ale wiesz jest to trochę wkurzające. Kupiłeś item za 1k golda a potem nie możesz z nim nic zrobić, no cóż bywa. Dzięki za info chłopacy ;-).


Możesz go zdisenchantować, sprzedać vendorowi lub wyrzucić.
To bardzo dobra zasada, która znacznie zmniejsza boost altów, wyrównuje szanse między nowymi graczami a tymi, którzy sprzęt już mają.
Do tego zmusza do przemyślanych zakupów na AH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod fury - patrz build jaki ja dałem - Twój jest zbyt PvP, jeśli chcesz tankować to wrzuć te 3 punkty do Imp Thunder Clap.

Arms lvling na Twój lvl: http://www.wowhead.com/?talent#LcrcdfIt00bRdGzo Najlepiej przerzuć się na arms przy 58 lvl - będziesz miał 2/2 blood frenzy i 3/3 sudden death, potem idź do: http://www.wowhead.com/?talent#LVrcdfIt0brRdGuiohxZb Trzymaj na targecie Rend - dla Overpower, do tego często używaj Slama, głównie siedzisz w battle stance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 18:31, Doreczek napisał:

Zdisenchantować czyli? Co się stanie jeżeli tak zrobię?

Nastąpi koniec świata. A tak na serio to po prostu dostaniesz kamyczki które będziesz mógł sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 21:19, Doreczek napisał:

Hehe, dostane kamyczki z których został zrobiony item?;>

Ta i będziesz mógł je wykorzysta do enchant`u np. broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się